Opinie o Schrag w Konstantynów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Schrag. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schrag na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schrag w Konstantynów Łódzki

Old Worker

Chyba nie wykonujesz swoich zadań i nie radzisz sobie z obowiązkami pracy;). Zapomniałem tajemnej wiedzy produkcji kształtowniki brak ;).

@not

Jak nie umiesz pracować to będzie się czepiać . Język jak z prehistorii, który z urażonych eks pracowniczków to pisze? Przedstaw się.

Czy w Schrag możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Wypłaty są z godnie z regulaminem , raz w miesiącu

pracuś

nie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Schrag?

Umowa o pracę na pełen etat.

Izabela

A jak wyglądają godziny pracy? Jest jedna zmiana, czy więcej? Czy pracuje się również w weekendy? Zastanawiam się, czy są też jakieś szkolenia rozwojowe organizowane przez Schrag.

@pracujetu
@Izabela

praca na 1 zmianę soboty czasem, szkolenia - ostatnio sporo jak się dogadasz to firma sfinansuje lub dofinansuje

Krol

Współpracowałem z nimi przez ileś lat. Kwota jaką mi ostatnio zaproponowano za wykonaną pracę mnie zszokowała. Oczywiście negatywnie. Nie polecam.

@Krol

Rozmawiał pan pewnie z duchami, bo na pewno nie s firma Schrag. Pozdrawiamy

Pracek pan kracek
@Krol

Za prace czy usługi tu wszyscy są na umowach o prace więc wynagrodzenie jest ustalone albo się na nie godzę i pracuję albo nie. Wykonałeś coś człowieku bez ustalenia kwoty to się sfrajerzyłeś kto rak robi. Nie wydaje mi się aby szeryf robił ciś bez umowy i uzgodnienia taki dziwny ten wpis . Przedstaw się to poznamy prawdę i zobaczymy co w trawie piszczy a moze ty jeszcze z układów poprzednich jesteś tak mi to pachnie

Pierwszym etapem była rozmowa w siedzibie firmy. Ogólnie rozmowa w bardzo miłym tonie. Jedyne co to oczywiście obiecano kontakt niezależnie od wyniku, a jak zawsze nikt nie poinformowano...

Standardowe pytania, nic zaskakującego.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Katarzyna

W zakładce kariera na stronie Schrag widnieje informacja o niekorporacyjnej atmosferze w pracy- czy to prawda? Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Znalazłam jedno ogłoszenie o pracę: https://schrag.pl/schrag-polska-kariera/ przy produkcji. Jakie zarobki?

Kiedy zmiana na samej górze?

Z pewnością w pierwszej połowie 2021

@Ja chodzi ci o szefów czy o co ?

@Marek

Rozchodzi sie o TZ.

Mateusz

Czy dużo osób z Ukrainy w tej firmie pracuje ?

Karol

Nie masz zbyt dobre opinii o firmie. Wspominasz o dużej ilości nadgodzin. Czy były one dobrowolne i dodatkowo płatne tak, żeby można było podwyższyć wypłatę?

ann

tu się zgadzam co do obywateli innych narodowości czyli ukraińców ,którzy zachowują się tak jak by to polacy przyjechali do nich pracować a nie odwrotnie.Ja akurat pracowałam w Rossmann prawie same ukrainki na magazynie .

@ann

Co to znaczy, że Ukraińcy zachowują się tak, jakby Polacy przyjechali do nich pracować? W miejscu pracy powinna panować równość bez względu na narodowość. Może powiesz coś więcej o konkretnych zachowaniach, które Cię zaniepokoiły?

Schrag

Żądamy natychmiastowego usunięcia wpisu, który jest oszczerstwem i próbą zdyskredytowania naszego przedsiębiorstwa. W przypadku braku reakcji sprawę skierujemy na drogę postępowania sądowego. W internecie, wbrew pozorom, nikt nie jest anonimowy ani bezkarny.

Tonik

@interesant Nie powinno sie bezpodstawnie wystawiać negatywnej opinii tym bardziej, że nie jesteś pracownikiem chyba, że konkurencji?

interesant

Pojawiła się nowa oferta pracy - kierownik zmiany produkcyjnej. Czyżby kolejna zmiana? Ktoś nie wytrzymał? Czy warto aplikować?

Mercury

Tadeusza nic nie rusza........ hahahaha!

Js

Zapraszam wszystkich nie zadowolonych..Na priv..sms...imię na nr 72213518...?. Oddzwonię..bez obawy...

