Mars Auto Komis Grzegorz Dankowski

Kłodzko

Opinie o Mars Auto Komis Grzegorz Dankowski

Ola

Jeżeli chodzi o komis na ulicy to mieszkam niedaleko, kupiłam od nich juz 3 samochód, właściciel jest życzliwy i miły, znam jego teścia i jego jego z czasów jak mieli komis ma Marsa. Polecam, Ola

potencjalny klient

Ostrzegam przed oddawaniem tam samochodu na sprzedaż! Właściciel zamiast pokazywać samochody i szybko je sprzedawać, otwiera i zamyka komis kiedy mu się podoba, szczególnie w weekendy kiedy potencjalnie najwięcej klientów ogląda. Z resztą, co gorsze, samochody do sprzedania rozdaje swojej rodzinie i znajomym żeby wyjeździli cudze paliwo, z którym wstawiło się auto do komisu. W moim samochodzie właściciel komisu w TYDZIEŃ wyjeździł 350 km i do tego lekko oberwał przedni zderzak. Oczywiście tłumaczenie było "samochód jeździł na jazdach próbnych" - tak, na pewno, do Łodzi i z powrotem...

potencjalny klient
@potencjalny klient 29.03.2014, 16:54

TO NIE OPIS DO TEGO KOMISU! PRZEPRASZAM NAJMOCNIEJ ZA POMYŁKĘ, PO PROSTU ZBIEŻNOŚĆ NAZW FIRM! TEN KOMIS OCENIAM NA CELUJĄCY, NIEMIEC PŁAKAŁ JAK SPRZEDAWAŁ!

pawel 1967

witam kupiem w tym komisie audi a4 super auto zlotowki nie dolozylem do auta mila obsluga super autko polecam pawel pozdr.

Zostaw opinię o Mars Auto Komis Grzegorz Dankowski - Kłodzko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mars Auto Komis Grzegorz Dankowski