Opinie o SCREAM Adam Łupkowski w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SCREAM Adam Łupkowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SCREAM Adam Łupkowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCREAM Adam Łupkowski w Zielona Góra

Czy pracownicy SCREAM Adam Łupkowski mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Anonimus Nowy wpis

Tak jak najbardziej. Intergracja polega na tym, ze poznaje sie ekipe alkoholikow pracujacych w tej firmie. I albo sie z nimi pije na budowie albo nie.

Czy SCREAM Adam Łupkowski organizuje staże dla studentów?

Tak. Pracujesz za darmo.

Przestrzegam

Firmy , spółki Adama Łupkowskiego Zielona Góra założone w celu uniknięcia płacenia zobowiązań wobec pracowników i zleceniobiorców: - PHU Adam Łupkowski , Al. Zjednoczenia 92 Zielona Góra - SCREAM Adam Łupkowski , Al. Zjednoczenia 92 Zielona Góra - UKB Adam Łupkowski , Al. Zjednoczenia 92 Zielona Góra - Natalia Łupkowska , Al. Zjednoczenia 92 Zielona Góra - 3 - BUD , Al. Zjednoczenia 92 Zielona Góra - MAX-PRO , Al. Zjednoczenia 92 Zielona Góra - Irena Anna Łupkowska , Al. Zjednoczenia 92 Zielona Góra - Anna Papińska , Al. Zjednoczenia 92 Zielona Góra

Moderator
@Przestrzegam

Podpisuje sie pod tym wpisem na 1000% juz wczesniej o tym pisalem. Unikac Pana A. Lupkowskiego. Jezeli nie chcecie wpasc w spirale dlugow. To jest bardzo nie uczciwa osoba. Przestrzegam kazdego.

Zibi

Nie rozumiem skąd te teorie spiskowe? W tej chwili dużo osób ma kilka firm i nie jest to żadne przestępstwo więc nie oskarżajcie tak szybko!

Aplikowałeś do firmy SCREAM Adam Łupkowski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w SCREAM Adam Łupkowski?

Przestrzegam

Lepiej nie mieć takiego doświadczenia...

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Ktos

1/4 etatu. Wirtualna stawka,marne zaliczki,brak wypłat ciągły brak pieniędzy,wymagań masa obiecywania w brut. Chcesz wpaść w długi?? Nie mieć na życie?? Daj sobie spokój.

Jest zwykłym oszustem,zawsze kręci. Nigdy nie jest tak jak mówi. W perfidny sposób dorabia się na pracy uczciwych ludzi.(usunięte przez administratora)..Ale on jest zawsze niewinny. Tak twierdzi. Ostrzegam wszystkich przed firmą UKB ZP.ZOO

Dariusz

Możesz powiedzieć dlaczego tak uważasz? To dość poważne oskarżenia, jestem ciekaw skąd się wzięły i jak zakończyła się sprawa przez którą zdecydowałeś się dodać ten wpis.

Ktoś
@Dariusz

Idź,spróbuj a sam się przekonasz....

Patka

Moj pożal się Boże byly pracował u Adama i to nie jest jego wina ze cos moze byc zle zrobione czy cos ...jego wina jest to ze większość ludzi ktorych przyjmuję do pracy to cpuny i alkoholicy np wlasnie moj byly ktory nie raz nie dwa razy podpierdzielil cos z budowy jakis material czy cos i sprzedawal na lewo ...mega minusem adama jest to ze nie placi na czas i ze za bardzo ufa ludzia

UKB KGB

Adam Łupkowski UKB Sp. z o.o. Zielona Góra . Nowa spółka , stare obyczaje. Nic się nie zmieniło . Chcesz uniknąć odpowiedzialności za długi , załóż Sp. z.o o jak Łupkowski i zmień nazwę firmy. Dziwię się tak dużym firmą jak Proinvest , że wystawiają UKB rekomendacje. Nie woziłbym odpowiedzialności za TO .... FARSA !

no to co

No trzeba patrzeć, ale przecież tutaj wszystko jest okej @hello.

