Opinie o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Golejewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Golejewo

Pracownica

Pracuje już dłuższy okres w jednym ze sklepów p Dworeckiego i chcialabym sprostować co do zarobków bo wcale nie pracuje sie za najniższą krajową i dziewczyny nie powinny narzekać na pensje

anonimowy
@Pracownica

Dłuzszy czas u Dworeckiego w sklepie firmowym w Górze wisi ogłoszenie o przyjeciu do pracy. Sama zastanawialam sie czy by nie złożyc podania ale dużo dowiedziałam sie od osób które tam juz kiedys pracowały że lepiej dać sobie spokoj z ta firmą dopóki cała szefowa jest Pani Agnieszka S. Może ona powinna sie troche nad soba zastanowic ?

@Pracownica

Ale to wypłata na którą sama zapracujesz towar który sprzedaż przezucisz przez rece z tego co wiem

Edward
@anonimowy

Jak masz silną psychikę to spróbuj, ale według mnie poszukaj sobie innej pracy. No chyba, że lubisz pracę pod presją i wciskanie klientom towaru, który we firmie słabo schodzi, kończy się termin i trzeba go nachalnie polecać. Przywiozą ci rano 3 pojemniki towaru X i masz go sprzedać. A najlepsze akcje są wtedy gdy dostajesz maila z fimy: " Dziewczyny w dniach takich, a takich może was odwiedzic "tajemniczy klient" proszę być wiecznie uśmiechniętym...i takie tam ble ble...Po kilku dniach potrafia ci zadzwonić że tajemniczy klient stwierdził, że pani X była gburowata, a wogóle to nie umie sprzedawać. Dopiero jak złożysz wypowiedzenie to są słodcy. Ale to tylko pozory, bo o pracowników w sklepie za takie pieniądze trudno. Pozdrawiam-mąż byłej(na szczęście)pracownicy sklepu.

Byly pracownik

Dlaczego zniknęły opinie o sklepie w Ostrowie Wlkp.? Były niewygodne dla obecnej kierowniczki sklepu i pani nadzorującej z siedziby firmy? Była opisana cała prawda jak wygląda praca w przypadku tego sklepu. Widocznie kogoś bardzo zabolało. Powodzenia życzę.

nick
@Byly pracownik

A bo zaczęły wychodzić na jaw fakty jak traktuje się ekspedientki pracujące za najniższe krajowe to szefostwo załatwiło usuwanie niwygodnych opinii.

Paulina
@nick

Tez to zauważyłam ze dużo opinii zniknęło .... ciekawe komu zależy na tym aby ludzie nie dowiedzieli się jak są traktowani pracownicy w tej firmie

Hejt
@Byly pracownik

Pewnie zajęli się juz tymi co hej-tuja i piszą nieprawdę ,dlaczego usunęli ,bo się boja ze zostaną pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej..tam w sklepie jest tyle ludzi skoro jest tak złe... to czemu przybywa kupujacych .za poprzednia kierowniczkę były pustki dużo mniej klientów ,może ona zazdrości .i wypisuje

Stała klientka

Jestem stałą klientka wyrobow Dworeckiego ale tak miłych sprzedawczyn jakie są w M Górce to nigdzie nie trafilam

xxxx

tak normalny klient wypisuje opinie i nie śledzi tego portalu daj luza tutaj są tylko pracownicy zainteresowani wypisywaniem pochwał lub oczernianiem

Czy w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Sprzedawczyni ma możliwość pracy zdalnej? Chcę aplikować na ogłoszenie z 12 sierpnia na Nuzle.pl.

kazek

tak ma nienormowany sprzedawca może prowadzić sprzedaż z okna w domu no i ostatnie tak składać cv

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego na stanowisko sprzedawca - sklep wędliniarski? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Jasiek

Co tu się wyprawia???

Klient

Jestem klientem sklepu w Ostrowie ,robię tam raz w tygodniu zakupy i ktoś ma nieświeże wiadomości ,pracują bardzo miłe 4 panie juz ponad 1,5 roku ,uśmiechnięte zadowolone i ciagle te same ... a p.Michał pisze głupoty z nudów ,do roboty chłopie

Mobbing to przede wszystkim długotrwałe poniżanie, zastraszanie, izolowanie i utrudnianie pracy pracowników. Czy takie sytuacje mają miejsce w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego? Będę wdzięczna, jeśli podasz jakieś konkretne przykłady.

@Anna

Oczywiście ze takie sytuacje maja miejsce już tyle przykładów było tutaj podawane że jedna konkretna osoba zastrasza pracownice, poniża i jeszcze obraza. Dlaczego nikogo nie dziwi fakt że tylu pracowników wyciągu jednego roku opuściło tego pracodawcę. Dlaczego w każdym sklepie wisi karta że szukają pracowników? Odpowiedz jest jedna, nikt nie chce być tak traktowany, nikt nie chce chodzić do pracy gdzie nie ma szacunku dla pracownikow.

