Peklimar

Proboszczewice

Opinie o Peklimar

zoja

"Super sprzedawca" daj spokój to są sfrustrowane panie,które przy szklaneczce postanowiły się zemścić ...chociaż słownie. Są żałosne.

Może jesteś pupilką "super sprzedawca" i masz lepiej, ale jak ktoś się odezwie i powie prawdę to koszmar ... Ludzie co innego myslą i co innego mówią, ta Pani jest wredna i tyle i niesamowicie manipuluje i plotkuje ... ale grunt już jej się pali pod nogami, nie te wyniki i nie te liczby, niech ona idzie do psychologa, albo już do psychiatry

super sprzedawca :-)

Ale piszecie BREDNIE !!!!! Ja pracuje już parę ładnych lat na zastępstwa miałam okazję chodzić do Naszych sklepów w Płocku i jedno mogę powiedzieć. Takich sklepów jak Nasze jest bardzo mało ,atmosfera jak w rodzinie ,sklepy zadbane ,czyściutkie jest kontrola jakości w sklepach- Kierowniczki fajne babki no chyba ,że ktoś chachmęci albo popija alkohol w czasie pracy i ją traci .... moje drogie przedmówczynie zamiast szkalować innych udajcie się do psychologa albo na odwyk.Powodzenia :-)

Myślę że rzeczywiście pozamykają te sklepy (firmowe) , a ta pani już tak zastraszyła wszystkich pracowników że boją się własnego cienia, boi się o własną (usunięte przez administratora) ... ale już niedługo Zarząd przejrzy na oczy, to wszystko do czasu ...

Dawnego Peklimaru już nie ma , produkty niesmaczne, szybko się psują, nie poleżą w lodówce dwóch dni, a na sklepach totalna porażka za sprawą jednej Pani, która w ogóle nie umie rozmawiać z pracownikami, i nie dziwi brak klientów, tą Panią zostawili chyba żeby pozamykać wszystkie sklepy .... jak można zaufać takiemu podłemu człowiekowi ...

anonymous

praca acordowo-godzinowa ,pensje zbliżone do najniższej krajowej za charówkę min. 8 godzin czasami dłużej nadgodziny i dni dodatkowe płatne z acordu czyli wogóle a praca przed świętami przekracza tam ludzkie siły i pracuje się w soboty i niedzielę

Zuzanna

@Karolina (-: czy oprócz atmosfery jest jeszcze coś z czego jesteś niezadowolona pracując w firmie Peklimar? Wiadomo, że ludzie w firmie zdarzają się różni i nie mamy na to wpływu.

Karolina (-:

atmosfera na sklepach jest fatalna dzięki jednej pani

Zuzanna

A czy połączenie Peklimar i Polonus wpłynęło znacząco na pracowników firmy? Znalazłam też informacje z lutego 2017 roku, w której jest mowa o dalszym łączeniu firm mięsnych. https://www.pb.pl/powstaje-bialo-czerwony-miesny-gigant-855572 Unimięs i Peklimar połączy się z Madejem Wróblem. Czy macie informacje jakie zmiany będą towarzyszyły temu połączeniu?

E-250

A jak z produktami Besos ? Ostatnio widziałem powtórkę kuchennych rewolucji i widziałem taką białą z cielęcinką. Na pewno pyszna, gdzie mogę ją teraz kupić ?

szatan

dawac kase na konta jest 9.06!!!!!!!!!!!!!!!! a weekend 10-11.06

Nick

A jak jest tutaj z pracą w soboty i niedziele?

Zuzanna

@Pracownikto ważne, że w zależności od umiejętności można liczyć na ich docenienie w postaci większych zarobków. A czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy na Twoim stanowisku?

Firma rośnie w siłę , to nie jakiś krzak wypłaty się nie spóźniają naliczane są od stanowiska i od tego co potrafisz , nie liczy się staż czy robisz 20 lat cz 5 im więcej umiesz tym więcej zarabiasz taka moja opinia .

Zuzanna

@zxcdługo już pracujesz w firmie? Rozumiem, że ostatnio zaszły w niej zmiany. Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie.

zxc

Przed zmianą właściciela było dużo lepiej. Teraz jest dziadostwo i praca za marne pieniądze.

