Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 godzin.

Czy w DHL pracuje się na open space?

Tymek Nowy wpis
Klient

Żałosne tłumaczenie że nikogo nie było w domu zacznijcie zatrudniać rzetelnych ludzi nie kłamców i sami przestańcie kłamać!!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 101 dni.

Jak wygląda ścieżka awansu w DHL?

mm Nowy wpis
Klient

Oczekując na przesyłkę i śledząc jej status był wpis , że przesyłka będzie w piątek 14-16. Cały dzień byłam w domu. Następny wpis w śledzeniu, że kurier uzgodnił sposób odbioru w innym terminie ponieważ nie było nikogo w domu . Oczywiście niczego takiego nie miało miejsca, zero telefonu, cały dzień byłam w domu. Można chyba zadzwonić, ze będzie w poniedziałek . W sobotę zadzwoniłam do siedziby pod Białystok, gdzie pani poinformowała, że kurierzy nie mają innej opcji wpisu albo się nie wyrabiają!! A wystarczył jeden telefon a nie zrzucanie na klienta, którego rzekomo nie ma w domu. Pojechałam po paczkę sama, w poniedziałek mogło się okazać, że "znowu nie ma mnie w domu".

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ali
Klient

Nie doręczają przesyłek tylko od razu awizują i przywożą do punktu odbioru. Nie polecam usług tej firmy.

Ona
@Ali

To prawda. Może czas najwyższy się zająć wyżej??? Ludzie którzy tam pracują to jak za karę wyjebani na ludzi, bezczelni. Najgorsza firma kurierska jaka istnieje. Niestety miarka się przebrała i zaczynamy od rzecznika praw konsumentów i wyżej. ????

Klaudia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 190 dni.

Ile kurierzy zarabiają na start ?

Niezadowolony klient
Klient

Ta firma kurierska to jakiś żart. Nie wykonują swojej pracy tak jak powinni. Niektórzy moim zdaniem nie powinni wykonywać tej pracy. Są nie odpowiedzialni traktują paczki jak szmaty. Paczki nie doręczają na czas. Albo i wcale jak ostatnio miałam taką nie miła sytuację. Paczka miała być na drugi dzień czyli (1.12 ) do dzisiaj jej nie otrzymałam a dostałam informację (4.12) od sprzedawcy że paczka doręczona. Podpis był fałszywy. Osoby która prawdopodobnie nie istnieje. Czekałam na tą paczkę z niecierpliwością ponieważ była to część do auta i nie mogłam ruszyć się z domu. Musiałam wszystkie sprawy odwołać bo nie byłam w stanie dojechać. (usunięte przez administratora)i tylne. Ludzie uważajcie na nich. Jak chcecie mieć paczkę na czas to nie korzystajcie z usług tej przereklamowanej firmy. Pozdrawiam

×.×
Klient

To co się odwala w tej firmie przewozowej to jest szok. Za każdym razem coś nie gra. Pierwszym razem dostałam telefon że panu nie chciało się zawracać więc przywiezie następnego dnia. Owszem dostarczył ale jak psu z gardła wyjętą, rozerwany karton jakby ktoś w nim grzebał. Drugim razem paczka była dostarczana 3 dni A była w siedzibie w Białymstoku. Mieszkam 20 km dalej I to chyba nie jest żaden problem aby dostarczyć ją na czas rozumiem ze moja paczka nie jest jedyna ale bez przesady. Dziś znowu dostałam rozdartą. To są chyba jakieś żarty nie wiem czy ktoś sprawdza co jest w środku czy jesteście tacy delikatni że puszczacie tymi paczkami jak szmatami. Ludzie szanujmy sie za to wam płacą żeby dostarczyć w takim stanie jaka jest nadana. Czas to zgłosić może gdzieś wyżej bo przechodzi to już ludzkie pojęcie. Może zdarzyć się raz ale bez przesady za każdym razem..

Ja......a Trom.......k

Miałam otrzymać przesyłkę 10.04.2020. Śledząc przesyłkę zobaczyłam wpis , że kurier nie dostarczył przesyłki z powodu braku odbiorcy pod wskazanym adresem i uzgodnił sposób odbioru w innym terminie . Bzdura nad bzdurami . Nie tylko byłam pod wskazanym adresem , ale nawet w tym czasie rozmawiałam z firmą która wysłała tą przesyłkę. Nie wiem z kim kurier uzgodnił termin / mieszkam sama/ nie wiem komu wysłał przesyłkę. Nie wiem jak tak można oszukiwać. Dla mnie było to bardzo ważne , bo była to przesyła , którą musiałam mieć w okresie świątecznym . Jak się dowiedziałam , to nie pierwszy raz gdy Kurierzy wypisują takie bzdury. Gdyby choć zadzwonił i powiedział , że nie dowiezie , że nie ma możliwości . Ale bez słowa taki wpis? To już zakrawa na kpinę z klienta . Dziś próbuję od godziny dodzwonić się do firmy - bezskutecznie .

Stanisław

Nie polecam zamówiłem paczkę a kurierka rzuciła paczką

Ewelina

@M Możesz dodać jakieś uzasadnienie do tego wpisu, bo trudno nazwać to opinią.

M

Tragedia. Jedyny plus tej sytuacji jest taki, że już nigdy nie skorzystam z usług tej firmy.

Piotr

Znowu nie ma informacji o zatrudnieniu. Prosze osoby zatrudnione o podzielenie się wnioskami i spostrzeżeniami

Xxxxxx

Nie wiem za co płaca tym kurierom, jak się nie wywiązują z obowiązków. Miałam dostać przesyłkę dzisiaj, kurier chyba, żeby wczesniej skonczyc prace sobie powrzucał w system jakieś awizo i elo. Nie po to jest napisane 1-2 dni, żeby dostać ja na 5 dzien. Zwłaszcza, ze nie mam czasu na latanie po dhlach na samym końcu miasta, bo komuś się nie chciało dostarczyć.

franek

Brak kontaktu z DHL i nie ma kontaktu i nr telefonu z kurierem by skontaktować się i odebrać przesyłkę

Jasiek

Może warto dobrze kierować swoje uwagi gdyż to jest forum pracownicze!!

peter

przesyłki paletowe jak najbardziej.ok.jednak co do drobnicy porażka,pozostawiona przesyłka pod drzwiami,na zewnątrz,bez żadnej informacji.to jak 2 firmy w jednej

Karolina

Pani na terenie Zawojskim bardzo nie miła i nie kulturalna. Wykłucała się o 20 zł że nie ma wydać a potem nagle miała więc to jest oszystka tak moim zdaniem. Nie wiem jak taka potężna firma może zatrudniać takie osoby.

Dawid

Dzień dobry, już dawno nikt nie dodał opinii odnośnie tego jak pracuje się w DHL w Białymstoku. Czy zechce ktoś podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie? Jak pracodawca DHL wypada w stosunku do innych firm z branż dostawczych w Białymstoku?

******

zachowanie kuriera jest bardzo nie w porządku i chamskie w stosunku do klienta, któremu dostarczają przesyłkę; brakuje kultury i odpowiedniego zachowania prawdziwego faceta. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.