@Anna

Konkretnych przykładów nie podam tutaj bo nie chce żeby ta osoba miała więcej problemów. Napewno trzeba się za to zabrać i doprowadzić do tego że osoba która stosuje mobbing w końcu odpowiedziała przed szefem za swoje zachowanie.

mało powiedziane

odpowie przed szefem tak na pewno na kolankach i będzie miło

wkurzona

pytanie do osob,ktore byly na miesiecznym wypowiedzeniu w firmie Dworecki.... czy zabrane mieliscie premie za poprzedzajacy miesiac?

Kropka
@wkurzona

Zabierają,tam tylko liczy się tonaż i utarg.

Katia
@Kropka

Kropka tal liczy sie utarg tylko

W Górze też nie jest ciekawie,ciągle nowe panie i ogłoszenie o przyjęciu do pracy,to o czymś świadczy... atmosfera na sklepie- okropna,też zrezygnuję z zakupów w tym sklepie,nie pozdrawiam (usunięte przez administratora) pani kierowniczki,która ma nielada problem, parkowanie samochodu pod Tesco, zapewne wszyscy w Górze już o tym wiedzą,bo ile można o tym słyszeć,nowe dziewczyny mogłyby się trochę więcej uśmiechać,ale są ok.

...

Atmosferę pracy tworzą sami pracownicy. Pracuję od 3lat w Dworeckim i nie narzekam. Pracować trzeba wszędzie, nikt za darmo nie płaci a wynagrodzenie jest adekwatne do obowiązków i godzin pracy.

Ela
@...

To super,że tak ci się dobrze układa w pracy,a co jeśli sklepem trzęsie jedną osoba? Każdy widzi i słyszy,a udaje,że nic się nie stało,a później obrabianie tyłków z innymi dziewczynami, żenada,dorosłe osoby ,a gorzej niż dzieci.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Nieznajoma

Witam. A jak pracuje się na wydawcę? Ktoś ma jakieś zdanie?

Klient

23. 03.2019 sklep firmowy Góra. Jestem na zakupach jak zawsze trochę trzeba poczekać iż doznałem szoku gdy zobaczyłem jak kierowniczka w rękawice jednorazowej bardzo ładnie odbiera plasterki z maszyny szynek i ta sama rękawiczka bardzo ładnie pakuję plasterki do buzi. Byłem szczęśliwy że to nie trafiło na mnie

ja Rawiczanka
@Klient

zal Ci kliencie ze Tobie nie dala do buski co?

Mosiek

Premie!! To wręcza się kwiaty i wysyła torty na firmę.Tak to się załatwia:)

@Mosiek

O coś nowego tak teraz się robi że trzeba torta wyslac aby premie dostac

kc2

misiak pomagoda doradzić jak ugotować żeberka na twardo pierdu pierdu misiak

Misiak

Byłam ostatnio w sklepie Rawiczu na ul. Westerplatte.. Bardzo sprawna obsługa klienta że nie trzeba długo czekać. Dziewczyny zawsze uśmiechnięte i bardzo uprzejme.. Pomogoda również doradzić..

Jaka

Teraz święta dziewczyny dostają po tylkach zapierniczaja od rana do wieczora masakra współczucia im

Jaka

To jeszcze dostała teraz z tego co wiem to nie mają płacone za nadgodziny

Pola

Dzisiaj kupiłam zupę węgierską kilka razy kupiłam była super ale dzisiaj zaskoczenie kupiłam sam rosół zero mięsa pieczarek i innych dodatków jestem zbulwersowana bo miałam SUPER obiad sama woda już więcej nie kupię tej zupy i tyle chciałam napisać jak wszystko tak działa to gratuluję ludzi nabija się w butelkę.

Pola

Lubię atmosferę w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego za: Chciałam pogratulować za super zupę węgierską kilka razy kupiłam była super ale dzisiaj zaskoczenie kupiłam sam rosół zero mięsa pieczarek i innych dodatków jestem zbulwersowana bo miałam SUPER obiad sama woda już więcej nie kupię tej zupy i tyle chciałam napisać jak wszystko tak działa to gratuluję ludzi nabija się w butelkę

Pozdrawiam

Jestem bardzo zdziwiona, tym co się dzieje w niektórych sklepach. Kierowniczka przyjmując nowe pracownice na okresie próbnym nie traktuje ich jak współpracowników tylko jak „białych murzynów”. Dziewczyny nie maja przerw na jedzenie, bite 6h stoją za ladą bo boją się cokolwiek powiedzieć. W czasie gdy pani kierownik prowadzi prywatne rozmowy przez telefon na zapleczu nowe pracownice urabiają sobie ręce po łokcie. Jest jakaś sprawiedliwość w tej firmie czy nie? Bo wychodzi na to, że na jednym sklepie kierowniczka (usunięte przez administratora) się a reszta ekipy musi (usunięte przez administratora) Po cholerę są te kamery skoro nikt na to nie reaguje! Może czekacie aż dziewczyny padną na pysk bo kierowniczka ma je w głębokim poważaniu!! Drogi właścicielu zacznij reagować, bo za chwile sam będziesz stał za ladą!!!!!!!

ania

łau to pojechała

????

