Opinie o THERMOTRONIC SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie THERMOTRONIC SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie THERMOTRONIC SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THERMOTRONIC SP. Z O.O. w Poznań

Robuś

nO FAKT SZUKAJA ale za 2600brutto nikt nie przyjdzie co cos potrafi.zALOSNA FIRMA.

alojz

Zalosna firma i tym bardziej zalosne ogloszenia w PUP.Widac ze kazdy sie poznal na tym (usunięte przez administratora)

maciej

Witam. na tronie owej firmy są ogłoszenia o pracy. Mnie interesuje praca na tokarkach.Jak wygląda to w tej firmie ? Praca w jakich godz? Jak szefostwo, majster ?

wesoly
@maciej

Tragedia....szukaja juz nawet ludzi bez umiejetnosci a ogloszenie wisi w urzedzie pracy ze smieszna stawka jak dla ciecia. Coz nikt nie chce robic w (usunięte przez administratora) bo ludzie zmadrzeli.

macher

Kim jest u Was (usunięte przez administratora)? Pamiętam go z pewnej firmy do której go z litości przyjęli po wylotce z AK. Ogólnie nieogar kompletny z niego był, za technologa robił ale umiejętności brak. Coś tam kumał jeżeli chodzi o frezowanie ale to tylko teoretycznie

techno
@macher

Chodzi ci o AW? No fakt nieogar z niebo był totalny. To on jest dyrektorem?? No leże i kwicze, jaka firma taki dyrektor, u nas mógłby palety przestawiać najwyżej!

majk
@macher

Pracuje jedna taka, bardzo śliczna, acz minę ma jakby nie wiedziała z kim jest w ciąży hihi. Nie jest rozwiązła oczywiście, ale mina, to mina.

m

bo co palancie

izuniaa19

pracuja tam jakies dziewczyny ?:)

z

Ale jaja

nikt

Dobra napisze Ci praca na dwie zmiany czasami po 12godzin jak jestes odporny na stres i jestes pracowity .Dodam ze detale sa bardzo dokdłane i skaplikowane tolerancje bardzo dokładne.A na jakiej maszynie chcesz pracowac.

Witam. Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda mniej więcej praca kontrolera jakości? Jakie warunki, zmiany, praca wcwekendy itp? pozdrawiam

nikt

O 01:49 godz,to pisałeś z firmowego komputera i czego kłamiesz

nowy

No wlasnie czy tam jest praca zmianowa bo jestem zainteresowany praca w kontroli jakości. Jakie oferują pieniądze?

aggag2
@nowy

Tak praca zmianowa a kasa na poziomie 2k netto a premia jak to premia zabierana jest za byle co. Spora rotacja wiec decyzja nalezy do ciebie.

look

Szukają kontrolera jakości, jaka kasa na tym stanowisku? Czy praca zmianowa?

ByQu

Az tak tam nie fajnie?

Bartas

W którym to jest dokładnie miejscu? Gdzieś na św. Antoniego?

alojz

- 2013-10-05 10:34:48 Nie rozumiem po co się rozwodzisz nad Thermotronik skoro tak Ci źle Idź do Kazia nie będzie gierek, intryg atmosfera będzie super, zarobki duże tylko nie wiem czemu wszyscy od niego odchodzą mimo samych plusów?! Ale widać wiesz lepiej więc miłej pracy PowodzeniaPracuje w Thermo nadal ale mam dosc i rozgladam sie za praca jak wiekszosc pewnie.Wszyscy odchodza od kazia bo trzeba obowiazkowo robic po 10-12h dziennie wlacznie z sobotami.A odchodza ludzie po 3 letnim kontrakcie bo maja dosc robienia 1/2 doby bez urlopow.Nadgodzin tam nie ma. To sa te minusy pracy u Kazia. Jezeli tobie dobrze w Thermo to ok siedz sobie ja szukam dalej... Pozdrawiam

?

Zuki

Mysle ze ja akurat nie musze dziobac. Dobrze bronie sie innymi rzeczami. Sam pracujesz juz troche czasu i co.. musisz dziobac cz trzymaja Cie za to co umiesz? Przestancie wypisywac te brednie bo sami [usunięte przez administratora]cie klimat w firmie i przychodza potem same swierzaki zamast kogos kto sie ceni...kieras chetnie odpowiednio zapacilby za doswiadczenie i umiejetnosci. Pozdrawiam

Zuki

Lepiej przestancie[usunięte przez administratora] glupoty tylko wezcie sie za robote. Firma jest normalna, atmosfera rowniez. Owszem bylo lepiej jak bylo 10-15 osob na poczatku ale to chyba wszedzie tak dziala. Potrzeba ludzi samodzielnych...jak w kazdej innej firmie. Pracuje tu praktycznie od powstania zakladu, robilem w kilku gorszych jak i lepszych firmach ale jak na razie nie mam cosnienia zeby cos zmieniac a ze znalezieniem ciekawej dobrze platnej roboty nie mialem nigdy problemu Jak dla mnie mowi to samo za siebie i tak samo jest reszta starszej kadrowo zalogi, ktora ma leb na karku i odppwiednie umiejetnosci. Ogolnie ze tak to nazwe...trzon firmy trzyma sie bez zmian od kilku lat a zmiany dotycza glownie mlodych nieporadnych

kura

Tomek - 2013-09-24 11:59:31 Ja mysle, ze to przez takie odzywki atmosfera może być zła. Mam juz swoje lata, znam się na robocie, z komputerami trochę kiepsko. Mam problem z odszukaniem informacji, dzięki za pomoc. Są w thermotronic mili ludzie? Czy serio nie ma z kim pogadac na przerwie?Tak mozesz pogadac z majstrem/nastawiaczami/kierownikiem bo jak masz swoje lata pewnie 50+ to cie z zawisci ze masz jakas wiedze i umiejetnosci to mlodziaki cie zajada lub podpierdola albo doswiadczysz ich kawalow typu poluzowana plytka/noz lub odkrecone szczeki.

?

Gwiazdą to ty jesteś nie mam już nic do czynienia z tym głupim zakładem.

n

Pracuje sie całą dobe 24 h soboty i niedziele też

Zostaw merytoryczną opinię o THERMOTRONIC SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy THERMOTRONIC SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w THERMOTRONIC SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

THERMOTRONIC SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 107 ocen.
  • Piątkowska 186
    61-693 Poznań