A

Jakie są obecne zarobki, i jak się tu pracuje w weekendy? W szczególności chodzi o dział pakownia wędlin.

bartek

Dziadostwo mało powiedziane wyzysk na kazdym stopniu inspekcja pracy powinna dawno zamknac ten zaklad

b

Z dawnego PEKLIMAR-u zastała tylko nazwa i mury. I nic więcej...

p

dziadostwo i nic więcej. nawet pracownika nie potrafią docenić

bum

Hej, a wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno każdy dba o stabilne warunki pracy, a jak umowa jest respektowana to jeszcze lepiej o nich świadczy.

ciekawa

a może mi ktoś powiedzieć ile osób obecnie zatrudnia firma?

bogo

Ludzie nikt nie sprzedaje kury znoszącej złote jajka. Musiał być niezły burdel w tym Peklimarze skoro właściciel go sprzedał.

zeus

Do zarządu: stworzyliście [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i będziecie sami w nim pracować!!! bo my nie poddamy się temu choremu systemowi!!! nie potrafiliście wybudować marki Polonus a naszą zniszczycie swoją niewiedzą i bezmyślnością !! wracajcie skąd przyszliście!!

bożenka

m
@bożenka 25.05.2016 20:32
sobota to nic my w mławie pracujemy też w niedziele i świeta toc to chore a płaca minimalna bo z akordu...

a ty jak sie wypowiadasz na publicznym forum to podpisuj sie swoim imieniem, a nie podszywasz sie pod inna osobe. boisz sie?

ziom

jako kierowca da sie zyc ale odkad wszedl polonus to troche lipa no i dodatkowe godziny pracy gratis

zeus

omijajcie z daleka!!! dostaniecie najnizsza krajowa! a bedziecie pracowac jak maszyny! bo niestety do wladzy dorwal sie były faktorzysta i niby przywodca stada prosto z lasu. Jednym slowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

wow

Ziom piszesz,że zrobili przysługę tej zwolnionej,a ja ci odpowiadam,że przysługę to zrobili Tym co zostali,no może nie wszystkim bo zostało kilku pupili,którym skończyła się samowolka.Rty pytasz za co została zwolniona - za całokształt,zapracowała sobie na takie własnie potraktowanie.Wszystkich traktowała jak zło konieczne i przyszedł czas na nią.Więcej nie ma co pisać,bo szkoda słów.Pozdrawiam

ziom

zrobili jej tylko przysluge. :)

zrobili jej tylko przysluge

ziom

jest zajebiscie marna kasa ale mozna sie opierdalac na maksa. zreszta kto tu zostanie,tylko nygusy i wszystkie baby.

zeus

pracowałem kilkanaście lat, i przez te lata nigdy nie spotkałem się z taką paranają jaka jest teraz. Płacić póki co płacą pytanie tylko ile? bo uwierz stosunek pracy do zarobków może być nieporównywalny

Zeus

Kiedyś narzekano i pisano różne opinie na temat tej firmy, mimo że padały negatywne wypowiedzi firma jak i ich pracownicy była jedną wielką maszyną która rozwijała markę, niestety dziś Peklimar ma innego właściciela, Polonus? no właśnie też się zastanawiam kto to jest? grupa ludzi która uważa się za lidera w tej branży a niestety nie mają zielonego pojęcia o rzeczywistości. Podsumowując- omijajcie z daleka!!

atmosfera jest super zwłaszcza na sklepach

zawiedzony
@pracownik 10.02.2016 10:09
atmosfera jest super zwłaszcza na sklepach

lepiej nie mówić

nie ciekawie ,to mało powiedziane to już jest mobbing

młody

ponoć na sklepach robi się nieciekawie

Uuu

Ja też się wtrace byłem świadkiem straszenia pracowników przez panią M.Nie chcemy pracować na okrągło za tak marne grosze.Kiedy my mamy odpocząć?