Co sklep to lepsza historia. Jeszcze nikt porządku z tym nie zrobił!

Oburzony
@Pozdrawiam

Zgadzam się z tobą w Miejskiej Górce też jest pani co wiecznie jest nie zadowolona zmęczona naburmuszona jak wchodzę do sklepu to mnie szlak trafa widząc ja za lada a jestem często w sklepie dworecki bo pracuję na terenie M-G kiedyś udało się przeczytać imię tej pani więc Barbara jest bardzo ale to bardzo nie miła osoba w sklepie z kierowniczka głośne śmiechy na zapleczu wychodząc po coś do chłodni wydawać może się że śmieją się z klienta swoją złość wyladowuja na rzucaniem mięsem za szyba lodówki była sytuacja ze się pani pomylila i kazała pokroić wedline nie ta co chciała to p Barbara bardzo źle potraktowała kobietę już miałem zamiar się odezwać ale są kamery więc nie mam pojęcia dlaczego taka kobieta jeszcze pracuję w sklepie firmowym i psuje wizerunek firmy nie rozumiem tego.

@Oburzony

Nie masz co robić? Tylko wypisywać głupoty?

Mistrz
@Oburzony

Kamery tam sa tylko po to zeby kietownik handlu sobie popatrzyka jak dziewczyny chwile odpoczywaj bo kawy nie wolno sie napic cieplej. Jednym slowem sie nudzi.

Mistrz
@Pozdrawiam

Hmmm cos czuje ze tu chodzi tu o Gostyń Łokietka. Jesten tam klientka i ciagle jak sie tam wchodzi to Pani Kierownik albo idzie robic grafik albo musi zrobic zamowienie albo idzie jakies papiery wypelniac ale ile mozna? Ja stoje w kolejce po 20 minut bo jedna pani obsluguje a druga siedzi na zapleczu bo sie peacowac nie chce to ja soe pytan co ona tam jeszcze robi? A najlepsze sa rozmowy prywatne jak sie ladnie smiehe a ha.musze stac i to slychac!!!!!!

????
@Mistrz

Może kierowniczka lubi chwalić się swoimi prywatnymi sprawami ? Przecież jak nie ma innej roboty to niech sobie chociaż przez telefon porozmawia, tego kodeks pracy nie zabrania. Najważniejsze, że stoi i oko Wielkiej Siostry Jej nie widzi bo po by się stało jakby się okazało, że kierowniczka na Łokietku to nygus!!!

@Pozdrawiam

A pracownice gdzie mają swoje zdanie?! Nie umieją się odezwać?! Same chodzą i obsługuja napuszone.. Więc problem tkwi w każdej osobie. Ile razy wchodząc do sklepu pracownice siedziały z tyłu! I nie zauważyłem żeby ktoś stał w kolejce 20 min.

@Mistrz

Jak się komuś coś nie podoba to polecam zmienić sklep.. Pani taka idealna wszyszczy lubięja Panią słuchać?! Brak odwagi odezwać się w sklepie tylko z braku zajęcia pisać w necie.. Stojąc tyle czasu ponoć w kolejce.. Chyba jest czas się odezwać?!

Brawo
@John

Pracownice siedzą cicho bo Pani kierownik życzliwie na Nie donosi i może dlatego jest nietykalna ....

@Brawo

A może Brawo.. To Ty jesteś właśnie jedną z nich.. Jak i wyżej wypowiadających się :) pod innym pseudo :)

@@@@@@
@Oburzony

oburzony piszesz bzdury na temat M.G. nie wiesz jak jest w sklepie a piszesz na dziewczyny. Taki jesteś oburzony to się przedstaw

Oburzony

W miejskiej górce też i Rawiczu na Westerplatte masakra jak kierowniczka przy ludziach potrafi objechac sprzedawczynie.. A w Miejskiej Górce to tylko współczuję tej pani jak ona to wszystko wytrzymuje taka blondynka niska pani sympatyczna i zawsze doradzi co kupić ..zauważyłem że jest nowa osoba tylko nie wiadomo jak długo ???? aż kierowniczka z tą p Barbara jej psychiki nie zjada masakra ????

@Oburzony

Muszę nie zgodzić się z opinią pań/panów którzy z oburzeniem wypisują bardzo złe opinie na temat MG, chodzę bardzo często i jest bardzo miło i sympatycznie. Pozdrawiam hejterów którzy nie wiedzą co to miłe osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Golejewo

• Jak się pracuje w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Zobacz opinie na temat firmy Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego
2.5/5 Na podstawie 42 ocen.

Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego