Opinie o DHL w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DHL, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DHL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Białystok

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w DHL?

Kondzi Nowy wpis
Klient

Tragedia 0 kontaktu z firma kurierami wysyłają SMS że paczka będzie jutro a paczki nie widać i nie słychać . Polecam dpd jedyna zaufana firma kurierska .

Slawek Nowy wpis

DHL totalna porażka zero kontaktu z infolinia przesyłka jeździ w busie a z kurierem brak kontaktu nie polecam następne zakupy które będę robił będę zaznaczał u sprzedawcy żeby towar nie wysyłał DHL bo po co się denerwować (usunięte przez administratora)

jantar62 Nowy wpis
Klient

"Nie mamy Pana płaszcza" nie mamy Pana przesyłki -została odebrana- co Pan nam zrobi HORROR HORROR kto tam pracuje to powinno być zaorane

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DHL? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

jantar62
Klient

Przesyłka nie dotarła,figuruje jako doręczona-ta firma to totalna porażka,omijac z daleka

Czy w DHL pracuje się na open space?

Tymek
Klient

Żałosne tłumaczenie że nikogo nie było w domu zacznijcie zatrudniać rzetelnych ludzi nie kłamców i sami przestańcie kłamać!!!

Jak wygląda ścieżka awansu w DHL?

mm
Klient

Oczekując na przesyłkę i śledząc jej status był wpis , że przesyłka będzie w piątek 14-16. Cały dzień byłam w domu. Następny wpis w śledzeniu, że kurier uzgodnił sposób odbioru w innym terminie ponieważ nie było nikogo w domu . Oczywiście niczego takiego nie miało miejsca, zero telefonu, cały dzień byłam w domu. Można chyba zadzwonić, ze będzie w poniedziałek . W sobotę zadzwoniłam do siedziby pod Białystok, gdzie pani poinformowała, że kurierzy nie mają innej opcji wpisu albo się nie wyrabiają!! A wystarczył jeden telefon a nie zrzucanie na klienta, którego rzekomo nie ma w domu. Pojechałam po paczkę sama, w poniedziałek mogło się okazać, że "znowu nie ma mnie w domu".

Ali
Klient

Nie doręczają przesyłek tylko od razu awizują i przywożą do punktu odbioru. Nie polecam usług tej firmy.

Ona
@Ali

To prawda. Może czas najwyższy się zająć wyżej??? Ludzie którzy tam pracują to jak za karę wyjebani na ludzi, bezczelni. Najgorsza firma kurierska jaka istnieje. Niestety miarka się przebrała i zaczynamy od rzecznika praw konsumentów i wyżej. ????

Klaudia

Ile kurierzy zarabiają na start ?

Niezadowolony klient
Klient

Ta firma kurierska to jakiś żart. Nie wykonują swojej pracy tak jak powinni. Niektórzy moim zdaniem nie powinni wykonywać tej pracy. Są nie odpowiedzialni traktują paczki jak szmaty. Paczki nie doręczają na czas. Albo i wcale jak ostatnio miałam taką nie miła sytuację. Paczka miała być na drugi dzień czyli (1.12 ) do dzisiaj jej nie otrzymałam a dostałam informację (4.12) od sprzedawcy że paczka doręczona. Podpis był fałszywy. Osoby która prawdopodobnie nie istnieje. Czekałam na tą paczkę z niecierpliwością ponieważ była to część do auta i nie mogłam ruszyć się z domu. Musiałam wszystkie sprawy odwołać bo nie byłam w stanie dojechać. (usunięte przez administratora)i tylne. Ludzie uważajcie na nich. Jak chcecie mieć paczkę na czas to nie korzystajcie z usług tej przereklamowanej firmy. Pozdrawiam

×.×
Klient

To co się odwala w tej firmie przewozowej to jest szok. Za każdym razem coś nie gra. Pierwszym razem dostałam telefon że panu nie chciało się zawracać więc przywiezie następnego dnia. Owszem dostarczył ale jak psu z gardła wyjętą, rozerwany karton jakby ktoś w nim grzebał. Drugim razem paczka była dostarczana 3 dni A była w siedzibie w Białymstoku. Mieszkam 20 km dalej I to chyba nie jest żaden problem aby dostarczyć ją na czas rozumiem ze moja paczka nie jest jedyna ale bez przesady. Dziś znowu dostałam rozdartą. To są chyba jakieś żarty nie wiem czy ktoś sprawdza co jest w środku czy jesteście tacy delikatni że puszczacie tymi paczkami jak szmatami. Ludzie szanujmy sie za to wam płacą żeby dostarczyć w takim stanie jaka jest nadana. Czas to zgłosić może gdzieś wyżej bo przechodzi to już ludzkie pojęcie. Może zdarzyć się raz ale bez przesady za każdym razem..

Ja......a Trom.......k

Miałam otrzymać przesyłkę 10.04.2020. Śledząc przesyłkę zobaczyłam wpis , że kurier nie dostarczył przesyłki z powodu braku odbiorcy pod wskazanym adresem i uzgodnił sposób odbioru w innym terminie . Bzdura nad bzdurami . Nie tylko byłam pod wskazanym adresem , ale nawet w tym czasie rozmawiałam z firmą która wysłała tą przesyłkę. Nie wiem z kim kurier uzgodnił termin / mieszkam sama/ nie wiem komu wysłał przesyłkę. Nie wiem jak tak można oszukiwać. Dla mnie było to bardzo ważne , bo była to przesyła , którą musiałam mieć w okresie świątecznym . Jak się dowiedziałam , to nie pierwszy raz gdy Kurierzy wypisują takie bzdury. Gdyby choć zadzwonił i powiedział , że nie dowiezie , że nie ma możliwości . Ale bez słowa taki wpis? To już zakrawa na kpinę z klienta . Dziś próbuję od godziny dodzwonić się do firmy - bezskutecznie .

Stanisław

Nie polecam zamówiłem paczkę a kurierka rzuciła paczką

Ewelina

@M Możesz dodać jakieś uzasadnienie do tego wpisu, bo trudno nazwać to opinią.

M

Tragedia. Jedyny plus tej sytuacji jest taki, że już nigdy nie skorzystam z usług tej firmy.

Piotr

Znowu nie ma informacji o zatrudnieniu. Prosze osoby zatrudnione o podzielenie się wnioskami i spostrzeżeniami

Xxxxxx

Nie wiem za co płaca tym kurierom, jak się nie wywiązują z obowiązków. Miałam dostać przesyłkę dzisiaj, kurier chyba, żeby wczesniej skonczyc prace sobie powrzucał w system jakieś awizo i elo. Nie po to jest napisane 1-2 dni, żeby dostać ja na 5 dzien. Zwłaszcza, ze nie mam czasu na latanie po dhlach na samym końcu miasta, bo komuś się nie chciało dostarczyć.

franek

Brak kontaktu z DHL i nie ma kontaktu i nr telefonu z kurierem by skontaktować się i odebrać przesyłkę

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.