Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Dziwna rozmowa rekrutacyjna

W Myslenickim sklepie odbylem najdziwniejsza w zyciu rozmowe rekrutacyjna na stanowisko regionalnego kierownika. Otoz pan bardzo szybko opowiedzial mi jaka praca jest ciezka itd. wrecz robil wszystko aby mnie wystraszyc.Odnioslem wrazenie ze nikogo nie chce zatrudnic a tylko straszy ludzi.

Układanie M

Panie kierowniczki zwróćcie uwagę na Agnieszkę ze sportu,bo ku...rwa cały czas kiedy dużo towaru na taśmie ona jak nie sprząta to chodzi palić albo pod taśmą je pije i ogląda ciuchy na wynos. A o 13:30 pakuje pod fartuch te ciuchy i tak codziennie.

Leszek tv.

Pani która tak pięknie opisała Agę powinna naprawdę zmienić fach.Wstyd i tyle.Też uważam,że taka osoba mało robi za dużo się rozgląda woķół siebie,a jeszcze to,że sama ciuchy wynosi to już zapomniała dodać.Dużo osób o tym wie i widzi,ale nikt nie jest tak dwulicowy,żeby kogoś wkopywać,albo oczerniać.No chyba tylko po to,żeby ująć sobie osób z taśmy i rządzić na niej jak się tylko da bo robić to się chyba nie umie skoro próbuje się zlikwidować koleżankę która pracuje już dłuższy czas i umie sobie radzić.Jakbyś robiła ciężko to uwierz mi nie kombinowałabyś w taki hamski sposób na forum opisywać z dokładnością.Miejmy nadzieję,że masz świadomość tego co robisz i jakie możesz ponieść konsekwencje bo prędzej czy później wylecisz z roboty za samo konfidenctwo bo nikt nie lubi takich u nas w firmie.

Ona

On
@Ona

Koleżanko przestań obserwować innych ludzi bo to nie należy do twoich obowiązków, zajmij się swoją praca bo wygląda na to, że to ty nie pracujesz. Piszesz tu jakieś głupoty o Agnieszce co jest nie prawdą. Jedyne co można powiedzieć to, że jesteś dobrym konfidentem...brawo ty...medal już czeka na Ciebie :)

Tyntyn
@Ona

Posłuchaj ... Wiem kim jesteś w zasadzie każdy ma sporcie i innych sortach już wie . Widać że boisz się o swój zadek więc próbujesz wyeliminować tych których uważasz za największe zagrożenie . Ale każdy widzi jak Agnieszka tyra . Żebyś ty mogła porozglądać się po zakładzie i popisać sobie opinię żeby się dowartościować . Naucz się dziewucho że w ten sposób nic nie zyskasz tylko stracisz . A może wkoncu ci się postawiła co ? I nie możesz poradzić sobie z krytyka że to ty pracujesz za wolno . Myślisz że przyszłaś tam żeby każdy za ciebie rozbił ? No to weź ostatnio było ogłoszenie że szukają kogoś na kamery to zmień fach będziesz w swoim żywiole . Każdy przed twoimi oczami będzie zapierdzielal a ty sobie popatrzysz . Pozdrawiam

Układanie M
@Tyntyn

Stoję ztyłu za nią i widzę jak pracuję a więc nie trzeba ją bronić...

Tyntyn
@Układanie M

Bądź chociaż na tyle kulturalną osobą żeby nie wrabiać niewinne osoby ,bo wszyscy na taśmie wiemy kim jesteś i gdzie stoisz ! Pamiętaj . Karma wraca i to z podwójną siłą .

Kruk

Rządy Ali wychodzą nam wszystkim bokiem

Załamany
@Kruk

Tanim kosztem i naszym kosztem dopóki nie dojdzie to do odpowiedniej osoby. (usunięte przez administratora)

Lisek
@Kruk

Rządy wszystkich kontrolnych bokiem wychodzą ....

