PKS Zielona Góra Sp. z o.o. Stacja Paliw

Świebodzin

Opinie o PKS Zielona Góra Sp. z o.o. Stacja Paliw

W.A.

KIEROWCY -PKS-U ''TZW. ZIELONEJ LINI '' CO NIEKTÓRZY TO NIUPRZEJMI I CHAMSCY KIEROWCY -WYMUSZAJĄ PIERWSZEŃSTWO , TRĄBIĄ KLAKSONEM JAK POPADNIE NA PIESZYCH KTÓRZY PRAWIDŁOWP PRZECHODZĄ PRZEZ ULICĘ I NA PASACH -CZUJĄ SIĘ NICZYM ''ŚWIĘTE KROWY'' !!! BYŁAM ŚWIADKIEM NIE JEDNEGO ''INCYDENTU '' W ICH WYKONANIU W OKOLICACH UL. DWORCOWEJ I PRZY SKLEPIE BIEDRONKA ...RESZTE ZOSTAWIE DO PRZEMYŚLENIA CO DO NIEKTÓRYCH KIEROWCÓW KTÓRYM SIĘ ZAWSZE SPIESZY ...

Azert
@W.A. 07.02.2018 19:54

Racja i popieram tą opinię też miałem nie fajne ''starcie'' z tymi zielonymi autobusami -chamy jak ich mało ! niestety taka prawda

byly pracownik

Stawki 8-10zl brutto to maks . 0 mozliwosci rozwoju , 0 perspektyw na podwyzke . 0 zaplecza socijalnego po 300zl na swieta. Brak mikrofali ... 2016 a na zakladzie zakaz mikrofali . dobrze ze pozwalali grzac wode w czajniku i srac przy zapalonym swietle

veritas

Firma jest zarządzana przez niewłaściwe osoby, ludzie mają łyse pensje. Duża odpowiedzialność pracy, złomiaste autobusy i marne pensje. Pracownicy liżący co trzeba prezesowi zarabiają 2 razy więcej niż ich koledzy na tych samych stanowiskach. Prezes zastrasza pracowników i związki zawodowe, zabierając im wszelkie możliwe dodatki i przywileje.

Zostaw opinię o PKS Zielona Góra Sp. z o.o. Stacja Paliw - Świebodzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKS Zielona Góra Sp. z o.o. Stacja Paliw