Opinie o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Golejewo

Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego
3 32 138 5 1
Maja

@anonymous, przedstawiłeś swoją negatywna opinię dotyczącą produktów Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego. Jednak tego typu spostrzeżenia lepiej kierować bezpośrednio do tej firmy. To forum głownie przeznaczone jest dla osób zatrudnionych w tym miejscu. Powinny się na nim znajdować merytoryczne opinie o tym pracodawcy, aby były rzetelnym źródłem informacji o warunkach pracy jakie oferuje on swoim pracownikom.

anonymous

W sklepie w Krotoszynie sprzedawana stare śmierdzące i klejące mięsa a schabowe rozbite zielone jak tak można!

Mala

Przydalby sie jakis sklep firmy dqorecki w pępowie !!

Maja

Wasze komentarze głównie przedstawiają uwagi i spostrzeżenia dotyczące pracy w salonach firmowych Dworecki Sp.j. Są one również bardzo ważne. Czy jednak na tym forum mogłyby się wypowiadać również osoby zatrudnione na stanowiskach biurowych tej firmy? Jak ocenilibyście swoją współpracę z tym pracodawcą i warunki zatrudnienia zaproponowane Wam na rozmowie kwalifikacyjnej?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
kasia

a kto jest kierowniczką??????

Tak10Nie

byla pracownica
@kasia

Kierowniczka to straszny czlowiek pracowałam z nią .Jezeli sie zdecydujesz to juz ci wspolczuje

????

Honoratka

@kasia

Słuchaj - myślisz, że jesteś anonimowa. Tak więc, przy dokonywaniu każdego wpisu zapisywany jest na serwerze serwisu numer IP komputera sprawcy. W razie odmowy ze strony administratora portalu pokrzywdzony ma prawo zwrócić się do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który może wydać decyzję nakazującą ujawnienie danych. Kolejnym krokiem po uzyskaniu numerów IP jest wystąpienie do Prokuratury z wnioskiem o ustalenie danych personalnych osób, którym te numery zostały przypisane. W przypadku odmowy ze strony Prokuratury istnieje możliwość zwrócenia się do Policji. Dotarło?! Jesteś na tyle rozgarnięta, żeby to pojąć..?

Bn
@anonymous

Chyba kazdy wie ze nie jest anonimowy. A pokrzywdzony pewnie sie mocno zastanowi czy pisza o nim prawde czy nie zanim wystapi na droge sadowa. Glupio byloby pozwac kogos i przegrac

Ty

A ja polecam . Jak ktoś pracować nie chce nie musi ale niech nie starszy innych ze ta firma jest taka zla

OBURZONY

Jestem stałym bywalcem tego sklepu a raczej byłem!!!! Mieszkam blisko jednego ze sklepów i zwróciłem uwagę jak kierowcy zabierają stare mięso z powrotem na firmę. Jak to możliwe ,że sanepid do tego dopuszcza.Może ktoś coś wie więcej?Trzeba coś z tym zrobić bo potrują ludzi.

Xxx
@OBURZONY

W sumie po co oddać i zutylizowac lepiej niech dziewczyny to sprzedadzą

Ciekawa

A mnie ciekawi kto jest odpowiedzialny za to kto jest wybrany na kierownika danego sklepu .......

Ciekawa

A to przez to one sa takie dla pracownic...bo za mało zarabiaja

Papi

Masakra co za wpisy ale czesc z nich to prawda tak jest jak piszecie

anonymous

Może napiszmy prawdę o wielkiej P.A S. Właściciel powinien zapytać gdzie jest jego nowy sprzęt typu maszyny Bizerba,wagi.Tylko przedstawiciel mógł zamieniać na stary.Chemia która wyjeżdżała z firmy z przedstawicielką też nie była przywożona do sklepów firmowych.Byli pracownicy ale i Ci co pracują wiedzą jak to się odbywało, wiedzą doskonale gdzie to wszystko poginęło i kto za tym stoi.Spisywanie kodów sprzętów i robienie zdjęć po fakcie to mogła sobie robić.Szef powinien popytać ludzi na sklepach bo oni doskonale wiedzą kto to robił.Pozbywanie się przez P A S ludzi z firmy to tylko po to by ukryć swoje przekręty.

