Opinie o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

STRAJK!

Jutro (czwartek) markety: Real, Carrefour i Biedronka organizują strajk włoski!! [usunięte przez moderatora]

samotny

Kto ze mną popisze? O czymkolwiek. Smutno mi.

Epidemia to u nas jest, ale na "co innego" ;)

gość

hallo! a co tu tak cicho? czyzby sie wszyscy pochorowali? to chyba jakas epidemia, bo od dawna nic tu sie nie dzieje???????????????

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carrefour Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
logo firmy Referent / Referentka ds. rachunkowości
Bydgoszcz
Bydgoscy Zarządcy Nieruchomości Sp. z o.o.
pracuś

Nie potraficie pracować jak należy, więc tym bardziej strajk wam nie wyjdzie - strajkować też trzeba potrafić:P

Najskuteczniejszym strajkiem byłoby wziąć na żądanie przez część załogi tego samego dnia i strajk włoski kasjerek strajkujemy? :)

!

KOCHANI! CO MYSLICIE O STRAJKACH? CZY WEZNIECIE W NICH UDZIAL, ZEBY COS WYWALCZYC, CZY RACZEJ UWAZACIE, ZE NIE WARTO, BO TO I TAK NIC NIE DA?

OK

'IKSIKU", MAM NADZIEJE, JEST CZUJESZ SIE NAPRAWDE LEPIEJ. NIE POZWOJ, ZEBY ZLO ZWYCIEZYLO. CIESZ SIE WSZYSTKIM, NP. TYM ZE JUTRO ZNOWU BEDZIE NOWY DZIEN. PAMIETASZ, CO MOWILA SCARLETT Z "PRZEMINELO Z WIATREM"? "POMYSLE O TYM WSZYSTKIM JUTRO. ZNIOSE TO WTEDY LEPIEJ.,,

[usunięte przez moderatora] Byłoby dobrze gdyby jeden drugiemu przykrosci nie sprawiał/ła, dotyczy to kazdego i pracownika i kierownika

x

bedzie dobrze

?

WIDZICIE, CO SIE STALO POWYZEJ. ZNIKNELY WPISY KILKORGA FORUMOWICZOW-CIEKAWE DLACZEGO?

Impreza była superr :D

gość z tej ziemi

tylko kilka łosiów na swiezej musiało zostac. Panie dyrektorze jak bedzie Pan robił taką imprezę na przyszłość, to prosze pomysleć o wszystkich. Bo reszta to co? od macochy??

na imprezie

była wielka libacja :D

i...po imprze - 2010-09-12 23:38:48 i jak bylo, bo mnie nie bylo? opowiedz mi swoja historie Nie wiemy, my jeszcze pijemy X)

i...po imprze

i jak bylo, bo mnie nie bylo? opowiedz mi swoja historie

heros

dajcie sobie na wstrzymanie, nie ma co o tym mówic, porazka jak zwykle.

UFO

anonim - 2010-09-10 14:54:02 :) - 2010-09-09 17:03:27 jesli ktos wierzy w podwyzki to jest naiwny. no ale jak to nadzieja....kochająca mama... ps. a jak juz cos robic dla kogos, to niech to bedzie robione z głową - chodzi mi o to spotkanie na placu zabaw WLASNIE O TO CHODZI, ZEBY Z GLOWA WYDAC NASZE PIENIADZE. TAK DLUGO NA TO CZEKALISMY I DLATEGO NIE MOZNA SIE GODZIC NA BYLE CO! ALE DECYZJE JUZ ZAPADLY I ALBO WEZMIEMY W TYM CZYMS UDZIAL, ALBO NIE - NIKT NIE BEDZIE PRZECIEZ PLAKAL. NA DRUGI - JESLI BEDZIE - RAZ TRZEBA WCZESNIEJ O WSZYSTKIM POMYSLEC I DAC TAKI TERMIN, ZEBY NA DRUGI DZIEN BYLO WOLNE DLA WSZYSTKICH I PO DRUGIE TO MIEJSCE - OCZYWISCIE ZE NAJLEPSZY BYL BY FAJNY LOKAL. I TYLE, A TAK JEST BYLEJAK! Fakt ale decydowała komisja socjalna może by rozpisać konkurs na nową która by miała coś do powiedzenia le nie tylko tak tak :) Teraz już pozamiatane pod dywan zostało

łojciec

byle jak, byle gdzie, ale bez byle kogos - to tez sie liczy, czyz nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Carrefour Polska