Nieobecny

Jeśli chcesz rozpocząć pracę w firmie Schrag Polska, musisz być niezwykle zdesperowany ponieważ jak żadna inna firma (usunięte przez administratora) pracowników jak tylko może poprzez : -Zabieranie premi -Brak dopasowania urlopów do swoich potrzeb -Fatalna komunikacja na linii pracownik - przełożony -Śmiesznie niskie pieniądze za ciężką pracę Tak właśnie się docenia pracowników w tej firmie, muszę dodać że jeśli pragniesz być niewolnikiem firmy oraz być ciągle oszukiwany przez pracodawcę to trafiłeś idealnie. Podsumowując wszystko co napisałem, jeśli nienawidzisz siebie, to możesz tam bez problemu iść.

@Nieobecny

Wyjaśnij dlaczego premia tutaj jest zabierana. Możesz dokładniej napisać o zarobkach na jakie można liczyć w firmie? Co według Ciebie należy zmienić w Schrag aby polepszyła się komunikacja na linii pracownik - przełożony?

Miro

Mam nadzieję, że dobra praca odciągnęła was od tego forum?

Waldi

Może lepiej spokojnie przyjąć do wiadomości, że nie jest się odpowiednim kandydatem zamiast oskarżeń?

centurion

Rekrutacja do fabrycznego zespołu inżynieryjno-technicznego wieloetapowa. Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna i kolejne rozmowy rekrutacyjne przeprowadzane przez Pana Prezesa trwały co najmniej godzinę i więcej. Kandydat raczony był skądinąd ciekawymi opowieściami Pana Prezesa, z których to wyciągnął wniosek, że człowiek to elokwentny, oczytany i profesjonalny. Podczas jednej z tych nasiadówek rekrutacyjnych przeprowadzone zostało badanie psychologiczne. Całe to postępowanie rekrutacyjne to jednak gra w woooja, w której wooojem, a jakże, zostaje na końcu kandydat. Prezes do samego końca manipuluje kandydatem dając mu poczucie, że jest idealną osobą do obsadzenia stanowiska. Stosuje więc w praktyce hipokryzję. Uważam czas i zaangażowanie poświęcone na rekrutacyjne potyczki w Schragu za czas stracony. Dlatego potencjalnym kandydatom zalecam podjęcie refleksji, czy czasu przeznaczonego na wielokrotne dojazdy do siedziby przedsiębiorstwa, przygotowania w domu do tych funta kłaków wartych rozmów i czasu poświęconego na spotkania z prezesostwem nie przeznaczyć na dotarcie do biur projektowych przedsiębiorstw branży metalowej i nawiązanie z nimi kontaktu, które zlokalizowane są dogodnie w samej Łodzi lub okolicach lub w samej bliskości Schraga, gdzie zarówno warunki pracy, tematyka projektów i klimat wewnątrz zespołu są o wiele lepsze niż w całym tym Schragu. No chyba, że ktoś z Was wyjątkowo ceni sobie życzenia samych sukcesów zawodowych i podziękowania za udział w rekrutacji od Prezesa, po tych wszystkich karkołomnych, miluśkich spotkaniach przy herbatce serwowanej w Schragu.

Paulina

@pracownik, @Fred, na jakich stanowiskach pracujecie w Schrag? Czy firma oferuje swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity? @kinga, dlaczego tak uważasz? Twój komentarz nie zawiera żadnych konkretów i przez to jest mniej wiarygodny dla potencjalnych pracowników firmy. Widziałam, że firma aktualnie poszukuje osób do pracy na różne stanowiska zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Aktualne oferty znajdziecie tutaj: www.schrag.pl/grupa/oferty-pracy/

Juter

To jeszcze istnieje ta firma?? Mają ludzi do pracy W dzisiejszych czasach? To co wartościowe już dawno stamtąd uciekło.

@Juter

Czyli należy wysnuć wniosek, że firma musi być dobra i mieć wartościowych pracowników skoro w obecnym czasie dobrze jej się wiedzie. To, że nie odnalazłeś/odnalazłaś się w tej firmie nie znaczy że jest zła.

Fred
@Juter

Kurde widzisz mają ludzi do pracy i nawet się rozbudowują. Żal ... ściska ? :)

Pols
@pracownik

To ile masz na łapę?

Fred
@Pols

kinga

odradzam prace i wszystko co innego zwiazane z ta firma a przed wszystkim odradzm klientom korzystanie z ich elementow stalowych jest mega duzo lepszych firm w kraju nawet blisko gdzie obsługa jest normalna i fajna trzymajcie sie z daleka od tej firmy,szkoda na nia zachodu

@kinga

Dobra współpraca, życzliwość. Zarobki zadowalające. Kasa zawsze na czas.

Arni
@kinga

To ciekawe bo ich wyroby są jednymi z bardziej chwalonych w kraju i za granicą a owa konkurencja widać pisze dziwne komentarze

Zostaw merytoryczną opinię o Schrag - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Schrag?

Zobacz opinie na temat firmy Schrag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schrag?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schrag?

Kandydaci do pracy w Schrag napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schrag
1.6/5 Na podstawie 98 ocen.
  • Przemysłowa 15
    95-050 Konstantynów Łódzki