Opinie o K7 PV Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie K7 PV Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w K7 PV Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K7 PV Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Bardzo polecam tą firmę, przyjazna atmosfera, motywacja przekazywana jest od każdego, cenne wskazówki przekazują osoby z doświadczeniem! Pieniądze wypłacane w terminie. Z każdą sprawą da się dogadać bez problemu. Solidna firma 10/10!!!! Możliwość rozwoju osobistego jak i awansu firmowego! Polecam z całego serca!

Zenon

Polecam. Jestem bardzo zadowolony z współpracy

Klient

Na chwilę obecną nie polecilabym tej firmy, umowę podpisaliśmy półtora miesiąca temu, Przedstawiciel firmy zapewniał że w ciągu miesiąca nastąpi instalacja, potem zadzwonił ktoś z firmy informując o terminie, do dziś instalacji nie było choć faktura już została wystawiona. Zobaczmy co będzie dalej.jaka będzie jakość instalacji i paneli. Przedstawiciel firmy przez 5 godzin zachwalal produkt firmy.

XD

Niekoniecznie, za to wszystkie te negatywne pisze ta sama osoba i doskonale wszyscy wiemy kto to :D desperacie naprawdę znajdź sobie inne zajęcie :* -NIE (usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie K7 PV Sp. z o.o. sp.k., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kelner / Kelnerka - Barman / Barmanka? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Byly

Zastanawiam się kto jest takim d*e*bil*m żeby pisać do kogoś tutaj po imieniu, domyślam się kto to jest no ale zachowam to dla siebie. Z Panem Bogiem.

Xxxxx

Gościu który piszesz tę opinię weź może zajmij się polityką bo tam się sprawdzisz z takimi wypowiedziami. A no i szczęść boże :))))

Ja z kolei nie mogę aż tak narzekac. Pracowałem w tej firmie na tyle długo by wszystko skumac. Na początku dobrze wszystko natomiast po pewnym czasie zaczęły się problemy z terminowym wynagrodzeniem lub jego brak lub kara. Mimo tego nie powiem że było tam źle, był taki jeden manipulant który wszystkich nastawiał na te firmę, powiedziałbym że jedna zgniła śliwka zepsuje cały koszyk. I tak też było. A jeśli chodzi o problemy z wynagrodzeniem, wydaje mi się że po prostu szef się na chwilę zgubił co mógłbym mu to teraz wybaczyć, natomiast raczej nie złożyłbym podania o pracę drugi raz. Ogólnie firma też dużo wymaga

DOBRA RADA

Naprawdę śmieszne jest to że komuś tak w życiu nie wyszło że wypłakuje się w internecie na multikontach HAHAHA Praca może po prostu nie dla Ciebie... Zajmij się sobą to może kiedyś coś osiągniesz nie trać czasu na takie smutki i żale chłopaku! Życzę powodzenia na przyszłość :D

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w K7 PV Sp. z o.o.?

Nowy w Ekipie

Pracuje od kilku dni i jestem mega zadowolony ! Super Ekipa ! Możliwość wypłaty co tygodniowej ! Mega sprawa zwłaszcza, że jestem studentem.

Pracowik Firmy

(usunięte przez administratora) Pracuję w tej firmie już pół roku. Jestem jak najbardziej zadowolony z mojej współpracy. Narzędzia do pracy - nigdzie takich nie dostaniesz. Mega przyjacielska atmosfera. Pomoc Kadry menadzerskiej w kazdym etapie. Pięniądze na czas - mało tego ! Jeśli jest taka potrzeba można nawet dogadać się z Szefem w gorszych momentach. Przyjdź. Sprawdź sam. A sam się przekonasz :)

oliwier

polecam

(usunięte przez administratora) Jako obecny pracownik mogę powiedzieć tyle że z K7 współpracuje mi się świetnie już od 7 miesięcy. Najlepszy pracodawca jakiego napotkałem na swojej drodze, jednym słowem profesjonalista, miła atmosfera jaka panuje w firmie, wręcz rodzinna, to rzadko spotykana rzecz. Pieniądze zawsze na czas i zgodnie z umową, wszystko bez problemu i zawsze idzie się dogadać. (usunięte przez administratora)

