Opinie o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Golejewo

Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego
3 34 192 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Sprzedawczyni ma możliwość pracy zdalnej? Chcę aplikować na ogłoszenie z 12 sierpnia na Nuzle.pl.

kazek Nowy wpis
@Pytanie

tak ma nienormowany sprzedawca może prowadzić sprzedaż z okna w domu no i ostatnie tak składać cv

Jasiek Nowy wpis

Co tu się wyprawia???

Byly pracownik
Nazwa działu: Handlowy

@Anna...Proszę nie udawaś, że nie wiecie Państwo o metodach pracy pani Agnieszki S. Jakimi metodami potrafi poniżać pracownice też nie wiecie? Dobrze wiecie i cieszycie się, że ktoś za was odwala czarną robotę i pilnuje pracowników, którzy pracują za marne pensje. Tak są marne. Ile czasu szukaliscie do pracy w sklepie w Ostrowie Wlkp? Odpowiem-bardzo długo. Widocznie trafiła się jakaś desperatka z kredytami pewnie.

Tak1Nie2
Michaluna
@Byly pracownik

Ja bym chciała się spotkać z tymi dziewczynami, pamiętajcie dziewczyny razem możemy dużo więcej niż w pojedynkę. A ktoś musi w końcu pokazać tej kobiecie ze nie zgadzamy się na takie traktowanie!!!! Koniec terroru w tej firmie !!!!

Tak1Nie2
Klient
@Byly pracownik

Jestem klientem sklepu w Ostrowie ,robię tam raz w tygodniu zakupy i ktoś ma nieświeże wiadomości ,pracują bardzo miłe 4 panie juz ponad 1,5 roku ,uśmiechnięte zadowolone i ciagle te same ... a p.Michał pisze głupoty z nudów ,do roboty chłopie

Ktoś
@Klient

No to szmat czasu. Ciekawe co stalo sie z poprzednimi ktore pracowaly tam ponad 10 lat. A teraz jest tam kierowniczka ktora swego czasu zostala zwolniona za przekrety. Po jakims czasie zatrudnili ja ponownie bo byli bez wyjscia. W sumie to dziwie sie szefostwu ale to ich biznes. Jak robisz tam czesto zakupy to napisz ile sie tam dziewczyn ostatni przewinelo i jak dlugo wisiala kartka o poszukiwaniu pracownika. Kierowniczka Agnieszka O.... z Ostrowa mila i usmiechnieta powiadasz...hehe...malo wiesz. Jak tam robisz zakupy to pozdrow ja od przedstawiciela Adama :)

Wiesia Nowy wpis
@Klient

To pozdrow milosciwie tam panujaca kierowniczke (usunięte przez administratora)od kolezanek z Sieroszewic od Gołdyna...tez jestesmy teraz mile i usmiechniete...nie musimy juz z nia pracowac...ona lubila sie zabawic z paragonami :)

Zosia

Czy ktoś może mi powiedzieć czy ta kierowniczka od mobingu jeszcze pracuje? Słyszałam że nie jedna osobę już wykończyła a ja niechciałbym być następna. Póki ta „pani a.s” siedzi w tej firmie nigdy nie będzie tam dobrze

Tak1Nie3
Anna
@Zosia

Mobbing to przede wszystkim długotrwałe poniżanie, zastraszanie, izolowanie i utrudnianie pracy pracowników. Czy takie sytuacje mają miejsce w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego? Będę wdzięczna, jeśli podasz jakieś konkretne przykłady.

@Anna

Oczywiście ze takie sytuacje maja miejsce już tyle przykładów było tutaj podawane że jedna konkretna osoba zastrasza pracownice, poniża i jeszcze obraza. Dlaczego nikogo nie dziwi fakt że tylu pracowników wyciągu jednego roku opuściło tego pracodawcę. Dlaczego w każdym sklepie wisi karta że szukają pracowników? Odpowiedz jest jedna, nikt nie chce być tak traktowany, nikt nie chce chodzić do pracy gdzie nie ma szacunku dla pracownikow.

