Opinie o Lewiatan w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lewiatan. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lewiatan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewiatan w Sosnowiec

Nie polecam pracy w Lewiatanie na ul.Bema.Kierowniczka tego sklepu jest (usunięte przez administratora) która traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)... Codziennie drze się na pracowników,zdarza się że dziewczyny wychodzą od niej z płaczem.Stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników.Jedynie dobrze traktuje swoich kapusiów.

Kik23

Przecież wy zawsze macie najwięcej do powiedzenia jak jesteście w grupie na fajce lub w socjalnym a to na grupowm zebraniu nie można powiedzieć, że nie podoba się jak kierowniczka zwraca uwagę, że fartuch który mam na sobie wygląda jak "psu z gardła wyjęty"???? Co w tym jest obraźliwego? Przecież twój wygląd jest wizerunkiem firmy, to lepiej jak uwagę zwróci klient? I to jest powód żeby rozmowę przeprowadzić na boku? No rzeczywiście! Można też iść do magazynku z alkoholem, tam też odbywają się rozmowy koleżanek na osobności gdy inne pracują, prawda dziewczyny? Tak to już jest, że zawsze któraś się wysypie przed innymi myśląc że to się nie wyda. Myślicie że takimi opiniami poprawicie warunki pracy i atmosferę, którą same tworzymy?

Muszę jeszcze dodać, że kierowniczka dysponuje urlopami pracowników niezgodnie z prawem ponieważ ciągle daje urlopy pracownikom bez uzgodnienia tego z nimi.Do tego co jest śmieszne kierowniczka mówi, że chciałaby każdemu dać jeden weekend w miesiącu wolny ale się nie da,po czym jedna dziewczyna co miesiąc na cały weekend wolny.Do tego teksty "Nie pracujemy za małe pieniądze". Naprawdę? Najniższa krajowa to są nie małe pieniądze?!No śmiech... Najlepsze jest to, że jak komuś kończy się umowa to mu się kity wciska po to że wkręcić znajomą.... Żenada, ale ta pani kierownik to już dłużej tutaj nie popracuje bo już każdy ma jej serdecznie dość.Taka rada dla pani kierownik... problemy zostawia się w domu albo idzie się do psychologa,a nie wyżywa się na pracownikach.Przełożoni i tak się dowiedzą co się tutaj odwala....

Pracownik Nowy wpis

Pracownica Nowy wpis

Dokładnie się z tym zgadzam. Na Bema w Sosnowcu jest tragedia. Kierowniczka mimo rozmów z pracownikami na temat jej zachowania,nie zmienia swojego podejścia. Osoby są tam faworyzowane, dostają wolne kiedy tylko chcą, niektórzy mają non stop wolne weekendy a reszta ciężko pracuje. Proponuję rozwiązać to w taki sposób, aby wszyscy byli równo traktowani.

Sosik Nowy wpis

Jestem również pracownicą i także nie przypominam sobie rozmowy o zachowaniu kierowniczki. Co miesiąc jest grafik wystawiany, dziewczyny oglądają. Pani kierownik pyta się za każdym razem czy ma ktoś jakieś uwagi co do grafiku. Żadna nie potrafi się odezwać ale za drzwiami biura część dziewczyn ma dużo do powiedzenia szkoda, że nie mają odwagi się odezwać. Kiedy jest potrzebne wolne bo ktoś ma lekarza pani kierownik zawsze je da. Czasami nie da się dać wolnego więc musi dać urlop wpisany bo muszą się zgadzać godziny pracy. Kolejna sytuacja jeżeli się coś dzieje w rodzinie dostaje się telefon, pani kierownik pozwala wyjść. Jeżeli ktoś na kogoś "nadaje" i dojdzie do pani kierownik jest poruszany temat oczywiście wtedy żadna się nie udzieli. Pani kierownik dużo nam idzie na rękę ale jak zawsze znajdą się babska którym nic nie pasuje. Najlepiej jakby miały każdy weekend wolny na imprezowanie.

