Opinie o AS TAXI w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AS TAXI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AS TAXI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AS TAXI w Gdańsk

Jas

Anonim podszywający się pod prostaka w sweterku mocherowym bardzo pewny siebie (usunięte przez administratora) jestes powiem ci ze takiej kanalii w życiu nie spotkalem

@Jas

A ty jaś kanalio i tchurzu jaki masz numer najlepiej anonimowo kogoś obrażać pacanie

@Anonim

Prostaku nawet z ortografia masz problem szczam na ciebie

@Jas

Piszę się ortografią analfabeto sram na ciebie

Jola

Super obsługa.Szybko i fachowo.Zawsze na czas.

Janusz
@Jola

Witam panią Bazową. Pani zawsze będzie miała szybko i fachowo. Całuję rączki.

Kierowca

To jaka jest składka bo jeszcze nie płacilem. Normalnie czy na raty?

Has
@Kierowca

Jeżeli na raty to jest dodatkowa opłata 200 zł

Lol
@Kierowca

No jest po nowemu. 650 netto czyli 800 brutto. Na raty można

O

Wczoraj przez 11,5 godzin pracy miałem zrobione 91 PLN , dziś od 5 00 nie mam ani jednego kursu , wszyscy stoimy wolni ! Kiedy ty Michał zrozumiesz ze jest kryzys i nie mamy zapłacić nawet z czego składki , ZUS umorzył składkę , inne firmy dają ulgi , wcale nie dziwne ze mówią na ciebie hiena , kiedy ty nawet w koronawirusie się bogacisz na biednych kierowcach , i oddaj nam 150 PLN tego co wpłacaliśmy a nie obracasz naszymi pieniędzmi , my na 150 PLN musimy pracować cały dzień albo 1,5 dnia

Przywieś koguta na bazę to dostaniesz 150 zł i po sprawie

Były kierowca asa
@Anonim

150 zł i wpisowe to jutro jestem i odaje koguta. Czekam na odpowiedz. Jak tak dzwonie jutro i umawiam sie.

@Były kierowca asa

Na Twoje miejsce jest 10 chętnych którzy chcą pracować więc dowidzenia

Ha Ha
@Anonim

Tak dziesięciu. To co, przyjęcia do asa są wstrzymane, że jest tylko 100 kierowców, a było trzystu. Po prostu bredzisz. Nie ma chętnych do podpisania umowy w tej wałko korporacji. Jak minie wirus, zainwestuj w słownik, bo do widzenia pisze się osobno.

@Ha Ha

300 kierowców masz dobra informacje 600 było zostało 400

tomek

Michał czyli oddajesz wpisowe? Jak tak to i zdaje koguta. Potwierdz że zwracasz wpisowe.

Olo
@tomek

Kto ci odda wpisowe na jakim ty świecie żyjesz te pieniądze wyrzuciłeś w błoto ale nie ty jeden

Ha Ha
@Anonim

400 to było w zeszłym roku w sezonie, a nie teraz. Chyba masz gorączkę (usunięte przez administratora)

Jak zapraszasz na Warszawską74 to potwierdz że odasz wpisowe i 150zł obrotowego. Jak tak jutro odaje lampe. Cekam na odpowiedz ja i nastepnych kilkunastu.

@Anonim

Po co ty piszesz takie bzdury kilkunastu miało już w styczniu odejść i co mocni tylko w gębie

Kociaka
@Anonim

Dla Twojej wiadomości, to bardzo dużo osób zrezygnowalo w styczniu, przed zmianą opłaty początkowej też wielu zrezygnowalo. Kolejni odejdą w ciągu miesiąca, bo nie ma ruchu, a po przeglądach pójdą następni. Inna sprawa, że zapewne przyjdą następni kierowcy, którzy będą jeździć chwilę, zobaczą jakie wały tu idą i stale nr tylko jeżdżą.

Hol
@Kociaka

A kto przyjdzie nowy as na mieście jest spalony chyba jakiś Świeżak pojeździ miesiąc i dowidzenia wpisowe zapłaci i tak to wyglada

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AS TAXI na stanowisko Kierowca Kat B As Taxi? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Odradzam

Odradzam tej korporacji. Szef patologia. Korporacja ma się coraz gorzej.

Uv
@Odradzam

A czy ktoś może napisać coś pozytywnego o firmie as

Bolo
@Uv

Pojedziesz najtańszą taxi jako klient. Nic poza tym. Reszta same minusy.

Były kierowca asa
@Uv

Nic pozytywnego. As zalicza się do grona gorszych korporacji.

Składka city driwer 200 zł w as 450 zł.. Kilometrówka w driwer 2.0 zł w as 1.8 zł . Ilość zleceń podobnie mają w driwer jak w asie. Komentarz zostawiam Wam koledzy. Widać jakiego mamy szefa.

