Opinie o Misza Tomasz Mateusiak w Korytów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Misza Tomasz Mateusiak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Misza Tomasz Mateusiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Misza Tomasz Mateusiak w Korytów

Klaudia Nowy wpis

Zero szacunku do klienta po załadowaniu auta na lawetę ceny wymyślone chyba z jego rodzinnych sytuacji życiowych. Popieram brak faktury widać po komentarzach

Inter cars Nowy wpis

Pisze jako klinet (usunięte przez administratora) nie wystawia faktur (usunięte przez administratora) codziennie mówi, że przelew poszedł ponad miesiąc i nie ma. Człowieku przelewy dzisiaj idą 10 sekund. Taki bystry jesteś w (usunięte przez administratora)a w technice zero. Cieszę się każdym dniem

Patrycja Nowy wpis

(usunięte przez administratora) pełno jest o nim w internecie (usunięte przez administratora) ludzi na kasę nie wystawia faktur. Szuka naiwnych od których weźnie w leasingi auta żeby za nie płacić itp

Radek Nowy wpis

Firma zmieniona na TK-HOL - Pomoc Drogowa Żyrardów Pieniądze winien jest w koło wszystkim w dodatku (usunięte przez administratora) kantuje i nie wystawia faktur za usługę Przyjedziesz na kurs to porozmawiamy wtedy

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Misza Tomasz Mateusiak? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Wampire

Oszust, złodziej i cwel. Omijac szerokim łukiem. Adresy powiązane Radziejowice ul. Chełmońskiego i Lipowa.

Sprawasadowaa
@Wampire

Dzień dobry, Zostałem (usunięte przez administratora) przez tego człowieka. Aktualnie rozpocząłem sprawę przeciw Tomasz Mateusiak. Czytam opinie na temat tej spółki i widzę że nie tylko ja zostałem (usunięte przez administratora) Bardzo proszę o kontakt jeżeli chcecie Państwo zrobić coś z tą sprawą dklepa@hotmail.com

Alfred
@Sprawasadowaa

Teraz ma nowa spółkę w google trzeba wpisać TK-HOL pomoc drogowa Żyrardów ma większość pozytywnych opinii ale sam je pisał

(usunięte przez administratora) i kanciarz! Zbierajmy się ludzie, mam sporo dowodów na jego przestępstwa! Posadzimy śmiecia.

Tino

Jestem przez niego (usunięte przez administratora) Proszę o kontakt mikonepl@o2.pl

Użytkownik

Uwaga, tak jak komentarze innych osób - kupuje na przelew a potem nie placi. Proszę poczytać opinie jak dużo osób zostało wykorzystanych - najlepiej zrobić pozew grupowy

Uważasz, że firma Misza Tomasz Mateusiak w miejscowości Korytów to jeden z najlepszych polskich pracodawców? A może się z tym nie zgadzasz? Dodaj opinię i napisz jak jest w tej firmie naprawdę. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Misza Tomasz Mateusiak - Korytów

• Jak się pracuje w Misza Tomasz Mateusiak?

Zobacz opinie na temat firmy Misza Tomasz Mateusiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Misza Tomasz Mateusiak?

Misza Tomasz Mateusiak