Opinie o Giacomo Conti w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Giacomo Conti. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Giacomo Conti o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giacomo Conti w Poznań

agatt

Zespoły fajne, dzięki czemu atmosfera pracy lepsza ale neistety to (usunięte przez administratora)

Publiczne pomówienia, szkalowanie- niestety kończą się w sądzie.

salon jaki

a jaki salon

Zadowolona

Niezadowolona kieruje to do Ciebie jeżeli jesteś tak niezadowolona to czemu pracujesz w tej firmie juz 5 lat? Tak mało ambitna jesteś? Największy nierób najwięcej do powiedzenia zawsze ma. Latanie po sklepach tez widzimy

zado
@Zadowolona

najlepszy salon...polecam

grace
@zado

dla mnie najgorsza firma .Wciskaj kit klientowi ze po przeróbce bedzie ok. każa przyjechac na przeróbke miesiac przed swoim ślubem ze zrobia nalezyte poprawki. A nie udało im sie zrobić nalezycie tej poprawki i potem mówia ze za pózno pan przychodzi ztym i reklamacji nie uznaja . Złodziejska firma w sklepie nie maja zadnych profesjonalistow tylko dziewczyny z ulicy co nie maja bladego pojecia jak ma wygladać garnitur szyty na miare tylko umieja najpierw obiecywac ze po przeróbce bedzie dobrze a potem maja cie gdzies i reklamacji nie uznaja. Złodziejska firma.

Szczecin
@grace

A jaki salon

Pela
@Szczecin

Najlepsze salony w polsce moim zdaniem

Do pela
@Pela

No chyba nie mowisz o outlet szczecin

@grace

Wciskają kit nie tylko klientom. Pracownikom też. Szkoda gadać.

salon najlepszy
@zado

mega firma..polecam super asortyment i obsługa

do outlet

mega salon obsluga tez ekstra

@salon najlepszy

Asurtyment może i dobry, ale to jak traktowqani są pracownicy firmy przechodzi wszelkie pojęcia. Żenada, nikomu nie polecam!!!

Były zaniedbywany pracownik

Giacomo Conti to firma która udaje, ze zna się na modzie. Nie wspomnę już o centrali która wyglada jakby przeszedł huragan. Brudne i wiecznie nieposprzątane toalety. Biurka, które się rozlatują. Sprzątaczka sprząta jak jej się przypomni. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Nikt nie dba o sanitariat ani o jakiekolwiek przywileje dla pracowników . Jeśli ktoś lubi pracować w zakurzonych i brudnych przestrzeniach to śmiało . Nie znajdziesz tam niczego innego. Chcą być jak Vistula czy Bytom jednak poziomem salonów im do tego daleko .

Doradca Klienta

Typowo korpo rozmowa (sztuczna atmosfera) Rozmowa z Manager sprzedaży gruby typ "a ą ę" I przyszła kierowniczka sklepu. Na początku opowiedzieli o sobie potem ja musiałam zrobić mini marketing jak to manager okreslił. Następnie zadania w stylu jak wygląda idealna sprzedaż co wniosła by pani do naszego zespołu dlaczego to właśnie panią powinniśmy wybrać jakby pani się zintegrowala jako nowa osoba z naszym zespolem... Ogólnie warto przemyśleć każde zdanie co się mówi bo czepiają się każdego słówka.Pytan było więcej ale już nie pamiętam. Rozmowa jak na niezbyt ambitne stanowisko "Doradca Klienta" Wyglądala conajmniej jakbym ubiegała się o Stanowisko Kierasa.... Uwaga w ogłoszeniu umowa o pracę od 1 dnia pracy a to nie prawda 3 msc próbne naa śmieciówce a potem umowa o pracę za najniższa.. Dostałam pracę ale nie przyjęłam oferty ze względu na słabe wynagrodzenie

Typowe pytania

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zainteresowana

Dzień dobry, widziałam że szukają do pracy w salonie giacomo w Słupsku. Słyszałam, że praca tam nie jest polecana ze względu na kierownika salonu, który ma bardzo złą opinię, dodatkowo upewniły mnie komentarze na jej temat poniżej. Moje pytanie brzmi czy ta osoba dalej tam pracuję, czy może coś się zmieniło? Dziękuję za odpowiedź

Klient 10101010

Obsługa w salonie znajdującym się w Toruniu (Nowe Bielawy) zachowuje się strasznie... Wygłupy, śpiewanie, wysmiewanie- wygląda to co najmniej jakby wysmiewali klientów, aż nie chce się wchodzic na zakupy

Luk

A widział ktoś w Giacomo BHPowca kiedyś?

