Bobi - Decor

Lublin

Opinie o Bobi - Decor

micia

Ja w to nie wiątpię, że firma oferują nowym pracownikom szkolenia ale i stałym rownież, tym bardziej,że ma na celu stałe podnoszenie kompetencji pracowników, A idąc na szkolenie fajnie dowiedziec sie czegos nowego o produktach szkoda tylko,ze nie kazdy to wykorzystuje w praktyce.

klient

Nie wiem co tam sie dzieje w tej firmie i jaka jest jej polityka ,o ile wogole jakas jest .Ostatnio robilismy podchody doslownie podchody, kilkakrotnie ,celujac na kogos kto cokoliwk tam wie i niestty nie udalo sie , smiech na sali i totalny kataklizm.Kupilismy mieszkanie interesuja nas meble kuchenne ,szafy, pawlacze i jakies oslony do okien i jest problem .Panie ktore tam sa kompetencji zero ,wiedzy zero , one nawet nie usiluja sie pokusic o jakies fachowe odpowiedzi Dla nich kazdo pytanie jest zbyt trudne a klient to wróg juz nie wspominajac o aparycji i uprzejmosci bo to to juz wogole czarna magia ...pojechalismy w koncu do lublina do innej firmy i wszystko zalatwilismy od reki praktycznie , oj masakra, zenada i wstyd a te panie majace pierwszy kontakt z klientem w swidniku osmieszaja ja tylko i narazaja na straty

bos - 2008-11-18 21:33:17 Słowa kojarzące się z Bobi - Decor mało rozwojowa i nie profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zerowy Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok Od jakiej stawki można negocjować pensję 1000 dla pracownika 1500 montażysta NegocjowaÄ� pensje można od 1000 zÅ� i skonczyÄ� negocjowaÄ� na 1000 zÅ� .Wszyscy sÄ� nie wystarczajÄ�cy lub zbyt maÅ�o atrakcyjni .Chociaż jak siÄ� tam wejdzie do tej dziury to potwory straszÄ� z każdego konta hahaha .To tyle na ten temat -o obsÅ�udze nie wspomnÄ� bo szkoda gadaÄ� !

Zbycho

Dobra firma z normalnymi szefami. Jak na Lublin zarabia się pieniądze porównywalne z innymi firmami z branży.

bos

Zostaw opinię o Bobi - Decor - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bobi - Decor