jak
@Uuu 21.06.2015 11:40

Swiadków znalazło by się więcej,więc o czyms to swiadczy,a o czym o mobbingu.Kogo obchodzi,że jastesmy zmęczeni,ważne żeby cudzym kosztem smietankę spić.Narzekamy na zarobki,przecież 1800zł.to porządne pieniądze są,a dać te porządne pieniądze tej pani co tak twierdzi.

oki
@Uuu 21.06.2015 11:40

no i ta pani wyleciała z pracy

Zastraszona

I znowu zastraszanie pracowników przez pania drektor Małgorzatę ze nie chcemy przyjść w sobotę na drugą zmianę za ktora sami sobie zaplacimy.Może to pani jest potrzebna rozmowa z odpowiednia instytucja.A może to pani powinna zrezygnować z tej pracy skoro nie potrafi pani tak zorganizować pracy abyśmy w soboty nie pracowali? A i jeszcze jedno jeśli ktoś nie będzie chciał tu pracować to sam przyniesie wypowiedzenie.

zzz
@Zastraszona 20.06.2015 22:38

Tak to prawda,w tej firmie nie ma z kim porozmawiać,bo w chwili obecnej jest głównie strach o własne stołki,ale nie na stanowiskach produkcyjnych,lecz na tych ciepłych posadkach.Jesli chodzi o wypowiedzenia,to przypomnijmy przysłowie,że "kij ma dwa końce" i osoba która tak straszy sama może bolesnie tego drugiego końca kija doswiadczyć.Tak rozmowa tej pani dawno jest potrzebna,bo sama sobie nie radzi ze swoimi emocjami i winą obarcza nie siebie lecz wszystkich wokół.Pozdrawiam.

Ja

Wystrzegajcie się pracy w tej firmie przedewszystkim na stanowisku kierowcy.Pod rządami wszech wiedzącego i nieomylnego kierownika transportu lesia który wszędzie był wszędzie jeżdził i wszystko wie.Dla niego nie liczy się czas pracy kierowcy,masz dowieść i nie ma zmiłuj.Wkładaj kartę dopiero o 4:00 to inspekcja pracy nie przyczepi się do 15 godzin pracy.Ale auto jeździ bez karty w nocy i niejednokrotnie na powrocie bo pałza się już świeci.Ciekawe jak się wytłumaczy jak spadnie mu ITD na łeb.A to się napewno zdaży.

Ja
@słowik 28.05.2015 09:41
Piszesz bzdury,w pracy przede wszystkim należy sumiennie wywiązywać się z powierzonych obowiązków,skoro pracowałes 15 godzin to...

Jeśli tam nie pracujesz to nie wiesz jak jest i nie powinieneś się wypowiadać. A wracając do tematu po zgłaszaniu sytuacji typu za dużo za długo i dlaczego tak mało kasy za 240 godzin w miesiącu usłyszysz "NIE MUSISZ TU PRACOWAĆ" typowy mobing.Ale zdaje mi się że jesteś jednym z pachołków lesia.

niania
@Ja 28.05.2015 18:50

Zgadzam się tak właśnie traktuje się zwykłych pracowników. Uważam że powinno się zmienić całe kierownictwo począwszy od brygadzistow po kirownictwo. Od lat ludzi mają za nic.

bocian

Skoro jest tak dobrze,to czemu pracownicy odchodza do konkurencji? Od lat prowadzona jesst polityka mobbingu,zastraszania przez przelozonych.Dochodza do tego soboty,w ktora musisz przyjsc, platne z pracy akordowej a nie tak jak to powinno miec miejsce z oddzielnej kasy.Zycze powodzenia w dalszych konsekwencjach takiej polityki.

misqa

żabka
@misqa 11.05.2015 16:57
Praca super, wynagrodzenie super, warunki super - nigdzie tak dobrze mi się nie pracowało jak w firmie PEKLIMAR....

Skoro wszystko takie super to dlaczego już tam nie pracujesz?Mydlenie oczu,pisać można wszystko,a jak jest na prawdę to trzeba popracować i na pewno nie było by tak "SUPER"

kolo
@misqa 11.05.2015 16:57

Idź się lecz jesteś psychiczna/y.

elfik

Ja pracowalam w tej firmie. W grudniu pracowalam 300godz.+3niedziele,wszystko na mojej glowie,szkolenia pracownikow i wszystko inne. A jak zobaczylam ile dostalam pensji to upadlam! Oddalam tej firmie serce,nie docenili dobrego pracownika. Widze,ze innych rowniez traktuja tak samo.

