Semisul

Opinie o Semisul

Znalazłem ofertę dla pomocnika w Tavoux (Francja). Firma oferuje m.in. zakwaterowanie i transport z/do Polski oraz z/do pracy. Pytanie, czy oferowana stawka (13 Eur/h netto) jest już po odjęciu ww. kosztów? PS Właśnie zauważyłem, że termin wyjazdu to styczeń 2023 - czy to błąd, czy jednak ogłoszenie nieaktualne?

Poradnik

Najlepsze i najbardziej rzetelne info będziesz mieć u źródła - więc odrazu napisz do nich maila z pytaniem.

Czarny kruk

Gdzie w takim razie najlepiej szukać ogłoszeń żeby legitne informacje znaleźć?

Czarny kruk
@Poradnik

Od siebie chociaż polecasz/polecacie tak w ogóle?

Marian

Francja jest pod znakiem zapytania. Podobno bardziej klarowna jest Belgia. Stawką 13 euro jest już do ręki. Sam jestem ciekaw jak będzie z ilością godzin, ponieważ w Belgii szału nie ma. Umowa śmieciowa. Wyjazd na minimum 3 miesiące i powrót na max 10 dni(takie są rotację). Firma wypłacalna w 100%

Jung
@Czarny kruk

ja tam mogę powiedzieć, że polecam już trochę pracuję i jakoś nie narzekam

@Marian

Ta umowa śmieciowa, to jest polska umowa czy belgijska?? Jeszcze ciekawa jestem rotacji, czy jak wraca się na te 10 dni i potem ponownie jedzie, to firma zapewnia transport w obie strony, czy pracownik sam to sobie organizuje?

bujak
@Monika

podbijam pytanko, super by bylo gdyby ktos kto tam był opowiedział wszystko od A do Z jak to wyglądało

Błyskawica
@Monika

Mogę jedynie się domyślać że po twojej stronie leżą koszty, bo wiesz jakby tak pomyśleć to jednak to ty chcesz sobie zjechać do pl a nie że oni ci każą

Błyskawica
@Błyskawica

Pewnie inaczej by było jakby to było obowiązkowe, ale to tylko moje przypuszczenia a nie to jak to tu w realu wygląda

Fuksja
@Jung

A czy orientujesz się jak jest ze stanowiskami biurowymi, jakie tam umowy są dawane najczęściej?

płetwal błękitny
@Poradnik

wiesz może czy w miarę szybko odpisują na takie pytania?

płetwal błękitny
@Poradnik

jeszcze dopytam może ktoś wie czy zdarzają sę jakieś ogłoszenia, w których nie jest wymagane jakieś specjalne doświadczenie?

@płetwal błękitny

Tak, jak jest info ze mile widziane doswiadczenie to rownie dobrze mozesz go nie miec i probowac sie dostac.

Mitoman
@Jass

Ważne żeby zrobić dobre wrażenie doświadczenie czasem gra drugie skrzypce tak szczerze

biuro
@Fuksja

z tego co sie orientuje to wszystkie stanowiska biurowe mają uopa

Kawosz

A pamiętasz może czy długo sie czeka na odpowiedź po złożeniu cv? i czy w przypadku negatywnej decyzji też się odzywają?

elo
@Kawosz

podobno zawsze sie odzywaja bez wzgledu na decyzje

kadno
@Kawosz

na wiadomość o checi pracy szybko odpowiadają, tydzień może do dwóch przynajmniej z mojego doświadczenia

piatek

juz nawet nie masz jak sie przekonac, ale wazne czy mowili ci ze w razie odmowy to sie odezwa i tak?

@kadno

W sensie że na maila w którym się wyraża chęć pracy czy na wysłane cv?

ktos Nowy wpis
@piatek

z tego co sie orientuje to kazdemu po rozmowie dają znać jaka jest decyzja

Kandydat Nowy wpis

Zastanawiam się nad ofertą pracy dla robotnika magazynowego (różne kraje) . W większości pozostalych ogłoszeń mowa jest o zakwaterowaniu i transporcie, w tym nie. Mam rozumieć, że może być potrzebny kamper albo namiot?