Tak1Nie3
@Anna

Konkretnych przykładów nie podam tutaj bo nie chce żeby ta osoba miała więcej problemów. Napewno trzeba się za to zabrać i doprowadzić do tego że osoba która stosuje mobbing w końcu odpowiedziała przed szefem za swoje zachowanie.

TakNie3
mało powiedziane
@Pracownik

odpowie przed szefem tak na pewno na kolankach i będzie miło

Tak2Nie2
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
wkurzona

pytanie do osob,ktore byly na miesiecznym wypowiedzeniu w firmie Dworecki.... czy zabrane mieliscie premie za poprzedzajacy miesiac?

Kropka
@wkurzona

Zabierają,tam tylko liczy się tonaż i utarg.

Katia
@Kropka

Kropka tal liczy sie utarg tylko

Bylapracownica
@wkurzona

Tak nie dostalam premii. Ale ten miesiac byl najpiekniejszy w tej pracy. Odliczalam dni do konca umowy. Teraz zaczynam prace o ludzkiej porze, mniej godzin, wolne soboty, a pensja duzo wyzsza. Bez stalego narzekania pani Agi S., wiecznych kontroli, tajemniczych klientow i innych bzdur, a na przyklad remont sklepu, zepsuta klima czy klamka w drzwiach wejsciowych szefostwa nie interesowaly.

Kropka
@Bylapracownica

Wkurzona jesteś zdziwiona? Choćbyś stawała na rzęsach to,,pani,, uwali premię mnie już tam nic nie dziwi,no chyba ,że ,,ich zdziwienie,, dlaczego pracownice odchodzą z tak zaje....ego miejsca pracy. To powodzenia w nowej pracy i uwierz mi ,nie masz czego żałować.

Ania
Nazwa działu: Handlowy

Swietna jest ta nowa kierowniczka w Ostrowie Wlkp. Pani Aga. Jak ona potrafi soczyscie zwyzywac pracownice przy klientach. Ta kobieta nie ma szacunku do wspolpracownic. Przestalam tam kupowac ze wzgledu na atmosfere w tym sklepie.

KolezankaAgi
@Ania

Potwierdzam, trzyma towarzystwo twarda reka. Od kiedy wrocila z macierzynskiego nad "darem od boga" jest jeszcze bardziej "wymagajaca". Wspolczuje pracownicom w Ostrowie na Paderewskiego. Nawet przedstawiciel Adam juz przestal przyjezdzac :)

Zainteresowany
Nazwa działu: Handlowy

W Górze też nie jest ciekawie,ciągle nowe panie i ogłoszenie o przyjęciu do pracy,to o czymś świadczy... atmosfera na sklepie- okropna,też zrezygnuję z zakupów w tym sklepie,nie pozdrawiam (usunięte przez administratora) pani kierowniczki,która ma nielada problem, parkowanie samochodu pod Tesco, zapewne wszyscy w Górze już o tym wiedzą,bo ile można o tym słyszeć,nowe dziewczyny mogłyby się trochę więcej uśmiechać,ale są ok.

...
 Rekomendacja

Atmosferę pracy tworzą sami pracownicy. Pracuję od 3lat w Dworeckim i nie narzekam. Pracować trzeba wszędzie, nikt za darmo nie płaci a wynagrodzenie jest adekwatne do obowiązków i godzin pracy.

Tak3Nie3
Ela
@...

To super,że tak ci się dobrze układa w pracy,a co jeśli sklepem trzęsie jedną osoba? Każdy widzi i słyszy,a udaje,że nic się nie stało,a później obrabianie tyłków z innymi dziewczynami, żenada,dorosłe osoby ,a gorzej niż dzieci.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Nieznajoma

Witam. A jak pracuje się na wydawcę? Ktoś ma jakieś zdanie?

Klient

23. 03.2019 sklep firmowy Góra. Jestem na zakupach jak zawsze trochę trzeba poczekać iż doznałem szoku gdy zobaczyłem jak kierowniczka w rękawice jednorazowej bardzo ładnie odbiera plasterki z maszyny szynek i ta sama rękawiczka bardzo ładnie pakuję plasterki do buzi. Byłem szczęśliwy że to nie trafiło na mnie

TakNie2
ja Rawiczanka
@Klient

zal Ci kliencie ze Tobie nie dala do buski co?

