Opinie o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Golejewo

counter
3 37 160 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego organizuje staże dla studentów?

Balcerkowa Nowy wpis
@Pytanie

Tak...specjalizacja: Jak przetrwać i ćwiczyć silną psychikę.

była Nowy wpis

czy dworecki zamyka sklep w rawiczu

Ela

Widzę, że znowu znikają wpisy z opiniami o traktowaniu pracowników przez panią AS. Ale ma chody na tym portalu. Prawda boli pani AS co?

Tak4Nie
Marysia Nowy wpis
@Ela

To "coś" jeszcze tam pracuje???

Tak1Nie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego odbywa się również w języku angielskim?

TakNie3
pytanie
@Pytanie

tak w angielskim hiszpańskim i flamanckim

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ja

@Pytanie a są tutaj w ogóle dyżury między świąteczne?

koza
@Ja

tak za wędzarnią

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 226 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego obstawiają najmłodszymi stażem?

mąż 2

daj luza tak było i będzie nadal brak szacunku

Aśka

To może czas najwyższy zmienić pracę,a nie wylewać żale na forum.Czy w tej firmie pracują ludzie ubezwłasnowolnieni?

Tak1Nie1

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego, interesuje mnie praca jako Sprzedawczyni.

Była pracownica
@Pytanie

Umowa śmieciowa z agencja, zapieprz za najniższą krajową, kierowniczka z biura która potrafi zmieszać z błotem, poniżyć i zastraszyć itd itd ZASTANÓW SIĘ DOBRZE GDZIE CHCESZ PRACOWAĆ !!!!

Tak4Nie
Maciej
@Była pracownica

Nie ma możliwości, aby otrzymać zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Dworecki? Myślałem, że firma nie korzysta z agencji pracy przy zatrudnianiu nowych osób.

Joanna
@Maciej

Umów poprzez agencje już nie ma kilka dobrych lat... Dostaniesz normalną umowę z firmą...

Asia
@Joanna

Dwa lata temu były

Maciej

Widzę, że opinie są sprzeczne, więc czy możesz napisać jak to obecnie wygląda? Zatrudnienie bezpośrednio w firmie, czy przez pośredniczącą agencje pracy. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Joanna
@Maciej

Pracuję już 7 lat co prawda na firmie. Od zawsze mam normalną umowę z ZPM Dworecki.

Tak7Nie1
Pracownica
@Asia

Do dzisiaj są umowy zawierane z Lespinem, (usunięte przez administratora) nie umowa!! Proszę nie oszukiwać. Nie dalej jak dwa miesiące temu koleżanka podpisywała umowę i sklep dworeckiego był tylko wspomniany w miejscu pracy, pieczątki i podpisy są osób z Agencji Pracy Tymczasowej Lespin!!!

nick
@Pracownica

Potwierdzam. Umowa z Lespinem. Zrezygnowałam z tej pracy gdy się o tym dowiedziałam.

Pracownica

Pracuje już dłuższy okres w jednym ze sklepów p Dworeckiego i chcialabym sprostować co do zarobków bo wcale nie pracuje sie za najniższą krajową i dziewczyny nie powinny narzekać na pensje

Tak13Nie2
anonimowy
@Pracownica

Dłuzszy czas u Dworeckiego w sklepie firmowym w Górze wisi ogłoszenie o przyjeciu do pracy. Sama zastanawialam sie czy by nie złożyc podania ale dużo dowiedziałam sie od osób które tam juz kiedys pracowały że lepiej dać sobie spokoj z ta firmą dopóki cała szefowa jest Pani Agnieszka S. Może ona powinna sie troche nad soba zastanowic ?

Tak3Nie2
@Pracownica

Ale to wypłata na którą sama zapracujesz towar który sprzedaż przezucisz przez rece z tego co wiem

Tak2Nie5
Edward
@anonimowy

Jak masz silną psychikę to spróbuj, ale według mnie poszukaj sobie innej pracy. No chyba, że lubisz pracę pod presją i wciskanie klientom towaru, który we firmie słabo schodzi, kończy się termin i trzeba go nachalnie polecać. Przywiozą ci rano 3 pojemniki towaru X i masz go sprzedać. A najlepsze akcje są wtedy gdy dostajesz maila z fimy: " Dziewczyny w dniach takich, a takich może was odwiedzic "tajemniczy klient" proszę być wiecznie uśmiechniętym...i takie tam ble ble...Po kilku dniach potrafia ci zadzwonić że tajemniczy klient stwierdził, że pani X była gburowata, a wogóle to nie umie sprzedawać. Dopiero jak złożysz wypowiedzenie to są słodcy. Ale to tylko pozory, bo o pracowników w sklepie za takie pieniądze trudno. Pozdrawiam-mąż byłej(na szczęście)pracownicy sklepu.

Tak2Nie4
Byly pracownik

Dlaczego zniknęły opinie o sklepie w Ostrowie Wlkp.? Były niewygodne dla obecnej kierowniczki sklepu i pani nadzorującej z siedziby firmy? Była opisana cała prawda jak wygląda praca w przypadku tego sklepu. Widocznie kogoś bardzo zabolało. Powodzenia życzę.

nick
@Byly pracownik

A bo zaczęły wychodzić na jaw fakty jak traktuje się ekspedientki pracujące za najniższe krajowe to szefostwo załatwiło usuwanie niwygodnych opinii.

