Opinie o Pixel Game (Ci Games) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CI Games. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie CI Games o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CI Games w Warszawa

pollin

Ja nie mam dobrej opinii o tej firmie. Pracownik nie ma tam poczucia stabilności :/

Grast

Czytam wasze opinie i nie mogę wyjść z szoku. Pracowałem tam i nie spotkałem się z większością niedogodności jakie napisaliście. Wypłacalna firma, elastyczne godziny pracy(sam się dziwiłem gdy zgodzili się na moje prośby wynikające z mojego stanu zdrowia). Atmosfera jest inna ale nie gorsza od innych firm, z każdym dniem gdy skutecznie pracujesz - zdobywasz zaufanie i zostajesz zaakceptowany. Tak chyba przecież wszędzie jest prawda? nie ma opie*dalania się:) Firma jest ambitna i nie ma tam luzu, priorytetem jest rozwój i to nie wina prezesa, że często są zmiany. To przemyślane decyzje, które kształtuje rynek. Sam mam teraz firmę i decyzje, które nie kiedy podejmuję są trudne, dlatego mam inne spojrzenie od Was panowie.

kajtek

Jestem świerzy w firmie nie widze problemów ktore opisujecie, jak dla mnie klimat jest dobry z kazdym mozna sie dogadac, sa ludzie z ktorymi nie podjemowac rozmowy ale nie o to tu chodzi i lepiej to tak zostawić ale jeśli szuka ktoś kłótni i potem dziwnej atmosfery to już jego problem. Jak narzazie w tak krótkim czasie staram się jak mogę i zostało to zauważone przez mojego zwierzchnika ale nie można od razu liczyć na awans i to powinien zrozumieć każdy. Prace w firmie oceniam na bardzo dobrym poziomie, a jak ktoś docenia prace to będzie się o nią starał. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

od niedawna

Potwierdzam, w City faktycznie potrafia zatrudnić kogoś jednego dnia i zwolnić po tygodniu, i to nie dlatego, że źle pracuje, może pracowac i dobrze, tylko szef wymyśla sobie nowe koncepcje na dane działy. Niestety jest to bardzo częste... Sam byłem przypadkiem, kiedy head hunter na zlecenie City wyciągał mnie miesiącami z mojej poprzedniej firmy, mamiąc mnie możliwościami i tym co mogę zadziałać, zmienić, wprowadzić, żeby po tygodniu stwierdził Prezes, że jednak to może nie przemyślał decyzji i moje stanowisko nie jest mu potrzebne... Jak można tak traktować ludzi? Nie jestem jakimś młodziakiem, któremu nie zależy na pracy, poważnie traktuję obowiązki, decyzje Prezesa są zupełnie nie do pojęcia....

Rzeźnik

Rozmowa przebiegała dosyć profesjonalnie i merytorycznie. Chociaż zaskoczony byłem brakiem dogłębniejszych pytań merytorycznych związanych z moją specjalizacją i rzeczywiście weryfikujących moją wiedzę. Brak testu/zadania rekrutacyjnego też był zaskoczeniem - to standard w tej branży.

Głównie dotyczące mojej poprzedniej pracy oraz wysoko ocenianych przeze mnie gier pod kątem mojej specjalizacji.

Przestrzegam przed pracą oraz zdalną współpraca z tą firmą. Wiele słyszałem od kilku znajomych o tej firmie, ale ani jednaj dobrej rzeczy. Oficjalne miłe słowa reklamujące nie wiele mają wspólnego z prawdą. Wydaje się wręcz, że bazuje ona na kręceniu, niekorzystnych umowach i nie płaceniu lub nie płaceniu całej kwoty za wykonane zlecenia. Wpisy tutaj tylko to potwierdzają. Wkurza, że tego typu firmy nie ponoszą konsekwencji za swoje działanie i mogą tak długo legalnie funkcjonować i być nawet na giełdzie.

gsgg

Zgadzam sie, totalne dno, stosują ciosy poniże pasa w stosunku do pracowników, niepoważna firma, potrafią zatrudnić i zwolnić następnego dnia, bo ktoś komuś na złoś takie ruchu wykonuje. Trzymajcie się z daleka!!!!

