Opinie o Restauracja Ratuszowa w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Restauracja Ratuszowa, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Restauracja Ratuszowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Ratuszowa w Bielsko-Biała

Kacper Nowy wpis

Czy restauracja zatrudnia na stałe czy sezonowo ?

Były pracownik. Nowy wpis

Zgadzam się z opiniami poniżej. Szefostwo totalnie zakłamane, dwulicowe, pogardliwe dla drugiego człowieka. Nie szanują nikogo, obgadują nawet swoich najbliższych przyjaciół na kuchni przy praktykantach i pracownikach. Ludzie którzy mają jakikolwiek szacunek do siebie to stamtąd uciekają. Ja nie dałem rady znieść tej toksycznej atmosfery. Istnieje karma i za to jak traktujecie ludzi, was też dopadnie z podwójną siłą.

Hanna Nowy wpis

Szukam restauracji, która organizuje imprezy okolicznościowe. Czy w Ratuszowej można wyprawić wesele? Jak cenowo?

Xxx Nowy wpis

Okropna restauracja , szefostwo jest nie sumienne i nie uczciwe . Nie wspominam już o tekstach szefa typu ,,wy zjebane (usunięte przez administratora) " albo ,,z wami się tak (usunięte przez administratora)robi " Nie polecam , naprawdę . Jestem zszokowana i odradzam pracę tam . Jedzenie tłuste .

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Restauracja Ratuszowa? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przerażona

Witam. Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem jeśli chodzi o pracę w tejże restauracji. Otóż nie będzie to opinia pozytywna, a opinia negatywną to za mało. Pierwszy raz spotkałam się z tak podłym, nieuczciwym i dwulicowym pracodawca. Po 1wsze jak umowa, to tylko zlecenie, jednak nie to wypracowane tylko obniżone do minimum, a na zaświadczeniu niespełna 100zl dochodu, po przepracowaniu faktycznie 160 godzin. Po 2-gie fałsz panujący w firmie, gdzie szefostwo buntuje pracownikow przeciw sobie, jednocześnie obgadując ich do reszty personelu. I po 3-cie, co dla mnie było głównym powodem do odejścia. Szef, jeśli wgl. można go nazwać tym mianem, a jednocześnie kucharz to (usunięte przez administratora) z brakiem jakiejkolwiek ogłady, empatii i szacunku do pracowników. Nazywanie ich "debilami", "idiotami" jest na porządku dziennym. Odzywki typu "zamknij się", "tam są drzwi" to też nie temat rzadki. Oczywiście każdy klient, ktory obsługiwany jest na sali, traktowany jest wyśmienicie, a szczególnie osoby na wysokich stanowiskach... Jestem osobą dość młoda, więc nie miałam zamiaru tracić swoich nerwów i płakać po kątach. Jednak osoby pracujące tam, nie mylić z "zatrudnione" nie mają chyba wyjścia. Panie emerytki, praktykantki, bądź ktoś, kto po prostu przyzwyczaił się do poniżania, a nie ma innych perspektyw na pracę widocznie muszą tam być. Nie będę opisywać wszystkiego co się tam dzieje, jednak z góry stanowczo odradzam to miejsce, a szczególnie osobom o słabych nerwach...

@Przerażona

Przykra prawda, dziwie się że jeszcze ta buda z brudną kuchnią funkcjonuje. Ciekawe czy dalej chleją z praktykantami podczas pracy.

Czy firma restauracja ratuszowa w mieście Bielsko-Biała oferuje swoim pracownikom umowy o pracę? Czy mogą liczyć na dodatkowe benefity? Dodaj komentarz o tym pracodawcy i daj znać jak naprawdę wygląda zatrudnienie u niego.

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Ratuszowa - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Restauracja Ratuszowa