Opinie o MEXEM Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MEXEM Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MEXEM Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEXEM Sp. z o.o. w Pruszków

MM

Jak jest tam,pracując jako kierowca z opcją codziennie w domu?

Duża jest rotacja ludzi w MEXEM Sp. z o.o. na Handlowiec? Znowu ukazało się ogłoszenie 25 lutego na GoWork.pl. Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

Powodem są niskie zarobki i niejasne zasady przyznawania premii. handlowiec spedytor to ciężki kawałek chleba w tej firmie

taki sobie gosc

witam ogolnie panuje tak obluda i zakalmanie . ludzie ktorzy tam pracuja to albo mlodzi nedoswiadczeni ludzie albo starzy wyjadacze, pracaw biurze szczegolnie w departamecie spedycyjnym to z jednej strony wyzwanie ( jak ci sie na poczatku wydaje) a z drugiej to poprostu wolna amerykanka , w sytulacji stresowej brak pomocy ze strony przelozonych i odpowiedzialnosc za wszystkie bledy popelniane czasem z niewiedzy lub zlej komunikacji ( znoszac dobre i zle dni przelozonego )tylko jeden czlowiek w firmie warty opnii porzadnego czlowieka sumiennego ,sprawiedliwego iposiadajacego ogromna wiedze w temacie spedycji to Waldemar (wielki szacunek ) prezes zaborczy .skapiec kreujacy sie sie na dobrego ojca ,reszta to pozerzy . zarobki uwlaczajace ludzkiej godnosci .

@kudlaty to chyba ciezka praca co?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MEXEM Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca kat. C+E? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
kierowca

Stanowczo odradzam pracy w tej firmie.Zostalem zwolniony z pracy w trybie natychmiastowym za to ze sie nie miescilem w normie 30 l wliczając w to adblu (usunięte przez administratora) i oszukaństwo jakich mało o reszcie nie wspomnę,brak slow co do praktyk stosowanych w tej firmie wobec kierowcow.

Kudlaty
@kierowca

A to nie nowość,masz zdążyć na załadunek i jechać 70km/h żeby wyrobić się w normie

Kidlaty

Witam, jeśli chodzi o pracę w firmie Mexem to wlasnoe zostałem zwolniony dyscyplinarnie za odmowę wjazdu na prom w 16godzinie pracy i przy zagrożeniu covid19 z wieo osobowa kabina, dodatkowo mimo obietnic że zarobek na kółku świecie-szwecja miał być między 5 a 6 tyś zł średni zarobek to 4, 5tys zł przy czym okazało się że przestajesz zjeżdżać co tydzień do domu, A jeżeli już to na własną rękę z różnych zakątków Polski, jest też straszny Mobing z naciskiem na skracanie pauz, oraz problem z odbiorem godzin, tak układają plan aby to im było wygodniej A kierowca podpisuje klauzulę różne np o odpowiedzialności za przekroczenia tacho i stawiany jest przed wyborem - przegiac i być w domu, czy kolejny week gdzieś w trasie, normy i premie są wydrukowane i rzadko masz możliwość ich dostania, w Pruszkowie rządzi jeden dyspozytor przez którego są prawie wszystkie zwolnienia, narzędzia, środki do auta we własnym zakresie kierowca kupuje,

Kudlaty
@Kidlaty

Kierownictwo olewa sprawy pracownicze i mydli oczy prezesowi,po rozmowie z nim mam wrażenie że nie wie o wielu sprawach i jest przez nich poszukiwany,A szkoda faceta i firmy w która tyle włożył i tak mozolnie budowal

stefan

Pracujac w Mexemie mozna sie poczuc, jak w latach 90. Wynagrodzenie, wyglad biura i magazynu, zarządzanie, przychody firmy oraz wiele innych elementom, jak 20 lat temu.

Mama
@stefan

To prawda oszczedzaja na wszystkim nie polecam tam pracy na rozmowie obiecuja co innego w rzeczywistosc jest inna.Wynagrodzenie w biurze to 2000 na reke . Premia niby po 3 miesiacach ale nie ma co marnowac czasu.

Mag

Mam pytanie odnośnie pracy na magazynie, od kilku miesięcy szukają magazynierów, stawka podana w ogłoszeniu to już 5.5k/msc i tylko 1zm... Zastanawia mnie tylko czemu tak długo to ogłoszenie wisi? Co, nie ma chętnych za taką stawkę?

ktośtam
@Mag

Cały czas szukają ludzi.