Prawdomównik - 2011-05-16 20:21:21 Hmm widać że przedmówca ma nieźle podstawione plecy... Obiektywnie.... Atmosfera taka sobie... Relacje pomiędzy ludźmi dziwne.... 0 symbiozy jak w innych firmach.. Podział krawaciarze i czarnuchy (graficy) co odwalają robotę by klakiery dostawały bonusy za efekt pracy w zasadzie ciężką pracę grafików i pobocznych wykonawców ich niedawnych \ Hmm skądś mi to jest znane;> Kto wie czy nie pracowaliśmy razem... Popieram wypowiedź w 100% procentach... Poza tym można tylko liczyć na niektórych ludzi...w tej firmie ale Ciniestety są odstawiani w kąt... bozagrażają kumoterstwu rodzinnej koligacji... Jak coś tozaraz 5 woda po kisielu leci z płaczem i skargą,że jakaś tam osoba X nie słucha się go... potem rozmówki ze słodkim pierdzeniem by szantażowac potem człowieka ....DNO I PÓł MUŁU

Obiektywny

anonim - 2011-05-31 13:20:28 1) Pomocni ludzie - nie zostawią na lodzie 2) Jesli ktoś się stara, ktoś inny to widzi, co przekłada sie na zysk. 3) Dobry pakiet benefitów 4) Praca mocno stabilniejsza niż u wielu innych developerów. Co Ty piszesz: Jedynie zgodzę się z punktem 1 i to 50 na 50% z 2jką się w pełni nie zgadzam byłem tam inikt nie docenił mych starań nadgodzin przesiedzianych i włożonej cięzkiej pracy 3befit moze i dobry miałem płacić mnie a wyszło i takze trochumi się zmniejszyła przez to pensja. 4. O tak praca mocno pokręcona co innego masz w papierach co innego robisz ....a co innego masz na rozmowie ....

anonim - 2010-02-16 14:10:17 Jak ktoś lubi narzekać to zawsze będzie narzekał i nigdy do końca zadowolony nie będzie, czy to będzie City czy jakakolwiek inna firma x. Taki nasz naród, wiecznie niezadowolony. Pracuję w City i bardzo się z tego cieszę, elastyczne podejście do pracy pozwala osiągać satysfakcję z wypełnionych obowiązków, o ile starasz się je wypełniać. A jak ktoś woli siedzieć, pić kawę i narzekać to niech się zarejestruje jako bezrobotny. Hej człowieku jak jesteś ludzikiem prezesa to bez takich tu na forum proszę.... Co do Firmy to faktycznie \" nie przemyślane decyzje, które mają wpływ na projekty i co gorsza wypalają ludzi z ich twórczej inwencji ... Jak macie charakter dość odwazny to już w podprogowym strachu art directora jestesice skazani na przegraną i oddalnie w cień byle tylko Wasza kreatywność nie doszła do prezesa... Ot co .. jesteś cichutki i liżesz gałke tomoże Cię dopuści... Pozdrawiam obiektywny....P.S A to ,że zdobyli takie zyski to tylko dzięki działowi kreacyjnemu .. a Ci ludzie co ciężko pracują i są określani \"murzynami\" to zapewne nie dostali dodatkowych profitów, podwyżki a w końcu City niby zarobiło w pierwszych tygodniach 300 mln na Snajper Ghost Warrior ;>?? ciekawe ciekawe

Obiektywny

Hej człowieku jak jesteś ludzikiem prezesa to bez takich tu na forum proszę.... Co do Firmy to faktycznie " nie przemyślane decyzje, które mają wpływ na projekty i co gorsza wypalają ludzi z ich twórczej inwencji ... Jak macie charakter dość odwazny to już w podprogowym strachu art directora jestesice skazani na przegraną i oddalnie w cień byle tylko Wasza kreatywność nie doszła do prezesa... Ot co .. jesteś cichutki i liżesz gałke tomoże Cię dopuści... Pozdrawiam obiektywny....