Żalix
@Piotr

To leć do City. Komuś zapłacili za naganiaczy? Nie jest tajemnicą gdzie ilu kierowców, ile jest pracy i jakie są obroty. Tylko Freenow. City. Neptun. Wszędzie tak super. Co do czego to wszędzie płacz. Podobna ilość zleceń to chyba teraz w Korona Wirusie. (usunięte przez administratora) tu i tam jeździ. I tak się teraz nie przestawisz, bo urzędy zamknięte. Neptun i Dajan też pełna składka - bazę trzeba opłacić i ch. Spierd do City - zapłacisz pół składki, a jak wróci do normy to będziesz stał na Targu Węglowym w piątek wieczór 15sty na rejonie.

@Żalix

Nie ma znaczenia ze jest ich 15 mają zlecenia i kolejka szybko leci. A my w asie weekend mamy mało zleceń.

Brol
@Żalix

Lepiej na targu stać niż na stacji benzynowej i liczyć samochody powodzenia naiwniaku

Dzisiaj od 6 rano do 18 zrobiłem 700zł obrotu. I to jeszcze z dłuższą przerwą, bo byłem na bazie odebrać parasolki. Trochę zeszło. Zanim dobudziłem bazowe, zanim wybrałem kolory parasolek......... (usunięte przez administratora).

Citi d za kwiecień mają składkę 200 zł

Jakub 83
@O

Jeśli to prawdziwa wiadomość to jest uczciwe podejście do sprawy.

@Jakub 83

Prawdziwe dostali rano smsa z bazy o obniżeniu za kwiecień na 200 zl

H
@O

Jak ich jest tam tylu. Dawny 223 tam jeździ to teraz mają 4-5 zleceń na 12h jak w Dajan. Wychodzi na to, że u nas nie najgorzej.

Tomi
@H

A jak myślisz dlaczego tam jezdzi? Bo mam lepiej w city driver . Ja w czoraj w asie miałem podobnie jak w city.

Ano
@H

223 to był najgorszy kierowca Asa. Dlatego odszedł do city driwe. On się nie nadaje na taxi.

Żalix
@Ano

(usunięte przez administratora). Kierowców tam najwięcej. Chyba tylko Uber ma więcej. Nawet floty z Uber tam jeżdżą Fabiami od kilku miesięcy.

A my w asie to czekamy na smsa o podwyżce składki na 650zł tak to w asie jest

L
@Anonim

To jest kolejna plotka żeby o tej składce żebyście mieli co pisać jak wam się nudzi

Kolo

Wąs zmienia warunki umowy, co za tym idzie nie zgadzasz się i w trybie natychmiastowym rozwiazujesz współpracę. Nie ponosisz z tego tytułu żadnych konsekwencji prawnych.

Sfrustrowany

Proszę Szefa Asa o komunikat wz z podwyżką składki na 650zł. Ponieważ ja nie wyrażam zgody na to.Chce złożyć wypowiedzenie, a czas wypowiedzenia mam w umowie.. Nie zgadzam się no to jak miało miejsce przy podwyżce na 450zł.

AntyAs

Misiaczki czym wy się przejmujcie, od rządu dostaniecie te 1300zl z tytułu działalności, to akurat na 2 składki będzie.

kierowca 83
@AntyAs

Jaki rząd ? niemiecki ? Bo nasz chyba nie ma takich planów.

Roman
@kierowca 83

oczywiscie ze ma jest to w ustawie tylko że POsrańcy w senacie zblokują to

Korekta

Niestety muszę zrobić korektę ostatniego wpisu Składka idzie w górę ale już od maja ponieważ odeszło ostatnio za dużo kierowców Więc tak składka od Maja 650zł A później zobaczymy Może w Lipcu pójść jeszcze w górę Z poważaniem Michał

Lus
@Korekta

Człowieku po co ty piszesz takie bzdury nudzi ci się przynajmniej podpisz się swoim numerem tchurzu

@Korekta

Przy płaceniu się dowiemy. Wielka niewiadoma a że podwyżka to sìę nie dziwie. Czas zmiany korpo.

News

Od lipca 650zł składka.

Dobry wieczór szanowna Pani Bazowa. Mam takie nieśmiałe pytanie. Czy przewidujecie jakieś środki do dezynfekcji auta? Mogą być nawet płatne.

To pewne? Skąd wiesz?

Bazowa
@68

Środki oczywiście mamy. Na bazie. Wy na umowie o współpracy możecie sobie sami zakupić. Jeśli oczywiście odbiorę telefon. Bo jak nie to hm będziesz stał.