Bolek

Jakie warunki daje semisul

@Bolek

chodzi ci o warunki pracy?

@pracownik

jesli tak, to wdg mnie warunki sa dobre, wyplaty na czas, atmosfera rowniez w porzadku, na ogół polecam

@pracownik

Na jakiej umowie pracujesz?

@pracownik

Jest szansa tu na nieokreślony z uopem?

@Bmw

Chodzi ci o umowy na projektach?

@Bmw

Chodzi ci o umowy na projektach?

@Bmw

Nieokreslony to jedynie w biurach mają bo tam uopy dostają, a na projektach masz umowy portugalskie.

@Jass

A jakie warunki są na tych umowach portugalskich? Korzystnie to wypada dla osoby z Polski? Wszystkie składki są w takim przypadku płacone, pełny ZUS? Sory, ale nie bardzo jeszcze się w tym orientuję, a myślę nad wyjazdem. Stawki są do negocjacji jeszcze czy na projektach tyle ile zaproponują tyle jest do końca?

Rodzinny

A to nie jest tak że umowa o pracę musi mieć i okres próbny i czas określony?

@Rodzinny

Aa...teraz dopiero zobaczyłem że na projektach się robi na innych umowach niż np w biurze, sory

reyek
@Rodzinny

umowa o prace tymczasowa?

pajed

to jest umowa portugalska i w takim systemie zatrudnienia nie ma okresu próbnego z tego co pamiętam z lat młodości xd

pajed
@reyek

nie, jak pisałem portugalska albo umowa o prace jak interesuje cię praca w biurze

Minotaur
@pajed

Do biur macie teraz jakieś przyjęcia? albo czy można wysłać sobie cv?

klaus
@Minotaur

musisz sobie na stronie obczaić ale nawet gdyby nie było otwartych aplikacji to ja i tak bym wysłał na twoim miejscu takie spontaniczne cv bo z tego co wiem to paru osobom się tak udało u nas dostać prace

ulan
@Bolek

praca ok,tyle ze nie bedziesz mial zasilku i emerytury.

Demik
@klaus

Na jakiego maila mozna wyslac CV?

Igi

Na stronie jest normalnie mail poddany i oferty pracy też wiszą przecież

pyz
@Igi

a to sie w końcu przez maila wysyła czy przez formularz zgłoszeniowy

geft
@Demik

nawet tu po lewej stronie masz zakladke praca, moze zacznij od niej

@pracownik

Oooo to super z tą atmosferą. Dla mnie to super ważne. Ale gdzie konkretnie jest ta atmosfera, w firmie w PL czy w pracy na wyjazdach za granicą? Bo ja widziałem ogłoszenie dla montera tras kablowych i czy tam też jest fajna atmosfera, fajni ludzie. Dzięki z góry.

Grobla Nowy wpis

Możesz powiedzieć coś o wymaganiach do pracy? Jakie są?

pon Nowy wpis
@Grobla

a o jakim stanowisku w ogóle mowa?

Interesuje mnie praca elektryka przemysłowego we Francji, firma szuka na swojej stronie ludzi do (usunięte przez administratora) Pisaliście, że wypłaty są zawsze na czas, więc dajcie znać czy można się dogadać na dowolny termin odnośnie wypłaty? Firma zapewnia swoim ludziom zakwaterowanie, ale ciekaw jestem czy można dostać nocleg samemu, bez żadnych osób...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Semisul, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
romek

Jaki projekt byście polecili komuś kto nigdy nie pracował za granicą? Uprawnienia na wózki, kilkuletnie doświadczenie na magazynie - znajdzie się coś dla mnie?

