Opinie o MerService Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MerService Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MerService Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MerService Sp. z o.o. w Warszawa

bbb

anonim - 2013-08-07 21:52:58 witam jakie zwyczaje panuja w firmie MerService Sp. z o.o czy luydzie rozmawiaja o zarobkach czy raczej temat tabu wie ktos ile sie obecnie zarabia jaka placa dziekuje za pomoc /Proszę powiedzieć jeszcze jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w Merservice.Wysłałam cv no ale....

Były Pracownik

anonim - 2013-07-31 22:06:17 To sporo ludzi pracuje przynajmniej mogą się wzajemnie wspierać w razie problemów a jak własna działalność to Zus płaci pracownik sam czy firma powieksza wyplate o tyle ile zusu jest?Nie wiem, musisz się dopytać w firmie.

Były Pracownik

Jeżeli chodzi o formy współpracy, to miałem umowę o pracę, ale wiem, że różne są: zlecenie i działalność gospodarcza. Wszystkich pracowników z tego co wiem to było grubo ponad 500, ale zespoły małe i atmosfera raczej dobra.

Piotrek

Właśnie wszedłem i czytam opinie o moim obecnym pracodawcy i nie wierzę, jacy ludzie potrafią być bezmyślni, zawistni, …., słów mi brak. Przychodząc do pracy, gdzie wynagrodzenie jest prowizyjne i uzależnione od sprzedaży, mieć pretensje o wysokość wynagrodzenia, jak się udawało cały miesiąc, że się pracuje a na koniec nie ma wyniku! Jeżeli znacie jakąś ofertę pracy, w której płacą za udawanie, że się pracuje, to proszę dajcie namiar! Umowy źle wprowadzone? Jeżeli ktoś pisze takie bzdury, to nie dziwię się, że nie potrafi prawidłowo wypełnić dokumentów na podstawie wzorów, i czeka do końca miesiąca, bo przydałoby się zarobić, zamiast pracować systematycznie cały miesiąc! A później czeka się na ostatnią chwilę, bo może znów przymkną oko i przesuną termin dostarczania dokumentów, który zawsze jest taki sam i zależny od RWE! Nie potraficie sprzedawać to, po co się pchacie na handlowca czy menedżera!!! Do Anglii na taśmę, albo do Holandii w tulipany!!!! Jeszcze nie zdarzyło się, że dostałem wynagrodzenie z opóźnieniem, albo niezgodne z zestawieniem pozyskanych klientów!!! Pełno tu tchórzów, którzy nie potrafią wypowiedzieć własnego zdania bezpośrednio do przełożonego, tylko piszą anonimowo, bo nie mają odwagi cywilnej, aby się przyznać się osobiście do własnej porażki, ale za to mają zbyt dużo czasu, który mogą poświęcić na pisanie oszczerstw, bo nigdzie nie chcą takich pseudo pracowników!!!!! Każdy normalny człowiek powinien sam sprawdzić jak jest w rzeczywistości, a nie polegać na opiniach ludzi, którym wydaje się, że potrafią pracować, jako handlowiec!

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
jaga

Ja pracuje w firmie mer service i nie narzekam jestem zadowolona dostalam normalnie pensje na konto umowę i jest ok. I firma istnieje a ktos napisal ze ma jej nie byc

Jerry

A na jaki region byłeś na rozmowie?

wiola

jak wyglądała rekrutacja ??

Michnia

Witam. Byłem na rozmowie i otrzymałem dzisiaj propozycję pracy jako koordynator regionalny ds. merchandisingu, mam duże wątpliwości co do przyjęcia propozycji po przeczytaniu niezbyt pochlebnych opinii na temat tej firmy. Czy ktoś był konkretnie na tym stanowisku?

Witam Wszystkich Odradzam współprace z ta firmą. Napisano to juz wcześniej i potwierdzam. Stawki w tej firmie sa chyba najniższe na rynku. (nie znalazłem niższych) W kilku innych firmach płaca zdecydowanie lepiej, czyli o około 20-40% więcej. (usunięte przez administratora) ODRADZAM !!!!!

ataner71

witam:) mam pytanie za servis na rękę ma być 210zł a za 138godz ile? i jeszcze 8 godz zaległę? to ile powinienem dostać---bo to co dostałem to śmieszna suma za cały miesiąc?