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
&&&&

Co to dziś znów było na dziecku taśmy nie spółpracuja ze sobą tylko patrzą jedna na drugą przychodzimy do pomocy ale nie będziemy robić za nich masakra

Amanda

Kupuje bardzo dużo w waszych sklepach ale ostatnimi czasy Ajentki jak i pracownice waszych sklepów (, Sanok, Brzozów,) zrażają kilijentow do zakupów, a mianowicie pojęcia nie mają o prawach klienta, jakim prawem zmieniają ceny wmawiając klientowi że ktoś na sortowni źle wycenił? I bluza dziecko to nie bluza dziecko tylko bluza i zmienia cenę z 14 zł na 26 zł? Zapis w kodeksie cywilnym zgodnie z art. 543 wystawienie rzeczy w miejscu sprzedaży na widok publiczny z oznaczeniem ceny uważa się za ofertę sprzedaży. I żaden sprzedawca nie ma prawa zmieniać cen głupio tłumacząc bo ktoś się pomylił!!! Proponuję zapoznać się z prawami kilijenta, a Ajentki i pracownice przeszkolić i trochę postawić je na właściwym miejscu a nie ze czują się jakby te sklepy były ich.

@Amanda

Cała prawda o tych sklepach

@Amanda

Regulamin sklepu jest wywieszony przed wejściem. Akceptujesz wchodzisz. Nie jestem ajentem ale jeśli mi nie odpowiada nie kupuje... Pozdrawiam i trochę empatii życzę..

Amanda
@Anna

Alez co pani opowiada? Jakim prawem sprzedawca czy kierownik sklepu ma prawo odrywać metkę (na nowym towarze o godzinie 8:05) twierdząc że na sortowni chyba ktoś źle wycenił albo na sklepie ktoś zmienił cenę? Wchodzę pierwsza do sklepu na nowy towar biorę dwie pierwsze rzeczy i idę do kasy, po czym słyszę że cena będzie inna, jestem prawnikiem i znam swoje prawa więc proszę mi nie wmawiać ze wisi regulamin, regulamin może wisieć aczkolwiek nie jest zgodny z prawami klienta ????‍♀️

...
@Amanda

Taka jest niestety praktyka w tych sklepach.Ajentkom zależy na jak największym utargu i jak widzą że cos jest wycenione za nisko to sobie to zmieniają bo takie jest ich widzi mi się .Albo same mają na konkretną rzecz ochotę i wyceniają jak najwyżej żeby nikt nie kupił a jak mają okazję to sprzedają "swojej osobie "po cenie najniższej,tej która była na początku.

@Amanda

Prawnikiem? Prawnik powinien znać podstawy ortografii. Każdy sklep ma prawo do swojego regulaminu. Wchodząc do sklepu klient akceptuje ten regulamin. Sprzedawcę to guzik obchodzi,czy klient czytał ten regulamin,czy nie. W świetle prawa wszystko odbywa się legalnie. Pożal się Boże prawniczko. Ajent z innego województwa pozdrawia.

M,Bog

Witam, Byłam ostatnio w sklepie w Siemianowicach Śląskich na nowy towar i wyszłam od razu razu. Dlaczego pracownicy sklepu chodzą po całym sklepie i nie mają maseczki? przecież obowiązkiem jest zasłanianie ust i nosa. W innych sklepach taka sytuacja nie miała miejsca i nie była by nawet do pomyślenia. Jeśli sprzedawczynie mają w (usunięte przez administratora) Covid i innych klientów to niech się zwolnią, albo zamknijcie sklep.

Pracownica
@M,Bog

Proszę mi uwierzyć, że 12 godzin w maseczce jest bardzo szkodliwe dla organizmu, głównie dla płuc. Ja miałam z tego powodu duze problemy z zapaleniami jamiy ustnej i gardła pomimo częstego zmieniania maseczki. Wystawiając taką opinię pokazuje tylko, że ma Pani w (...) zdrowie pracowników tego sklepu. Jeśli boi się Pani zarażenia Covid, proszę się zaszczepić I problem z głowy.

@M,Bog

Najbardziej mnie śmieszą tacy ludzie jak Pani. Robią afery bo ktoś maseczki nie ma ale przez pół dnia grzebią w ,,szmatach,, ,przymierzają na siebie i wtedy nie boją się chorób .

