Opinie o Soon Energy Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Soon Energy Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Soon Energy Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soon Energy Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Projektant

Ja również polecam pracę w SoonEnergy. Fajna atmosfera w pracy, co jest dla mnie bardzo wazne, dobre wsparcie zespołu. Dobry serwis benefitow (do wyboru Medicover, ubezpieczenie lub multisport), i to co lubię najbardziej extra 4 dni płatnego urlopu rocznie ! Pensja zawsze na czas, srednio 7-8x w roku premia. Po połączeniu ze światowa korporacja możliwość angielskiego, mam nadzieję że długo tu jeszcze popracuje.

Xxx Nowy wpis

Cześć. teraz też warto tam do nich iść na rozmowie tak jak kiedyś ludzi zapraszali? Doceniają ludzi i pilnują podwyżek? nie mogę sobie pozwolić na słabsze zarobki a nie chce czasu zmarnować bez sensu

Robert Nowy wpis

Bo, gdyż, iż, ponieważ? Ja to lubię konkret a nie krótkie odradzanie. Kasy większej może nie sypna ale skoro tak to czemu i tak zdecydowałeś sie dla nich robić?

Projektant Nowy wpis

Rysiu

Witam, głównie widziałem opinie od klientów, a przynajmniej te ostatnie na forum na takie wyglądają. Ktoś pytał tez o aktualne rekrutacje, ja akurat mam przed sobą dawniejsze ogłoszenie dla projektanta inst. foto., w którym podane zostały widełki liczone od 6 do 10 tys zł. Zastanawia mnie po pierwsze czy zarobki jakkolwiek po takim czasie podrosły? Ktoś zarobił już więcej niż ten wskazany próg max? Druga kwestia to czy polecacie zatrudnienie? Ktoś omowi atmosferę i jakość pracy w biurze?

@Rysiu

Atmosfera pracy w biurze jest super. Ludzie bardzo pomocni i kompetentni. Polecam pracę w SOON.

SoonEnergy Nowy wpis
@Rysiu

@Rysiu zachęcamy do aplikowania i minimum rozmowy rekrutacyjnej, najchętniej w biurze, abyś mógł zobaczyć klimat i atmosferę. Zachęcamy do współpracy, aktualnie rekrutujemy doradców do działu sprzedaży, projektantów dużych instalacji oraz kierowników projektów. Zapraszamy

Dawid

Firma godna zaufania, szybki montaż, profesjonalne podejście, kontakt po montażu instalacji jak i w trakcie na najwyższym poziomie. Pan Łukasz Magda wyjaśni i wytłumaczy każdemu zasady działania, zysków i obsługi,nienz wyuczonych formułek jak większość tylko na konkretnych przykładach, między innymi na swojej instalacji. Gorąca polecam firmę oraz Pana Łukasza Magdę jako kompetentnego i doświadczonego w branży pracownika ( przedstawiciela firmy). Pozdrawiam Dawid

Firma Soon Energy Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Projektant / Projektantka dużych instalacji fotowoltaicznych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Tomasz

Witam serdecznie W dniu wczorajszym została zainstalowana instalacja fotowoltaiczna przez firmę Soon Energy. usługa wykonana bardzo profesjonalnie , szybko , czysto i bez żadnych problemów. Przed montażem bardzo profesjonalne doradztwo , szybko przygotowana dokumentacja i montaż. Doradca Pan Piotr Belowski miły , profesjonalny , kompetentny - wizytówka Firmy. Polecam Tomasz Kołakowski

Marzena Kryus

Firma profesjonalna, fachowe doradztwo. Na szczególną uwagę zasługuje Pan Łukasz Magda, który jest kompetentny, zawsze chętny do pomocy przy tym bardzo miły i uprzejmy. Gorąco polecam????

???

Czy w Soon Energy są prowadzone obecnie rekrutacje?