Doradca Klienta Mer Energia

Witam Pana Wszystko pięknie tylko zapomniał Pan dodać , że nigdy nie pracował Pan bezpośrednio dla Mer-a tylko dla jego partnera i nigdy osobiście z nikim z Mer-a Pan nie rozmawiał oraz nie miał z tą firmą podpisanej bezpośredniej umowy. Tutaj wylewa Pan swoje frustracje , ponieważ nie potrafi Pan rozliczyć się z Pana zleceniodawcą , a Mer nie ma nic z tym nic wspólnego. Naprawdę skończmy tę polemikę , ponieważ coraz bardziej się Pan kompromituje jak większość Pana poprzedników. Jest Pan zadowolony z nowej pracy GRATULUJĘ, ale ludzie w Merze też są zadowoleni i nie wchodzą na inne fora podszywając się pod pracowników firm. pozdrawiam

Doradca Klienta MerEnergia

Witam Jeżeli chce Pan przekazywać rzetelną informację. To proszę wspomnieć, że Mer ma 2 taryfy: system progresywny ( wsparcie i pomoc Menadżera oraz narzędzia) oraz taryfa dla osób z doświadczeniem stawka za MWh ( działają bez wsparcia i samodzielnie). Ja byłem na pierwszych warunkach, ale korzystniejsze okazały się dla mnie te drugie , więc je zmieniłem i nikt nie robił mi z tego powodu wyrzutów. Pan oczywiście oczekuje 100% prowizji oraz 100% wsparcia i 200% zwrotu za podejście do pracy.Z drugiej strony nie znam firmy , która płaci z góry za taryfę B, zawsze płacą za moment wejścia i widzę ,że jest Pan świetnie zorientowany tym co się dzieje na rynku. Proszę tylko napisać ilu Pan już zmienił partnerów od czasu Mer-a , podejrzewam, że na innych forach również się Pan aktywnie udziela :-)

Doradca Klienta MerEnergia

Witam Były Doradco Nie wiem do kiedy pracowałeś, ale faktycznie na początku były jakieś progi. Natomiast zamiast obrażać się i wylewać swoje żale na forach usiadłem z managerem do stołu i się dogadałem. Mam płaconą stawkę za MWh , a nie według progów, z resztą mniejsza z tym życzę powodzenia wszystkim, ja tam nie narzekam :-) P.S. Również sprawdziłem stawki i warunki konkurencji szału nie ma. pozdrawiam

kik

ktoś podpowie jak wygląda projekt agenta w unilever?

Witam. Dziś byłem na szkoleniu w tej firmie (merenergia) Musi być sporo prawdy w tym co jest tutaj napisane, bo system wynagradzania w tej firmie jest tak nieczytelny i tak zagmatwany, że trzeba sie dobrze zastanowić ile tak naprawdę sie zarobi. Można podpisac klika różnych umów i żadna w jasny sposób nie okraeśla wynagrodzenia. Są jakies progi, targety, cele z których naprawde niewiele da sie zrozumiec. Moje odczucia potwierdzają to co jest tu napisane. NIE WCHODZE W TO !!!!!!!!

łoś super ktoś

tez mialem przyjemnosc pracowac w tej firmie. juz troszke czasu minelo odkad zostalem wypowiedziany. widze ze sie wiele zmienilo w mer-ku. (usunięte przez administratora)

MILEK762

[usunięte przez moderatora] mam pytanie? mam pytanie chcą mniei na mechedaisera w krakowie obsługa 4 sklepów wtym jeden w modlniczce alama to 4 sklepy mam pytanie czy jest wogle możliwe obskoczyć 4 sklepy w jeden dzień 8 godzin ????? [usunięte przez moderatora]

bronx
@MILEK762

ja 20 sklepów "obskakuje" w 4h, chcieć to móc..

superwariat

aspik - 2013-02-27 22:45:37 na koordynatora regionalnego proponują (usunięte przez administratora)zł...Witam, Mam kilka pytań i proszę o proste odpowiedzi Dziękuję:).Dot. Pracy Supervisora (Koordynatora Merchendiserów) Jakie zarobki? Jaka umowa? Auto służbowe? Klimat w firmie?

supergwiazdor

Alfred

To fakt zawsze płacą na czas nie wiem jak wygląda praca w MerService ale MerEnergia również płaci na czas ale płaci bardzo mało popieram wpis "Do Miłka" że u konkurencji wewnętrznej i zewnętrznej znacznie lepiej sam osobiście przeszedłem.

Zostaw merytoryczną opinię o MerService Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w MerService Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MerService Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MerService Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MerService Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MerService Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MerService Sp. z o.o.