DHL

Białystok

Opinie o DHL

******

zachowanie kuriera jest bardzo nie w porządku i chamskie w stosunku do klienta, któremu dostarczają przesyłkę; brakuje kultury i odpowiedniego zachowania prawdziwego faceta. Pozdrawiam.

niki

trtr, standardowo zazwyczaj zaczynasz od zlecenia na okresie próbnym, a potem masz umowe o pracę. Co do zarobków to zależy gdzie, tutaj kurier w zalezności od liczby przesyłem ma około 3-4 tysiące.

dhl

praca w dhl białystok to ostra kpina poczynając od stawek do kierowników i szefostwa to juz inna bajka. kierownicy to [usunięte przez mdoeratora] nic dodać nic ując pokazują że coś potrafią a prawda jest taka że nic tylko się wyrzywac potrafią

Moja pierwsza praca.Wbrew pozorom ciężka i odpowiedzialna ale na pewno z perspektywami.Plusem tej pracy było to że rozwijałem sie w kierunku który mnie interesuje czyli transport.Do minusów należałoby zliczyć ciągły stres i nieustanne telefony podczas kierowania autem.

Zostaw opinię o DHL - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL