Peklimar
counter
2 297 135 5 1
zatroskany

Do Prezesa R. Sz. Prezesie przyjrzyj się wyprzedażom, nie dajemy rady wyprzedawać towaru tylko z kończącą się datą, Klienci chcą pełnowartościowy towar, w dobrej jakości i w relatywnie dobrej cenie. Konkurencja nas wyprzedza pod każdym względem, a Dyrektor Handlowy ten główny to porażka ...

Tak1Nie6
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Peklimar?

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 213 dni.

Czy możecie napisać jak wygląda praca na stanowisku menadżer ds sprzedaży? Jak wynagrodzenie? Jaka atmosfera pracy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 232 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Peklimar?

Mirek Nowy wpis

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Jaka atmosfera i jakie zarobki można wyciągnąć?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 333 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Peklimar?

Tak2Nie5
zatroskany

Tak1Nie6
@zatroskany

Wiesz, nie wydaję mi się, żeby pisanie tu tego typu postów było dobrym pomysłem. Z takimi kwestiami warto jest już zwrócić się właśnie bezpośrednio do Prezesa. Skoro pracujesz w Peklimar, to byłoby dobrze, jakbyś napisał coś na temat systemu wynagrodzenia pracowników. Wasza pensja składa się z podstawy czy i z prowizji?

Tak3Nie
Mazowsze

Firma porażka. Długi jakie obecnie posiadają prowadzi do odlaczania prądu na sklepach firmowych i blokadę dostawy towaru jak również brak wypłaty pensji.

TakNie10
Hmmm
Użytkownicy czekają na odpowiedź 423 dni.

Czy ktoś wie czemu na służyć zmiana nazwy na ZM Peklimar 2 i zmiana na spółkę z oo?

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 438 dni.

Czy można liczyć w Peklimar na prywatną opiekę medyczną?

TakNie2
Nołnom

Na Wyroby składają się w większości mięsa o obniżonym standardzie do większości wyrobów dodawany jest triming. Muszą szukać optymalizacji kosztów. (usunięte przez administratora) Smacznego...

Tak2Nie4
Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Trudno dostać tu pracę?

Tak4Nie
@Zainteresowany

Zatrudniłeś się w końcu w Peklimar? Dowiedziałeś się, jak wygląda w tej firmie proces rekrutacji?

Zz

Czy to prawda że w firmie są związki zawodowe? Kto się tym zajmuje? Jak można się tam zapisać?

Tak7Nie5
Dudek

Czy wie ktoś co dalej z administracją? Zostaje czy też będzie zamknięta?

Tak4Nie14
Pracująca

Praca porażka większość pracujących tam nie zna podstaw kodeksu pracy!!!!! Są wykorzystywanie na maksa pseudo kierownicy wysyłają smsy po 22 np. Pracujemy jutro 10 godz i taka stałe panie księgowe rozpisuja nadgodziny porażka...... Nikt kto się szanuje nie powinien tam pracować!!!! Moje sugestie dla Peklimar: Zacznijcie ludzi traktować poważnie bo niedługo zza biurek do tasmu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko

Tak6Nie
@Pracująca

Oczywiście, szanujemy tu Twoje zdanie. Ale jednak trzeba powiedzieć, że stawiasz bardzo poważne zarzuty wobec tego pracodawcy. Jak długo już pracujesz w firmie Peklimar? Nadmieniasz o dużych nadgodzinach. A czy dostajecie za nie dodatkowe wynagrodzenie?

Xxxx
@Pracująca

Sami nie szanujecie pracy jak prezes wiedzial ile miesięcZnie ginie wędlin to większość musiałby zwolnic

Tak3Nie

Byly
@Pracująca

Pracowałem tam na wydawce. Zapierdol niesamowity a płaca niska. Pensja co miesiąc inna. Niby od zwarzenia ale ja wiem swoje i każdy kto pracował na tym stanowisku też wie o co chodzi. Podsumowując za 2 k z wekendami i nocki to śmiech na sali.

