Opinie o spokey.pl - Spokey sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Spokey Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Spokey Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spokey Sp. z o.o. w Katowice

Jaa

Jestem zadowolona z pracy w firmie. Myślę, że teraz będą miały miejsce zmiany na dobre!

Już dawno go nie ma.

Pora zwijwc manatki????a kiedyś była to taka fajna firma????

Wcale nie zdziwiony

(usunięte przez administratora) Na zarządzaniu trzeba się po prostu znać i mieć choć minimum pokory wobec życia i szacunku wobec ludzi. Mamy nadzieję, że (usunięte przez administratora)wciąż dobrze się sprawuje.

Kick out

Dzisiaj chyba wielkie święto w Spokey! Ciekawe czy to początek nowego, czy początek końca?

Xxx
@Kick out

A co się stało?

Pzet

Z tym prezesem to prawda bo coś mnie ominelo???

Młody kiedyś podrośnie. Oby. Dziadek może być pomocny . Trzeba bylo się nie obrażać tylko słuchać.

Jarosław

Ktoś z Was może potwierdzić bądź zdementować, że rzeczywiście doszło do zwolnienia prezesa firmy Spokey? Informacja ta została umieszczona na forum, jednak nikt się do tego nie ustosunkował.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Spokey Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Marketingu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
ktośTAM

znam jedną osobe która tam pracowała i syłaszem (swego czasu duzo) ze to jest dramat. moge tutaj duzo napiac, ale po co skoro ludzie wewnatrz firmy ni epotrafia sie postawic tylko narzekac, a sami wiedzą, że mają o za co sie postawic ale widocznie nie maja cohones

San
@ktośTAM

Przecież tam nie została żadna osobowość. Mierni ale wierni ????

@San

Cześć! Masz jakąś wiedzę o pracy w firmie Spokey? Chciałbym dowiedzieć się, czy firma przyjmuje stażystów bądź praktykantów, dlatego liczę, że dowiem się czegoś od Ciebie.

....
@ktośTAM

obawiam się, że słabo się znasz.....ludzie mają kredyty, rodziny, zobowiązania....Załoga nie boi się pracować, mało tego chce ale ciągle się im piaskiem w oczy. "Cohones" - oczywiście łatwo mówić, ale jak będziesz miała 1.500 kredytu to zasikasz zęby i akceptujesz poniżanie, zabieranie premii, wykonywanie kretyńskich zadań, a nawet wyzwiska dochodzące z za drzwi tuż po opuszczeniu "pokoju zwierzeń". Tu bardziej widać iż firma kompletnie nie szanuje załogi, brak transparentności w zarządzaniu i decyzjach powodu brak efektywności co z kolei napędza kolejne emocje i niezadowolenie dyrekcji. To najpierw góra musi się zmienić w końcu ryba psuje się od głowy ale póki za sterami małolat obwieszony firmowymi piórkami(usunięte przez administratora), nie wiele się zmieni. W końcu w książeczkach o pingwinach nie wszystko pisze. Dlatego proszę nie odbieraj wpisów ludzi jako atak a WYŁĄCZNIE przestrogę dla innych (usunięte przez administratora)

TWOJSTARY
@San

(usunięte przez administratora)Na 99,9% zostałeś ZWOLNIONY!!!!!! Pogódź się z tym i zacznij żyć dalej.

bbb

Witam. Spokey własnie rekrutujr na stanowisko product managera. Jakieś 3-4 miesiące temu (nie pamietam dokladnie) rekrutowali na to smao stanowisko - to kwestia rozwoju firmy, poprzednio zatrudniona osoba jednak się nie sprawdziła - czy w firmie jest tak duża rotacja - możecie coś o tym powiedzieć? I kwestia wynagrodzenia - na ile mozna liczyć?

@bbb

Z tymi pm to roznie bywa. Panietam jak jeden od turystyki skończył jako magazynier. Czy sie nie sprawdzil? Trzebaby gory zapytać. Moze z dwoch trzymalo sie dluzej. Nie wien jaka strategie ma , o ile ma, nowy zarzad.

tojaa
@bbb

Aplikuj :) Chłopak po prostu wyjeżdża z Polski.

Violanczela
@tojaa

Skoro musi wyjeżdżać, to rzeczywiście mają tam rewelacyjne warunki nic tylko się zatrudniać...

5-6 tyś netto na rękę

Robert

To już się tyle nie zarabia?

KOBO

Brutto !!!!

Zarabiałem od 5 Na rękę kilka lat temu więc to nie jest fantazja

@Robert

Robert kiedys wszyscy tam zarabialismy niezle. Teraz nas nie ma. Jedni odeszli sami innych zwolniono czasem z blahych powodow. Szkoda. To byla fajna firma. Kiedys.

Jadziek
@Violanczela

Tak można napisać o każdej firmie polskiej vs zagraniczna :) Chcesz zarabiać w Euro - wyjeżdzasz za granicę. W PL są inne zarobki, mimo że Spokey pod tym względem jest calkiem ok.

JaG
@anonymous

Prawda.Był taki jeden.

Uważam, że negatywne opinie są mocno przesadzone. Jestem zadowolona z pracy w Spokeyu.

Somewhere somehow smebody

Wiola to ty?

Iza

Cieszę się, że odpowiada Ci praca w firmie Spokey Sp. z o.o. Może rozwiniesz nieco swoją wypowiedź? We wcześniejszych wypowiedziach pracownicy firmy wspominali o złej atmosferze w pracy - a ty jak oceniasz relacje między pracownikami?

@Iza

Iza podaj przykład gdzie ja napisałam że mi odpowiada ? Dawno już tu nie pracuję. Zresztą jak większość tych których znam

uuuuaaauuuuaaaaau

Z pewnością nie uważa tak cały dział importu (zakupów czy peemów - czy jak oni się tam nazywają) skoro wspólnie składają wypowiedzenia umów o pracę ?

@uuuuaaauuuuaaaaau

ALe o co ci chodzi? Jakos widze niescislosc. Skoro składają to chyba składają,.

Osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Spokey Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę w trakcie rozmowy na stanowisko Manager?

Robert

Zwrócić uwagę na to ......by tam nie aplikować. Jeżeli nie chcesz zmarnować sobie kilka miesięcy życia to nawet nie odpisuj na ogłoszenie. Szkoda Twojego czasu. Bezsensowne oczekiwania, zmiany planów, marna kasa. Skąd to wiem - bo byłem pracowałem. Nie nauczysz się nic, nikt Ci nic nie pomoże, managerowie uciekają lub pokazowo się ich zwalnia. Firma na granicy przetrwania, wykonuje mega nerwowe ruchy. Zarząd opętany przez magalomanię nie poprawia nic. Żadne projekty nie są realizowane do końca. (usunięte przez administratora)

@Robert

Rzeczywiście sytuacja pracownicza w firmie jest aż tak zła? Napisałeś, że kasa jest "marna", czy masz tutaj na myśli najniższą krajową? Napisz więcej o tym.

AE

Jak się pracuje, to nie ma problemów. :)

As
@AE

(usunięte przez administratora) Szkoda, że to on odpowiada głównie za fatalną atmosferę. No cóż ale pracujemy dalej.

@As

Uważasz, że obecna atmosfera, która jest w firmie Spokey nie należy do najlepszych? W takim razie może mógłbyś napisać, co dokładnie w Twojej ocenie powinno ulec zmianie. Może powinny zostać zorganizowane przez pracodawcę wspólne wyjścia pracowników, aby każdy lepiej się poznał, przez co atmosfera mogłaby ulec poprawie? Co o tym sądzisz?

Duj relhceub

Z uzyskanych informacyji wynika, że zarząd zdecydował nie przelać wynagrodzenia za kwiecień na czas

Emalista
@Duj relhceub

Sprawdźcie, czy sobie jednak nie przelali na czas...