koncepcion606

mareczku,rafałku,maciusiu,dario,Maps,FaGo vel Łupkowski przestań chrzanić bo mdło się robi. Na co u ciebie uważać ? Na lepkie łapki szefa na cudzą robotę i materiał :) Na to zwróć uwagę FaGo. A rozwinąć to można sobie linie kredytową w banku dzięki temu panu, bo z wypłaty której nie wypłaca nie wyżyjesz :) Za to w zamian posiądziesz wiedzę na resztę swojego życia jak nie dać się więcej orżnąć takiemu capowi!To będą wasze dalsze sukcesy. Omijać z daleka, dobrze radzę!Gościu dawno nie ma firmy, a dalej nagania ludzi do roboty przez platformę pracy Labour firmę swojej siostry w której "pracuje".W dodatku oszukuje urzędnika państwowego - komornika o tym że nie mieszka na ul.Kokosowej w ZG !

FaGo

Jeżeli sytuacja jest naprawdę taka zła jak mówicie to czemu nie zrobicie nic w kierunku żeby było lepiej. Pisanie na forum i narzekanie na firme w niczym wam nie pomoże, albo uciekacie z firmy albo walczycie o swoje, ja się nie zrażę i postaram się zatrudnić w SCREAMie , jak będzie źle to najwyżej zmienie prace, ale może wcześniej ktoś mi powie na co mam zwracać uwagę?

JAŚ FASOLA

Cwaniak i kombinator mieszka aktualnie Zielona Góra osiedle Załęże ul Kokoasowa

ludomir

Oszczerstwa ??? Oj "Maciuś" vel "Adaś"czy Violletta się odezwał(A) :) A na co my wierzyciele mamy uważać? Słucham... Chyba na to żeby taka kanalia więcej nikogo z nas nie zrobiła w bambuko !!! A jakich to informacji potrzebujesz "Maciusiu" ? Chcesz wiedzieć ile wiedzą o TOBIE TWOI DŁUŻNICY ??? Wiedzą sporo... I mają kupę lat z nakazami sądowymi, abyś wiedział że za usługi, towar i ciężką pracę wynajętych ludzi - płaci się !!! No ale z czego... W Platformie Pracy ZG zarabiasz podobno 1000 zł ?? Zachodzę w głowę,gdzie Złodziej może się poskarżyć ?? A może pochwalić ??Koniec roku widzę...czas refleksji? Hehehe

lysy lupkowski

Zlodziej caly czas okrada ludzi

tito

W Świebodzinie (LU) wisi niezłą kasę, komornik się nim zaopiekował. W zg to samo. Szkoda mi ludzi którzy idą na zmarnowanie dając się naciągnąć takiemu szczurowi.

roger

Dlaczego Administrator usuwa istotne wiadomości z opinii ?? Pomijam oczywiście inwektywy .... Niepozdrawim i nie polecam współpracy także z Platformą Pracy Labour ;) Widzę, że jaś fasola także dał się w..... ? Pan AŁ pewnie tłumaczył że inni mu nie płacą to i on tobie nie zapłaci???

jaś fasola

Naciągacz ,niewiarygodny, krętacz ,partacz Aktualny adres Zielona Gór Załęże (usunięte przez administratora) pozdrawiam Swoich dłużników

roger

Nie polecam w żadnym razie współpracy z "firmą" (usunięte przez administratora)Jego firmy już nie istnieją,nabór pracowników i podwykonawców organizuje przez swoją agencję pracy,którą prowadzi osoba z jego b.bliskiej rodziny a on nie posiadając firmy dalej "prowadzi interesy". Przestrzegam ! Jeśli nie chcecie stracić kasy, nie rozmawiajcie nawet z tym indywiduum. PHU (usunięte przez administratora) Zielona Góra to adres widmo,gość posiada tylko telefon."Działa" w całym woj.dolnośląskim ....

?

kawal [usunięte przez moderatora] reszte [usunięte przez moderatora] tak najlepiej go opisac ale chyba juz nie dlugo za duzo mu sie nazbieralo niezna dnia ani godz jak juz nie bedzie sie wozil A6 za ludzkie pieniadze albo Yariska skonczylo mu sie zle trafil tym razem

Zostaw merytoryczną opinię o SCREAM Adam Łupkowski - Zielona Góra

• Jak się pracuje w SCREAM Adam Łupkowski?

Zobacz opinie na temat firmy SCREAM Adam Łupkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SCREAM Adam Łupkowski