@ktośtam

A co jest powodem tego, że cały czas szukają ludzi do pracy? Personel tak często się zmienia, czy powstają nowe miejsca pracy? Daj znać.

byly kierowca

wcale nie jest tak zle w stosunku do innych firm ,wszedzie pracowac trzeba ,mam zamiar wrucic do tej firmy po krótkiej przerwie. Pozdrawiam niezadowolonych.

Dragon

Zostawiłem belki i pasy na magazynie mexemu na rozładunku,żeby było więcej miejsca wg magazyniera,po rozładunku nie mam 2 belek,magazynier mówi ,że miałem 1 a nie trzy.Nie wpuścili na magazyn,tylko żeby papiery na rampie z dworu podpisać,złodziejstwo na każdym kroku

Hanna
@Dragon

Próbowałeś jeszcze jakoś rozwiązać tę sytuację z Mexem? Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Może warto się z nimi skontaktować w tej sprawie.

Aro
@Dragon

My magazynierzy traktowani gorzej niż smieci czy (usunięte przez administratora) ahhh, nie ma słów, może zły dzień, ogólnie nie jesteśmy świniami ale nerwy puszczają i stad zatacza się krąg, magazynierzy mexem przepraszają za ta sytuacje

Kierowca

Pracowalem tam 15 lat i po tym okresie zostałem skoczkiem tak mnie potraktowali. Nie polecam pod koniec drastycznie spadły zarobki prezes chyba myśli że kierowca w dzisiejszych czasach będzie za 3000 tysiące pracował to się grubo pomylił.

Hanna
@Kierowca

No wiesz - jeśli chodzi o wysokość zarobki, to to jest akurat kwestia indywidualna. Jednym takie wystarczą, a innym już niekoniecznie. Jednak ciekawi mnie to, dlaczego zarobki w Mexem spadły. Czy firma ma jakieś poważniejsze problemy finansowe?

Aro
@Hanna

Finanse grube, myślenie phezeza lata 90te, tyle w temacie

Km

Pracowałem w tej firmie jest masakra każdy dzień to walka o przetrwanie taki jest wyzysk obiecują takie stawki a to nie prawda na papierku jest 2800brutto reszta to premia i każdy podpisuje odpowiedzialność materialna i przy każdej pomyłce płaci magazynier a nie firma jak to mówią klientom towar przechowywany jest w tragicznych warunkach a to jest farmacja i spozywka największemu wrogowi nie życzę iść tam pracować

Sąsiad

Pracowałem w tej firmie jako kierowca, rozmowa wstępna z kierownikiem technicznym wypadła pozytywnie pomyślałem sobie że to konkretny gość ale po kilku miesiącach okazało się że to kupa (usunięte przez administratora) A a reszta dziada, facet jak by musial to by wskoczył do łóżka prezesowi (usunięte przez administratora) jakich mało, o nic nie możesz się doprosic, wszystko na potem, akumulatory, opony, hamulce, tak zrobimy ale kiedy to nie wiadomo, synek prezesa oszukaniec czarodziej i na dodatek narkoman, nie polecam tej firmy, wg mnie to kolejny dziad trans

@Sąsiad

Mimo wszystko - nie powinniśmy pisać tu w tak nieprzychylny sposób o innych osobach. Nie jest to bowiem miłe. Szczerze mówiąc - bardziej przydałyby mi się teraz informacje o warunkach pracy w Mexem. Czy ze strony tego pracodawcy można liczyć na umowę o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia?

@123
@Marta

Tak Umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia.

Damian
@@123

Jakiego rodzaju jest to umowa? Kontrakty są długoterminowe i stabilne, czy raczej podczas okresu próbnego umowa zlecenie?

Tytus
@Sąsiad

Masz rację też pracowałem dziady nic więcej. Ukraińcy ratują tą firmę. Pozdrawiam.

Damian
@Tytus

Nie piszesz zbyt dobrze o pracodawcy. Czy pracując tam widziałeś jakieś pozytywne strony zatrudnienia na przykład wynagrodzenie? Interesuje mnie na jakim poziomie się utrzymuje?

olaboga

Pracowałam w tej firmie kilka lat temu jako spedytor. W Mexem byłam traktowana z szacunkiem, wynagrodzenie było zawsze adekwatne do wyników mojej pracy. Nie słyszałam o tym, żeby ktoś dostał pracę po znajomości. Słyszałam ploty, że jak ktoś się zwalania to nie dostaje premii, ale nikt mi tego nie potwierdził. Kierowcy pracują po kilka lub kilkanaście lat w tej firmie, więc chyba nie są źle traktowani, ale kierowców jest tam ze stu, więc na pewno zdarzają się też niezadowoleni. Firma w porównaniu z inną firmą, do której przeszłam, jest o niebo lepsza pod względem jasnych procedur, fajnych ludzi w spedycji i fachowości kadry kierowniczej. Z pochwałami tylko bym się wstrzymała, jeśli chodzi o syna prezesa.

