Opinie o Park Pamięci Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Park Pamięci Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Park Pamięci Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Park Pamięci Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Beata Nowy wpis

Nie podzielam negatywnych opinii. Jestem bardzo zadowolona z usługi kremacja i pogrzeb, wszystko profesjonalnie załatwione bez żadnych problemów, polecam

Ewa Nowy wpis

Park Pamięci czyli empatia do momentu wydębienia kasy. Jestem zbulwersowana zachowaniem pracowników, najpierw przyjęli zlecenie usługi pogrzebowej, a dopiero potem, kiedy Mama była już na ich terenie, zostaliśmy poinformowani, że najbardziej nam odpowiadający dzień na pogrzeb nie wchodzi w rachubę, bo mają kompletne obłożenie. Pani z biura bezczelnie próbowała nam wmówić, że to ksiądz nie da rady w sobotę, dopiero przyciśnięta do muru telefonem z plebanii, przyznała, że to oni są niewydolni tego dnia. Jakoś przeszliśmy nad tym do porządku dziennego, choć absolutnie nie podobało mi się, że Mama musi 6 dni czekać na pochówek. Następne chocki/klocki wynikły teraz, bo zamówione obramowanie grobu za 4 stówy (więc nie za darmo, ani co łaska) mimo upłynięcia 2 tyg od pogrzebu nie zostało założone, mimo ponagleń i zapewnień, że najpóźniej dziś będzie. Na moje pretensje pani stwierdziła, że to nic takiego i przesadzam (sic!). Mamy rozbebeszony grób, bez miejsca na postawienie znicza i kobieta twierdzi, że drobiazg!!! Zakłądy pogrzebowe czują się bezkarne, ale pora się tym zająć.Nie wywiązanie nie z usługi powinno być sankcjonowane i tyle. Potencjalnym klientom radzę wszystkie ustalenia potwierdzać formą pisemną albo nagrywać rozmowy, żeby mieć podstawy do wszczęcia postępowania odszkodawczego.

Kacper Nowy wpis

Nadal w firmie panuje bardzo słaba atmosfera ? Czy coś się zmieniło?

Antoni Nowy wpis

Z przykrością potwierdzam wszystkie negatywne opinie - mam na myśli opinie pracowników, absolutnie nie wypowiadam się od strony klienta i usług które świadczy firma. Właściciel traktuje pracowników jak zawodników przeciwnej drużyny z którymi trzeba walczyć, zamiast razem współpracować i wyznaczać wspólne cele jakim jest wysoka jakość usług. Atmosfera w firmie jest tragiczna.

Czy po rozmowie w Park Pamięci Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Irek

Firma ma bardzo dobre opinie ale niestety zawsze znajdzie się ktoś kto potrafi jedynie narzekać!

R.S.L

Dobrzy pracownicy odchodzą,właściciel się buduje ale zapomniał o pracownikach,to jest jednak praca przy zmarłych za pół darmo tego nikt nie będzie robił.

Maria

Na jednym z bardziej znanych portali zwierającym różne ogłoszenia zauważyłam ostatnio, że Park Pamięci szuka pracownika administracyjno-biurowego. Ofertę tej pracy bez większego problemu odnajdziecie w Internecie. Znajdzie się na tym forum osoba, która zechce tam aplikować? Z niecierpliwością będę oczekiwała na Wasze opinie.

Joe Black
@Maria

A po co Ci taka informacja? Chcesz to aplikuj.

kejt

jestem zadowolona z usług firmy wszystko podczas ceremonii odbywało się prawidłowo , obsługa personelu miła

Max

Witam. Omijać szerokim łukiem to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) bez odrobiny empatii. Tak kombinują z fakturą za pochówek, że zawsze każdemu wychodzi taka sama kwota. Panie bezczelne i chamskie. Nigdy więcej

KlientGumoweUcho

Zaklad Pogrzebowy Park Pamieci Ruda Slaska : Kolorowo nie jest,pracownicy maja problem z wykorzystaniem zaleglego urlopu(nie mogą doprosic się szefa o wolne) pracujac przy zmarlych(czyli wszyscy) ubieranie,przygotowywanie itp.nie posiadaja odpowiednich badan lekarskich brak szczepien,poza tym po osmio godzinnym dniu pracy(8.00-16.00) pelnia nocny dyzur na transport zwlok(16.00-8.00 nastepnego dnia) tak cale 7 dni w tygodniu.Czasem sa tak przemeczeni ze ledwo prowadza samochod w ciagu dnia!!!Zagrozenie na drodze!!!.Maja powazny problem z brakiem pracownikow,pozostali sa zmuszani do dyzurow w razie odmowy straszy sie ich zwolnieniem!!!Szef jest pustym i nieodpowiedzialnym czlowiekiem,chyba liczy az reszta pracownikow mu odejdzie,zreszta przerabial taka sytuacje.Wstyd aby w tych czasach dalej dzialy sie takie rzeczy,sprawa powinna zostac zgloszona przez pracownikow do Panstwowej Inspekcji Pracy a nawet do wiadomosci mediow.Trzymam kciuki nie bojcie sie,precz z tyranem!!! Albo zmienic prace dzis pracy jest duzo brakuje ludzi w kazdym fachu,kto jest fachowcem potrafi pracowac znajdzie ja bez problemu. Powodzenia zyczy : KlientGumoweUcho

admin

Kiedykolwiek miałeś do czynienia z firmą Park Pamięci Sp. z o.o.? Jeśli tak, to koniecznie podziel się swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Park Pamięci Sp. z o.o. - Ruda Śląska

Park Pamięci Sp. z o.o.