Opinie o Hanyang Polska w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hanyang Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hanyang Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanyang Polska w Elbląg

Hanyang

Jak ktoś przez 30 lat nie potrafi otworzyć buzi i zawalczyć o swoje tylko gada po katach do innych jak mu zle to niech nie narzeka

admin

szukają mechanikow, którzy przez 8 godzin będą pic wode

Sara

Witam. Mam pytania : Czy można dorobić w nadgodzinach, jak wygląda praca i płaca w weekendy i na czym polega praca kontrolera jakości ?

ANA

Harry mistrzowie tyle zarabiają? Co ty piszesz oni na rękę mają ponad 3000 premie w wysokości 600, 800 zł. Prawda jest taka ze przychodzi nowy pracownik i dostaje tyle.co stary z tym się zgodzę, ale nie co do zarobków mistrzów. Mam staż 25 lat w tej firmie i nie jedno widziałam. Dostanę na rękę nie całe 1500. A co do mistrzów aż tak się nie poświęcają. (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do firmy Hanyang Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
harry

Witam. Przestańcie ludziom mydlić oczy. Pracownik produkcji po kilkunastu-dwudziestu latach pracy ma z (usunięte przez administratora)-(usunięte przez administratora)na łapkę, premia od wielkiego dzwonu. Przychodzi nowy/nowa do roboty ma tą najniższą krajową ok. 1300 , czyli prawie tyle samo co stary pracownik. Po 3 miesiącach, jak przedłużą umowę coś dorzucą do pensji i ma praktycznie tyle samo co stary pracownik. Przecież to jest chore. Majstrowie, którzy mają pod sobą ze 30, a czasem i więcej osób,nie mają nawet 2000, czasem po 20 latach pracy. Przychodzą do roboty godzinę wcześniej,wychodzą później, rozdają robotę, duża odpowiedzialność, stres. I powiedzmy przychodzi jakiś małolat i po 3 miechach nie dość, że niewiele potrafi to ma zaledwie parę stówek mniej od majstra. Przyznacie, że to jest niesamowity system motywacji dla starych pracowników. Oni już mają umowy na stałe i kierownik nie myśli o tym, żeby im podwyższyć. Poza tym kierownik jest psychopatą we wcześniejszym wcieleniu pewnie był kapo w jakimś obozie. I nie zmieni mojej opinii na jego temat zdanie kilku wyjadaczy, którzy trzymają mu palec w anusie, ewentualnie podlizują się. Mały plus jest taki, że jeżeli w miarę pracujesz to cię tak łatwo nie wywalą. Ale kto by chciał zasuwać najbliższe 20 lat za (usunięte przez administratora)złotych? Są chętni?

karo

powiem tak praca sama w sobie nie jest zla... jak ktos zroumie co ma robic na danym stanowisku to juz sie orientuje co i jak... ale problem polega na tym ze tam nikt sam z siebie nie powie co masz robic... jak przychodzi nowa osoba idzie na dane stanowiso to wiadomo ze jest zielona i nie wie co z czym... nikt nie wytlumaczy co robic '' sluchaj Twoje obowiazki polegaja na tym i na tym'' nie ma tak o wszysto trzeba sie pytac potpatrywac co robia inni... nie powinno tak byc nowa osoba powinna wiedziec co ma robic i wszystko wytlumaczy na samym poczatku... jak sie przychodzi odpracowac czy na zlecenie swieza osoba nie wie ze nie wbija sie do systemu tylko zapisuje u ochgrony na zeszyt no bo skad ma to wiedziec jak nikt tego nie powie nie wytlumaczy... jak juz ktos obcyka o co chodzi to juz nie jest tak zle... na poczatku wiadomo jest ciezko ale pozniej mozna sie przyzwyczic... to jest praca na producji nie ma siedzenia i ptrzenia sie w sufit... jak ktos jest leniem i nie chce mu sie pracowac to dlugo miejsca nie zagrzeje... ludzie tam pracuja po 20 30 lat i jakos daja rade... dla mnie to jest dziwne ze ktos przyjdzie popracuje tydzien i odchodzi... no chyba ze ja ktos znajdzie lepsza i bardziej oplacalna prace... mi tez nie jest lekko ale poi co jakos rade daje...

Mirek

Ludzie tam po miesiąc lub nawet kilka dni odbębniaja i uciekaja z tego syfu. Nie polecam i nie życze tam nikomu pracowac a rozmowa kwalifikacyjna to tylko pytanie czy sie chce pracowac wypisuja kwit i kieruja do sekretariatu po skierowanie na badania stąd te ciagłe ogłoszenia na portelu !!

aswywiadu

najnizsza krajowa

ILE ZARABIA TAM PRACOWNIK PRODUKCJI

arturo
@ja

w tej chwili 2200

swój

przyjmuje się tam niedługo,a która tam najlepsza ?

TELA

Dobra firma wypłata na czas ZUS odprowadzany regularnie jestOK. Narzekają tylko Ci którzy się obijają , a chcieliby pensje prezesa wiem cos o tym bo tam pracowałem

polyol

Display 1/2 jestes jelop

czarna

w koncu mam weekend wolny a dzieje się dzieje kasiu

kasia

hej co u was na W-2 ta dalej aktywna piszcie trochę tesknie za wami.

kk

to po co tam pracujesz zwolnij się ale ty się nie zwolnisz bo masz inne jeszcze korzysci w tym zakładzie hihi

Zazuzinio

w tym zakladzie uczciwa praca to sie tylko garba na plecach dorobisz ....

kk

oj nie tylko kasę tam dostaniesz hihi nie narzekaj

jakość tak

nie jest żle praca pracą ale i jeszcze cuś można dostac niewiele się starając haha

strach na wróble ze starego pola

Stanowczo odradzam prace na magazynie u niemoty z wąsem ten goguś pracuje w tej firmie tylko dzięki naiwnej dyrektorce ktorej wciska ciemnotę na kazdym kroku - klika i uklady

strach na wróble ze starego pola
@strach na wróble ze starego pola

a jego jednooki pomagier wyrzucony wczesniej z 4 dzialow o pracy na magazynie nie ma pojecia - jedyne co umie to bajki i farmazony opowiadac po całej firmie - lepiej sobie poszukajcie pracy w normalnym zakladzie

K.K

hej żadne plotki i intrygi to wszystko prawda i z tym i tamtym hihi,jedynie co to panie w kadrach są miłe i zawsze służą pomocą.

Zostaw merytoryczną opinię o Hanyang Polska - Elbląg

• Jak się pracuje w Hanyang Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hanyang Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanyang Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hanyang Polska