Kik23 Nowy wpis

Kaska

Tak czytam te opinie, są prawie same negatywne.A ja chciałabym dla odmiany pochwalić , że nareszcie jest odpowiednia osoba na dziale mięso wędliny w Lewiatanie na Lelewela w Sosnowcu.Pani bardzo grzecznie i z zaangażowaniem potrafi odpowiedzieć, doradzić i jeszcze się uśmiechnąć. Mam nadzieję że ta pani -blondynka- zostanie na dłużej, bo aż miło się zakupy robiło.

Czy Lewiatan organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mam pytanie- co to za pomysły z dniami próbnymi dla szukających pracy bez wynagrodzenia. Jakim prawem?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Lewiatan? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Czy Lewiatan organizuje staże dla studentów?

Uprzejmy

Witam.sklep na łomżyńska w Sosnowcu,robię tam często zakupy,po co dajecie promocje na coś ,skoro i tak sprzedajecie po cenie wyższej ,to jawne (usunięte przez administratora)Mięso skrzydełka śmierdzące ,wstyd ,a pani sprzedająca wędliny bardzo nie miła ,szybko ,szybko .Idąc z zakupami do kasy ,czeka się nie raz długo po panie tam sprzedające mają na wszystko czas , zwłaszcza na rozmowę i papierosa .Nie polecam tego sklepu!!!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Lewiatan?

Nie ma tu pracownika, który chciałby się podzielić swoim doświadczeniem? Może jednak? :) Bo z tego co widze wypowiadają się sami klienci. Jak tam warunki na stanowisku sprzedawcy? Domyślam się, że praca nie jest lekka, ale czy wynagrodzenie jest adekwatne?

Aga
@Anna

Jeśli pytasz o wynagrodzenie to najniższa krajowa Jesteś odpowiedzialna za działy Jak np nie oddasz gazet ( prasa) to za nie płacisz Reszta to tak jak w sklepie obsługa ,wykładanie towaru,sprzątanie

Tomi

Witam! Kupiłem ciasto kremowe na święta w Lewiatanie przy ul. Lenartowicza 39 w Sosnowcu, tragedia takiej chemii dawno nie jadłem!!!! jak można sprzedawać takie (usunięte przez administratora) wstyd, gdzie są ciasta na masle, jak bym miała paragon to bym to ciasto kierownictwu wysłała niech sami jedzą to świństwo, wstyd i wciskanie kitu klientom

Ola

Sklep zamknienty przed czasem !

pracownik kobieta

Sklepy wszystkie podobne bo są w sieci Lewiatan. To czy sklep jest brudny czy czysty zależy tylko od właściciela sklepu a nie od sieci handlowej.

Helena
@pracownik kobieta

co racja to racja, a w którym lewiatanie Pani pracowała u nas w Sosnowcu? Pytam, bo ciekawa jestem, w którym potencjalnie mogłyby być dobre warunki pracy. Jakie Pani miała tak właściwie i kiedy to było?

Kazimierz

W serwisie ogłoszeniowym jest oferta pracy dla kasjera-sprzedawcy. Z tego co piszą w ogłoszeniu dają duże możliwości awansów wewnętrznych. To znaczy ze można wskoczyć na stanowisko kierownika sklepu jak się złapie doświadczenie? Jak to wygląda w realu?