Tak4Nie

@pracujacy
@Byly

kiedy pracowales tam na wydawce ? ja tam robie aktualnie i nie jest placone od zwazenia tylko jest placa akordowa rozbijana z puli na kazdego pracownika i 2k nigdy nie zarobilem a sporo wiecej a w swieta generalnie juz w ogole bylem milo zaskoczony ;)

TakNie2

Pracownicy

Witamy. Mamy już dość złego traktowania w pracy. Ciągłe krzyki brygadzistów, używanie przez nich wulgaryzmów, straszenie zwolnieniem za nieprzyjście w sobotę lub niedzielę. Rozmowy z kierownictwem i dyrektorstwem nie pomagają. Jak można tak traktować ludzi w XXI wieku. Poza tym niejasny system wynagradzania oparty na płacy akordowej. Godzin więcej niż w miesiącu poprzednim, a pieniądze takie same lub gorsze. Co więcej godziny nadliczbowe 100 % każdego miesiąca wychodzą inaczej np. , jednego miesiąca wychodzi 25 zł /h , drugiego 22 zł/h. To samo z dodatkiem za godziny nocne np., 2,71 /h jednego miesiąca, innego 2,5 zł. Prosimy, błagamy najwyższe kierownictwo(właścicieli) o przyjrzenie i pochylenie się nad tą sytuacją. Dłużej nie możemy tak pracować. Prosimy o pomoc.

Tak4Nie1

Karolina (-:

atmosfera na sklepach jest fatalna dzięki jednej pani

Tak13Nie
beznick
@Karolina (-:

nick mówi sam za siebie (-: (większość wie o co chodzi)

Xxxx

Prezes powinien przypilnowac brygadzistow i nie tylko bo wynoszą o duże ilości wędlin i nie tylko

Zuzanna

A czy połączenie Peklimar i Polonus wpłynęło znacząco na pracowników firmy? Znalazłam też informacje z lutego 2017 roku, w której jest mowa o dalszym łączeniu firm mięsnych. https://www.pb.pl/powstaje-bialo-czerwony-miesny-gigant-855572 Unimięs i Peklimar połączy się z Madejem Wróblem. Czy macie informacje jakie zmiany będą towarzyszyły temu połączeniu?

Tak1Nie

Anonim
@Zuzanna

To nie jest łączenie tylko (usunięte przez administratora) przejmuje siłą zakłady mięsne, żeby robić mamonę. nie mają żadnego pojęcia o wytwarzaniu wędlin jakichkolwiek,pozbywają się pracowników, którzy potrafili to robić, stąd zła jakość wszystkiego łącznie z wynagrodzeniami, pracownikami i atmosferą. Prawowity właściciel został zmuszony do poszukania sobie innego zajęcia i porzucenia firmy, którą sam stworzył od podstaw. a wszyscy myślą, że to konsolidacja. Nic bardziej mylnego.

@Anonim

Fajnie, że zechciałeś dodać tu coś od siebie. Jednak w swoim wpisie bardzo dużo rzeczy upraszczasz. Może zatem skupmy się lepiej na ogólnych warunkach pracy w firmie Peklimar. Nadmieniasz, że dla Ciebie tamtejsze wynagrodzenie nie jest zadowalające. A macie dostęp do jakichś dodatków pozapłacowych?

Ewcia

W Płocku przy ul. Siennickiego jest tragedia!! Sprzedają stare śmierdzące mięso, a pani w średnim wieku , krótkie jasne włosy to porażka! !!!! Prostak i jakby za karę tam pracowała. Zero empatii. Nie polecam! !!!

Tak6Nie

@Ewcia

Proszę, abyś, mimo wszystko starała się jednak nie pisać tu o nikim w nieprzychylny sposób. Zapoznaj się z regulaminem Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Zgłaszałaś problem, o którym nadmieniasz Kierownikowi sklepu? Jeśli znajdą się tu jacyś pracownicy Peklimar, to niech zostawią tu swoją opinię o tym pracodawcy. Może poziom wynagrodzenia w ostatnim czasie wzrósł - co sądzicie?

TakNie

Zachęcam do publikowania opinii na temat pracodawcy Peklimar, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Peklimar - Proboszczewice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Peklimar