Tak10Nie

Jaka

Swieta w sklepie mieli ludzi w pin sklepy pelne a dziewczyny nasklepieza takie marne wyplaty

dariusz@

dlaczego duża część wpisów niewygodnych dla tej pseudo-firmy jest usunięta?-czyżby< kasa misiu kasa>,czy też od dzisiaj na tym portalu możemy tylko wychwalać pracodawców(u tego nie przychodzi mi do głowy żaden pozytywny akcent,a negatywnych mnóstwo.)

monika

W tej firmie trzeba tańczyć jak Ci grają bo inaczej złym pracownikiem, szkoda tylko że od pracowników wymaga się pracy i zaangażowania w 200% a „góra” jeszcze potrafi powiedzieć, że pracownicy nie pracują tak jak powinni!!!!! Odradzam!!!!!!!!!!!!

trąba

Grzesiek ok rozumiem gorący okres masz czas na zlecenie u administratora na korektę wpisu ok zrobisz coś z ag.sp. brak umiejętności kontaktu z pracownikami i ich mobilizacji

Tak8Nie

Nie rozumiem co ma wspólnego dłuższe siedzenie ? Przecież posprzątać trzeba . Jeżeli klienci są do samego końca to po zamknięciu nie da się tego ogarnąć w 5 minut ......

TakNie

A to się z tym zgodzę ....albo przychodzą na 5 a liczone od 6......

raDo

nie rozumiem w czy problem. Jesteś dorosła, podejrzewam, że potrafisz czytać, podpisujesz angaż itd. Jeśli się nie podoba - to wypad...

Ciekawy

Można wiedzieć co jest przyczyna poszukiwań tylu pracowników w jednym czasie? Bo

kRiSSkroSS
@Ciekawy

książkę piszesz, łosiu? Plotkowanie to na innych portalach...

tryk

szkoda firmy ale to jakaś masakra

bzyk

porażka totalna praca od 5.30 do 18 przynajmniej jak niewiecej i tak wciąż mało

Jaka

Tak jest nie umieja docenic pracownika wiecej maja w butikach gdzie stoja za lada i sie nie narobia a tu nikt nie docenia pracy

Klient

Pani Edytko może by Pani ruszyła cztery litery i by się wzięła do pracy. Jestem klientem przychodzę do sklepu i nie mogę sie napatrzec na Pani nie robstwo ...:)

:):):):):

Zasada jest prosta nie chesz nie pracuj , nie pracowales nie gadaj po 2 latach pracy stwierdzam że nie ma co narzekać pracować trzeba wszędzie

:):):)

Widocznie robię to o co prosi :)

Aga

Hahaha dobre, ktoś tu ma brudne rączki

nick

Porażką są takie wypowiedzi jak Twoja, ludzie zwolnieni z pracy mają skłonności do przesady czy nawet konfabulacji... Także Madziu - do pracy!

P

To co sie robi w tej firmie to szok brak ludzi do pracy

Ania

Brawa dla właściciela,który trzyma na takim stanowisku osobę która sprawia, że pracownicy uciekają z firmy w zastraszajacym tempie. Ja już mam lepszą i normalną pracę, a Dworecki obudzi się jak sklepy zaczną się zamykać bo ile można znosić takie traktowanie. Zdrowie i szacunek dla siebie jest ważniejszy niż praca, doceńcie siebie i zmieńcie prace, niewarto się produkować w tej firmie.

wkurzona

U nas był z towarem o 8:00 gdzie o 8:00 powinien być już sklep otwarty. Jesteś sama na zmianie i latasz z wyciągniętym jęzorem, bez możliwości przerwy na śniadanie a o wyjściu do toalety możesz zapomnieć.. Bo przecież klient jest najważniejszy, jak długo może stać pod drzwiami i czekać na otwarcie?paranoja jakaś... W sklepach odzieżowych pracują po 2-3 osoby a u Dworeckiego same dziewczyny na zmianie.. "(usunięte przez administratora) się a nie daj się" ale masz otworzyć sklep o 8:00.... a jak już się wyrobisz o 7:30 to przecież mozesz otworzyć wcześniej.. i nieważne czy zjadłaś śniadanie, masz otworzyć jak kierownik każe.... jesteśmy tylko ludźmi a nie jakimiś robotami i trochę szacunku z drugiej strony..... a swoją drogą ciekawe czy sam szef wie co się dzieje na sklepach, dlaczego tak się dziewczyny zwalniają? MASAKRA