Prawdomównik

Hmm widać że przedmówca ma nieźle podstawione plecy... Obiektywnie.... Atmosfera taka sobie... Relacje pomiędzy ludźmi dziwne.... 0 symbiozy jak w innych firmach.. Podział krawaciarze i czarnuchy (graficy) co odwalają robotę by klakiery dostawały bonusy za efekt pracy w zasadzie ciężką pracę grafików i pobocznych wykonawców ich niedawnych "wielkich" dzieł a Ci co tak naprawdę włożyli sił; energii inwencji twórczej są sprowadzani do dziękuje i uśmiechu kierownika oraz przechwalanek prezesa o tym jak to firma staje sie potentatem finansjery..a zwykłym "czarnuchom" ładnie określanym przez samego szefa nawet podwyżek i profitów... Ico po tych benefitahc takie zniżkki ze i tak człowiek jest stratny o ok 200 zł... ze swojej pensji ... niby 30 zł tylko płacić a okazuje się ,że ludzim więcej potrącają z pensji za benefit... Więc ostrosię targujcie wchodząc w układy z tą firmą... co do ambicji obiektywnej i zdrowej to faktycznie .. miejcie się na baczności...

Może faktycznie prezes bywa impulsywny ale firma płaci zawsze na czas, co do benefitów to są typu karnety sportowe, i opieka medyczna dodatkowa sam wykorzystałem ja kilka razy i zaoszczędziłem dzięki temu ponad 5000 , bo zabieg pokrył abonament , atmosfera w pracy jest świetna w śród pracowników , jest trochę mniejsza więź , na etapie przełożony - pracownik ale tak powinno być, więc nie wiem o co mają osoby wypowiadające się negatywnie... może na razie nie ma perspektyw na wyższy zarobek czy samo spełnianie się w pracy ale czy osoby te próbowały chociaż spokojnie rozmawiać ?

ciekawski

Hmm wypowiedź "godna" wszechwiedzącej osoby usatysfakcjonowanej i główno dowodzącej pewnie?? Hmmm Niejaka funkcja jak (usunięte przez administratora)

Marko

Dziwna firma pe

lilu

chyba hr to wpisal.Znam 3 ososby ktore tam pracowaly, jesli nie masz nic innego to idz tam lepsze to niz nic, ale City to ostatecznosc najbardziej niestbilna firma na rynku, balagan , brak jednomyslnej przemyslanej strategii.

Jakiś czas temu po rozmowie z ich hr manager muszę powiedzieć, że też nie mam najlepszych wrażeń - mało profesjonalnie ta rozmowa była przeprowadzona, nie wzbudza zaufania....

Zgadzam się. Niestety firma jest zupełnie niepoważna. Brak strategii, nieprzemyślane decyzje.... Co gorsza - złe traktowanie pracowników. No i te śmiechu warte "dzielone umowy".Nie dajcie się nabrać na ich ogłoszenia rekrutacyjne! Firma ma takie długi, że nie ma żadnych benefitów i atrakcyjnych wynagrodzeń! No i brak tam poczucia stabilności. Ostatnio tyko zwolnienia i zwolnienia.....

wspominam dobrze, choć juz tam nie pracuje. Atmosfera w pracy ok, czasem maly stres. ogólnie nic zlego

Zostaw merytoryczną opinię o CI Games - Warszawa

• Jak się pracuje w CI Games?

Zobacz opinie na temat firmy CI Games tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CI Games?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CI Games?

Kandydaci do pracy w CI Games napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CI Games
2.1/5 Na podstawie 74 ocen.

CI Games