Opinie o DHL w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DHL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Zabrze

ZIBI Nowy wpis

Czarno widzę przyszłość tej firmy. Chyba brak pracowników powoduje że przesyłki zamiast do domu to od razu lądują w DHL POP. A co tam odbiorca -niech się przejdzie lub kogoś poprosi. NIGDY WIĘCEJ DHL.

Aga Nowy wpis

Brak słów kurier mimo tego że byłam w domu napisał że nie zastał nikogo i zostawil paczke jak zawsze w Żabce już nie pierwszy raz.

Teo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Dzien dobry. Mam pytanie jak się pracuje bo mam propozycje pracy. Czy tak ciężko jak jedni mówi czy nie. I gdzie znajduje się magazyn Dhl w Zabrzu. Dziękuje za odpowiedż

Czy w DHL są szkolenia zewnętrzne?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie DHL? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze
Majkel

Pracuje niedawno w dhl Zabrze na załadunku tak żucają paczkami aby było tylko załadowane nie jedna jest rozwalona

Basia

Usługi same dno. Tak się poprostu nie robi... kurier chamski nie podjął 2próby doręczenia nie odbierał tel. Po zadzwonieniu na infolinię okazało się że dał przesyłkę do zwrotu do nadawcy gdyż jest uszkodzona i została odmowa odbioru. A ja na oczy nie widziałam ani kuriera ani paczki. Tak się nie robi bo właśnie komuś (usunięte przez administratora)święta zostaliśmy bez choinki która była oplacona

To skandal jak ta firma funkcjonuje. Najgorszy kurier jaki może być. Zamówiłem paczkę z Niemiec prezenty na święta. Kurier rzekomo był a mnie nie było i tak 2 dni z rzędu gdybym się nie zainteresował to bym nawet nie wiedział bo zero awizo ani jakiegokolwiek kontaktu. Mimo mojej telefonicznej interwencji i prośby, że kurier ma podjechać i zadzwonić nie zrobił tego. Finalnie odesłali moją paczkę z prezentami z powrotem do sklepu do Niemiec i zostałem bez pieniędzy i bez prezentów. Na infolinii bardzo niepomocne panie. Nic nie może zrobić, reklamacji przez telefon nie przyjmie, kierownika do telefonu nie poda, numer do kuriera nie poda. Kurierzy nie dzwonią do klienta bo nie mają tego w obowiązku, nie próbują nawet w jakikolwiek dostarczyć paczki czy u sąsiada czy cokolwiek. Skandal. Paczki nie da się podjechać na magazyn też odeprać czy do punktu przekierować. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) bo tylko tak mogę nazwać to jak funkcjonuje ta firma i wszystkie sklepy powinny zrezygnować z usług DHL ponieważ ja już nigdy nie kupię w sklepie, który ma współpracę Z DHL. NIGDY!!!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie DHL?

Dariusz

Witam moje pytanie to jakich wy pracowników przyjmójecie siedząc w domu oczekuje na paczkę która miała dotrzeć do mnie w mój ostatni dzień wolnego niestety w piątek 7.04 2023 prawdopodobnie kurier o 15:45 podjął próbę dostarczenia paczki taka informacje dostałem w sobotę rano następnego dnia . Jak nie mają ochoty pracować to na bezrobotne se idą (usunięte przez administratora)

Informator

Jak dobrze że te forum istnieje , dzięki wam dowiedziałem się dlaczego DHL Zabrze na moje aplikacje nie oddzwania . A ja jak głupi co jakiś czas wysyłam cv na magazyniera . Szkoda że taka potężna firma nie umie podpisać chociaż na maila że już tak nie funkcjonuje.

palo

zgłaszam skargę, od 1 grudnia jak zamknęli placówke dhl w Zabrzu poziom obsługi spadł na -50 %, nadanie paczek nie przygotowane, co chwile maszyna przepełniona albo zepsuta nie można nadać. kurierzy też kiedy chcą mają włączony telefon to nie odbierają albo wyłączony dramat jednym słowem , brak podstawowego komunikatu z kurierami, brak możliwości nadania wysyłki

paw

skargę zgłaszam jak zamknęli zabrze terminal bałagan bałagan jednym słowem dramat ,

Bartosz

Moim zdaniem lepiej tutaj niż w dpd ale sama praca typowo kierowana do młodzieniaszków, bieganina do późnych godzin pracy. Marna wypłata, lepsze rejony gdzie się nie narobisz a zarobisz dużo są już zajęte. Szukają ciągle tam gdzie nikt nie chce pracować. Takie są realia

Przemysław
@Bartosz

No dobra ale z czasem można awansować na ten lepszy rejon? Czy jak się już zacznie w jednym miejscu to bez szans żeby to zmienić?