Rtg
@Luk

Chyba że jakiś klient jest BHPowcem.

Potencjalny pracownik

Cześć, mógłby ktoś opisać pracę w Poznaniu, Kopanina 54 w dziale logistyki/planowania ? Jakich można oczekiwać zarobków? Jaka panuje atmosfera? Aplikowałem na stanowisko młodszego specjalisty ds. Planowania zapasu i będę wdzięczny za wszelkie przydatne informacje. Pozdrawiam

Mialam okazję poznać kierowniczke Giacomo Conti w Centrum Handlowe Jantar w Słupsku i jak traktuje swoich pracowników , straszne .Sytuacja która miała miejsce jakiś czas temu Obsługuje nas inna pracownica czym przychodzi kierowniczka z zaplecza która ogląda seriale na zapleczu i przy kasie mówi żeby pracownica nabiła na nią . O tej Pani jest bardzo zła opinia na galerii więc dobra rada oddemnie dla szefa tego sklepu żeby bardziej zwracał uwagę co się dzieje na salonach bo przez tą osobę nie chodzimy tam na zakupy tylko do konkurencji

KARMA
@Ania

Opinie o tym sklepie często krążą po galerii i to niezbyt dobre Kierowniczka prowadzi tam pewnego rodzaju reżim mianowicie ustawia ich pod swoje dyktando i to widać jak wychodzi na salon jaka jest aura . Dobrze ,że ktoś wkąnicu się odezwał co się dzieje na tym salonie!!!. Może teraz doprowadzi to do tego że zacznie się szanować pracownika a nie traktować jak śmiecia .!Nie niejednokrotnie poważa kompetencję swoich pracowników przy klientach żeby zrobić z nich głupie gdzie do obsługi personelu nie mam nic do zarzucenia .Zawsze miłe i uśmiechnięte dziewczyny. Sytuację które tam mają miejsce są zamiatane pod dywan, zastraszania pracownic to mały pryszcz przy tym co się tam dzieje .Szkoda ,że szefostwo ma to gdzieś i pozwala tej kobiecie znęcać się nad pracownikami! Sama siedzi i pierdzi w stołek a robotę robi zespół przykre ,że jest taka hierarchia . Oby karma wróciła do tej kobiety....

przewidywalna

Może właściciele przemyślą sprawę i wrócą do koncepcji otwierania salonów w innych lokalizacjach niz Galerie Handlowe. Na jesień nowy wirus w 2021 kolejny i co wtedy? Znowu Centra Handlowe pójdą na pierwszy ogień do zamknięcia.

@przewidywalna

Szef pewnie i tak będzie patrzył tylko żeby zatrudnić kogoś kto pracował wcześniej w bardziej znanym i bardziej markowym sklepie i ściągnie mu tłumy klientów, a coieisac będzie płacz i lament dlaczego na salonach w "podrzędnych" miastach nie jest wyrobiony cel, bo przecież to jest najważniejsze. Po trupach do celu. (niestety). A w ramach pandemii myśli, że jak napisze list do kogoś wyżej to ktoś go odczyta, jeszczeoze odpisze i pomoże. Śmiechu warte. Jak brakuje pieniędzy wystarczyłoby sprzedać kilka swoich luksusowych zabawek i na pewno znalazłoby się dużo więcej pieniędzy. Niestety w czasach jakie panują dzisiaj ludzie tak robią, bo liczy się dla nich zachowanie miejsca pracy niż podwiezienie swojego tyłka porshe z najdroższym zegarkiem na ręku.

Zadziwiona
@123

Najlepiej, żeby prezes firmy jeździł polonezem, a jego pracownicy mercedesami. Patrząc na ludzi pracujących na salonach, bardzo dobrze zarabiają. Drogie, markowe ciuchy itp... wiec czemu ból (usunięte przez administratora) ze ktoś ma porche i drogi zegarek? Aaa i najlepiej zatrudniać ludzi, którzy nie umieją sprzedawać żeby stali i za to im płacić????‍♀️

Xxx
@Zadziwiona

Nie.Ale osoby pracowite nie są nagradzane tylko te co cyferkę zrobią nieważne czyim kosztem.Może innego pracownika? Może poza zrobieniem cyferki nawet po sobie posprzątać niechcą bo nie muszą bo szef i tak za cyferkę nagrodzi.Reszta się nie liczy.

