Schrag

Konstantynów Łódzki

Opinie o Schrag

Juter

To jeszcze istnieje ta firma?? Mają ludzi do pracy W dzisiejszych czasach? To co wartościowe już dawno stamtąd uciekło.

Paulina

@CzłowiekPracujący dziękuję za informacje. To doda otuchy na pewno wielu osobom. Na polskim rynku pracy nadal takie negocjowanie warunków zatrudnienia nie jest sytuacją typową i naturalną. Dla wielu osób nadal to bardzo stresująca sytuacja, w której nie do końca potrafią się odnaleźć.

@Paulina 30.09.2017 11:59

Paulino, dlaczego nie podjęłaś pracy w Schrag?

Pols

Kto tam kieruje tą firmą z imienia i nazwiska?

Paulina

@CzłowiekPracujący dzięki za odpowiedź. To bardzo cenna informacja - w takim razie decyzja o zatrudnieniu nie powinna być podejmowana bardzo długo. A czy jest możliwość negocjowania podczas tej rozmowy warunków zatrudnienia? Próbował ktoś takiego rozwiązania?

@Paulina 13.09.2017 08:07

Pewnie, negocjacje zawsze są wskazane. :)

CzłowiekPracujący

Rekrutacja jest jednoetapowa. Trwa dość krótko.

Paulina

@Grekk opinie zawsze będą różne. Może jednak warto spróbować? ;) Może Tobie się spodoba.

uga uga
@Paulina 08.03.2017 10:19

dział pr w firmie szrek działa. dajcie sobie spokój szkoda życia by zasuwać dla nabijania kabzy jakiemuś wariatowi

Grekk

patrząc na opinie jednaj sobie podpusze prace w tej firmie.

kinga

odradzam prace i wszystko co innego zwiazane z ta firma a przed wszystkim odradzm klientom korzystanie z ich elementow stalowych jest mega duzo lepszych firm w kraju nawet blisko gdzie obsługa jest normalna i fajna trzymajcie sie z daleka od tej firmy,szkoda na nia zachodu

@kinga 23.12.2016 12:12

Dobra współpraca, życzliwość. Zarobki zadowalające. Kasa zawsze na czas.

Alojzy

No i doskonale, kasa jest bardzo ważna, dla niej pracujemy

uga czaka

atmosfera sielankowa ... siedzisz i pachniesz a kasa sama płynie

nOWY

ile na rękę zł dają nowemu pracownikowi prod. tzw. na start

Anold

może coś opowiecie o pracy na produkcji i magazynie? zarobki, ilość zmian,atmosfera?

fedix

na stanowisku prezesa oczywiście

fedix

a przyjmują byłych pracowników schraga?

zlatan

viceprezes
@zlatan 18.02.2015 19:32
firma wspaniała, rodzinna atmosfera, fachowe doradztwo kadry kierowniczej masa życzliwosci z kazdej strony...

padlem :) padlem i powstac nie moge. komentarz w deche!

ck49
@zlatan 18.02.2015 19:32

Czyli wszystko w normie, dom wariatów.

abc

oczywiście, na rozmowie rekrutacyjnej pytania są tylko z historii , włącznie z cesarzem Ottonem III.

taki tam

troche dziwne skoro prowokujace opinie pisze prezes lub kierownik, to swiadczy tylko o atmosferze w pracy i nastawieniu szefowstwa

asd

przyjmowane i wydalane lub same wieją.

spojrz na ocene, 1/6 mowi samo o sobie, o szczegolach wrecz szkoda mowic

nie warto

moro
@lewe oko 12.10.2014 19:27
nie warto

po jakiego wała tam aż taka kontrola jakości?w jakich jednostach on chce mierzyć elementy budowlane?w mikronach? totalny debilizm. od razu widać ,że ktoś kto tam kieruje niema pojęcia o tym czym się zajmuje.

beging

bredzisz.............

lewe oko

praca fatalna, polecam uciec stamtad juz podczas badan wstepnych

aleksySrata ta ta

kolejny klakier. to po co piszesz te propagandowe słówka i po co w ogóle czytasz to forum? mało prawdopodobne żebyś nie BYŁA/był związany z firmą. nie rzucając imionami, nie szanuje się tu nikogo. Płaca jest na czas- to jest ważne i to jedyne co trzyma tu ludzi. Wszystko inne jest stanowczo na NIE. Jeśli tylko można to się odchodzi. takie czasy. taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam klimat.

memt

Firma ok ,TYLKO CO TAM ROBI TEN RZEZIMIESZEK?????