Jeden z tysiąca b. pracowników

Jeśli chcesz zostać kolejnym pracownikiem na chwilę to startuj ;) najlepiej miej ze sobą już kogoś kto jest zdecydowany na zakup fotowoltaiki. Naczelny Dyrektor (uważaj, zeby sie nie pogubić, bo tam sami Dyrektorzy, brakuje tylko Ojca Dyrektora ????) nie ukrywa, że jego pomysł to zatrudnić jak najwięcej świeżakow, którzy podpiszą 1-2 umowy i wypad z nimi, dawać następnych. Jeśli sie na to skusisz to nie pomyl się czasem z policzeniem ile należy Ci się wynagrodzenia. Chociaż to i tak bez znaczenia, bo na pewno znajdą milion powodów dla których Ci go nie wypłacić, albo obciąć. Jeśli mimi wszystko dalej jesteś zainteresowany szykuj sporo kasy na paliwo no i miej swój telefon i laptopa. Dalej wszystko gra? No to ekstra jesteś dla nich idealnyn pracownikiem ;) teraz będą cię pod niebiosa wychwalać. Sesje strzelą, żeby ładne foteczki były na fejsbuczka, takich sesji bedzie na przestrzeni kilku miesięcy kilka, bo co chwile muszą usuwać fotki, no bo jak to prezentować się na fotach z ludzmi, którzy odeszli lub zostali zwolnieni. Ale przygotuj sie też na mnóstwo telefonów dziennie z pretensjami, krzykami, wyzwiskami od klientów, ktorzy są oszukiwani, zostawiani na lodzie, od których 'biuro obsługi klienta' nie odbiera telefonów zaraz po wpłaceniu zaliczki. Po prostu naucz się świecić oczami. Tym bardziej za 'asystentkę', dla ktorej wszyscy klienci dopominajacy sie o swoje są po prostu głupi. Słodko jest tylko na fb i relacjach u ZADOWOLONYCH (słowo klucz) klientów. Tych ZADOWOLONYCH może wydawać się sporo patrząc na opinie na fb i google, ale to tylko zmyłka. Wszystkie negatywne opinie pani 'asystentka' usuwa bądź zgłasza, a pozytywne szczegolnie te z konca pazdziernika (większość wystawiona jednego dnia) to głównie znajomi i rodzina, ktora z ich usług nawet nie korzystała. No ale teraz tylko przypadkiem nie chcij się zwolnić jeśli jednak stwierdzisz, że z miesiąca na miesiąc posuwaja się coraz dalej z obcinaniem pensji, z wymaganiami itp., bo jeśli w końcu powiesz, że odchodzisz, zapewne swojej ciężko zarobionej kasy (a raczej czesci, którą Ci wydzielą) nie zobaczysz. Nie będziesz jedyny, tak miała większość odchodzących stąd pracowników, co więcej pewnie nazwą cie (usunięte przez administratora) albo (usunięte przez administratora) i zaczną oczerniać na prawo i lewo. Nie zwolniłeś się sam? Spoko zbliżają się święta, kilka dni przed nimi wyślą Ci maila, że już u nich nie pracujesz, bo nie podpisałeś umowy. Taką mają właśnie praktykę. Kończąc - fakt, z zewnątrz wyglądają fajnie, na początku praca u nich wydaje się idealna, ale nie daj się na to nabrać. Jeśli nie jesteś znajomym nie będziesz traktowany jak człowiek, tym bardziej jeśli spróbujesz tylko podpaść 'najwazniejszej' tam osobie pani 'asystentce'.

Były Pracownik

Firma na początku zapowiadała sie na bardzo rzetelną i dobrze prowadzoną. Naprawde poczatkowa faza współpracy z firmą oraz kadrą menadzerską była na bardzo dobrym poziomie. Fakt przez pierwszy rok Dyrektor Operacyjny naprawdę pokazywał zaangażowanie oraz poprawne podejscie do pracownika. W tym miejscu musze jasno stwierdzic, że było wszystko na czas płacone ( dla nas pracowniów) oraz realizowane inwestycje ( u klientów). To natomiast w połowie 2021 roku sie zminiło - dlaczego ??? Moje zdaniem dlatego, że w firmie pojawiły się nowe osoby niekompetentne oraz ze złym podjeściem do rzeczywistości, co wiecej do kadry menadzerskiej awansowały osoby, które nigdy nie sprzedawały ale cały czas wprowadzały tzw: "wyścik (usunięte przez administratora)" oraz swojej intrygi dla zdobycie stołka ......, krótko mówiąc - "po trupach do CELU". Szef zaczął im tak ufać, żę - "płynie......i tylko płynie". I to przejawia się na pracownikach, którzy oddali serce dla tej firmy oraz na klientach - którzy potężne pieniadze płaca za inwestycje. I można wymieniać: (usunięte przez administratora) kłamstwa, oszczerstwa - tak jak w opinii wyżej.... To ty jesteś (usunięte przez administratora) co z tego, że przez 2 miesiące pracujesz za darmo i jeszcze płacisz ze swoich pieniędzy za paliwo ( a przecież "asystentka wysyłała cie na drugi koniec POLSKI mówiąc że jak nie pojedziesz to ONA Ciebie zwolni :) za samochód tez płać bo nie zrobiłeś celu.... I można więcej wypisywać, ale po co ? Prawda sama wyjdzie... prędzej czy później K7PV. Jak to czytasz, pracowniku czy kandydacie - myśl...

Polityką tej firmy jest czysty (usunięte przez administratora)na pracownikach. Na początku obiecywane złote góry a później problem ze zwrotem poniesionych kosztów przez pracownika w wyniku codziennej pracy(np.benzyna wyjeżdżona w celu chociażby dojazdu do klienta). Nie poleciłbym tej firmy najgorszemu wrogowi. Klienci czekają na realizacje po kilka miesięcy lub nie ma jej wcale. Zarówno klient jak i pracownik jest robiony w przysłowiowego (usunięte przez administratora)okej jeszcze tylko sztucznie wesoła relacja lub post w socialmediach i możemy kończyć dzień 'pracy'. W socialmediach można zauważyć, że firma naprawdę prezentuje się super lecz tutaj idealnie sprawdzi się powiedzenie "Nie wszystko złoto co się świeci". Odradzam każdemu

Zostaw merytoryczną opinię o K7 PV Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w K7 PV Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy K7 PV Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K7 PV Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 19 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K7 PV Sp. z o.o. sp.k.
4.4/5 Na podstawie 57 ocen.

K7 PV Sp. z o.o. sp.k.