Bociek S.C. Kaźmierczak Helena Kaźmierczak Marek Kaźmierczak

Zabrze

Opinie o Bociek S.C. Kaźmierczak Helena Kaźmierczak Marek Kaźmierczak

W tej firmie bardzo nie podobała mi się atmosfera panująca w sklepie. Właściciele często w nie miły i wulgarny sposób zwracają się do swoich pracowników. Za błędy szefostwa bardzo często obrywał pracownik. Najgorzej gdy "Pan" właściciel ma swoje humory, wówczas lepiej unikać z nim jakiegokolwiek kontaktu, gdyż to na pewno skończy się jakąś awanturą. Brakuje w tej firmie zdrowego dialogu między właścicielami a pracownikami. Przydałby się kompetentny kierownik (manager), który zająłby się tym sklepem i ograniczył bytność właścicieli w tej firmie. Dziewczyny które pracują na sklepie i obsługują klientów są posiadają naprawdę znakomitą wiedzę na temat produktów, którymi się zajmują. Szkoda tylko, że jest to dość mocno niedoceniane przez szefostwo. Jeżeli wynegocjujesz określoną kwotę na rozmowie kwalifikacyjnej, to dość trudno później doprosić się o podwyżkę. Umowa o pracę to w Boćku opcja luksusowa. Potencjalnym klientom mogę polecić sklep, gdyż w Boćku dostępne są produkty wysokiej jakości z atestami. Natomiast zainteresowanym pracą odradzam to miejsce. Szkoda nerwów i czasu.

Marcin

Odradzam pracy w tej firmie, jeśli chcesz pracować za darmo lub za grosze to idealnie dla ciebie.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Bociek S.C. Kaźmierczak Helena Kaźmierczak Marek Kaźmierczak - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bociek S.C. Kaźmierczak Helena Kaźmierczak Marek Kaźmierczak