Mosiek

Premie!! To wręcza się kwiaty i wysyła torty na firmę.Tak to się załatwia:)

@Mosiek

O coś nowego tak teraz się robi że trzeba torta wyslac aby premie dostac

kc2

misiak pomagoda doradzić jak ugotować żeberka na twardo pierdu pierdu misiak

Misiak

Byłam ostatnio w sklepie Rawiczu na ul. Westerplatte.. Bardzo sprawna obsługa klienta że nie trzeba długo czekać. Dziewczyny zawsze uśmiechnięte i bardzo uprzejme.. Pomogoda również doradzić..

Tak6Nie3

Jaka

Teraz święta dziewczyny dostają po tylkach zapierniczaja od rana do wieczora masakra współczucia im

Edek
@Jaka

Tez mi nowosc. Moja zona pracowala tam 10 lat. Za dodatkowe godziny (od rana do wieczora) dostawala premie 200 zlotych. Smiech na sali.

@Edek

To jeszcze dostała teraz z tego co wiem to nie mają płacone za nadgodziny

Pola

Dzisiaj kupiłam zupę węgierską kilka razy kupiłam była super ale dzisiaj zaskoczenie kupiłam sam rosół zero mięsa pieczarek i innych dodatków jestem zbulwersowana bo miałam SUPER obiad sama woda już więcej nie kupię tej zupy i tyle chciałam napisać jak wszystko tak działa to gratuluję ludzi nabija się w butelkę.

Pola

Lubię atmosferę w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego za: Chciałam pogratulować za super zupę węgierską kilka razy kupiłam była super ale dzisiaj zaskoczenie kupiłam sam rosół zero mięsa pieczarek i innych dodatków jestem zbulwersowana bo miałam SUPER obiad sama woda już więcej nie kupię tej zupy i tyle chciałam napisać jak wszystko tak działa to gratuluję ludzi nabija się w butelkę

Pozdrawiam

Jestem bardzo zdziwiona, tym co się dzieje w niektórych sklepach. Kierowniczka przyjmując nowe pracownice na okresie próbnym nie traktuje ich jak współpracowników tylko jak „białych murzynów”. Dziewczyny nie maja przerw na jedzenie, bite 6h stoją za ladą bo boją się cokolwiek powiedzieć. W czasie gdy pani kierownik prowadzi prywatne rozmowy przez telefon na zapleczu nowe pracownice urabiają sobie ręce po łokcie. Jest jakaś sprawiedliwość w tej firmie czy nie? Bo wychodzi na to, że na jednym sklepie kierowniczka (usunięte przez administratora) się a reszta ekipy musi (usunięte przez administratora) Po cholerę są te kamery skoro nikt na to nie reaguje! Może czekacie aż dziewczyny padną na pysk bo kierowniczka ma je w głębokim poważaniu!! Drogi właścicielu zacznij reagować, bo za chwile sam będziesz stał za ladą!!!!!!!

Tak16Nie2

@Pozdrawiam

W Ostrowie obecna kierowniczka wymyslila sobie ze kazda z dziewczyn pracuje 5 godzin w tygodniu bez wynagrodzenia. Godziny te nie sa wpisywane w grafik :) Taka zabawa.

ania

łau to pojechała

@ania

Wlasciciel chyba musi lubic takie zachowania jego kadry kierowniczej skoro nic z tym nie robi. Slynna juz kierowniczka regionu AS pewnie ma sie swietnie i dalej zneca sie nad ekspedientkami. A sama ma swoje za uszami.

Tak6Nie1

????
@anonymous

Co sklep to lepsza historia. Jeszcze nikt porządku z tym nie zrobił!

