MB Partner Marcin Bohdanowicz

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MB Partner Marcin Bohdanowicz

jaja Nowy wpis

30 razy dzwonię w ciągu dnia i nikt nie odbiera telefonu Na Messengera pisałem 3 tygodnie temu i dalej zero kontaktu Nie polecam tego(usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie MB Partner Marcin Bohdanowicz? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pytanie Nowy wpis

Jak szefostwo w MB Partner Marcin Bohdanowicz traktuje ludzi?

Artur Szczechla Nowy wpis
@Pytanie

Po ludzku.

Zosia
Kandydat

Nawet się do nich dodzwonić nie idzie

Pracodawca

@Zosia

Niestety w poniedziałek 15.11.2021 cały nasz biurowiec był wyłączony z użytku dla wszystkich firm z przyczyn losowych, dlatego niestety nie było możliwości się skontaktować za co serdecznie przepraszamy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MB Partner Marcin Bohdanowicz? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Dostawca?
Kierowca

Od ponad miesiąca mimo mojej pracy brak wpływów na konto, przez co nie mogę odebrać wypłaty.

Jaro
@Kierowca

A miałeś wypełnione wszystkie dokumenty

Z
@Kierowca

Pracuje w firmie MB Partner od 2018 roku i wiem, ze jest bardzo uczciwa. Jeśli nie możesz "odebrać wypłaty" to pewnie dlatego, ze nie wysłałeś dokumentów, a musi być podstawa prawna do wypłaty (zatrudnienie).

Czy w firmie MB Partner Marcin Bohdanowicz są regularne szkolenia pracownicze?

Schindler
 Rekomendacja

Pracuje od pół roku w MB partner jestem zadowolony. Podatki odciągane tak jak należy. Można dodać bezproblemowo faktury w koszta. Jeśli chxe rozliczenie w danym tyg to zawsze w środę albo czwartek na moim koncie jest. Nie wiem skąd ludzie wypisują że nie są płacone podatki . Pozdrawiam i ja szczerze polecam

Michał

@kierowca a jak z wypłatami, ile da się wyciągnąć ?

Uberek
 Rekomendacja

Polecam każdemu kto chce sobie dorobić. Fachowa obsługa biuro otwarte pon.-pt gdzie można się wszystkiego dowiedzieć. Kaśka na czs. Polecam partnera.

Dodawajcie komentarze odnośnie firmy MB Partner Marcin Bohdanowicz w mieście Łódź! Zastanawiamy się jak jest u nich z pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o MB Partner Marcin Bohdanowicz - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MB Partner Marcin Bohdanowicz?

Zobacz opinie na temat firmy MB Partner Marcin Bohdanowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MB Partner Marcin Bohdanowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MB Partner Marcin Bohdanowicz
Przejdź do nowych opinii