Magda

W pieczywie szczególnie w paczkach lataja osy i muchy, jak to jeść a popołudniu paczki są wyschnięte na kamień bo na, sklepie temp 40 stopni latem, powodzenia i smacznego życzę kto chcec się struc

MIRIAM NA 102

BYLAM WLASNIE W LEWIATANIE W SOSNOWCU NA STAROPOGONSKIEJ 4 XII MIEDZY 10 A 11 PANIE NA STOISKU SPOZYWCZYM WARCZACE NA KLIJENTOW BARDZO NIEGRZECZNIE.. -ZWLASZCZA TAKA KOLO 60 GRUBA .PLOTY BRAK KULTURY NA CODZIEN TO NORMA.WSPOLCZUJE IM CIEZKIEJ PRACY ,ALE DROGIE PANIE PRZY TAK OHYDNYM ZACHOWANIU NIE ZASLUGUJECIE NA RZADNA PRACE. BO NAWET PANI Z LASKA BYLA ZA ATAKOWANE BEZ WAS .A BEZ KILKA MINUT KILKU KLIJENTOW.W RZADNYM INNYM LEWIATANIE NIE SPOTKALAM SIE Z TAK OHYDNYM TRATKOWANIEM KLIJENTOW.MOZE JAKAS SOLIDNA TERAPIA BY SIE PRZYDALA DLA WAS DROGIE PANIE EKSPEDYJENTKI.JAK JA WAM NIEWYOBRAZALNIE WSPOLCZUJE TEGO ZACHOWANIA KTORE WAS DYSKRYMINUJE LUDZI.

Klient

Dzień dobry .W dniu 18.08.2021 r ok. godz. 9 robiłem zakupy w sklepie Lewiatan w Sosnowcu przy ulicy Wspólnej.Prze mną do kasy ustawiła się starsza pani w wieku ok 75 lat.Wyciągnęła banknot 100 zł i chciała zapłacić za chleb, śmietane i wędliny. Kasjerka gdy zobaczyła banknot 100 zł od razu stwierdziła że nie ma wydać.Starsza pani zaczęła się tłumaczyć że nie ma drobnych pieniędzy. , nawet w domu.Wtedy kasjerka stwierdziła że nie ma obowiązku mieć w kasie drobnych pieniędzy do wydania. Cytuje: Jest zarządzenie że kupujący ma mieć zgodne pieniądze, a jak się nie podoba to są inne sklepy (koniec cytatu ) Nie wiem jak się traktuje starsze osoby w innych sklepach, ale jeżeli tak jak w Lewiatanie w Sosnowcu przy ul. Wspólnej , to znaczy że coś jest nie tak.Czy teraz gdy mam iść do Lewiatana to muszę mieć z sobą bilon bo mogę zostać nie obsłużony ? Zachowanie kasjerki ( włosy na bokach krótko wystrzyżone ) było co najmniej chamskie. Osobom starszym też należy się szacunek, a obowiązkiem sprzedającego jest posiadanie bilonu do wydania.

Kaja

@Były Pracownik serio nie pilnują dni wolnych? masakra..

Byly Pracownik

nie polecam pracy w Lewiatanie u Państwa Hamerlików mają oni sklepy na Łomżyńskiej , Dmowskiego i jeszcze 5 innych to są (usunięte przez administratora) na rozmowie obiecują umowę o pracę oraz 150zł za niedziele , A potem okazuje się ze brak wolnego praca 6 dni w tygodniu a jak niedziela handlowa to tyrasz 13dni bez wolnego po czym jak przychodzi 10 ty dzień wypłat to dostajesz 2100 za niedziele ci biorą te 150 jako kara ze brak ceny na półce kara za brak innych rzeczy także ogólnie wypłaty masz 2600 obiecane minus kary to dostajesz 2000 za 27dni pracy unikajcie tych Lewiatanów dodam jeszcze że jest tylko dwóch pracowników na zmianie kasjerka i druga pani na stoisku mięsnym

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Lewiatan? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Fakt

Malo jest chętnych, decyzja praktycznie od ręki

Kamil

Ile jest działów w Lewiatanie?

Fakt
@Kamil

Stoisko m/w i kasy mają stałą obsadę, a tak to kazdy pracuje wszędzie.

Czy w Lewiatanie są jakieś zniżki dla pracowników ?

Muuu
@Marta

Nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Lewiatan - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Lewiatan?

Zobacz opinie na temat firmy Lewiatan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lewiatan?

Lewiatan