Karol

Czyli dla pracownika nic się nie zmieniło od lat.

kuki

ta firma nie rozumie ze jej dobre imie to ludzie w niej pracujący , że to oni tworzą firmę, nie rozumie tego lub nie chce tego tez zarządzający że bez ogólnego zaangażowania nie pójdzie do przodu - ale atmosfera niechęci, podszczypywania i braku współpracy jest widać na rękę zarządowi. szkoda życia, jest za krótkie by się męczyć skoro wokół jest wiele innych możliwości

haha

damian.. a może tadzio...? nie pisz jak klakier.brak pozytywnej opinii na tyle wpisów mówi każdemu wiele więcej niż jakiekolwiek nabijanie postów by zamglić obraz rzeczywistości w schrag. ludzie pracują tam bo muszą nie bo chcą, a marne pieniądze nie rekompensują braku szacunku i fatalnej atmosfery w firmie.

ftr
@Qaw 11.07.2014 13:02
wszyscy narzekają przede wszystkim na słabe płace w tej firmie i atmosferę jaka idzie z góry na dół.szeregowi pracownicy nigdy...

Racja.Totalna żenada.

vfr
@ftr 11.07.2014 21:32
Racja.Totalna żenada.

Dokładnie tak, po swojemu budował Starogard Gdański , jeszcze się nie zaczęło a już upadło.Gratulacje!!

bary

zmieni się na lepsze w tej firmie tylko wtedy jak Niemcy wymienią ludzi na samej górze.

[opik

zmienia sie.. na gorsze. lepiej pracować w warzywniaku

Schrag....by to trafil...szkoda zachodu...a dziewczyn to juz chyba bylo z 15....albo cos kolo tego...atmosfera...jak "praca pod kamera"...i ludze boja sie normalnie rozmawiac miedzy soba...a Pani kierownik administracji i logistyki..szkoda mi jej..i tych dziwnych "nie jej " decyzji...jednym slowem szkoda czasu...

marem

a o co dokladnie chodzi? chcialbym aplikowac to dajcie chociaz info jakies a nie tak w ciemno

kino

w firmie w ktorej pracuja trzy osoby na krzyz, nikt nie napisze dokladniej zeby nie bylo to tak oczywiste kto mogl zostawic wpis. Wiekszosc co przychodzi (usunięte przez administratora) po szybkim czasie. O czym mowie? Przyjdz popracuj tu na jakimkolwiek stanowisku to szybko sie przekonasz.

mysza

to jak to jest w logistyce w schragu?

bws

Lukas,wpis tego gościa jest aż nadto wymowny. Ja w stronę tej pseudofirmy nawet nie spojrzę.

do wiola

duży

szrag

czytać poprzednie wpisy. rotacja na okrągło. plus wszystko to co opisane wczesniej. tylko dla skrajnie zdesperowanych.

?

Kolego, dołącz tutaj to może dotrze do ciebie o czym inni piszą.

do jad

były według uznania.

sew
@do jad 30.12.2013 20:48
były według uznania.

Ja zwyczajnie stamtąd uciekłem ... po prostu uciekłem.

ha ha

święta. grudzień k mać. a pensje jak zwykle wypłacane na ostatni dzień miesiąca. nie mówiąc o premiach o których słowem nikt nie wspomniał czy będą czy nie. W końcu to pewien pan w zależności od humoru decyduje. jad przyjdź tutaj popracować to żyć będziesz wszystkim innym tylko nie kasą. a o stabilizacji zapomnisz.

mki
@ha ha 28.12.2013 19:43

Tylko Pan tam tworzy atmosferę.

lgg
@bgf 16.01.2014 15:34
jak nie samą kasą człowiek żyje , to daj Pan już sobie spokój i idź odpoczywać. Przyjdą na to samo miejsce lepsi,mądrzejsi....

a jako pracownik działu administracji i logistyki ile się ma na rękę

opr
@lgg 17.01.2014 09:34
a jako pracownik działu administracji i logistyki ile się ma na rękę

lepiej spytaj jaki jest przemiał dziewczyn tam

pytanie

w kółko powtarzają się te same ogłoszenia. Nikt nie przychodzi czy przeciwnie, ludzie szybko odchodzą? Firma ma bardzo nieciekawa/ dziwną opinie. To nie są plotki? Nie warto inwestować swojego czasu? ile tam osób pracuje?

były
@pytanie 19.12.2013 21:44

w kółko te same ogłoszenia bo kto przyjdzie zwęszy atmosferę ,pokapuje co jest grane i daje dyla. Wile było już tutaj postów ,które opisywały sytuację w tym grajdole ale pewien pan ostro stara się o to aby je stąd usuwać. Po co ? Wiadomo.