Kawosz
@romek

Mnie by np coś bez uprawnień interesowało i nie wiem czy cos takiego się tutaj znajdzie?

reyek
@Kawosz

nie wiem czy cos takiego widzialem, ale moze samemu poszukaj ofert tak bedzie najprosciej

Donut

Czy na stronie są aktualne oferty? Widziałem informację w jednej z nich, że trzeba być gotowym do wyjazdu w styczniu tego roku.. Może chodzi o kolejny rok?

Donut
@Donut

Gdzieś oprócz ich strony mogę zobaczyć oferty?

nistron
@Donut

nie wydaje mi się też na ich stronie swego czasu tylko szukałem

pogak
@nistron

na jakie zmiany mozna tutaj trafic najczesciej? pytam tak godzinowo

den
@pogak

chodzi ci o prace w biurze czy na projektach ?

den
@den

jednak sa to dwie rozne rzeczy i dobrze by bylo zebys to sprecyzowal ;)

bambus
@den

Mnie by interesowała praca w biurze. :)

Pinnat
@bambus

w biurze raczej 9-17 chyba że coś pozmieniali ale nie sądzę

brs
@Pinnat

jakie obowiazki w biurze się ogółem ma?

silw
@Pinnat

Poniedziałek-piątek, bez weekendów?

Runner
@brs

powiedz o jakie stanowisko pytasz to łatwiej będzie powiedzieć

szypula
@Runner

jaka jakość pracy? czy atmosfera dobra?

vogue
@silw

tak w biurze w dni powszednie się pracuje

vogue
@szypula

u nas na atmosferę nie mam co narzekać, mi się tu pracuje dobrze

PikPok
@vogue

szukają teraz kogoś do was do biur? jak wygląda tam rekrutacja?

PikPok
@vogue

Jeszcze chętnie się dowiem czy wymagają języków obcych tutaj

brecht
@PikPok

wiesz co na biurowe to chyba najszybciej na jakims pracuj coś znajdziesz aczkolwiek dużo tego nigdy nie ma

brecht
@PikPok

teraz jest oferta na hr administratora to trzeba mieć angielski na b2 conajmniej

flisz
@brecht

Jak będą sprawdzać w takim razie znajomość języka?

flisz
@brecht

Czyli to są raczej jedyne planowane na razie przyjęcia?

V8
@szypula

Praca dosyć standardowa - ogłoszenia są skonstruowane na tyle wiarygodnie, że wiesz czego się spodziewać, bez niespodzianek. Jeśli chodzi o ludzi to jest ok nie spotkałem tutaj do tej pory żadnych większych (usunięte przez administratora)

@V8

A sami przełożeni też okej? Jeśli zdarza się, że dokładają obowiązków to płacą odpowiednio więcej kasy? Pracownicy są przygotowywani na to z jakimś wyprzedzeniem? Czy to jest takie automatyczne i wchodzi po prostu w życie?

marco

gdzie najlepiej do was szukać ogłoszeń o pracę?

@marco

Dzień dobry, zapraszamy na nasz FB na Pracuj.pl, OLX oraz na naszą stronę semisul.eu a także do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie Semisul Poland

@Semisul

Czy wysyłając cv w ciemno bez aktywnego ogłoszenia jest szansa na dostanie pracy? Wtedy odzywacie się do wszystkich kandydatów czy tylko do wybranych ludzi? Ile czeka się maksymalnie za feedbackiem? Jeszcze zapytam czy do biura przyjmujecie zarówno kobiety jak i mężczyzn?

Rrrrr

A nie ma żadnych ofert teraz?

Majo
@Rrrrr

Czemu nie sprawdzisz na tych stronach o ktorych pisali, ze tam wstawiaja oferty? Chyba to ty szukasz pracy, wiec mozna sie troche wysilic i tam zajrzec

AY

Wie ktoś może o pracy dla par/kobiet? Miało coś ruszyć w tym kierunku ale czy oficjalnie otworzyli to nie widziałam żadnej informacji..