Paulina
@nick

Tez to zauważyłam ze dużo opinii zniknęło .... ciekawe komu zależy na tym aby ludzie nie dowiedzieli się jak są traktowani pracownicy w tej firmie

Hejt
@Byly pracownik

Pewnie zajęli się juz tymi co hej-tuja i piszą nieprawdę ,dlaczego usunęli ,bo się boja ze zostaną pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej..tam w sklepie jest tyle ludzi skoro jest tak złe... to czemu przybywa kupujacych .za poprzednia kierowniczkę były pustki dużo mniej klientów ,może ona zazdrości .i wypisuje

Stała klientka

Jestem stałą klientka wyrobow Dworeckiego ale tak miłych sprzedawczyn jakie są w M Górce to nigdzie nie trafilam

Tak7Nie
xxxx

tak normalny klient wypisuje opinie i nie śledzi tego portalu daj luza tutaj są tylko pracownicy zainteresowani wypisywaniem pochwał lub oczernianiem

Tak4Nie1

Czy w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Sprzedawczyni ma możliwość pracy zdalnej? Chcę aplikować na ogłoszenie z 12 sierpnia na Nuzle.pl.

kazek
@Pytanie

tak ma nienormowany sprzedawca może prowadzić sprzedaż z okna w domu no i ostatnie tak składać cv

Jasiek

Co tu się wyprawia???

Tak1Nie3
Klient

Jestem klientem sklepu w Ostrowie ,robię tam raz w tygodniu zakupy i ktoś ma nieświeże wiadomości ,pracują bardzo miłe 4 panie juz ponad 1,5 roku ,uśmiechnięte zadowolone i ciagle te same ... a p.Michał pisze głupoty z nudów ,do roboty chłopie

Anna

Mobbing to przede wszystkim długotrwałe poniżanie, zastraszanie, izolowanie i utrudnianie pracy pracowników. Czy takie sytuacje mają miejsce w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego? Będę wdzięczna, jeśli podasz jakieś konkretne przykłady.

@Anna

Oczywiście ze takie sytuacje maja miejsce już tyle przykładów było tutaj podawane że jedna konkretna osoba zastrasza pracownice, poniża i jeszcze obraza. Dlaczego nikogo nie dziwi fakt że tylu pracowników wyciągu jednego roku opuściło tego pracodawcę. Dlaczego w każdym sklepie wisi karta że szukają pracowników? Odpowiedz jest jedna, nikt nie chce być tak traktowany, nikt nie chce chodzić do pracy gdzie nie ma szacunku dla pracownikow.

Tak2Nie3
@Anna

Konkretnych przykładów nie podam tutaj bo nie chce żeby ta osoba miała więcej problemów. Napewno trzeba się za to zabrać i doprowadzić do tego że osoba która stosuje mobbing w końcu odpowiedziała przed szefem za swoje zachowanie.

Tak1Nie4
mało powiedziane
@Pracownik

odpowie przed szefem tak na pewno na kolankach i będzie miło

Tak3Nie2
wkurzona

pytanie do osob,ktore byly na miesiecznym wypowiedzeniu w firmie Dworecki.... czy zabrane mieliscie premie za poprzedzajacy miesiac?

Kropka
@wkurzona

Zabierają,tam tylko liczy się tonaż i utarg.

Katia
@Kropka

Kropka tal liczy sie utarg tylko

Zainteresowany

W Górze też nie jest ciekawie,ciągle nowe panie i ogłoszenie o przyjęciu do pracy,to o czymś świadczy... atmosfera na sklepie- okropna,też zrezygnuję z zakupów w tym sklepie,nie pozdrawiam (usunięte przez administratora) pani kierowniczki,która ma nielada problem, parkowanie samochodu pod Tesco, zapewne wszyscy w Górze już o tym wiedzą,bo ile można o tym słyszeć,nowe dziewczyny mogłyby się trochę więcej uśmiechać,ale są ok.

...
 Rekomendacja

Atmosferę pracy tworzą sami pracownicy. Pracuję od 3lat w Dworeckim i nie narzekam. Pracować trzeba wszędzie, nikt za darmo nie płaci a wynagrodzenie jest adekwatne do obowiązków i godzin pracy.

Tak5Nie4
Ela
@...

To super,że tak ci się dobrze układa w pracy,a co jeśli sklepem trzęsie jedną osoba? Każdy widzi i słyszy,a udaje,że nic się nie stało,a później obrabianie tyłków z innymi dziewczynami, żenada,dorosłe osoby ,a gorzej niż dzieci.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Nieznajoma

Witam. A jak pracuje się na wydawcę? Ktoś ma jakieś zdanie?

Klient

23. 03.2019 sklep firmowy Góra. Jestem na zakupach jak zawsze trochę trzeba poczekać iż doznałem szoku gdy zobaczyłem jak kierowniczka w rękawice jednorazowej bardzo ładnie odbiera plasterki z maszyny szynek i ta sama rękawiczka bardzo ładnie pakuję plasterki do buzi. Byłem szczęśliwy że to nie trafiło na mnie

Tak1Nie2
ja Rawiczanka
@Klient

zal Ci kliencie ze Tobie nie dala do buski co?

Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Golejewo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego
3/5 Na podstawie 37 ocen.