Opinie o Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski w Stara Kamienica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski w Stara Kamienica

Czy rozmowa rekrutacyjna w Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski odbywa się również w języku angielskim?

Pracownik Nowy wpis

Nie,tylko w języku polskim.

Maria Nowy wpis

A czy w biurze znajomość języka obcego jest wymagana?

Pracownik Nowy wpis
@Maria

Nie jest wymagana,ale jest mile widziana.

Czy firma Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Firma nie udziela pożyczek pracowniczych.

Maria

Ok, no nie każda firma to robi tak naprawdę. A w takim razie na jakie inne wsparcie można od nich liczyć?

Jakie blachy i w jakim sklepie,bo my się tym nie zajmujemy.Pomyliły się Panu raczej firmy i proszę nas nie oczerniać.

Jak wygląda sprawa grafiku w Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski. Czy pracodawca idzie na rękę?

?

Koko

Grafik ok. Potrzebujesz wolne - bierzesz wolne. Przegięcie pały tylko z pracującymi sobotami bo sklepy czynne do 14:00 a od 12:00 już żywego ducha. Ale Pan każe - sługa musi. No i szału z mamona za sobotę tez nie ma. Pocieszenie tylko takie, ze nie w kazda sobotę trzeba ślęczeć.

@@@
@Koko

Koko ty pracujesz w Amir ,że piszesz takie bajki?

@Koko

Każdy pracownik,który się zatrudnia, jest informowany o pracujących sobotach rotacyjnych,które są odpowiednio płatne lub można zamienić na dzień wolny. A z tymi godzinami to jest różnie,są klienci po 12 tej a czasami nie ma... jak wszędzie.

Koko
@@@@

Dlaczego bajki? Prawda w oczy kole czy jak?

Do Kokoryku
@Koko

Jaka prawda Panie Koko ? Nikt nie słyszał o takim pracowniku jak Pan . Bardzo słabe te pańskie wpisy .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Mechanik samochodowy? Podziel się swoimi wrażeniami!

Co za bzdury totalne pisze ktoś kto nie ma pojęcia.Firma,która się rozwija od 20 lat.Pracownicy otrzymują zawsze pieniądze na czas,nigdy nie ma opóźnień.Każdy pracownik przechodzi szkolenia,jestem w tej firmie od wielu lat i nie narzekam.Nie ma żadnych cięć w firmie,jeżeli ktoś odchodzi to na własne życzenie.

Pracownik aktulany

Ale się uśmiałem bo na pewno Pan firmy pomylił - pracuje w Amir Akumulatory bardzo długo i większych bzdur to nie czytałem :)

Jarek

Dużo zmian wprowadziła firma żeby zapewnić bezpieczną pracę? Warto aplikować?

@Jarek

Firma, w której pracuje się bezpiecznie.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski?

Bamboleo

Kiedyś były imprezy. Teraz bieda

@Bamboleo

Ciężko robić imprezy w czasach Covidowych

Czy w Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski są szkolenia zewnętrzne?

Pra

Wszystkie szkolenia są na czas oraz można się dużo dokształć . Firma wysyła na szkolenia oraz sama je organizuje.

Robert

@Arek mówisz to jako pracownik, czy klient ?

Nie polecam NIKOMU!!! Oficjalnie masz minimalną krajową, pod stołem resztę, a jak podskoczysz jego żonie to Cię nie ma w firmie!!! Nie liczą się zasługi itd. NIE POLECAM

Kamilo
@były pracownik

Bzdura co ten Pan pisze

Arek

Czy przyjmują tu na praktyki ze szkoły technicznej?

@Arek

Nie,nie przyjmują na praktyki.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski?

Umowa o pracę-cały etat

Arek

Firma bardzo zmieniła się przez te lata. Teraz to bardzo dobra firma, polecam.

Bartosz

W porządku pracodawca.... Wszystko zgodnie z kodeksem pracy.

Czy aktualnie prowadzą jakieś rekrutacje? Może ktoś podpowie coś więcej o pracy i zarobkach?

Uczciwy i godny polecenia pracodawca. Wszystko na wysokim poziomie. Jak ktoś chce się dowiedzieć to polecam sprawdzić samemu . Często nie rekrutują. Ja jestem zadowolony.

Gogol

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Jarek

Polecam sprawdzony pracodawca ponad 20 lat na rynku , uczciwi oraz lojalni wobec pracowników. Zarobki zadowalające.

obecny pracownik

Bzdura totalna,szef jest lojalny wobec swoich pracowników,zasługi docenia,a jego żona nie ma wpływu na to kto pracuje w firmie,a kto nie.Zaszokowała mnie ta opinia.

Zostaw merytoryczną opinię o Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski - Stara Kamienica

• Jak się pracuje w Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski?

Zobacz opinie na temat firmy Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski?

Amir Zakład Produkcji Akumulatorów Mirosław Pawlikowski
4.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 25
    57-521 Stara Kamienica