Majo

Tez sie chetnie dowiem, bo na razie z tego co wiem to na projekty sami faceci jezdza

Napiszecie, jak wygląda rekrutacja, jak kandyduje się na stanowisko robotnika magazynowego?? W tym ogłoszeniu w internecie napisali, że odbywa się ona zdalnie. I ciekawa jestem, ile czasu zajmuje ten proces? Czy jest to tylko jedna rozmowa online, czy jest więcej etapów? A jak więcej, to ile na czym polegają?

klops

Akurat na magazyn nie jestem pewny, ale prawie wszędzie są 2 etapy. Ogólnie odpowiedź dają bardzo szybko, bo z tego co się orientuje to większość dostaje feedback po 2/3 dniach

Parker

Na kontraktach magazynowych czy przemysłowych można więcej godzin zrobić?

aron
@Parker

w sensie pytasz o te podstawowe czy chcesz nałapać nadgodzin?

Flash
@Parker

ktoś tu pisał że średnio 200 godzin trwają projekty wszystkich to dotyczy?

NiDo
@Flash

na jednym wyjeździe to zrobiłem w miesiąc 220h, a na drugim 190h. wszystko zależy od projektu, ale i tak zawsze to jest więcej godzin więc na pewno zarobisz. pozdrawiam

Atamav
@NiDo

Dokładnie, możesz się dopytać wcześniej na ile jest projekt godzin przewidziany to będziesz z góry wszystko wiedział :)

minister
@Atamav

myslisz ze mozna im wtedy zaznaczyc ile h wolaloby sie pracowac jakby ktos chcial wiecej?

tenel
@minister

wiesz no mozesz na rozmowie wspomniec ze chcesz wiecej w miare mozliwosci ale wiadomo ze dostaniesz tyle h ile to bedzie mozliwe. nie znajda raczej nic specjalnie dla cb :D

tenel
@minister

i tak wiekszosc projektow zazwyczaj ma wiele godzin to jak ci zaelzy na nadgodzinach to powinienes byc zadowolony

Czen
@tenel

a jakie macie teraz stawki za nadgodizny?

wilon
@tenel

jak sie do was trzeba zglosic jak chce jechac w pazdzienriku?

wilon
@tenel

mozna w ogole tka sie zglosic wczesniej i powiedziec ze wlasnie dopiero za 2 msc np chce jechac?

Durszlak
@wilon

Napisz do nich bo pewnie chwilę to i tak trwa załatwienie wszystkich formalności

qwerty
@tenel

A godziny pracy są konkretne czy bardziej elastyczne dla pracowników? Są jakieś premie przewidziane jak ktoś super się stara?

Wiatrak
@Durszlak

To mailowo się kontaktować najlepiej czy gdzie?

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod telefonem: +48 605471994, mail: rekrutacja@semisul.eu Na FB zapraszamy na nasz fanpage pod nazwą firmy Semisul Poland. Poza tym zapraszamy równiez na naszą stronę: www.semisul.eu. Pozdrawiamy serdecznie Semisul Poland

Halina
@Durszlak

Wiesz ile czasu trwają te formalności? Mężowi się dosyć spieszy i liczy się każdy dzień? Co tak na prawdę przed wyjazdem trzeba ogarnąć?

Pizon
@Halina

Szybko wszystko jest ogarniane w tepie expresowym wrecz bym powiedział

okop
@Pizon

ogolnie polecasz sie tu zatrudnic? zadowolony jestes?

okop

bo jaka umowe sie tu podpisuje?

Leszy
@okop

pytasz o projekty czy o pracę w biurze?

Caliśka

ja jestem zainteresowana pracą w biurze więc jakby ktoś jeszcze mógł o tym napisać

@Caliśka

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie nawiązaniem z nami współpracy. Obecnie, do naszego biura poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko HR Administrator - zapraszamy do wysyłania CV na adres rekrutacja@semisul.eu Pozdrawiamy Semisul Poland

Max
@Semisul

Jakim trzeba dysponować stażem pracy na tym stanowisku, jeśli jest to warunek zatrudnienia? Proszę także dodać, czy jest to kilkuetapowa rekrutacja i jaką umowę oraz stawkę można uzyskać?

