ART-GUM
3 18 9 5 1

Opinie o ART-GUM

Filtruj opinie po kryteriach:

Agata

@jan niestety nikt Ci nie odpowiedział. Czy w takim wypadku i tak podjąłeś się pracy w wulkanizacji w ART-GUM? Jeżeli tak to mógłbyś odpowiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie i czy warto pracować na takim stanowisku? Pewnie inni jak Ty kiedyś szukają takich informacji.

jan

hej @kuntwidzę że gniewne głosy już się od jakiego czasu na forum nie pojawiają. Czy to znaczy że coś się poprawiło w firmie? Napiszcie jak atmosfera i zarobki Pracowałem na wulkanizacji w Sandomierzu to spróbuję tutaj.

cugiel

Mam pytanko czy wie ktos jak jest w oddziale Katowickim? Slyszalem ze szefami magazynu jest dwoch bylych pracownikow Bomy. W bomie podobno jak pracowali w porzadku chlopaki przeszli do nas i sa chamy jak sie patrzy. Przeprowadzam sie do Katowic i chcialbym tam pracowac czy cosm wiecie na ten teamt? Prosze o info.

Tak1Nie

roman

praca w tej firmie byla koszmarem

nickt

zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie

byla pracowniczka

to prawda prezes tej firmy byl jak to tutaj ktos napisal psychopata, jesli go juz nie ma to bardzo dobrze, ale dyrektor handlowy (usunięte przez administratora) wcale nie byl lepszy...

Tak2Nie

no to dzieki bogu ze tego psychopaty juz tam nie ma

stary pracownik

Nie jest prawdą a raczej już nie jest prawdą poprzedni komentarz, władze spółki zmieniły się ponad rok temu, zamierzchłe czasy rządów TYRANA - skończone.

TakNie

omijac ta firme z daleka. Prezes to psychopata ktorego ulubionym zajeciem jest znecanie sie i ublizanie pracownikom. ekipa tragiczna. konfidenci na kazdym kroku.

Tak1Nie

Zostaw opinię o ART-GUM - Bielsko

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie