MB Partner Marcin Bohdanowicz

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MB Partner Marcin Bohdanowicz

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
 Pytanie

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Księgowa w MB Partner Marcin Bohdanowicz?

anonim Nowy wpis
Inne

Hmm, nie ma tu za dużo opinii, ale tak po wątku obstawiam, że większość z was jest z pracy w firmie zadowolona? Pracuje ktoś z was na stanowisku programisty? Często szukają osób z branży IT? Kiedyś niby były takie oferty, w tamtym roku w jednej podali widełki 5 000–6 000 zł. Teraz chyba to większa kwota? ;-) Dochodzi do tego jakaś premia za wyniki, podwyżka za staż pracy? Cokolwiek?:D Ponoć to praca zdalna, niby fajnie, ale jest możliwość czasem skoczyć do biura i tam popracować? Ile osób liczy zespół? Pracujecie na samodzielnych stanowiskach raczej, czy jest tradycyjna struktura z team leaderem, juniorami, regularami?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak szefostwo w MB Partner Marcin Bohdanowicz traktuje ludzi?

Artur Szczechla Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Po ludzku.

1
Zosia
Kandydat

Nawet się do nich dodzwonić nie idzie

Pracodawca

@Zosia

Niestety w poniedziałek 15.11.2021 cały nasz biurowiec był wyłączony z użytku dla wszystkich firm z przyczyn losowych, dlatego niestety nie było możliwości się skontaktować za co serdecznie przepraszamy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MB Partner Marcin Bohdanowicz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Kierowca

Od ponad miesiąca mimo mojej pracy brak wpływów na konto, przez co nie mogę odebrać wypłaty.

13
Jaro
Pracownik
@Kierowca

A miałeś wypełnione wszystkie dokumenty

1
Z
Pracownik
@Kierowca

Pracuje w firmie MB Partner od 2018 roku i wiem, ze jest bardzo uczciwa. Jeśli nie możesz "odebrać wypłaty" to pewnie dlatego, ze nie wysłałeś dokumentów, a musi być podstawa prawna do wypłaty (zatrudnienie).

Schindler
Pracownik
 Rekomendacja

Pracuje od pół roku w MB partner jestem zadowolony. Podatki odciągane tak jak należy. Można dodać bezproblemowo faktury w koszta. Jeśli chxe rozliczenie w danym tyg to zawsze w środę albo czwartek na moim koncie jest. Nie wiem skąd ludzie wypisują że nie są płacone podatki . Pozdrawiam i ja szczerze polecam

Michał
Inne

@kierowca a jak z wypłatami, ile da się wyciągnąć ?

Uberek
 Rekomendacja

Polecam każdemu kto chce sobie dorobić. Fachowa obsługa biuro otwarte pon.-pt gdzie można się wszystkiego dowiedzieć. Kaśka na czs. Polecam partnera.

Zostaw merytoryczną opinię o MB Partner Marcin Bohdanowicz - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w MB Partner Marcin Bohdanowicz?

    Zobacz opinie na temat firmy MB Partner Marcin Bohdanowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w MB Partner Marcin Bohdanowicz?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MB Partner Marcin Bohdanowicz
Przejdź do nowych opinii