@M,Bog

Jeśli Ty zaszczepiona bo mysle z Twojej wypowiedzi że tak,to dlaczego się boisz... Przecież nic Ci nie grozi, czyżby szczepionka nie działała? Nie jest ważne czy jestem szczepiona czy nie, tylko ludzie po co chodzicie po sklepach które nie są pierwszej potrzeby i się boicie? Naprawdę (usunięte przez administratora) ze sklepu jest Ci potrzeba do życia i ryzykujesz zdowiem?

Kreator

rozumiem że naśladuje się moją pracę w tej firmie ale są prawa autorskie kompozycje niekoniecznie są na siedem przekaz dla niby stylistek

Kierownik Regionu

Uważajcie na darmowe, wielodniowe szkolenia w terenie i nie zgadzajcie się na nie. Karzą Wam roznosić ulotki w centrach miast i w taki sposób, co kilka dni mają darmowych Ulotkarzy.

hahha
@Kierownik Regionu

Z tego co widziałam to, Tylko Ukraina godziła się na takie rzeczy. Nam też wiele razy K "kazał" iść z ulotkami bo mało ludzi na sklepie no ale bez przesaaady hahahah

G.....

A czy żadna z was już nie widzi ci się dzieje na dziecku? Na układaniu szczególnie, Dama Ewelinka wszystkich (usunięte przez administratora) po cichu do Patrycij i nie tylko. Na taśmie robiła co chciała to teraz tu,ale do czasu już powoli każda się buntuje

Wycena
@G.....

Na dziecku to brak wyceny nie rzucają nic bo mają inne zajęcie A potem wycena dostaje opitol ....

Z hali
@G.....

Stalam kiedyś na ukladaniu ale było inaczej teraz Słyszałam że tam to jakaś masakra jedna strona robi cale 8 h a druga ma płacone za stanie i pisanie sms-ów... A brygadzistka nie ma nic do powiedzenia ? Coraz gorzej na tym zakładzie...

Xyz

Czy ktoś ma już pieniądze za sierpień ?

Roman

Zastanawiam się czy ktoś czyta z biura te opinie. Pisałem już jakiś czas temu o pewnym jegomościu Piotrze z zachodniopomorskiego zwie się kierownikiem. Jedna wypłata mu nie starcza . Dorabia sobie handlem na boku razem z tym kierownikiem ze Stargardu. Firma traci a oni się bogacą .A jeszcze jedno pana Piotra powinno obowiązywać tz rodo.. Może czas im się przyjrzeć a nie uprzedzić tel.

Nieznajomy
@Roman

Roman to co piszesz to pewne. Powinien Wtórpol ich sprawdzić. To nie są osoby zaufane. Te osoby nie dbają o środowisko . Podrzuty robią do śmietników. Niech ktoś inny płaci. Myślę że to mają z góry przekazane by wyrzucać gdzie się da.

Okii

A co się dzieje z Ala ostatnio lata po zakładzie jakby się czegoś nawciagala... Rozsyła ludzi na inne sorty żeby się podlizać bo się nie wyrabiają a później się drze że normy nie ma... Maaasakra z tą kobietą się zrobiła....

nika
@Okii

Tam jedna na drugą gada głupoty non stop . Dziś jechała to teresce

Mg
@Okii

Pomagają sobie jak mogą,choć nie zawsze jest to dobre wyjście dla danego sortu,a powinni bardziej pilnować wyrzucanego towaru bo nie ma przez to wyceny i tyle w temacie.Drą się bo może już za mało kasy w budżecie zostało zarobione i chcą więcej i więcej a tu coś nie tak idzie.

Sajgonka
@Okii

Co byś zrobiła na jej miejscu .Auto do spłaty mieszkanie do spłaty!Nie ma lekko!.zostań brygadzistką to zobaczysz jak to jest!

