Restauracja Ratuszowa

Trzebnica

Opinie o Restauracja Ratuszowa

rocki

jeśli chodzi o samą restauracje to znajduje się ona w Trzebnicy. Moim zdaniem jest to bardzo ciekawe miejsce na to aby podjąć pracę. Szansa jest na pewno na to aby sobie nieźle dorobić dla młodych osób.

byla

W skrócie nie polecam pracy tam jako kelnerka i nie bede rozpisywac dlaczego , bo szkoda klawiatury. Mysle ze wiekszosc kelnerek , które tam pracowały podpisałaby sie pod tym.

była kelnerka 2

brawo gosc niedzielny nie warto pisac o tej pracy liche zarobki a i maja Cie za Nic za smiecia i tyle a ty była kelnerka ta premie od szefa to za co dostawałas ????? :)

Szukasz pracy?

gość niedzielny

Po kilku tygodniach pracy tam, mam w sobie masę negatywnych emocji. Mogłabym mówić o nich godzinami, ale... Jeśli mam coś napisać na ten temat, to po prostu szkoda mi na to siły, którą miałabym włożyć w stukanie palcami w klawisze klawiatury. Zarobki? To najśmieszniejsza sprawa związana z tym miejscem.

@nonim

Witam i bardzo proszę o wpisywanie opinii na temat lokalu.

Zostaw opinię o Restauracja Ratuszowa - Trzebnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Ratuszowa