Amadeusz
@Duj relhceub

W jakim celu piszesz takie komentarze? Przelewy były w terminie. Ludzie jak wam nie pasuje praca w spokeyu to się zwolnijcie. Bo sieje się tu piękna propaganda.

Nick123
@Amadeusz

Już niewiele osób zostało do zwolnienia. Teraz to już masowe odejścia. Nie trzeba zwalniać bo sami odchodzą i na pewno powodem nie jest termin przelania wynagrodzeń.

Amadeusz
@Nick123

Przecież Ja pisze że jak komuś praca w tej firmie nie pasuje to droga wolna. Dla niektórych mam jedno znane wszystkim powiedzenie. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma!! Pozdrawiam

Emalista
@Nick123

Kolejna firma do kolekcji pewnego pana. Ciekawe która będzie następna...?

Kiedys
@Duj relhceub

Cotam sie wyprawia? Kasa zawsze byla na czas.

@Amadeusz

Twoja opinia o pracodawcy jest pozytywna, choć inne osoby wypowiadają się mniej pochlebnym tonie. Napisz, proszę jaka jest aktualna kondycja firmy i czy do wynagrodzeń dodawane są dodatki w postaci pakietu socjalnego? Mam na myśli prywatną opiekę zdrowotna lub bony na święta. Zachęcam Was do merytorycznych i obiektywnych wypowiedzi o firmie Spokey.

Było minęło
@Kamil

Nie ma już żadnych dodatków, ani bonów, ani karty medycznej, ani multisportu, nic... Ponoć znowu nie dostaliście wypłaty w terminie i w dodatku mocno okrojone?

@Było minęło

Ktoś może potwierdzić, że rzeczywiście są takie problemy z terminową wypłatą wynagrodzenia przez firmę Spokey? Podajesz również niepokojące informacje na temat rzekomo "okrojonych" wypłat. Jesteście w stanie potwierdzić, że rzeczywiście tak było? Może wypowiedzą się obecni pracownicy. Zachęcam.

nie warto
@Duj relhceub

Szkoda czasu na tą organizacje. Dzis mając doświadczenie mogę to z 200% pewnością oznajmić. Nie warto. Nie nauczą nic, nie rozwiniesz się nic, atmosfera katastroficzna. Zarząd traktuje pracownika jak zło konieczne. Ja właśnie kończę współprace i żałuję tylko ze tak dlugo byłem naiwny.

@nie warto

Jak długo współpracowałeś z firmą Spokey? Myślisz, że osoba bez doświadczenia zawodowego nie nauczy się niczego, co mogłoby się przydać w dalszej karierze zawodowej? Ciekawi mnie, czy nowo zatrudnione osoby mają przeprowadzane szkolenie wprowadzające, czy obowiązek ten spada na doświadczonych pracowników, którzy tam pracują? Mam nadzieję, że zechcesz wypowiedzieć się w tym zakresie.

@Kamil

(usunięte przez administratora) Teraz jest tak przychodzisz i albo starszy kolega czy koleżanka się Tobą zajmą albo po prostu radź sobie sam. Szkolenia, wdrożenia nie istnieją. O wszystko musisz dopytać. Jedynie dział IT wprowadzi Cię w rzeczy, które od nich potrzebujesz. Co do tego, że się nie nauczysz to nie tak - to zawsze nowe doświadczenie. Jednak nie licz na to, że ktoś będzie Cię szanował. To nie ten rodzaj firmy. Jeśli liczysz na rozwój to tez nie tu. Nowy pracownik osiąga stan frustracji po pierwszym tygodniu. Z wypłatami też była różnie. Jak nie masz konta w banku ING zapomnij, że będziesz miał wypłatę 10-go na koncie. Niestety jak to piątek to kasa dopiero po weekendzie. Nie polecam. Warto poszukać innego miejsca.

Daniel

Smutne są te wasze opinie. Słyszałem sporo dobrego o firmie i miałem zamiar aplikować.