Pracownik 1
@Sajgonka

Nie martw się pracuje zarabia spłaci bo ma na to a was szlag za to trafia że kobieta daje sobie radę nie stoi i nie plotkuje cały czas jak inne i to wam przeszkadza to trzeba w nią błotem rzucać Wtórpol zakład pracy chronionej

Fina
@Pracownik 1

Ostatnio właśnie słyszałam na palarni przez plekse jak s.b gadała o jakiejś osobie z samochodem i mieszkaniem do spłaty

Oj
@Pracownik 1

Też tak uważam,obrzucacie błotem jedyną normalną osobę w tym zakładzie.

Wycena

Czy Dorota mogła by zwracać uwagę na nie które osoby które nie zamierzają rzucać wyceny stoimy przy pustym stole co mamy wyceniać Ukrainki i studentki i jeszcze parę osób stasmy to nic nie rzucają wyceny bo się nie chcę lepiej pogadać lub pogrzebać

Loock€*(%)
@Wycena

No wiele pań jakoś nie widzi wogole sklepu na taśmie.One nie zdają sobie sprawy po co przychodzą do tej pracy i na czym ona polega.Do póki nikt im nic nie mówi i nie grozi im zwolnienie to nie zamierzają się nadwyrężać bo po co.Bezsens totalny.Marnują czas i pieniądze innych osób które chcą się starać utrzymać tą pracę i normalnie robić.Przypominam wszystkim,że każda jedna osoba zatrudniona w firmie wtorpol ma wpływ na to jak ona prosperuje.Bo firma to są przede wszystkim pracownicy oraz odpowiedni zarząd w firmie.Ale i szef.Wspólnie powinno nam zależeć na pracy a nie ,że jest tak jak jest.Nie które tylko stoją i po jednym ciuchu wyciągają,a inne za nich nakszaniają nie mając możliwości obejżenia dokładnie tego towaru no bo jak?Większa kontrola lub upomnienia dla tych co sklepu nie robią bo po co.Masakra.

@Wycena

Nie ma zielonego pojęcia o robocie

@55

No chyba ty gamoniu i pani S.B która cały czas pisze pod innym nickiem i po co ?

Okok

Myślę , że pisząc na kogoś oszczerstwa niebędące prawdą zdajesz sobie sprawę z tego iż istnieje takie coś jak Rodo i podlega to artykułowi więc sprawa została zgłoszona na policja i szykuj się na odzew w tej sprawie ????

Gilu
@Okok

A my bierzemy się za brygadzistki.One też wynoszą.

Zła

A no grzebią tylko kieszenie szczelają i nie dostaną nawet uwagi A na wycenę tylko gonić z wyceną mało i mało gdzie tu sprawiedliwość....

@Okok

Tu nie zostało naruszone Rodo chyba ktoś nie wie co to jest a policja nic w tej sprawie nie zrobi jedynie jak ktoś ma znajomości to może to usuń , były już tak usuwane komentarze .

Borys
@Gilu

Ile osób już sprzedałeś.??

Ajentka

i co oddałyście te klucze? ???? Tyle płaczu a pewnie każda została

@Ajentka

Ale o co chodzi ?

@Ajentka

Rozwiń swoją myśl ??!?

Pytajaca

Czy wiecie kiedy będzie wypłata?

$$$$

Czy któraś z ajentek miała już przelew ?

KKK

J. J. z drugiego sortu to zajefajna babka. Czego od niej chcecie!? A Ty.. "Tylko ja" według mnie jesteś prymitywem... Mało książek się czyta to i słownictwo ubogie. Lepiej pilnuj siebie bo Ci ktoś z boku za..... I tyle w tym temacie.

Czy ktoś ma już przelew?

Lp

Niektóre dziewczyny miały pieniądze na koncie a nie które pewnie jutro dopiero będę miały.Ogolnie dobrze,że są przed 10tym.plus dla firmy.Oby tak dalej.

@Lp

Czy sklepy też miały przelewy ?

Właśnie sekundę temu dostałam

Helena
@Ajent

Cześć :) Skoro rozmawiacie o przelewach to czy mogłabym Was dopytać o wypłatę we Wtórpolu? Ile wynosi wynagrodzenie? Czy do podstawy doliczane są jakieś dodatki typu premie? Czy zdarzają się podwyżki? Jeśli tak, to jak można je uzyskać?

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 367.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 316, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 185 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL