Opinie o Top Logistic Joanna Gryniewicz-Romanowska w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Top Logistic Joanna Gryniewicz-Romanowska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Top Logistic Joanna Gryniewicz-Romanowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Logistic Joanna Gryniewicz-Romanowska w Białystok

Barbara Nowy wpis

Kolejny raz dałam się naciągnąć tej firmie. Miła pani mnie przekonała do zakupu. Towar w ogóle inny niż był oferowany podczas rozmowy. I oczywiście już nikt nie odbiera nie polecam !!!

Paweł Nowy wpis

Odradzam zakupy u nich . Produkty drogie. Wszystko zamawiane z allegro i sprzedawane z marża 300 %. Np. Odkurzacze na allegro takie same sa po 200 zl a u nich po 550 . Jawne robienie ludzi w nie powiem co. Kompletny brak szacunku do klienta. Nie raz zdarza się, że pracownik krzyczy na klienta lub go wyzywa. Ogólnie (usunięte przez administratora) . Nie odbierają telefonów. A jak się im powie, że jest się nie zadowolonym z zakupu to udają, że to nie u nich i robią z człowieka głupka. Stanowczo odradzam . A osobom poszkodowanym przez tą firmę polecam kontakt z prawnikiem .

Olga Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Zegarki do pomiaru glukozy na allegro po 200 zł a u nich te same po 500 . Nie polecam tej firmy. Firma krzak ” krzak się wyrwie i po firmie ” !

Darek Nowy wpis

(usunięte przez administratora) bierze pieniądze za porządne smarty 189zl mówi że to promocyjne a wysyła smarty za 45 zł

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Top Logistic Joanna Gryniewicz-Romanowska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku SPECJALISTA DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA

Czemu pani (usunięte przez administratora) ze są kapsułki do prania 250szt a przysyla panini.zwykly płyń

Zostaw merytoryczną opinię o Top Logistic Joanna Gryniewicz-Romanowska - Białystok

• Jak się pracuje w Top Logistic Joanna Gryniewicz-Romanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Top Logistic Joanna Gryniewicz-Romanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top Logistic Joanna Gryniewicz-Romanowska?

Top Logistic Joanna Gryniewicz-Romanowska
  • Świętojańska 18/1 lok. 8