Opinie o Peklimar w Proboszczewice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Peklimar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Peklimar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peklimar w Proboszczewice

jan

Szymek, odwagi? To twierdzisz, że opis warunków pracy w Peklimar wymaga odwagi? To sugeruje, że nie jest zbyt dobrze.

Szymek

Najłatwiej by było podjąć decyzję na podstawie rzetelnego świadectwa jakiegoś pracownika, który by wyłożył kawę na ławę. Ale nie wiem, czy ktoś ma tyle odwagi...

raj

czy jeśli chodzi o te opinie na ich stronie, które piszą, że można wysyłać, to czy możne je gdzieś później przeczytać?

masarz...

Witam.warto starać się o prace w peklimar??są tam przyzwoite warunki?mam małe doświadczenie w zawodzie(10lat na produkcji)i chciał bym znaleść prace bliżej miejsca zamieszkania i niewiem czy tam warto....pomóżcie....

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Peklimar? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
kamil

frenczyze od peklimera i co by sie robilo ??? kroilo mieso heheh

michal...21

Witam..są może jakieś miejsca pracy np.na produkcji wędlin?jakie tam są warunki i zarobki?

@michal...21

Jak wiadomo praca na produkcji lekka nie jest,warunki dobre,ale na początek nie licz na kokosy,trzeba pokazać co się potrafi,popracować kilka lat i dopiero można rozmawiać o zarobkach,bo na początek możesz liczyć na najniższą krajową.Życzę powodzenia.

michal...21
@pracownik

ale bywają jakieś przyjęcia?można złożyć cv?

kalafior

Brokuł nie wiem czy Ci wiadomo,że małe ludziki potrafią uczciwie wykonać swoje zadania,a co z tego że człowiek duży,ale z pustą głową.Jeszcze wtrącę słówko w opinię fizycznego,masz rację,że po drugiej stronie będziemy wszyscy równi i zostaniemy wszyscy osądzeni za swoje czyny nawet Ci co to za idealnych się mają,a jest ich trochę.

fizyczny

po drugiej stronie wszyscy bedziemy sobie rowni nie wazne beda pieniadze i wladza jaka ktos sprawował. osadzi ich Bog za nasze dobro i zlo za sprawiedliwośc i wyzysk (usunięte przez administratora) . a zyciejest nieprzewidywalne

Brokuł

jak tam małe ludziki z welkimi aspiracjami? (usunięte przez administratora)

funia

Pracuję w Peklimarze już 5 lat i jestem bardzo zadowolona. tak jak wyżej napisano ,pracować trzeba bo za leżenie nie płacą . Jak sami widzicie jest ciężko na rynku i walczcie o to żeby nie stracic takiej pracy , bo gdzie znajdziemy lepszą :)

rtz

Ja też jestem tego zdania,pracować trzeba wszędzie,bo za nic nie płacą nigdzie.Z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że dumna jestem,że pracuję w tym zakładzie,są czasem różne niespodzianki,ale pokażcie mi zakład w którym jest wszystko cacy.

pszczółka

A moim zdaniem Peklimar to doskonałe miejsce pracy i w życiu nie zamieniłabym go na żaden inny zakład.

rysio

a jak tam zarabiają rzeznicy na rozbiorze (usunięte przez administratora)?

rtz

A kim jestes?,co potrafisz robić?na jakim stanowisku chcesz pracować?chcesz być uczestnikiem szkoleń dla elity,czy roboli?[usnięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Peklimar - Proboszczewice

Peklimar