tom
@olaboga

Bardzo trafna i rzeczowa opinia. Również byłem pracownikiem firmy Mexem i ogólnie oceniam na plus. A z neutralną bądź nieco negatywną opinią odnośnie syna prezesa oczywiście się zgadzam.

teofil
@tom

tom to dlaczego nie pracujesz skoro tak dobrze miałeś

teofil
@olaboga

olaboga to dlaczego już tam nie pracujesz skoro tak ci było super

tom
@teofil

Ponieważ nie zarobił bym na paliwo do mojego krążownika bmw 850 csi :) Każdy chce dobrze zarabiać, jeśli wie, że jego praca jest efektywna.

pp

pewnego dnia miało to miejsce w biurze przychodzi Pan Prezes do kierownika magazynu i mówi światło podrożało i gaz wiec zmniejszyć i teraz na magazynie jest tylko jakieś 6 stopni, na pozostałych magazynach gdzie znajduje się towar jest mniej niż tu... Wracając do szukamy magazynierów wynagrodzenie jest od 3500 do 4500 to tylko po to by zwabić kogoś do pracy, a człowiek przychodzi na rozmowę i jest obiecywane ze tak można zarobić a co się pokazuje że proponuje najniższa podstawę 2250- plus premia wiec to jest oszustwo.

KW
@pp

Jednym słowem to jest banda oszustów lubią wykorzystywać ludzi nie przestrzegają przepisów BHP dużo by trzeba było wymieniać takich rzeczy których się odbywa w Mexem pruszków poza tym kierownik Adam jest niedoświadczonym człowiekiem na danym stanowisku nie wiem czy ma jakieś kursy kierownicze chyba ze względu na zapchaj dziurę wsadzili go na to stanowisko

Iksigrek
@KW

Kierownik Adam jest tu akurat najmniej winny. Wiem, że jest dobrym człowiekiem i chce jak najlepiej dla swoich ludzi, ale jest notorycznie tłamszony przez prezesa. Dopóki prezes nie zrozumie, że to już nie czasy, że człowiek szuka pracy tylko praca człowieka to będzie tak jak jest.

rychu

Ogólnie ta firma to wyzyskiwacz ludzi czy to biuro czy to kierowca pakiety socjalne dopiero po roku czyli już ludzi wprowadzają w błąd a zarobki to 2000 zł na rękę a jak nie wyrabiasz się to siedzisz po godzinach za darmo i nie można ich odebrać. Szkoleń BHP nie ma jedno dno. Ten kto jest znajomym syna prezesa to przetrwa . Firma bardzo łamie przepisy .

@rychu

Z całym szacunkiem Rychu , ale jak ktoś przychodzi do pracy dla multi sportu czy pakietu luxmed to jest po prostu dziwny. Może po prostu jesteś/byłeś słabym pracownkiem, że musiałeś zostawać?! Bardzo dobrze wspominam firmę Mexem i jak czytam Twój wpis to widać, że to ściema. p.s Idź se chłopie do bierdonki na kase, tam będziesz miał szkolenia bhp i gwarancje socjalu (nic ne wart multisport, i 100 pln bon na świeta na pewno Cię uszczęsliwią)

@były pracownik

Jak dla ciebie pakiet Multisport i Luxmed to nic to w takim razie jesteś tłumokiem

PP

PRACA W MAGAZYNIE, NAJNIŻSZA KRAJOWA PLUS PREMIA A CO NAJCIEKAWSZE TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ MATERIALNA, SZUKAJĄ LUDZI ALE NIE NA PISZĄ O TYM, CZŁOWIEK IDĄC DO PRACY W PRUSZKOWIE TO PRACUJE NIE NA JEDNYM MAGAZYNIE TYLKO NA TRZECH, TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA DŹWIGANIE PONAD STAN CZASAMI I WIĘCEJ CO PRAWO MÓWI O TYM ....

Mexemowicz

A może ktoś opisze sytułacje jak jest w Mexem Suwałki.

Leon z e-transport

Koledzy odradzam tej firmy bo kierowce mają za szmaciarza. Cały czas ogłaszają nabór na OLX, notorycznie co tydzień bo tak im odchodzą kierowcy...

e-transport

Firma transportowa 2018-05-14 10:36:45 Nie płacą podwykonawcą!!!Przes trzegam !!!Jak dzwonisz i pytasz o płatność to mówią że zapłacą jak będą mieli czas!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MEXEM Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w MEXEM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEXEM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEXEM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEXEM Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 96 ocen.

MEXEM Sp. z o.o.