Jerry

Tak było kiedyś. Ale to już inna firma :(

@Daniel

Nie warto uciekać gdzie się da

Uciekajcie jak najszybciej

SLIM fast

EWAKUACJA

Vendetta

Jeśli firma zamierza się "cofać do tyłu", to może warto o tym pomyśleć...

Gosia

Nie tylko on jest z wojcika...

Kiedys

Firma miała dobrych managerów. Miała dobrego prezesa ale. No właśnie ale jak się chce szkłem..to managerów nie ma. Pierwsi odeszli sami. Resztę zwolniono. No i cóż jest rekrutacja kadry handlowej od podstaw. Szkoda to była fajna firma.

Vendetta
@Kiedys

Ten pan przychodzi do firm z reguły w jednym celu. Zgasić światło. Boże zachowaj od jego fachmanów z Emalii i Wójcika.

@Kiedys

Menadżerów miała dobrych ale od 4 Lat znikali ze wszystkich działów. Od 2 lat w trybie przyspieszonym a od roku w trybie ekspresowym.

Łapki w górę

Srutututu

A jest tam ktoś kto pracowników traktuje dobrze?

Jadziek
@Srutututu

Oczywiście że tak. W necie zawsze jest więcej hejtu niż opinii pozytywnych. Ludzie...

R. Kajman
@Jadziek

Całkowita racja. Jak ktoś chce lać hejt to jest pierwszy do komentowania. Firma jak firma - na rozdrożu, jak wiele na rynku. Jeden powie mobbing, inny powie wymagający szef. Różnica znaczna, ale nie każdy ją widzi lub chce zobaczyć. Jak ktoś potrzebuje stabilizacji to niech przejdzie do rozlewni mleka lub kebsa za rogiem. Jeśli ktoś jest ambitny to Spokey dobre miejsce, czas zmian.

@R. Kajman

Ale bzdury piszesz. Jaki szef haha

Hahaha

R.kajman myślisz że jak odpowiesz na stary post to reszta ucieknie w dół. Ha ha ha hi Gratuluję wiedzy z zakresu zarządzania ludźmi " mobbing czy wymagający szef" Ha ha ha hi

R. Kajman
@Hahaha

Weź leki, napij się wody, odetchnij i zrewiduj swoje teorie spiskowe. Większość z nich to bzdura, naprawdę :)

NIck

Dzień dobry, czy ktoś mógłby podzielić się informacją jakimi samochodami jeżdżą handlowcy? Czy auto można użytkować prywatnie? Jak wyglądają zarobki? Pozdrawiam

Tratata
@NIck

Hmm kiedys byly focusy i bylo mozna. Teraz nie wiem.

Abc
@NIck

4 letnie focusy o nowych brak info

Tratatata
@Abc

4 lata auto firmowe...toz to gruchot. Dziwna polityka. Kiedys bylo 100 tys najechane i zmiana. W końcu to normalne ze firma musi robic koszty. Mam nadzieje ze chociaz daja opony na zmiane.

Szef Szefów
@Tratatata

… podobno tylko na przód ...

noja

A ja lubię prace w Spokey. :)

Helmut

Świetna firma więc dba o standardy i jak ktoś nie spełnia pokładanych nadziei to niestety.

Kevin
@Helmut

Tak?! Standardy czego ?

Fajna firma nie rozumiem tych wpisów. Ludzie zajmijcie się pracą Lubię atmosferę w Spokey Sp. z o.o. za: Ludzie

Witam Jak wygląda praca ph ? Ile wizyt ? Jakie samochody? Średnie zarobki ?

Jaaaaa
@Marcin

Tam nie ma ph sa rms. Ok 2.5 tys podstawa reszta w premii.

Misha

Zgadza się Feliks, dlatego tak słabo zarabiasz

Zostaw merytoryczną opinię o Spokey Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Spokey Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spokey Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spokey Sp. z o.o.?

Spokey Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 587 ocen.

Spokey Sp. z o.o.