Bud-Max II Piotr Rybowski

Żory

Opinie o Bud-Max II Piotr Rybowski

Natalia

@ti8, ale może coś oferują, warto zapytać. Może ktoś z osób odwiedzających forum jest w stanie napisać czy firma oferuje pakiety socjalne? Od dawna nikt nie zamieścił żadnej opinii, może coś w tym czasie się zmieniło.

ti8

no nie wiem... w sumie usługi budowlanei np. uzbrajanie terenu to nie są chyba jakieś fuchy gdzie dostaniesz np. multisporta albo jakieś wycieczki do spa

panie rybowski sciemnianie ze Bautech nie wysłał przelewu to sciema a panem zajmie sie sąd i prokuratura juz nie dlugo jest nas wiecej wiec sie nie wyprzesz

kolo

a widział ktoś pana Piotrka żeby z nim pogadać czy jest szansa na zatrudnienie ?

zdzis

Z tego co sie orientuje to firma dziala na terenie Zor, gdzie jest sporo wyksztalconych i doswiadczonych osob szczegolnie w branzy budowlanej... Oczywiscie niektorzy zlosliwi moga stwierdzic, że gro specjalistow wyjechalo badz do Warszawy bądź za granice szukac szczescia, ale prawda jest taka, ze ten kto chce bedzie w stanie normalnie zarobic.

lucjan męczygąbka

super, ja chętnie wejdę w taką współpracę z firmą Bud-Max II Piotr Rybowski. tylko z racji tego że my sezon głęboki sezon zimowy, firma prowadzi obecnie jakiekolwiek nabory albo rekrutacje na jakiekolwiek stanowiska? super by było ale napiszcie tez ile netto płacą w takiej firmie i czy miałbym szansę na umowę o pracę?

TakJestTu

Dalej to samo bez zmian NIEPOLECAM!!!

gruby

a podobno teraz naciagaja kogos na jakiejs robocie we wroclawiu i krakowie moze ktos wie gdzie bo mi troche kasy wisi i chcialem odzyskac ale gdzie go szukac w polsce

zenek z cęgami

(usunięte przez administratora).Pozdro dla dzbanów pracujących za friko :)

ćwiara

Pan (usunięte przez administratora)to człowiek żerujący na naiwności wszystkich dookoła włącznie z bratem którego gnoi jak psa.Człowiek NIEWYPŁACALNY na dłuższą metę, mający zaległości u kilkunastu byłych pracowników...Firma oważ nie posiada również żadnego sprzętu co tu dużo mówić nawet rękawice robocze trzeba kraść:( UWAGA!!!tzw. firma Krzak z prezesem jeżdzącym wiecznie na oparach i czekającym na wirtualne przelewy.hahaha Ps.Prezes kłamie w zywe oczy...pozdro Ukraince

mazury

Ma nadzieje że wypłaci zaległe pieniądze jeżeli (usunięte przez administratora) ma jakiś honor.

czarny - 2011-03-30 18:32:02 takie opinie najczęściej wydają osoby zwolnione z powodu alkoholu lub innych incydętów typu złodziejstwo ty palancie

palec bozy

Zadaje pytanie do P. kiedy wypłaci pani zalełą kasę byłym pracownikm,chyba że chonor p. nie pozwal????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

czarny

palec bozy - 2010-10-03 23:24:11 firma jak wiele w polsce praca i nie pytac o kase.zalega z wyplatami nie placi delegacji.moze kiedys sie zmieni jak z firmy bedzie czerpal zysk lyzeczka a nie jak teraz chochla. nigdy nie badz naiwny nie przyjmuj sie do tej firmy czlowiek nie wyplacalny oszust i zerujacy na naiwnosci ludzi jedynie co potrafi klamac w zywe oczy..niestety takich firm jest duzo...odradzam

palec bozy

Zostaw opinię o Bud-Max II Piotr Rybowski - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bud-Max II Piotr Rybowski