SAD-SPED Sp. z o.o. Sp. k.

Szczecin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 22 ocen.

Opinie o SAD-SPED Sp. z o.o. Sp. k.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAD-SPED Sp. z o.o. Sp. k.

KTOŚTAM

ŻĄDAJĄ NIEMOŻLIWEGO I PŁACĄ GROSZE. BIURO WIELKOŚCI SKŁADZIKA DLA SPRZĄTACZKI A KOMPUTERY BIUROWE WOLNIEJSZE NIŻ MÓJ Z PIERWSZEJ KOMUNII. ATMOSFERA NIEPRZYJEMNA. POCZUCIE, ŻE JEST SIĘ CIĄGLE OBSERWOWANYM. SZEF NAWET POTRAFI ZWRÓCIĆ UWAGĘ, ŻE KRZYWO SIEDZISZ.

Krycha

Wlasnie widziałąm, raz ofertę na Asystentkę Spedytora i zastnawiam się czy każdy Spedytor ma taką, perwszy raz sie z tym spotkałam.

admin

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o SAD-SPED Sp. z o.o. Sp. k. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAD-SPED Sp. z o.o. Sp. k.