Bociek S.C. Kaźmierczak Helena Kaźmierczak Marek Kaźmierczak

Adres: ul. Mikulczycka 1, Zabrze

Bociek S.C. Kaźmierczak Helena Kaźmierczak Marek Kaźmierczak

Opinie o Bociek S.C. Kaźmierczak Helena Kaźmierczak Marek Kaźmierczak

nic carter

duży pan właściciel lepiej żeby nie obsługiwał klientów bo bardziej ich zniechęca swoim zachowaniem. Poza tym reszta obsługi bardzo mila i pomocna, spory asortyment.

Gość

Obsługa dobra tylko w momencie sprzedaży, obsługa posprzedażowa fatalna. Kupiliśmy bardzo drogi wózek biegowy oczekując fachowej pomocy w razie reklamacji. W zasadzie w dużo droższej cenie niż w Internecie. Wózek był reklamowany trzy razy z trzema wadami. Sklep przy pierwszej reklamacji wysłał nas bezpośrednio do serwisu i trzeba było prosić się o wózek zastępczy. Reklamacją wózków biegowych zajmuje się jedna osoba do której ekspedientki nas odsyłały, a nigdy nie miała ona czasu. Kilkakrotnie dzwoniliśmy z prośbą o wózek zastępczy. Zostawiliśmy nawet numer telefonu i nikt do nas nigdy nie oddzwonił w tej sprawie. Przy spisywaniu kolejnej reklamacji czekaliśmy godzinę na Pana K. który nie zważał na nas tylko obsługiwał klientów przy sprzedaży, którzy pojawili się dużo później niż my. Potwierdził skrzywienie wózka i reklamacje spisała inna Pani. Obiecano nam też szybkie załatwienie sprawy w 5-6dni. Każda reklamacja trwała 2 tyg. Ostatecznie nie mieliśmy wózka 2 miesiące. Ostatecznie w wózku naprawiono 2 wady, skrzywienie pozostało. Nie dostaliśmy rabatu. Musiałam sama napisać pismo, w którym Pan K. SAM skreślił moje słowa i powiedział, że wózek jest krzywy ale nie może tego potwierdzić w 100%!!!! Dodatkowo po reklamacji nikt nie sprawdził wózka, pomimo że przy ladzie stały 4 nudzące się osoby - nikt nie pomógł mi złożyć 12kg wózka, ani wnieść do samochodu z kartonem czy przytrzymać drzwi.

W tej firmie bardzo nie podobała mi się atmosfera panująca w sklepie. Właściciele często w nie miły i wulgarny sposób zwracają się do swoich pracowników. Za błędy szefostwa bardzo często obrywał pracownik. Najgorzej gdy "Pan" właściciel ma swoje humory, wówczas lepiej unikać z nim jakiegokolwiek kontaktu, gdyż to na pewno skończy się jakąś awanturą. Brakuje w tej firmie zdrowego dialogu między właścicielami a pracownikami. Przydałby się kompetentny kierownik (manager), który zająłby się tym sklepem i ograniczył bytność właścicieli w tej firmie. Dziewczyny które pracują na sklepie i obsługują klientów są posiadają naprawdę znakomitą wiedzę na temat produktów, którymi się zajmują. Szkoda tylko, że jest to dość mocno niedoceniane przez szefostwo. Jeżeli wynegocjujesz określoną kwotę na rozmowie kwalifikacyjnej, to dość trudno później doprosić się o podwyżkę. Umowa o pracę to w Boćku opcja luksusowa. Potencjalnym klientom mogę polecić sklep, gdyż w Boćku dostępne są produkty wysokiej jakości z atestami. Natomiast zainteresowanym pracą odradzam to miejsce. Szkoda nerwów i czasu.

Marcin

Odradzam pracy w tej firmie, jeśli chcesz pracować za darmo lub za grosze to idealnie dla ciebie.

Zostaw opinię o Bociek S.C. Kaźmierczak Helena Kaźmierczak Marek Kaźmierczak - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bociek S.C. Kaźmierczak Helena Kaźmierczak Marek Kaźmierczak