Tak7Nie

@Pozdrawiam

Zgadzam się z tobą w Miejskiej Górce też jest pani co wiecznie jest nie zadowolona zmęczona naburmuszona jak wchodzę do sklepu to mnie szlak trafa widząc ja za lada a jestem często w sklepie dworecki bo pracuję na terenie M-G kiedyś udało się przeczytać imię tej pani więc Barbara jest bardzo ale to bardzo nie miła osoba w sklepie z kierowniczka głośne śmiechy na zapleczu wychodząc po coś do chłodni wydawać może się że śmieją się z klienta swoją złość wyladowuja na rzucaniem mięsem za szyba lodówki była sytuacja ze się pani pomylila i kazała pokroić wedline nie ta co chciała to p Barbara bardzo źle potraktowała kobietę już miałem zamiar się odezwać ale są kamery więc nie mam pojęcia dlaczego taka kobieta jeszcze pracuję w sklepie firmowym i psuje wizerunek firmy nie rozumiem tego.

Tak3Nie1

Stała klientka
@Oburzony

Nie masz co robić? Tylko wypisywać głupoty?

Tak8Nie

Mistrz
@Oburzony

Kamery tam sa tylko po to zeby kietownik handlu sobie popatrzyka jak dziewczyny chwile odpoczywaj bo kawy nie wolno sie napic cieplej. Jednym slowem sie nudzi.

Tak3Nie1

Mistrz
@Pozdrawiam

Hmmm cos czuje ze tu chodzi tu o Gostyń Łokietka. Jesten tam klientka i ciagle jak sie tam wchodzi to Pani Kierownik albo idzie robic grafik albo musi zrobic zamowienie albo idzie jakies papiery wypelniac ale ile mozna? Ja stoje w kolejce po 20 minut bo jedna pani obsluguje a druga siedzi na zapleczu bo sie peacowac nie chce to ja soe pytan co ona tam jeszcze robi? A najlepsze sa rozmowy prywatne jak sie ladnie smiehe a ha.musze stac i to slychac!!!!!!

Tak3Nie

????
@Mistrz

Może kierowniczka lubi chwalić się swoimi prywatnymi sprawami ? Przecież jak nie ma innej roboty to niech sobie chociaż przez telefon porozmawia, tego kodeks pracy nie zabrania. Najważniejsze, że stoi i oko Wielkiej Siostry Jej nie widzi bo po by się stało jakby się okazało, że kierowniczka na Łokietku to nygus!!!

@Pozdrawiam

A pracownice gdzie mają swoje zdanie?! Nie umieją się odezwać?! Same chodzą i obsługuja napuszone.. Więc problem tkwi w każdej osobie. Ile razy wchodząc do sklepu pracownice siedziały z tyłu! I nie zauważyłem żeby ktoś stał w kolejce 20 min.

@Mistrz

Jak się komuś coś nie podoba to polecam zmienić sklep.. Pani taka idealna wszyszczy lubięja Panią słuchać?! Brak odwagi odezwać się w sklepie tylko z braku zajęcia pisać w necie.. Stojąc tyle czasu ponoć w kolejce.. Chyba jest czas się odezwać?!

Brawo
@John

Pracownice siedzą cicho bo Pani kierownik życzliwie na Nie donosi i może dlatego jest nietykalna ....

@Brawo

A może Brawo.. To Ty jesteś właśnie jedną z nich.. Jak i wyżej wypowiadających się :) pod innym pseudo :)

Tak4Nie

@@@@@@
@Oburzony

oburzony piszesz bzdury na temat M.G. nie wiesz jak jest w sklepie a piszesz na dziewczyny. Taki jesteś oburzony to się przedstaw

Tak11Nie

Kasia

Witam. Chcialam zlozyc dokumenty o prace w sklepie w Ostrowie Wlkp. ale widze, ze szukaja pracownika od conajmniej lipca. Z racji bliskosci zamieszkania pasowalaby mi ta praca. Cos nie tak z tym sklepem? Jakies opinie?

edyta
@Kasia

Witam. Jedno co moge poradzic to daj sobie spokoj poczytaj sobie opinie i bedziesz wiedziec wszystko a kierowniczka w ostrowie wykonczy cie psychicznie .