go.work

ogarnij się - wszyscy ludzie pracują dla PIENIĘDZY a nie dla systemów czy konkursów czy innych bzdur. Takimi rzeczami może mydlić oczy młodym ale tylko na początku bo zaraz szybko odejdą jak zwęszą kto jest kto i za ile.

ojka

1600 to śmieszny pieniądz - utrzymaj samochód bo nie dojedziesz inaczej, kup paliwo, zapłać rachunki za mieszkanie i media to na jedzenie już ci nie starczy, a co dopiero myśleć o jakichś rozrywkach czy kulturze - praca jest bardzo ciężka fizycznie jak i psychicznie a atmosfera niekoleżeńska, w firmie pracuje się nieprzyjemnie a każdy na każdego patrzy wilkiem a największą radochą są problemy kogoś z pracy lub jak komuś się coś nie uda.

wex11
@ojka 28.11.2013 20:59

(usunięte przez administratora) atmosferka jest we firmie odpowiednia.

?

bardzo słabo finansowo na produkcji i w biurach biorąc pod uwagę odpowiedzialność i ciężką atmosfere chyba że kierownictwo, w sąsiednich firmach jest dużo lepiej jesli chodzi o kasę

Pracownik Schraga

witam. nie polecam. lepiej isc gdzies indziej nawet za mniejszą kasę (usunięte przez administratora) pierwsza pensja na zachęte ok.(usunięte przez administratora)na reke ale później już tylko w dół. zmuszanie do nadgodzin za które nie jest płacone, bardzo ciężka praca, po paru miesiącach już odczuwasz ból w plecach i w stawach. no i przede wszystkim(usunięte przez administratora) na stanowiskach kierownik/brygadzista. od początku roku przewinęło się ok. 10 osób i nikt sie nie został. rekordzista zrezygnował po godzinie czytania BHP ;)

dzidziuś

Ogólnie wszyscy piszący opinie maja racje praca ciężka szczególnie na prasach ale na gilotynach tez nie jest lekko.Osób na halach mało a nowych walących drzwiami i oknami nie widać bo nikt normalny tam nie przyjdzie. Zostali sami starzy z wieloletnim stażem,ale nawet o nich się nie dba bo po co.Zabiera im się premie za słabe miesiące a za przepracowane nadgodziny nie dostają wynagrodzenia tylko godziny do odebrania.O kierownikach nie będę się wypowiadał bo każdy ma inna opinie.Pracy w tej firmie nie polecam omijać dużym łukiem prezesa nie wierzyć w jego słowa jak ta firma się prężnie rozwija i jak to u nas jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .

zainteresowany

napisz mi cos wiecej o tej firmie czy az tak jest tam zle?????

TnT

Ludzie w tej firmie (nie wszyscy) są chorzy na głowę myślą ze nie Bóg wie kim oni są... Nie dość ze praca jest ciężka to wynagrodzenie za przepracowany miesiąc jest śmieszne... chyba ze tyrasz po godzinach i każda sobotę. Przepracowałem tam rok i szczerze bardzo żałuje straty czasu w tej firmie. Pozdrawiam

pawel

nie polecam. słaba kasa, ciagle grozba zwolnienia, bardzo duzy stres,robota po godzinach a ajlepsza pochwała jest brak dzis okrzanu.

Jan Niezbędny

Nie polecam składać CV. Prezes wydaje się z początku miły, ale jest arogancki. Chciałby, żeby wszystko było wykonane dokładnie i szybko i zeby przynosilo zyski, ale chce płacić głodowe pensje, a najlepiej jakby ktos pracowal za darmo. Jesli ktos nie jest zmotoryzowany ma spory kawał drogi od przystanku. Jeśli ktos ma autko to droga tam wyglada gorzej niz polna. Radzę omijac z daleka.

galanonim

Nie warto tracic czsu na składanie tam aplikacji.Praca bardzo ale to bardzo ciężka.10metrowe arkusze blachy ważące ponad 100kg trzeba rzucać i przekładać jak naleśniki na patelni.oczy trzeba mieć dookoła głowy bo z każdej strony czycha na ciebie niebezpieczeństwo utraty palca, reki lub głowy.Maja problem z zatrudnieniem kogokolwiek bo kazdy normalny człowiek po przepracowaniu kilku godz ucieka gdzie pieprz rośnie.Stanowczo odradzam!!!

Zostaw opinię o Schrag - Konstantynów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schrag