Logistic-Evex sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Logistic-Evex sp. z o.o.

Kandydat

Byłem na rozmowie o prace ,odbyło się dość miło .Ogólnie pierwsze wrażenie było bardzo dobre ,skusiłem się na inną propozycję z Turku i teraz żałuje,.Widuje firmę ,czasami rozmawiam z kierowcami ,chyba do duzo kierowców ze wschodu ,ale każdy chwali .

Skoczek

Jechałem niedawno w tej firmie jako skoczek. Rozliczenie od razu po trasie z czego jestem zadowolony. Auta ładne, ale słabo wyposażone. Kontakt ze spedytorem ok. Ogólnie na plus

valerii Nowy wpis
Kandydat

на работу прием есть? если есть ответте на телефон по вайберу +380954285595 украина

Nowy wpis

@valerii

Да, звоните +48 536 777 444. Я говорю по-русски.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy Logistic-Evex sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Толик
Kandydat

Приём водителей на работу есть?

Nowy wpis

@Толик

Да, звоните +48 536 777 444. Я говорю по-русски.

Iza
@Kandydat

Mógłbyś przybliżyć jak przebiegała rozmowa o pracę w Logistic-Evex? :) Czy miałeś jakieś zadania do wykonania czy tylko rozmawialiście? O co Cię pytano? :D

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Kierowca międzynarodowy skoczek kat. C+E w firmie Logistic-Evex sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Mariusz

Dobra firma,co prawda jest trochę kierowcow za wschodniej granicy ale jak ktoś chce pracować to niema żadnego problemu.Ogolnie firma godna polecenia,miła atmosfera niema gorszych i lepszych.polecam.

Dziki
@Mariusz

???????????????????? dobre ????????????????

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Logistic-Evex sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Świeży kierowca
Kandydat

Witam czy przyjmuja w firmie Logistic-Evex sp.z o.o.-Turek świeżych kierowcow (Bez doswiadczenia) najlepiej do podwójnej obsady do przyuczenia?

@Świeży kierowca

Dzień dobry, nasza firma jest otwarta na wszelkiego rodzaju oferty pracy kat. C+E. Zapraszamy do naszej siedziby na rozmowę, lub do kontaktu: info@evexlog.com. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Logistic-Evex sp. z o.o.?

Szymon
@Pytanie

Taką informację udzielamy tylko i wyłącznie w siedzibie firmy.

Świeży kierowca
@Szymon

Beny

Polecam

Nowy

Jak narazie daja radę

Paweł

Panowie jaka jest podstawa?

@Paweł

Panie Pawle zapraszamy do siedziby naszej firmy, tam odpowiemy na wszystkie pytania. Informujemy tylko, że na chwilę obecną posiadamy pełną obsadę w naszej firmie.

Kierowca

Jeżdżę w Evexie wiele lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wypłaty zawsze na czas i co najważniejsze pewna praca w dobie pandemii

Kiero

dobra firma, placa na czas, autka nowe, szef do dogadania, bez zastrzezn

Widzę, że nie ma tu info odnośnie firmy Logistic Evex Sp. z o.o. w mieście Turek. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących.

Zostaw merytoryczną opinię o Logistic-Evex sp. z o.o. - Turek

Logistic-Evex sp. z o.o.