ŻYLETA

Muszę cię zaskoczyć,produkcji w firmie Peklimar nie widziałam ale pracowałam na rozbiorze i na produkcji w jednej z łódzkich firm .,i wiem jak wygląda praca na produkcji ,i jak jest ciężko ...

M
@ŻYLETA 17.01.2015 14:46

Skoro tak więc nie powinnas się dziwić ludziom,którzy słusznie chcą sprawiedliwej zapłaty za swoją ciężką pracę.Na żadnym dziale nie jest lekko,pod koniec każdego tygodnia ludzie są naprawdę zmęczeni,a tu okazuje się,że jeszcze trzeba pracować w sobotę,miło wtedy nie jest.

pol
@ŻYLETA 17.01.2015 14:46

Żyleta! Może napisz jak jest z sobotami,jaka kasa,ile ludzi na sklepie? Wiem że jeden sklep jest na Jaracza,a gdzie są kolejne? Czy masz porównanie z innymi sklepami,w których pracowałeś.

ŻYLETA

WITAM SERDECZNIE ,JESTEM PRACOWNIKIEM JEDNEGO ZE SKLEPÓW W ŁODZI I NAPRAWDE NIE NARZEKAM ,MOŻE TO ZALEŻY OD SKLEPU ,OD KIEROWNIKA I NASZYSZ POTRZEB .A RACZEJ OD TEGO CO POTRAFIMY A ZA CO RZĄDAMY ZAPŁATY(MNIEJ GADAĆ ,WIĘCEJ ROBIĆ)POZDRAWIAM

M
@ŻYLETA 16.01.2015 19:56

CO TY MOŻESZ WIEDZIEĆ O ZAKŁADZIE,BYŁAS TAM,WIDZIAŁAS JAK SIĘ PRODUKUJE TONY WĘDLIN,JAKA TO JEST PRACA.W JEDNEJ SPRAWIE ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ POWINNISMY WSZYSCY MIEĆ PŁACONE ZA TO CO POTRAFIMY,A NIE ZA TO,ŻE MILCZYMY.

anka
@M 17.01.2015 12:49

szkoda tylko że tak strasznie oszukują ludzi, na wszystkim nawet na bonach świątecznych przez niby niedopatrzenie nie dostałam

fell

Taką sytuację najlepiej było by nagrać i przedstawić gdzie trzeba,to już jest szczyt bezczelnosci,ale na takie tematy można by dużo pisać,trzeba po prostu posiadać taką żyłkę ,żeby wobec załogi personelu dopuszczać się takiego procederu,przecież to pachnie kryminałem,ale to do czasu.

Jura

Panie na sklepach firmowych pomagały jednej z przełożonych, a raczej jej mężowi, bo musiał się rozliczyć z kasy, a kwitów nie miał... przykład idzie z góry, tylko szkoda, że nikt tam nie sprząta tylko wszystko zamiata się pod dywan.

już

Jura o co chodzi z tymi paragonami i fakturą?,ale masz rację uczciwosć faktycznie nie opłaca się.Człowiek pracowity i uczciwy to "GŁUPEK" rację bytu ma cwaniactwo i leserstwo.Kiedys ta firma słynęła dalekim echem od dobrej strony,a teraz? nie ma co się dziwić,że ludzie się burzą,skoro dla nich spada tylko okruch.

Jura

Nie dziwcie się,że jest jak jest skoro zwalnia się za uczciwość,a zostawia osoby, które zbierają na sklepie paragony na fakturę dla męża! Ale tak już jest, uczciwość się nie opłaca...

nn

6 dni ? Nie raz juz sie zdazalo 7 dni pracowac w tygodniu . No i jeszcze do tego nie zgadza sie przy wyplacie . Jest tragicznie .

Zostaw opinię o Peklimar - Proboszczewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Peklimar