Małgorzata

Jaką stawke oddzial w zabrzu płaci za dostarczoną przesyłkę ? czy zatrudniaja na umowe czy na B2b?

Miałem styczność z tą firmą i mogę powiedzieć tyle... jeżeli jesteś młodzikiem to praca dla ciebie będzie wspaniała na start. Jeżeli masz 30,40 lat i więcej odpuść sobie bo to wielka bieganina za marną kasę.

Przewoźnik/ kurier

Jak chcecie się zajeżdżać fizycznie i psychicznie dla tej firmy to nie warto. To(usunięte przez administratora) korporacja która ma w Ciebie (usunięte przez administratora)i nie ważne czy pracujesz tam 3 lata czy 25 lat jesteś dla nich takim samym śmieciem... Byłam kurierem u pewnego przewoźnika i to co mu zrobiło zasługuje na potępienie! Nie życzę tej korporacji niczego dobrego oby wróciło to do nich co zrobili 20 rodzinom !!!! I żeby się znalazł taki co nagłośni ta sprawę żeby wszystko ujrzało światło dzienne !

Julia
@Przewoźnik/ kurier

Muszę Ci powiedzieć, że bardzo mnie zaskoczyłaś. Gdzieś kiedyś słyszałam, że firma DHL dba o swoich pracowników. To ciekawe. Tak czy inaczej - i tak chciałabym jeszcze wiedzieć więcej na temat samych warunków pracy. Możesz coś powiedzieć na temat zarobków? Będę wdzięczna.

Ktosiek
@Przewoźnik/ kurier

Zgadzam się

marek

Niestety, potwierdzam że w wypadku firmy DHL oddział Polska, wszystkie negatywne komentarze są jak najbardziej zasłużone i w pełni odzwierciedlają to co ta firma sobą reprezentuje. To mój drugi kontakt z tą firmą i po raz drugi falstart. Widocznie czują się na tyle mocni, iż na swojej stronie nie boją się podawać informacji które są zwykłymi kłamstwami. Dziś wraca do mnie paczka – bez podjęcia kolejnej próby doręczenia i bez jakiegokolwiek kontaktu z odbiorcą – z kłamliwą adnotacją, że odbiorca odmówił odebrania przesyłki. DHL Polska jest na tyle przedsiębiorczą firmą, i tak szybką, że zamiast dostarczyć dziś regulaminowo paczkę, postanowili zwrócić ją nadawcy i ta jest już w Niemczech. Nawet nie będę się starał komentować, ale chcę przestrzec wszystkich potencjalnych klientów, by omijali DHL Polska szerokim łukiem. Praca DHL DE, a DHL PL to dwa różne światy. Z przykrością muszę stwierdzić, że w polskim oddziale pracują ludzie z mocno zaawansowanym stopniem upośledzenia umysłowego. Aż dziwi fakt, że nikt się jeszcze nie skusił o wystosowanie pozwu zbiorowego przeciw tej pseudo firmie.

kosio

firma ; ktorej nie należy powierzac swych przesyłek-dotyczy to dostawcow; w m/przyp. nie moglem odebrac przesylki bo u kierowców-doreczycieli nie można placic kartą (jestem wiekowym inwalidą), Obsługa przy ul. Wolności 65 beznadziejna (taka tęgawa o wątpliwej urodzie kobieta). Lepiej przesyłac Poczteksem lu Post24!

Czy urlop w DHL jest płatny 100%?

HH

Masakra z tą firmą

Basik

Koniec zamawiania towaru przez DHL. Rolety odsyłałam 3 razy i za każdym razem przyszły krzywe, zdeptane, pomimo że na opakowaniu informacja czerwona naklejka Nie Rzucać. Ale jak to mi kurier powiedział.... Mają po 500 paczek do przerzucenia.... Nie polecam i nigdy juz nie zamówię przez te firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Zabrze

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

DHL