Yyy
@Xxx

Dokładnie tak. To że ktoś jest kierownikiem w salonie wcale nie znaczy że jest inteligenty. Kierownicy myślą że mogą wszystko mają przyzwolenie z góry gnębią młode osoby, niszczą je psychicznie , kradną klientów i stąd też mają takie dobre rankingi. Ale szefostwa to nie interesuje że niby kierownik który nawet matury nie ma stawia się ponad wszystkich. I to że to nie kierownik sprawia że salon prosperuje tylko zespół. A to on odwala brudna robotę a kierownik przypisuje sobie wszystko. Straszne ale prawdziwe. W salonie w którym pracowałam co druga nowa dziewczyna jechała na tabletkach uspokajających bo nie dawała rady z kierownikiem i regionalni o tym wiedzieli ale nic nie zrobili bo niby kierownik robił obroty. Bo kradła klientów robiła przekręty. I co fajne dziewczyny poptistu odchodziły bo nie miały odwagi się postawić bo zniszczyła by im życie w pracy...

Xxx
@Yyy

Pracownik pracownika też lubi wykorzystać a kierownik lubi jak wilkiem na siebie patrzą.Byle tylko cyferka była.Jakby w fajnej atmosferze się nie dało .Widocznie na tabletkach lepiej się sprzedaje wg szefa.po to ten obłęd

Zdegustowany

Widziałem list, jaki napisał właściciel sieci do premiera i prezydenta. Jakieś takie jęczenie, że trzeba mu pomóc, bo ludzie pójdą na bruk. Wymagania rzeczywiście niewygórowane - zwolnienie z ZUS, zwolnienie z czynszów i nieoprocentowana pożyczka do częściowego umorzenia. Dawno nie byłem bardziej zażenowany. Panie szanowny, ZUS w Pańskiej firmie jest odprowadzany tylko od pensji minimalnej, reszta jest wypłacana w kopertach, pod stołem, a teraz jeszcze chce Pan, aby Was od tej daniny całkowicie zwolnić? Czynsze są sprawą pomiędzy Wami a właścicielem galerii. Jak się podpisało słabe umowy, to teraz trzeba wziąć odpowiedzialność. Nie chciało się dzielić z Państwem zyskiem, to nie dziel się Pan także ryzykiem. Część ludzi trzeba będzie zwolnić - trudno, dziewczyny najwyżej będą przeglądać Instagram z domu i za darmo.

Mała
@Zdegustowany

W Świdnicy mamy całą pensję bez premi tak mówią ludzie czy to prawda

@Mała

A co z kwietniową wypłatą? cos wiecie. ....??

Ehh
@Outletowa

Ciezko się dowiedzieć? Nie macie kierowników? Kierowników regionalnych? Czy to taki problem ??? My dostajemy wypłaty tylko trzeba wziąć tel i się dowiedzieć a nie siedzieć i wróżyć ...

Luk
@Outletowa

to nie takie proste, kierownicy i ich kompetencje..., odpowiadają tylko zdawkowo, sami się boją o własne... pewne jest tylko to że się niektórzy mocno zdziwią i znów pożałują że nie zmienili pracy jeszcze kilka miesięcy temu.

Yo
@Luk

Dostaną tarcze to nic wam nie grozi.... tyle ze marne pieniądze. A prawda jest taka ze nawet gdyby zmienili prace wcześniej nic by to nie zmieniło bo cała polska jedzie na tym samym wózku.... będzie ciężko bardzo ciężko... :(

@Ehh

tyle ze moja kierowniczka nic nie wie. ..

do outletowa

z jakiego salonu jestes?

Ehh
@Outletowa

Nie dostałaś wypowiedzenia? Jesteś na umowę o prace? Możesz wziąć L4 bedziesz miała 80% masz małe dziecko weź opiekuńcze 80% weź urlop płatny.... i tak dostaniesz tylko 80% w tej chwili. Dziwna masz kierowniczkę ze nie potrafi Ci dać żadnej odpowiedzi... wiec sama się zabezpiecz :)

XYZ
@Mała

Chyba takie pyta nie trzeba kierować do szefostwo, regionalnych lub kierownictwa A nie jakieś podrzędne forum ...

