Opinie o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

stary

ha hahahahhaha dobre

Praktyczny

Skoro jest tak źle w mojej firmie, to ciekawe czemu jest sporo osób z dużym stażem pracy?:) Chyba siłą nas nie trzymają? Widać po fabryce, że nie ma wielu przyjęć, ale popatrzcie na inne firmy, wszędzie szukają w okolicy a z tego co mówią w telewizji to i w całej polsce ogłoszeń nie brakuje. Jeżeli się już sprawdziłeś i jesteś dobry, to możesz mieć dobre pieniądze jak ja jeżeli się wykażesz lub większe jak Ci którzy pracują naprawdę długo. Ale jak tu ktoś napisał wcześniej jak jesteś świeżakiem po licełum, czy wcześniej roznosiłeś pizze to raczej normalne, że nie dostaniesz tyle co nowa osoba która nie zna naszych maszyn, ale była już operatorem.

NICK

Większość wpisów z tego co widzę o zarobkach tutaj nijak mają się do rzeczywistości. Jak jesteś dobry i masz odpowiedni staż - zarabiasz konkretne pieniądze tutaj. Początkujący natomiast muszą sobie zapracować na dobre imię i uposażenie, a to już wymaga ciężkiej pracy - co wielu osobom się nie spina. Bo jak to - mam za 1600 zł do ręki pracować? Gdzież tam! To nic, że nic nie umiem, nie mam żadnego doświadczenia i wymagam zainwestowania czasu i energii. Powinienem dostać od razu 3000 zł i wtedy zacznę pracować. No sorry....

Gregor
@NICK

ty się człowieku z du*ą na rozumy zamieniłeś? po co pracowników bez doświadczenia zatrudnicie jam tak wam ciężko ich uczyć. oj sory, nikt z doświadczeniem tu nie przyjdzie za psie pieniądze - bo nawet z wiedzą dostanie tyle ile wszyscy. Ty pewnie całe dnie za biureczkiem i 10k co miesiąc.

Donick
@NICK

Widzę że nie znasz realiów firmy. Niektórzy przez lat 5+ dostali max 500zl brutto od startu czyli 2200 brutto ... Wez za to rodzinę utrzymaj.

Dzięki ale nie :)
@NICK

Miałem złożyć Cv do alert. Pracowałem na wielu produkcjach i sporo się nauczyłem. Ale po takich opiniach już tam Cv nie wyśle skoro pracodawca uważa że można znaleźć murzyna za 1600 zł. Sorry ale nie te czasy. Teraz za 2500 netto nie wiem czy się opłaca robić. Rynek pracy w tych okolicach do 30 km sporo ciekawszych ofert jest za lepsze pieniądze. Także fajnie że poczytałem opinie i nie straciłem tylko swojego czasu. Pozdrawiam Ps. Powodzenia w szukaniu ludzi za 1600 hehehe

Jim
@Dzięki ale nie :)

Jeżeli kierujesz swoimi decyzjami w życiu na podstawie wpisów na forum, to dobrze, ze nie zgłosiłeś się na rekrutacje????????

Do jim
@Jim

Dobrze że nie przyszedł bo nie dostałby więcej niż 2600 brutto na jakiekolwiek stanowisko na produkcji. Po co ma się męczyć?

@Jim

Wiesz kolego, jeszcze się na tego typu opiniach nie zawiodłem. Za to nie raz straciłem tylko swój czas i pieniądze na pracodawcę który właśnie szuka murzynów i myśli że chiński rynek będzie trwać. Nic z tego , ja na to się nie pisze. I dodam jeszcze tak zadałem tym opinią i myślę że nie stracę znowu czasu i pieniędzy. Pozdrawiam

Marian
@Jim

Taki przykład, w Jak sobie też są ciągle nabory i zwykły pracownik może liczyć na 3 k pensji. Więc po co robić w jakimś elercie za tak niska pensje tj.najnizsza krajowa? Taki przykład że jest mnóstwo zakładów, gdzie da się zarobić na rachunki. Dziwię się ludzia ,że robią za 1600 zł godzą się na to i zaraz marudza ale i tak robią. Bliska droga żeby wrócić na drzewo

Kotka321

Najgorsza firma nie daleko warszawy. Kierownik to (usunięte przez administratora)nic nie potrafi załatwić I nie zależy im na pracownikach którzy zasowaja za 2000zl netto koszmar . Paczki na święta były śmieszne ???????????? dla pracowników. Biuro miało lepiej bo na święta dostali po telefonach iPhone 8 za kupe kasy A na pracowniku musieli zaoszczędzić ????????????

Technolog produkcji

Rozmowa rekrutacyjna przebiegała zmyślą o pozyskaniu pracownika za jak najmniejsze pieniądze.

Czy jestem pracoholikiem? Czy zgodzi się Pan na zostawanie po godzinach bez płacenia za nadgodziny?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bolesław

Witam, Co możecie powiedzieć o pracy w magazynie? Zarobki mniej więcej na poziomie 1600 netto, a jak atmosfera, przełożony itd ??