JAN

Korzystam z wykonanej przez Soon Energii instalacji fotowoltaicznej już od roku i mogę podzielić się swoimi uwagami: - na etapie uzgadniania oferty i projektowania - wystarczył jeden telefon i natychmiast była rozmowa z kompetentną osobą z firmy , uzgodnienie i wykonanie projektu , wizyta handlowca z przygotowaną do podpisania umową. - po wpłaceniu uzgodnionej kwoty w przeciągu 1 tygodnia otrzymałem komplet fabrycznie zapakowanych urządzeń - montaż został wykonany w umówionym terminie i trwał 1 dzień, wykonujący ludzie wiedzieli co mają robić , wykazali się doskonała fachowością chociaż zadanie na moim budynku nie było łatwe. - po zakończeniu montażu otrzymałem pełną informacje z biura firmy odnośnie formalności,przez które muszę przejść, aby instalację włączyć do sieci i uzyskać dofinansowanie.Do tej pory płaciłem ok. 400 zł. miesięcznie za prąd, za cały rok 2021 zapłaciłem 340 zł. Instalacja pracuje bez zarzutu, jest monitorowana od czasu do czasu w komputerze.Polecam firmę jako wiarygodnego partnera dysponującego fachowym zespołem ludzi. W mojej okolicy wykonali kilka instalacji i wszyscy są z ich pracy zadowoleni polecając ich swoim znajomym, z czego i ja skorzystałem. .

Emilia
@JAN

No z tym prądem to świetna sprawa, bo energia idzie ostro w górę niestety, dobrze przewidziałeś to wszystko chyba. Czyli mówisz, że pełna profeska i dosłownie rok bez jakichkolwiek problemów? A na ile gwarancję Ci dali?

Marek S.

Jesteśmy zadowoleni z wykonanej usługi firmy The Energy. Wykonanie szybkie, estetyczne i dokładne.

Jacek

Wielkie dzięki za szybką i sprawną pomoc techniczną w odzyskaniu wglądu do pracy mojej fotowoltaiki. Firma godna polecenia.

@Jacek

Dziękujemy za pozytywna opinie, polecamy sie ????

lelek

Nie polecam, teraz fotowoltaika się sprzedaje, ale lepiej wybrać innego pracodawce, tutaj nie widać przyszłości.

Honorata
@lelek

Hej, ale dlaczego? Doprecyzujesz? Chodzi Ci o to że szał na fotowoltaikę się niebawem skończy czy to właśnie akurat w Soon Energy nie ma przyszłości? ;)

Mariusz.B.

Witam na forum.Duży szacun dla ekipy Maksyma, Piotra,oraz trzeciego kolegi (niestety zapomniałem imię) która montowała fotowoltaikę w Rusinowicach (Śląskie) Przyjazd punktualnie ,robota czysta i pełen profesjonalizm.Pozdrowienia od kolegi elektryka.

@Mariusz.B.

Dzień dobry Panie Mariuszu, ogromne dzięki za opinie i tak wysoką ocenę. Życzymy dużo słońca aby instalacja wyprodukowała jak najwięcej zielonej energii. Proszę obserwować nasze kanały niedługo ciekawe niespodzianki dla naszych klientów i nie tylko.

Dorian

Dobra i stabilna firma, ciągle rozwija się co dla przyszłych i obecnych pracowników dobrze rokuje, polecam

Maja

@Soon Energy a mogę prosić o informację jak obecnie z poszukiwaniami pracowników ?

@Maja

Witaj Maja, obecnie poszukujemy pracowników pozyskania i obsługi klienta oraz działu wsparcia sprzedaży. W przypadku zainteresowania zachęcamy do przesłania swojego CV na info@soonenergy.pl Dziękujemy Soon Energy

Staszek

Podpowiedzcie czy rekrutują aktualnie i coś w temacie umowy??

@Staszek

Witaj, obecnie trwa rekrutacja na stanowisko doradcy OZE na terenie woj. mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego. Do centrali w Warszawie poszukujemy specjalisty ds. logistyki rozwazamy zatrudnienie analityka do działu wyceny ofert specjalnych. Zapraszamy po wiecej informacji na info@soonenergy.pl. Pozdrawiamy Zespol Soon Energy

ROBI

Polecam pracę w firmię Soon Energy Poland , fotowoltaika jest teraz na czasie a ta firma oferuję : -najlepszą ofertę cenową dla klienta i dobre produkty do sprzedaży , konkurencja jest kilka tysięcy droższa prawie zawsze - bardzo dobre szkolenia , doradca w firmie jest ekspertem .

Rafał
@ROBI

Fajnie, że polecasz pracę w firmie. Znalazłem jedno ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko projektant instalacji fotowoltaicznych i pracodawca oferuje system premiowania uznaniowego i zadaniowego oraz szkolenia. Doradź jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

Michal
@ROBI

To może napisz kilka słów o właścicielach skoro ich tak polecasz...

Zostaw merytoryczną opinię o Soon Energy Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Soon Energy Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soon Energy Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Soon Energy Poland Sp. z o.o.
  • Taborowa 20
    02-699 Warszawa

Soon Energy Poland Sp. z o.o.