Rox
@wkurzona

Dziewczyny nie wiecie co z tym zrobić ??? Do lekarza po L4 i niech sobie kierowniczka przyjedzie do sklepu na kilka dni jak nie wie co to znaczy pracować samemu w dodatku pod presja czasu i czujnym okiem wielkiego brata! Ja bym ich od razu szacunku nauczył. A jak nie to, to zapraszam do przeczytania kodeksu pracy lub do zgłoszenia się do odpowiednich służb. Nie dajcie się zatraszyć, mogę Wam pomoc jakby co :)

Tak6Nie

koleżanka z ...

... to prawda, że teraz trzeba mieć nie tylko serce ze stali ale i nerwy, bo pracując u takiego pracodawcy można nabawić się choroby psychicznej bo nie szanują w niej pracowników. Szczerze współczuję osobą, które jeszcze pracują w tej firmie. Ja na szczęście zakończyłam z nimi współprace i to była najlepsza decyzja jaką podjęłam w swoim życiu. Dziewczyny nie bądźcie naiwne tam sie nic nie zmieni dopóki będzie tam pracować pewna osoba (nie będę pisać o kogo chodzi bo wszyscy się domyślą). Poszukajcie sobie nowej pracy, nie warto tracić zdrowia i czasu dla kogoś takiego. Dobrze Wam radzę, od kiedy się zwolniłam jest spokojniejsza i przede wszystkim nie przenoszę atmosfery z pracy do domu a u Dworeckiego tak było.

Maja

Rozumiem @Elmo, na pewno parę rzeczy, o których piszesz, np. godziny pracy, to rzeczy, które w tej branży są specyficzne i osoby zatrudniające się tam powinny wcześniej sobie z tego zdawać sprawę. Co do zachowania kierowniczki Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego, jakie konkretnie sytuacje miały miejsce?

Zdziwiona

Normalnie jak czytam niektóre komentarze to nie wierzę......Ja polecam ta firmę i uważam że dużo też zależy od armosfery między dziewczynami

mysz
@Zdziwiona

na wielu sklepach jest super atmosfera tylko jedna osoba robi mega zamiesznie chyba wiemy o kim mowa. jak Estera byla w firmie to było (usunięte przez administratora)!!!!

mila

na sklepie mojej zony zrobila lepszy numer zarala wszystkie srodki czystosci i doszlo do tego ze same musialy kupawac papier toaletowy i plyn do zmywania naczyn!!!

Maja

Na pewno dobrze, że można usłyszeć @klient, że w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego, jest taka obsługa, to też ważna informacja. Ale ponawiam pytanie, które zadałam wcześniej, jak sprawa wygląda wewnątrz firmy, jaka jest atmosfera wśród pracowników?

klinet

Jestem z Rawicza ale raz w tygodniu robię zakupy w sklepie firmowym w Górze. I mam ochotę powiedziec tym Panią ze jeszcze nigdy nie bylam tak obsłużona w Rawiczu jak w Górze. Tzn milutko, dziewczyny doradzaja, zakupy sa spakowane,nawet nie raz sie słyszy milego dnia od Pań. Naprawde polecam ten sklep panuje w nim mila atmosfera,dziewczyny równiez caly czas maja usmiech na twarzy. Brawo dla tego sklepu

Pit
@klinet

Może i dziewczyny miłe ale zepsute mięso mi sprzedano . Ze zwrotem nie było problemów .Ale musiałem 10km dojechać za friko.Mięso było okropne.Zmieniam sklep.

Maja

@Pani Irena K.R. a na jakim stanowisku pracujesz w firmie? Możesz opowiedzieć jak prezentuje się atmosfera w firmie? Czy z ochotą chodzisz do pracy? To bardzo ważne dla osób, które szukają pracy na dłużej, która będzie dla nich przyjemna.

Zostaw opinię o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Golejewo

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie