Opinie o Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us w Kraków

jacek

Pracuję w tej firmie od 15 lat jestem bardzo zadowolony.

Baba.

Pracowalam tam pare lat i nic specjalnego.Taki maly kolchoz jakich pelno.

paloma

Pytanie:) Czy prawda jest, że firma ta realizuje wyjazdowe szkolenia (w weekendy) dla swoich obecnych pracowników które organizowane są w Krakowie?

janka
@paloma

co znaczy wyjazdowe szkolenia w Krakowie ??? na innej ulicy ???

xxzzyy
@paloma

A ty szukasz pracy czy imprez?

Zygmunt

Potwierdzam, firma godna polecenia. Płatności na czas, wiadomo czasem są i gorsze dni lecz wszystko zawsze się dobrze kończyło.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
emerytka

Już na emeryturze Pałaca najniższa krajowa ale zawsze była na czas i na wegiel co roku dostawałam zapomoge. 20 lat pracy i daje 4 z plusem.

tomson

Patologia pracy,na każdym etapie. wiem bo pracowałem. Nie polecam osobą niepełnosprawnym chyba że ktoś lubi być upokarzany.

pracuje już długo w tej firmie, co prawda najniższa krajowa ale wypłaty są na czas a moim zdaniem to ważne, z koordynatorami da się dogadać, ogólnie nie jest bardzo ciężko

krowoderska

Płaca minimalna ale zawsze na czas , przynajmniej mam umowe o prace a nie jak przez ostatnie 5 lata tylko dziela i zlecenia w inwemerze, sluszalam ze zwracają za okulary i lekarstwa

suzi

Ja pracuję dopiero 3 m-ąc,ale ciężka praca jak na osoby chore! A płaca mała!!! Ale trzeba od razu walczyć o swoje.Mają mało pracowników i ciężko dostać jakiś urlop.Moja rada to pracować tak żeby się nie narobić ;) I nie brać urlopu na wizytę u lekarza na to jest dzień wolny ale zapłacony,trzeba tylko mieć od lekarza zaświadczenie nawet na recepcie czy zwykłej kartce ,że się w danym dniu u niego było na wizycie..

były

Podobno nie wpuszczają na pokoje !!Mogliby interesanci zabrudzić marmury . Trzeba się zapisywać przez telefon . Chyba się im w głowach poprzewracało !!

krakus

Ja pracuje 17 lat w tej firmie i zadowolony . Placa jak w innych ale zawsze jest na swieta cos i pozyczka jest , a jak mnie zalalo do dostalem zapomoge.

ktos

Profus oszukuje pracownikow niby zaklad pracy chronionej a ludzie musza charowac w pracy ciezej nisz osoba zdrowa

misula

Jawne lamanie kodeksu pracy , podac ich do sadu i zamknac (usunięte przez administratora)

fjgvkygft

Najgorszy syf. W moim zakładzie kierownik i koordynatorka to jedna banda wykorzystująca ludzi. Gdy czegoś potrzebują, to obiecują solidną zapłatę za nadgodziny w niedzielę, lecz gdy praca jest wykonana to nie ma kto zapłacić. Straszą pracowników zwolnieniami, gdy się nie podporządkują.

@fjgvkygft

Zgadzam się z tym w 100%. Obiecują a nie płacą.

A i jeszcze jedno. Kierowniczka miła i uprzejma, dopóki wszystko jest po jej myśli.

gość buuuuuuuuu

masz rację

Adrian

WGL NIE DBAJĄ O PRACOWNIKA!!! najgorsza firma na świecie. Trzeba upominać się o wypłatę, kierowniczka Elżbieta R. jest niezrównoważona psychicznie, nachodzi pracowników, ciągły mobbing, obraża się na pracowników nie wiadomo o co. Jest to osoba która zrujnuje tą firmę.

Ala
@Adrian

Słuchaj koleżanko, załatw sprawę z kierowniczką twarzą w twarz a nie na forach się skarżysz. To są wasze prywatne sprawy a mieszasz do tego firmę. Innym pracuje się dobrze- mnie również.

Marek smarek
@Adrian

Dziewczyno ogarnij sie!mysle ze pracowalysmy razem!kierowniczka jest do tanca i rozanca!pracuje z nia jakis czas!ale nie cierpi leserow i pracownikow z lepkimi rekoma!!!!!! Mysle ze wiesz o co mi chodzi!!!!

zaniepokojni

Ona jest zagrożeniem dla ludzi. Musi iść na jakieś leczenie.

bobek
@zaniepokojni

Nie doceniają pracowników tych co maja a jak już ktoś jest naprawdę z jajami to go wykorzystują. Szkoda mi pani A.

dzida
@bobek

Każdego szkoda ale taki rynek pracy jak się nie podoba to się szuka innej i tego nie zmienisz. Kazda inna robota będzie podobna. Ktoś musi utrzymywać tych w biurze a jest ich troche.

Nocna
@bobek

Pani R była z jajami to ją zaszczuli. Odchodzi bo nie chciała patrzeć na wyczyny co niektórych a co najśmieszniejsze teraz się okazuje że większość chciałaby żeby jednak została mimo że na niej suchej nitki nie zostawiali. Szkoda mi jej

Bdjgfg
@Nocna

Ano szkoda

józed
@Nocna

kobieto śmieszna jesteś ;)

joo

Pracowałem w tej firmie przez 8 lat.Byłem bardzo zadowolony z układów jakie tam panowały.

Nie polecam. Unikać i uciekac jak tylko zobaczycie logo prof-us. Ciężka praca za pieniądze za które nie opłaca się wyjść z domu (6zł/h,). Dostałam urlop i w trakcie dowiedziałam od koleżanki że mnie wywalili. Pieniędzy za tamten miesiąc nie dostałam.

Santi

Najlepiej umówić się na spotkanie z gościem od rekrutacji. On wyjaśni na jakie stanowisko jaką umowę mogą zaproponować. Ja mogę mówić tylko o sobie i mam umowę o pracę.

kkkkrakow

A z kierowniczką nie miałeś styczności ???? To żałuj !!

Santi

Płaca nie odbiega od oferowanych przez inne firmy w tej branży. Wypłata jest zawsze na czas, a zwalniają owszem, lecz tych co się nie sprawdzili. Ja pracuję w tej firmie już od 10 lat i nie miałem problemu z Kierownikiem. Wpisać negatywną opinię jest łatwo, internet przyjmie wszystko. Pracować solidnie to już zupełnie co innego.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us - Kraków

• Jak się pracuje w Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us?

Kandydaci do pracy w Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us