Opinie o Magnum w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Magnum, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magnum o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnum w Rzeszów

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat magnum? Czekamy na newsy od pracujących, każdy komentarz jest na wagę złota!

koszalinianiń Nowy wpis
@admin

mam potwierdzone informacje o magnum tj firma dzialajaca dla rewe w niemczech.pracowalem tam 3 tyg przez ten czas poznałem okrutny scenariusz dzialania firmy i sam równiez go doswiadczyłem. z godziny na godzine zostalismy zwolnieni o 6 rano w sobote i kazano nam opuscic mieszkanie , porozliczano nas bez wchodzenia w szczegóły tj po naj wiekszych podatkach i kosztach za to mieszkanie. było zle od samego początku bo nie spełniono większosci obietnic kazano nam pootwierac konta w banku a teraz nawet niema jak ich zamknąć bo w sobote bylo nieczynne, (w niemczech sie placi za kazdy miesiąc konta kilka euro) nas rekrutowal Krzysztof Sz a teraz zajmuje sie tym czech mówiacy po polsku UWAŻAJCIE I OMIJAJCIE Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Magnum - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.