Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Gadki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Gadki

Jak wygląda praca jako specjalista ds. sprzedaży? Jak pieniądze, dodatki, samochód?

Nadal zastanawia mnie jak funkcjonuje Raben Transport w Gądkach. Pracownicy pracują całą dobę pod telefonem, a wynagrodzenie minimalne. Możliwości rozwoju tak naprawdę nie ma. No chyba, że ktoś ma zamiar wytrzymać tam 10 lat. Ciężka współpraca, fałszywa atmosfera w pracy. Jednym słowem odradzam pracę w tej śmiesznej firmie.

~anonim

Żal

Witam, interesuje mnie jak wygląda praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w Czechowicach-Dziedzicach. Jak jest z wdrożeniem do pracy, jakie zarobki?? Czy można liczyć na stawkę 3000 na rękę? Jak z umowami - czasowe śmieciówki czy na stałe? Jaka atmosfera i czy zdarzają się nadgodziny. Proszę o rzetelną opinię. Dzięki.

CzD
@Zainteresowany

Zaintersowany, czy byłeś na rozmowie? Ja czekam na odpowiedź już 3 tydzień, mimo że do 2 tygodni miała być decyzja...

Kierowca Międzynarodowy

Łatwo można się tutaj umówić z szatynką z biura,rozwódka z bachorem !!!Szuka jelenia na kasę, bo jak proponuje sama s.....s dużo starszemu,co musi się wspierać tabletkami na impotencje...potem on w trasę zarabiać,a ona z chłopcami

Niektóre kobiety u was gorsze od nas chłopów!!!!!!

Skurrrwiel

Złodziejstwo, nie można mieć na naczepie nic oprócz towaru, bo Ci wszystko ukradną

Fak wam

Odradzam ten kołchoz. A szczególnie fałszywego zyge za h 10 i upośledzonego szrame na h6. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić pseudo kierasów

Orzech

Firma jako taka jest identyczna jak wszystkie tego typu molochy. Cała sytuację w firmie psują ludzie na stanowiskach. Nie mówię tu o tych najwyższych choć oni też swoje cegiełki dokładają, mówię o KZ, PKZ itp. Są to w większości ludzie od pługa oderwani, którzy swoje niskie wykształcenie i jeszcze niższa kulturę osobista pokazują tym że gnoja pracowników i traktują ich nierówno.

ON

dramat - omijajcie z daleka. Brak profesjonalizmu, brak stabilizacji, która to firma się szczyci.

megi

ludzie nienormalni. zero poszanowania drugiego czlowieka Moje sugestie dla Raben Logistics Polska Sp. z o.o.: powinni wymienic zaloge Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: brak profesjonalizmu

Dzik

Brak wózków widłowych, oszukuja ukraina i gruzja w poniedzalki przychodzi pijana, brak jakiej kolwiek dyscypliny , nikt w niczym nie pomoze kazdy kazdego skarży. Samowolka ukraicy wpisuja sobie w listy obecnosci wiekszosc godzin pracy co wogule nie przepracowali,ukraina kradnie wszystko z magazynu i jeszcze wiecej zarabiaja niz polacy kierownictwo ma wikszy szacunek dla ukraica niz polaka. Nikt tam nie panuje nad ta sytuacja.,, firma wisi o krok pod przepascia. Nie polecam.

Wilk

Firma Raben to porażka zero szacunku dla pracownika,atmosfera beznadziejna, pieniadze beznadzejne, przeplyw informacji nie istnieje organizacja pracy porażka, sama ukraina i gruzja . (usunięte przez administratora) brud i masakra szpital psychiatryczny a nie magazyn. Nie polecam

Wilk

Porazka nie polecam firma raben to najgorsza firma w polsce

NI

Witam, Jak dobrze, że już w tej firmie nie pracuję. Bardzo żałuję z perspektywy czasu, że podjąłem chęć współpracy. Sama firma może jest ciekawa no ale ludzie, przełożeni to jakaś masakra. Zaczynając od samej rozmowy rekrutacyjnej to proszę być bardzo uważnym o czym się rozmawia (chodzi mi o warunki zatrudnienia). Po pewnym czasie możesz usłyszeć słowa od osoby z którą miałeś / aś rozmowę rekrutacyjną (uwaga cytuję) „ ja tych słów nie pamiętam”. W moim przypadku tak też to było. Jeżeli dogadasz się w sprawie zatrudnienia (nie polecam) poproś o list intencyjny na @ warto mieć taką podkładkę i nikt w żywe oczy ci się nie wyprze co było ustalone na rozmowie rekrutacyjnej. W chodząc do tej firmy uważaj bo zostajesz sam na pełnym morzu. Stawiają cię za sterami i każą żeglować jak byś już tam przynajmniej jakiś czas pracował. Zero wsparcia, zero szkolenia, zero tolerancji dla nowego pracownika. Moja wypowiedź została skierowana do osób szukających pracy w tej firmie. Jest bardzo dużo w okolicy firm o podobnej branży gdzie może warto się zaczepić – ja osobiście nie polecam w szczególności dział transportu. Pozdrawiam NI

Jak wygląda praca jako kierowca na solówce w gądkach?

środkowy palec wam

jak tam rabenie? nadal traktujecie polaków jak bydło? jak tam zyga na 10? zmienił już obywatelstwo na ua? bo tak ich bronił. i szrama na 6 plujacy i seplejący zyzol. nadal przypisuje swoim listy zeby mieli wyzsze normy?

Kalina
@środkowy palec wam

Tak szrama daleko jeździ że swoimi ziomalami to muszą mieć wiecej

fck

raben = amazon.

krzysztof

Najgoesza firma , nie wiadomo kiedy dostarczy przesyłkę. Beznadziejny przekaz informacji. unikajcie tej firmy.

Gość..

A co z pracą na stanowisko Specjalista ds. Administracji Magazynowej? Jaka atmosfera i zarobki ?

Były Klient firmy raben

Kontrachenci omijajcie z daleka tą pseudo padło firmę... Najdroższa na rynku a w dodatku bardzo kiepski kontakt z centralą. Do tego na 100% najgorszy system do zamawiania paczek. Zapłacił bym kilka tysięcy złotych / oddał dla kościoła albo pierwszej lepszej osobie gdybym wiedział jak żałosna jest to firma.. Mam same negatywne opinie na ich temat łącznie z wieśniacka obsługa klienta i nie mam tu na myśli ciężko pracujących osób ba Wsi tylko chamskich pracowników firmy raben. Niemiecka dokładność buahahahah Nie wiem jak ten (usunięte przez administratora) sie utrzymuje na rynku

zaciekawiony

witam, Jakie są stawki na stanowisku magazyniera? Niedługo mam rozmowę o pracę i nie wiem, czyw ogole warto.

VanDik
@zaciekawiony

Słyszałeś taki słynny tekst z filmu :"Run Forest, Ruuun..." Tobie też to radzę, w przeciwnym kierunku do Rabena...

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Gadki

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.