PMI IZOLACJA MATIZOL S.A. ZAKŁAD PRODUKCYJNY W CHEŁMŻY

Toruń

Opinie o PMI IZOLACJA MATIZOL S.A. ZAKŁAD PRODUKCYJNY W CHEŁMŻY

Paweł

Co tam sie dzieje? Szukają jakiegoś chemika i specjalistę kontroli Jakości a co Ci co są nie dają rade?

Wiu

Bardzo dobra firma, ja polecam całkowicie pracę tutaj

Mietek

na paczkach za blisko 190 godzin roboczych,1009,21gr 28 palet a od przyszlego roku 33-35 palet nierub na nierobie procz paczek.wstyt taka dobra firma a ludzi to jak za niewolnikow traktuje

sen

kritko mozna napisac same nieroby ,wiecej ludzi siedzi w biurze nis pracuje na halach ,praca przez ITC za 900 zl ,nie radze nikomu tam robic ja osobiscie juz nigdy wiecej tam nie pojde

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy PMI IZOLACJA MATIZOL S.A. ZAKŁAD PRODUKCYJNY W CHEŁMŻY? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw opinię o PMI IZOLACJA MATIZOL S.A. ZAKŁAD PRODUKCYJNY W CHEŁMŻY - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMI IZOLACJA MATIZOL S.A. ZAKŁAD PRODUKCYJNY W CHEŁMŻY