Z
@68

Daj spokój kolejna plotka

T

Może 1000 palancie masz dobre informacje a może ty jeździsz w super hallo

Kierowca AS

Pewnie jak dojdzie do płacenia za lipiec to dowiemy się że 650zł do zapłaty. Tak jak ostatnio. Zostaniemy pod sciana sezon i co robić na szybkiego zmiana korpo. No nie i zapłaci większość te 650zł Cwaxny Wąs.

Lol
@News

Nie 650 tylko 800 tzn 650 netto...

@Lol

650 brutto

Pojawia kolejną podwyżka składki.

Mam pytanie prosze o odpowiedz i potraktowanie mnie powaznie. Myśle o taxi interesuje mnie na ile kursow mozna lizyć w asie od 16.00 do 21.00, jakie są dojazdy, ilu jest kierowców w asie, czy są dyżury, czy jest wpisowe. Prosze nie pisać jak jest teraz bo wiadomo wirus. Tylko jak było w lutym.

Bialy
@Anonim

Idź do normalnej pracy taxi się już dawno skończyła dyżurów niema a wpisowe to z szeryfem może zapomni wziąść

Lh
@Anonim

Na ZUS nie zarobisz w takich godzinach, 2 lub 4 kursy może zrobisz średnia kursów to 15 zł jakoś

Lot
@Anonim

Poczekaj niech ta zaraza minie. AS to zły wybór. Poczytaj opinie to zrozumiesz.

A

Jak bylo normalnie to zarobilbys mysle ok 150 zl przez te 5h

As

Dokładnie tak jak kolega napisał.Wasaty na tym zyska najwiecej...

Asior

Zazdrość cię zżera jak nie pasuje to znasz procedury

@Asior

Palancie za te słowa i inne pod adresem swoich pracowników uwazaj

Dziki

Pytanie do 113, podrzuć na jakich aplikacjach jeszcze latasz bo w Asie posucha, a tez bym jakieś kursy z innych aplikacji połapał;) Pozdrawiam Cię mordeczko

BMW
@Dziki

Fakt. Rzadko się tutaj z ludźmi zgadzam ale fakt. W tych trudnych czasach mógłby go i tego pajaca z granatowej skody wywalić. Bo przeginają pałę. Reszta by miała do myślenia i mniej łebków do zleceń.

Kierowca 113
@Dziki

A wypadało by sie przestawić kto pyta ? Na hu......... ty tak oficjalnie pytasz ? Nie możesz normalnie jak czlowiek podjechać i pogadać jak stoje gdzieś na rejonie, po co tu plotki robić? Jak bedziesz chciał to ci powiem co i jak , 30 % kierowców juz jezdzi na dodatkowej minimum jednej apce, szef i tak raczej nie ma pretesi bo raczej jest swiadomy ze dużo nas sobie pomaga bo ostatnio jest tragedia, wiem ze pewnie sie zdziwisz ze pisze tak oficjalnie ale mam już dość hejtu na swój temat i obelg i juz mi nie zależy na niczym a przynajmniej pokaże wam moze na swój koniec ze mam jaja a nie tak jak wy nie potraficie niczego powiedziec do szefa w oczy ani tutaj sie podpisać bo jesteście tylko szczury lądowe ktore tylko potrafia narzekać a jak mnie szef wywali to ja w przeciwienstwie do was sobie wszedzie poradze a wy tylko potraficie narzekać i zero wdziecznosci dla szefa ze do tej pory sie zarabialo dobrze jak wam tak zle to won gdzieś indziej inteligeci po gimnazjum ,teraz pewnie mnie nawyzywacie tylko to potraficie szczury ,jak komus bylo zle to mial chonor i odszedł a wy tylko pierdu pieru a wiec to pewnie moje ostatnie dni w asie zegnam wystraszone szczury po podstawówce.

BMW
@Kierowca 113

"gimnazjum" "chonor" (usunięte przez administratora) W ogóle strasznie zaradny jak się chwalisz, że na apkach (usunięte przez administratora) jeździsz byle jeździć. Dwa lata na taksówce na pół etatu i będzie ludzi pouczał :D

Jakie kolory są do wyboru?

Hok
@94

A stringi dostaniesz gratis

AS

Wsadze Tobie w duuuupe tą parasolke i otworzę. Zapraszs. na baze. Czekam na odwaznych.

Roman

Jak panowie obrót w tym tygodniu ? Pisać bez beki w ile godzin ile. Bo nie wiem co robić zaraz koniec miesiąca i można zamknąć działalność albo zawiesić.

Bialy
@Roman

To lepiej zawieś bo jest tragedia a będzie gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o AS TAXI - Gdańsk

• Jak się pracuje w AS TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy AS TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 479.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AS TAXI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 469, z czego 121 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AS TAXI
1.8/5 Na podstawie 265 ocen.
  • ul. Tęczowa 10 lok. 13
    56-120 Gdańsk