Niunia

Jakie macie zdanie na temat regionalnego Pana (usunięte przez administratora).?

Wasza

co się teraz z wami dzieje? sklepy w centrach handl. zamknięte. będzie do czego wracać?

@Wasza

Cała Polska jedzie na jednym wózku.... pożyjemy zobaczymy

Outletowa

juz kombinują z wypłatą zapewne. ....

IM
@Outletowa

Kombinują nie tylko z wypłatą

@Outletowa

Wolicie w tej sytuacji mniejsze pensje czy wypowiedzenie? To są osoby które maja zatrudnionych bardzo dużo pracowników... skad maja dla was brać skoro nie ma handlu? Trzeba to przetrwać i mieć do czego wracać. My jako handlowcy musimy jesteśmy numer 1 żeby ich potem podnieść i siebie podnieść żeby znowu zarabiać...

Outletowa

Tylko wyplacic muszą mininalna krajowa 1920 netto..rozmowa z prawnikiem który tak potwierdził

Aaaaa

Czy ktoś wie co z wypłatami? Dajcie znać jakie coś wiecie wiadomo coś czy będą zwalniać ludzi?

@Aaaaa

Też czekamy co i jak wypłacą ...za coś życ trzeba i mieć za co

Jaki wzrost w sprzedaży internetowej zanotowała firma od 14.03.?

Krawcowa

Ile zarabia krawcowa w Giacomo CONTI.Czy to prawda że krawcowa zarabia mniej niż początkujący sprzedawca.Slyszalam że krawcowa sprzedawać też musi.i czy ma z tego tytułu dodatkowo płacone.Proszę niech ktoś mi konkretnie odpowie bo niewiem czy zgłaszać kandydaturę.z góry dziękuję.

Kierownik
@Krawcowa

Najniższą krajową i mnóstwo bezpłatnych nadgodzin

Nowa

Ile na rękę na poczatku zatrudnienia bo w ogłoszeniach pisze ze bardzo dobre zarobki tzna ile ???????????//

Xyz
@Nowa

Na początek na zlecenie chyba 14 na rękę na godzinę po ok 3 miesiącach najniższa krajowa + premia od utargu i bonusy.ogólnie nie jest żale ale zarobki w różnych miastach są inne.nieznam zarobków wszystkich pracowników myślę że między 2300 a 4000

Kierownik
@Nowa

Najniższa krajowa. Zmuszanie do bezpłatnych nadgodzin to obó_ pracy nie firma

Nevermind

Witam, Wiadomo może jak wygląda atmosfera w salonie w Jaworznie? Czy warto tam aplikować?

Była pracownica
@Nevermind

Najniższa krajowa na umowie i ciągła presja żeby sprzedać ten chiński (usunięte przez administratora)

Praca

Witam. Widziałam ogłoszenie o pracę w salonie gc we Włocławku. Czy ktoś może dać jakąś opinie? Jak tam praca, kierownik, zarobki?

Oburzona

Wraz z żona chcieliśmy zrobic zakupy w galerii Ster ok godz 14:00-14:15. Obsługiwała nas pani, która jako jedyna chciała zaprezentować nam towar pozostałe panie były zajęte sobą i w najlepsze bawiły się na salonie, śmiechy i głośne rozmowy. Wyszliśmy, gdyż zachowanie obsługi było na najniższym poziomie. Nie polecam

Oburzony
@Oburzona

To jesteś oburzona czy mąż w końcu jest oburzony . Czarno na białym napisałaś ze pani zajęła sie obsługa klienta sugerujesz ze wszystkie Panie na salonie miały zająć sie obsługa jednej pary ?

Zadowolony
@Oburzona

A My z żoną robimy tam zakupy od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi.

Zostaw merytoryczną opinię o Giacomo Conti - Poznań

• Jak się pracuje w Giacomo Conti?

Zobacz opinie na temat firmy Giacomo Conti tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giacomo Conti?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Giacomo Conti?

Kandydaci do pracy w Giacomo Conti napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Giacomo Conti