@edyta

W miejskiej górce też i Rawiczu na Westerplatte masakra jak kierowniczka przy ludziach potrafi objechac sprzedawczynie.. A w Miejskiej Górce to tylko współczuję tej pani jak ona to wszystko wytrzymuje taka blondynka niska pani sympatyczna i zawsze doradzi co kupić ..zauważyłem że jest nowa osoba tylko nie wiadomo jak długo ???? aż kierowniczka z tą p Barbara jej psychiki nie zjada masakra ????

Stała klientka
@Oburzony

Muszę nie zgodzić się z opinią pań/panów którzy z oburzeniem wypisują bardzo złe opinie na temat MG, chodzę bardzo często i jest bardzo miło i sympatycznie. Pozdrawiam hejterów którzy nie wiedzą co to miłe osoby.

Tak41Nie

Oburzony

W miejskiej górce jest pani co wiecznie nie zadowolona zmęczona naburmuszona jak wchodzę do sklepu to mnie szlak trafa widząc ja za lada a jestem często w sklepie dworecki w Rawiczu na Westerplatte kierowniczka przechodzi samą siebie bo przy ludziach potrafi objechac sprzedawczynie od najgorszej też nie lubię tam wchodzić Natalia Barbara Dagmara to w jeden worek i na Syberię wysłać za to (usunięte przez administratora) do drugiego człowieka odstraszanie klienta jak takie osoby mogą pracować w sklepie firmowym to tylko psucie wizerunku firmy

Tak4Nie1

Zainteresowany

Jeśli ktoś ma wiedzę o nieprawidłowościach to dlaczego nie zgłosicie tego?

Tak9Nie

@Zainteresowany

Sprawe o traktowaniu pracownic przez AS zglaszalam Szefowi GD ale widocznie nie uwierzyl i nic z tym nie zrobil. Teraz widze ze dochodza inne sprawki tej pani.

Tak10Nie1

Mała
@anonymous

Witam czy ktoś z obecnych nawiązał współpracę z panem GD i z panią AS i jak ona wygląda pytam bo dostałam propozycję otwarcia sklepu firmowego w mojej miejscowości

BylaPracownica
@Mała

Jesli na jakiekolwiek decyzje bedzie miala wplyw AS to daj sobie spokoj. Chyba ze to Ty bedziesz w 100% szefowa. AS Cie wykonczy swoja wszechwiedza o technikach sprzedazy no i swoja kultura osobista. Cud kobieta normalnie. Pewnie chca Ci wstawic lady, okleic szyby itp. Jak juz chcesz sklep miesny to otworz na wlasna reke i bierz towar od kilku dostawcow. Pracowalam w tej firmie 10 lat i dalam sobie spokoj. Zapomnij o poszanowaniu pracownika. W gnebieniu pracownic na sklepach liderem jest AS. Dwa razy sie zastanow. A zeby nie bylo ze oczerniam AS to moze sie przejedz po kilku sklepach firmowych i powiedz ze zamierzasz otworzyc swoj i popytaj jak dziewczyny sa traktowane przez AS.

Tak8Nie1
Paw

To wredne babsko jeszcze tam pracuje???

ja
@Zainteresowany

komu mamy to zglaszac

Misiek

Nie się nie zmienia w tej firmie ciągle tak samo

Mąż

Żona nadal tyra za fri a dziecko pyta gdzie mama 21.03

Tak7Nie

XXXX
@Mąż

To niech mama sie zwolni i siedzi w domu. Po co ma robic za fri skoro ma 500 +. Skoro sie godziła na prace to dobrze wiedziala jakie sa godziny pracy i jak dziewczyny pracuja to nie jest odzieżowy.

NTGGG
@Mąż

Standard w tej firmie. Na szczescie moja zona juz nie pracuje w tej firmie. A miala niezle pod gorke. Pracowala w Ostrowie a kierowniczka byla A. Olszanowska. Ta to lubila sie poznecac nad pracownicami. Sklep byl zamykany o 17:00 a ta potrafila dziewczyny przytrzymac do 19:00 bo jej sie do domu do meza nie spieszylo, a Adam i tak w Ostrowie nie mieszka ;) Taki tam przyjaciel rodziny :) Polecam poszukac sobie innej pracy. PS A zona w jakim miescie w sklepie pracuje?

