Sadrob S.A. Płockie Zakłady Drobiarskie

Płock

Opinie o Sadrob S.A. Płockie Zakłady Drobiarskie

użytkownik zarejestrowany

ewka

Poczekaj aż CEDROB ich przejmie. Kutno zrobiło z nich najemnych pracowników za grosze. CEDROB pnie się w górę i tam jest przyszłość drobiarstwa. Kutno spada na łeb. Co gorsze ciągnie za sobą tych nieszczęśników z Płocka. Kiedyś z przyjemnością kupowało się wyroby garmażeryjne - a teraz ??? Trzeba się zastanawiać co kupić bo wszystko jest coraz bardziej niesmaczne (Kutno każe oszczędzać). Jeśli praca to na pewno CEDROB !!!

chh

Jakie są aktualne wypłaty. Jak wygląda praca w weekendy, chodzi w szczególności o pakownię. Czy dużo jest nadgodzin? I ostatnie pytanie, czy są aktualnie przyjęcia? Z góry dziękuję za informacje.

@byłyNowy

ludzie się nie znają w tej całej firmie.!!!!!!!!!! to jakaż żenada Każdy sobie rzepkę skrobie " ZENADA!!!!!!!!!!!!!!!!

kitek
użytkownik zarejestrowany

jak to nie wiesz czego, wypłaty na czas, dobrej atmosfery w pracy i nowych znajomości :)

ewka

Oj nie pomagają wdrożyć się do pracy, no chyba komuś swojemu to i owszem. A jeśli chodzi o zarobki to marne grosze za mnóstwo godzin przepracowanych ciężko i jeszcze nie wiesz kiedy dostaniesz w elegancki sposób i w białych rękawiczkach wypowiedzenie. A ten smród na całym osiedlu? Kutno powinno płacić za to, że ich oddział w Płocku tak smrodzi i truje miasto. A jak nie to niech ich zabierają do siebie do Kutna !!!!!!!!!!!!!!!!

ewka

Tak można zarobić dobre pieniądze, tylko napisz kto te dobre pieniądze zarabia? Na pewno nie ludzie, którzy ciężko pracują w zimnej wodzie, w lodzie czy przy innych tego rodzaju pracach fizycznych. Płock nie jest dużym miastem a ludzie znają się i rozmawiają o wszystkim. Podobno kiedyś to był zupełnie inny zakład, ludzie czuli inną atmosferę, lubili swoją pracę, a teraz chodzą do pracy bo muszą.

ewka

Ludzie się znają. Kutno zniszczyło tą spółkę.

Alek

Skąd wiesz?

ewka

Kiedyś to był zakład, teraz totalne dno. Kutno zrobiło z nich niewolników !!!!!

Jaśko

W Radomsku oszukują na wadze, kierowca to niedorobiony gbur i przychlast.

to padło nie firma zarobki najnizsza krajowa a wymagaja od człowieka niie stworzonych rzeczy a pani majstrowa uważa sie zaboga a tak naprawde to zwykła [usunięte przez moderatora] dysponuką prywatnym czasem pracownika nawet nie pytaja czy pasuje zostac pogodzinach tylko masz zostac i koniec

niewolnik

lipa jak 100 [usunięte przez moderatora] płaca marna, praca syzyfowa.... Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Sadrob S.A. Płockie Zakłady Drobiarskie - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sadrob S.A. Płockie Zakłady Drobiarskie