magnum

Rzeszów

Opinie o magnum

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat magnum? Czekamy na newsy od pracujących, każdy komentarz jest na wagę złota!

koszalinianiń
@admin 25.07.2016 07:28

mam potwierdzone informacje o magnum tj firma dzialajaca dla rewe w niemczech.pracowalem tam 3 tyg przez ten czas poznałem okrutny scenariusz dzialania firmy i sam równiez go doswiadczyłem. z godziny na godzine zostalismy zwolnieni o 6 rano w sobote i kazano nam opuscic mieszkanie , porozliczano nas bez wchodzenia w szczegóły tj po naj wiekszych podatkach i kosztach za to mieszkanie. było zle od samego początku bo nie spełniono większosci obietnic kazano nam pootwierac konta w banku a teraz nawet niema jak ich zamknąć bo w sobote bylo nieczynne, (w niemczech sie placi za kazdy miesiąc konta kilka euro) nas rekrutowal Krzysztof Sz a teraz zajmuje sie tym czech mówiacy po polsku UWAŻAJCIE I OMIJAJCIE Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o magnum - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie magnum