Gregor

Szkoda, że zarobki nie tak prestiżowe jak paczki świąteczne w tym roku. Ani dziecku dać do zjedzenia, ani samemu skosztować - po herbacie miałem jadłowstręt cały dzień. Prace tu odradzam każdemu - okradną Cię z godności, a zarobić dadzą tyle, że w portfelu się nie mieści. Jak im nie wstyd przed ludźmi. Kołchoz!!!

Robcio W.

Jak tam ellertowskie murzyny po wigilii? W sumie nie najgorsza. Szkoła że paczki świąteczne całkowicie żenujące. Za całe 50 zł... Specjalnie zrobione że niby coś lepszego a w środku samo (usunięte przez administratora). To chyba jedyna tak duża firma zatrudniająca legalnie która z socjalu daje niemal nic. Miłego zatrudniania za najniższą krajową. Po nowym roku jeszcze kilka osób z produkcji ucieknie :D

WKURZONA

ŻENADA!!!! Podwyżki tylko dla nierobów, a ludzi którzy uczciwie (usunięte przez administratora) ma się w (usunięte przez administratora) Przejrzyjcie na oczy zwyrodnialcy!!!!!!!!!

żenada

PS. nawet ukrainiec nie wezmie 1600zł :)

żenada

uuuu jakie słodkie opinie wypisują pracownicy milusie żeby tylko zachęcić. Szkoda że łosi szukacie za 1600zł ja rozumiem że ktoś może nie mieć umiejętności wystarczających aby dostać 3k odrazu na ręke ale wy baranów szukacie? myślicie ze ludzie nie maja rachunków do oplacenia? ja nie mówie o tych 3k ale chociaz zeby ze 2k dostać na start, to ta pensja jest ogarnczeniem to od niej wydaje mi się zależy motywacja pracownika i jakieś ewentualne podwyżki + nie ma płaconych nadgodzin, śmiechu warte. Nie pozdrawiam. Trochę szacunku do ludzi.

Bamber

Widzę że drukarnia sama sobie wystawia dobre opinie, bo sądząc po tym ile ogłoszeń jest nasrane w internecie to jeśli było by tak jak piszą tu(usunięte przez administratora) ,że jest tak super to nie poszukiwali by wciąż pracowników. 1600 na rękę i 3 zmiany? Czy naprawdę każdy pracodawca myśli że ludzie będą pracować za takie ochłapy? Postarajcie się chociaż o jakieś wymowne pseudonimy a nie zwykle imiona. Z daleka widać że te opinie nie są prawdziwe.

Bezrobotny

Witam jestem zainteresowany pracą na stanowisku magazyniera, jakie są godziny pracy i jakie jest wynagrodzenie?

mem
@Bezrobotny

Praca 3 zmianowa po 8h a wynagrodzenie to ok 2200 brutto

Wie
@Bezrobotny

z tego co wiem to dają 1600 na ręke... albo i mniej jesli chodzi o magazyn.

mem

3 zmiany 8h ok 2200 brutto

Bezrobotny

Witam jestem zainteresowany pracą na stanowisku magazyniera, jakie jest wynagrodzenie i jakie są godziny pracy???

Użytkownik

Zgadzam się z @eqw + nadgodziny nie są płatne. A jeśli chodzi o fejkowe komenatrze to chyba tylko akutalni pracownicy mogą tutaj pisać na temat ze cos jest fejkowe. Nie uczycie nowych ludzi bo boicie sie ze zajmą wasze miejsca... brak słow

Kate

do @eqw - wygląda na jakiś fake'owy wpis, zupełnie niepasujący do sytuacji.

eqw

Pracowalam jakiś czas w tej firmie, nie wspominam tego dobrze niestety. Wypłata to żart. Ludzie tam pracujący ( w jednym z działów w biurze) są niemili , potrafią obgadywać Cię za plecami. Nikt nie ma czasu szkolić, twoje pierwsze dni, miesiąc wygladają tak że musisz przy kimś siedzieć i obserwować co robi i jak rozumiem osoba powinna ci pomagać a nie robić to z wielką łaską. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie. Nie traktuje się ludzi dobrze szczególnie nowych które chcą sie czegoś nauczyć.

Eqw

zainteresowany

Mam pytanie,jak wygląda praca na kaszerowaniu?Jakie są warunki,wynagrodzenie czy jest jakaś premia,jakie normy? Dziękuję .

Weronika

@biuro, w takim razie Twój komentarz musiał być niezgodny z regulaminem forum. Niemniej zachęcam Cię do zamieszczenia opinii o DRUKARNIA ELLERT jako pracodawcy. Jeżeli nie będzie łamała postanowień regulaminu, to z pewnością zostanie na tym forum bez względu na to, czy jest pozytywna czy negatywna. Ważne, aby była prawdziwa i merytoryczna.

Zostaw merytoryczną opinię o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. - Wiązowna

• Jak się pracuje w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.