Opinie o Misza Tomasz Mateusiak w Korytów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Misza Tomasz Mateusiak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Misza Tomasz Mateusiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Misza Tomasz Mateusiak w Korytów

Inter cars Nowy wpis

Pisze jako klinet (usunięte przez administratora) nie wystawia faktur (usunięte przez administratora) codziennie mówi, że przelew poszedł ponad miesiąc i nie ma. Człowieku przelewy dzisiaj idą 10 sekund. Taki bystry jesteś w (usunięte przez administratora)a w technice zero. Cieszę się każdym dniem

Patrycja Nowy wpis

(usunięte przez administratora) pełno jest o nim w internecie (usunięte przez administratora) ludzi na kasę nie wystawia faktur. Szuka naiwnych od których weźnie w leasingi auta żeby za nie płacić itp

Radek Nowy wpis

Firma zmieniona na TK-HOL - Pomoc Drogowa Żyrardów Pieniądze winien jest w koło wszystkim w dodatku (usunięte przez administratora) kantuje i nie wystawia faktur za usługę Przyjedziesz na kurs to porozmawiamy wtedy

Wampire

Oszust, złodziej i cwel. Omijac szerokim łukiem. Adresy powiązane Radziejowice ul. Chełmońskiego i Lipowa.

Sprawasadowaa
@Wampire

Dzień dobry, Zostałem (usunięte przez administratora) przez tego człowieka. Aktualnie rozpocząłem sprawę przeciw Tomasz Mateusiak. Czytam opinie na temat tej spółki i widzę że nie tylko ja zostałem (usunięte przez administratora) Bardzo proszę o kontakt jeżeli chcecie Państwo zrobić coś z tą sprawą dklepa@hotmail.com

Alfred Nowy wpis
@Sprawasadowaa

Teraz ma nowa spółkę w google trzeba wpisać TK-HOL pomoc drogowa Żyrardów ma większość pozytywnych opinii ale sam je pisał

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Misza Tomasz Mateusiak? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

(usunięte przez administratora) i kanciarz! Zbierajmy się ludzie, mam sporo dowodów na jego przestępstwa! Posadzimy śmiecia.

Tino

Jestem przez niego (usunięte przez administratora) Proszę o kontakt mikonepl@o2.pl

Użytkownik

Uwaga, tak jak komentarze innych osób - kupuje na przelew a potem nie placi. Proszę poczytać opinie jak dużo osób zostało wykorzystanych - najlepiej zrobić pozew grupowy

Uważasz, że firma Misza Tomasz Mateusiak w miejscowości Korytów to jeden z najlepszych polskich pracodawców? A może się z tym nie zgadzasz? Dodaj opinię i napisz jak jest w tej firmie naprawdę. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Misza Tomasz Mateusiak - Korytów

• Jak się pracuje w Misza Tomasz Mateusiak?

Zobacz opinie na temat firmy Misza Tomasz Mateusiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Misza Tomasz Mateusiak?

Misza Tomasz Mateusiak
  • Świerkowa 2B
    96-300 Korytów
  • NIP: 5291682023 REGON: 015655502

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042