Jasek Krystian Usługi Pogrzebowe

Gliwice

Opinie o Jasek Krystian Usługi Pogrzebowe

Jakub

Zakład pogrzebowy Jasek ma dobra opinie i potwierdzam , sprowadzałem nie dawno brata z niemiec i nic nie musiałem nigdzie załatwiać co dla mnie schorowanego było duzym plusem,pan który w zakładzie wszystko mi załatwił był do końca profesjonalistą a panie w biurze bardzo pomocne w tak trudnej chwili za pośrednictwem tej strony jescze raz bardzo dziekuje za rzetelne i szybkie sprowadzenie mojego barata do polski choć wiem że to nie było łatwe. dziekuje i polecam Jakub

lesiu

Firma OK mili ludzie , rodzinna atmosfera,szefowa konkretna i wymagająca,(usunięte przez administratora)polecam ,najlepszy zaklad pogrzebowy w gliwicach i maja dobre auta.

max
@lesiu 23.09.2014 11:33

Pracowałem długo w tym zakładzie rodzinna atmosfera i dobre profesjonalne podejscie do klienta , szef mocno hamuje rozwój firmy choć nie uczestniczy w jej prowadzeniu a brak wiedzy załatwia krzykiem i arogancją w stosunku do wszystkich. szefowa bardzo w porządku ale pod presją szefa , stary i porządny zakład fajnie sie pracowało momo że na 24/h .

Zostaw opinię o Jasek Krystian Usługi Pogrzebowe - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jasek Krystian Usługi Pogrzebowe