nick
@NTGGG

Ona znow jest kierowniczka w Ostrowie. Kilka lat temu wyleciala z pracy od dworeckiego za machlojki z paragonami. Porobila w kilku innych miejscach i znow pracuje u dworeckiego. Wsolczuje ekspedientkom wspolpracy z nia. Ona nie lubi sie przemeczac a pysk ma niewyparzony :)

@XXXX

Ale prawie do 22.00. A sklep jest czynny do 18stej

Maz

Żona jak poszła na inwenture to jeszcze szarpie za fri i rano do pracy

kamilii

Witam mam zamiar złożyć podanie o prace na stanowisko referent ds. handlu (przyjmowanie zamówień , wystawianie faktur), czy to jest praca na zmiany ?

Edi
@kamilii

A czy tak trudno zadzwonic do firmy i sie dowiedziec??? Jak ktos nie odpisze przez pol roku to bedziesz czekac aby zlozyc podanie o prace?

Alicja
@Edi

Tak zmianowa

Teresa

Pracuje tam od dobrej dekady . Wypłata naprawdę zadowalająca i zawsze na czas. Cieszę się że mogę pracować w tak dobrze rozwijającej się firmie. Pracodawcy otwarci i bardzo pomocni.

Tak4Nie

anonymous

Osobiście nie polecam sklepu firmowego w miejscowości Piaski, obsługa wciska stare mięso a w międzyczasie gdy jest kolejka w sklepie to Panie przy krajalnicy soczyście obgadują klientów i śmieją się z Nich. Najpierw słodko pytają: „co podać?” a po chwili chichoczą odwracając się do klientów plecami. I co jeszcze można dodać: więcej ruchu, gdyby „miłe Panie” zagęszczały ruchy to napewno nie byłoby takich kolejek. Może pora na zmianę kierowniczki bo obecna sobie nie radzi.

Tak8Nie

Tomek

Bylem dzisiaj w sklepie pani Aneta jak zawsze uśmiechnięta z dobrym podejsciem do klienta tylko niektóre pracownice naburmuszone i psują cala atmosferę

Rudolf

Tam to juz chyba nie ogarniaja do jakiego sklepu szukaja: "sprzedawca - sklep wędliniarski dworecki Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski Region: Wielkopolskie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Dworecki Golejewo - istniejemy od 1990 roku, jesteśmy producentem wędlin i przetworów mięsnych, posiadamy siec sklepów z naszymi wyrobami na terenie południowej Wielkopolski oraz Dolnego Śląska. Na chwilę obecną chcemy wzmocnić naszą ekipę w Krotoszynie" Miejsce pracy Ostrow a wzmacniaja ekipe w Krotoszynie. Moze juz przestancie pisac o wzmacnianiu ekip a napiszcie ze sie ludzie po prostu od was zwalniaja!

Edi
@Rudolf

Niech sie ciesza ze zaklad maja na wsi. Ludzie nie maja innej opcji to tam pracuja. Jakby mieli alternatywe to wielu by rzucilo te robote. Mlody tak sie bardziej nieruchomosciami interesuje i niedlugo to wszystko padnie na ryj. A ekspedientki co robia za najnizsze krajowe plus premie ochlapy za nadgodziny przed swietami pozdrawiam serdecznie.

Pan

Pozdrowiam Panią z Góry blondynke zawsze uśmiechnięta i życzliwa dla klientów brac z takich ludzi przykład aż chce sie przychodzic do sklepu a nie w innych sklepach jakby za kare pracowali

Kubus Puchatek

Widze, ze w Ostrowie bylo tyle chetnych do pracy, ze na stanowisko kierowniczki przyjeli z powrotem pania ktora kiedys juz w tym sklepie pracowala i okradala firme i m in. z tego powodu byla zwolniona. Niedawno tez dolaczyla kolejna pani ktora w zeszlym roku tam pracowala i przez okolo 3 miesiace miala lewe zwolnienia L4. Popracowala chwile w innej firmie i znowu wrocila...Panie Dworecki- troche godnosci :)

Zostaw opinię o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Golejewo

Chcę opublikować: