Opinie o Schrag w Konstantynów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Schrag. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schrag na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schrag w Konstantynów Łódzki

lewe oko

nie warto

moro
@lewe oko

po jakiego wała tam aż taka kontrola jakości?w jakich jednostach on chce mierzyć elementy budowlane?w mikronach? totalny debilizm. od razu widać ,że ktoś kto tam kieruje niema pojęcia o tym czym się zajmuje.

beging

bredzisz.............

lewe oko

praca fatalna, polecam uciec stamtad juz podczas badan wstepnych

Karol

Widać ze nie pracowałeś a robisz wielki błąd skoro tak uważasz.

aleksySrata ta ta

kolejny klakier. to po co piszesz te propagandowe słówka i po co w ogóle czytasz to forum? mało prawdopodobne żebyś nie BYŁA/był związany z firmą. nie rzucając imionami, nie szanuje się tu nikogo. Płaca jest na czas- to jest ważne i to jedyne co trzyma tu ludzi. Wszystko inne jest stanowczo na NIE. Jeśli tylko można to się odchodzi. takie czasy. taki (usunięte przez administratora) tam klimat.

memt

Firma ok ,TYLKO CO TAM ROBI TEN RZEZIMIESZEK?????

Karol

Czyli dla pracownika nic się nie zmieniło od lat.

Pierwszym etapem była rozmowa w siedzibie firmy. Ogólnie rozmowa w bardzo miłym tonie. Jedyne co to oczywiście obiecano kontakt niezależnie od wyniku, a jak zawsze nikt nie poinformowano...

Standardowe pytania, nic zaskakującego.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

kuki

ta firma nie rozumie ze jej dobre imie to ludzie w niej pracujący , że to oni tworzą firmę, nie rozumie tego lub nie chce tego tez zarządzający że bez ogólnego zaangażowania nie pójdzie do przodu - ale atmosfera niechęci, podszczypywania i braku współpracy jest widać na rękę zarządowi. szkoda życia, jest za krótkie by się męczyć skoro wokół jest wiele innych możliwości

haha

damian.. a może tadzio...? nie pisz jak klakier.brak pozytywnej opinii na tyle wpisów mówi każdemu wiele więcej niż jakiekolwiek nabijanie postów by zamglić obraz rzeczywistości w schrag. ludzie pracują tam bo muszą nie bo chcą, a marne pieniądze nie rekompensują braku szacunku i fatalnej atmosfery w firmie.

Qaw

wszyscy narzekają przede wszystkim na słabe płace w tej firmie i atmosferę jaka idzie z góry na dół.szeregowi pracownicy nigdy nie dostana więcej kasy dopóty dopóki nie zmieni się prowadzącego bo w temacie tego co robi jest żenująco pusty. brak pomysłu na robienie czegoś nowego ,tylko powielanie tego samego,a warunki do robienia kasy są wspaniałe.

ftr
@Qaw

Racja.Totalna żenada.

vfr
@ftr

Dokładnie tak, po swojemu budował Starogard Gdański , jeszcze się nie zaczęło a już upadło.Gratulacje!!

bary

zmieni się na lepsze w tej firmie tylko wtedy jak Niemcy wymienią ludzi na samej górze.

[opik

zmienia sie.. na gorsze. lepiej pracować w warzywniaku

admin

Schrag....by to trafil...szkoda zachodu...a dziewczyn to juz chyba bylo z 15....albo cos kolo tego...atmosfera...jak "praca pod kamera"...i ludze boja sie normalnie rozmawiac miedzy soba...a Pani kierownik administracji i logistyki..szkoda mi jej..i tych dziwnych "nie jej " decyzji...jednym slowem szkoda czasu...

marem

a o co dokladnie chodzi? chcialbym aplikowac to dajcie chociaz info jakies a nie tak w ciemno

kino

w firmie w ktorej pracuja trzy osoby na krzyz, nikt nie napisze dokladniej zeby nie bylo to tak oczywiste kto mogl zostawic wpis. Wiekszosc co przychodzi (usunięte przez administratora) po szybkim czasie. O czym mowie? Przyjdz popracuj tu na jakimkolwiek stanowisku to szybko sie przekonasz.

mysza

to jak to jest w logistyce w schragu?

bws

Lukas,wpis tego gościa jest aż nadto wymowny. Ja w stronę tej pseudofirmy nawet nie spojrzę.

do wiola

duży

szrag

czytać poprzednie wpisy. rotacja na okrągło. plus wszystko to co opisane wczesniej. tylko dla skrajnie zdesperowanych.

?

Kolego, dołącz tutaj to może dotrze do ciebie o czym inni piszą.

do jad

były według uznania.

sew
@do jad

Ja zwyczajnie stamtąd uciekłem ... po prostu uciekłem.

ha ha

święta. grudzień k mać. a pensje jak zwykle wypłacane na ostatni dzień miesiąca. nie mówiąc o premiach o których słowem nikt nie wspomniał czy będą czy nie. W końcu to pewien pan w zależności od humoru decyduje. jad przyjdź tutaj popracować to żyć będziesz wszystkim innym tylko nie kasą. a o stabilizacji zapomnisz.

mki
@ha ha

Tylko Pan tam tworzy atmosferę.

bgf

jak nie samą kasą człowiek żyje , to daj Pan już sobie spokój i idź odpoczywać. Przyjdą na to samo miejsce lepsi,mądrzejsi.

lgg
@bgf

a jako pracownik działu administracji i logistyki ile się ma na rękę

opr
@lgg

lepiej spytaj jaki jest przemiał dziewczyn tam

Zostaw merytoryczną opinię o Schrag - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Schrag?

Zobacz opinie na temat firmy Schrag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schrag?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schrag?

Kandydaci do pracy w Schrag napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schrag
1.6/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Przemysłowa 15
    95-050 Konstantynów Łódzki