Fabryka Mebli „Bodzio”

Szczecin

Opinie o Fabryka Mebli „Bodzio”

yjy

Witam. Czytając opinie jestem zainteresowany pracą w Fabryka Mebli „Bodzio”. Nie wiecie może czy aktualnie nie prowadzą żadnej rekrutacji? mam doświadczenie w pracy z meblami. Z góry dziękuję za pomoc.

Kycho

Co do zarobków w salonach to wiem, że mają pensję podstawową oraz premię od utargu. Od znajomej wiem że w dobrym miesiącu można wyciągnąć całkiem przyzwoitą kasę.

MrKleks

Nie, żaden z pracowników nie pracuje na akord. Jedynie premie są w pełni uzależnione od efektywności pracowników.

franek

a czy sprzedawcy pracują na akord?

Zostaw opinię o Fabryka Mebli „Bodzio” - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli „Bodzio”