Korra
@Semisul

Gdzie można zapoznać się z ofertą? Na pracuj widzę kilka, ale nie tej konkretnie. A dobrze byłoby się zapoznać z wymaganiami

Muller
@Korra

Właśnie na ich stronie również takowej nie ma, może już nie szukają?

Muller
@Korra

Myślę, że jak ci zależy to możesz do nich napisać maila żeby się dowiedzieć coś więcej..

Joaw

Ale może to dobrze, czasem trzeba się upominać o swoje

david
@Muller

gdzie znaleźć tego maila żeby mieć pewność że na dobry śle moje zapytanie?

badylarz
@okop

ze swojej strony polecam wyjazd był jak najbardziej na poziomie na pewno nie był to mój ostatni

NH
@badylarz

mozesz napisac dwa zdania o tym jakie byly warunki pracy i czy jestes zadowolony z wynagrodzenia? nie pytam o konkretne stawki bo wiem ze to słabe tylko ogolnie czy myslisz ze sie opłaca :)

@Leszy

Mnie też interesuje praca biurowa, dlatego próbuję się dowiedzieć czy tu rzeczywiście można by było liczyć na dłuższą współpracę.

zwinna zebra

jeszcze też bym dopytał czy są jakieś stanowiska na które nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie czy tylko z doświadczeniem można się tutaj ubiegać?

Małgosia
@badylarz

A co jaki czas można wyjeżdżać? Jest jakieś minimum wolnego jakie trzeba sobie zrobić między wyjazdami? Ile tak średnio trwa każda taka praca, można to liczyć w tygodniach?

kośla

zalezy na jakie stanowisko, jesli chodzi ci o biuro to bez problemu jest uop, a jesli na projekty to jest umowa portugalska

kośla
@zwinna zebra

i to tez zalezy wlasnie od stanowiska, ale mysle ze wszystko powinienes miec napisane w danym ogloszeniu

Eldorado
@Bmw

myślę że tak czemu miałbyś nie liczyć na dłuższą współpracę? jak ci się spodoba i się sprawdzisz to nie widzę przeciwwskazań

@Eldorado

jak to tutaj wygląda z projektami? po ile trwają i ile razy do roku można jechać?

@marco

czy można na "stałe" i z projektu na projekt ewentualnie?

@marco

Witamy, ramy czasowe projektów są różne, od kilku tygodni do kilku lat, w zależności od profilu prac. Istnieje też możliwość przejazdu z jednego projektu na kolejny. Aby uzyskać konkretne informacje - zapraszamy do kontaktu z Departamentem Rekrutacji. Pozdrawiamy Semisul Poland

Ktoś
@Semisul

I można zmienić projekt, nawet w trakcie jego trwania? Czy dopiero jest to możliwe po jego ukończeniu? W jakich sytuacjach jest możliwa zmiana projektu, ciężka jest to sprawa do ogarnięcia?

@Ktoś

Projekty można zmieniać po zakończeniu. Pozdrawiamy Semisul Poland

Klopsik
@Eldorado

Pamiętasz może ile takie projekty trwają?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Rafal

02.02.2024 03:02

Rafalikona wywiad

Złożyłem aplikację do pracy. Po wyrobieniu (na własny koszt) SSC, zrobieniu badań. Państwo z tej firmy zaczęli coś mącić, że klient zdecydował się nie zatrudniać więcej ludzi. Oczekiwałem dwa tygodnie na wiadomość, zwolniłem się z poprzedniej pracy i zostałem na lodzie.

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś i dlaczego?

Monter rusztowań.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Rafalikona wywiad

Przebiegała całkiem sprawnie, lecz po wykonaniu przeze mnie badań i zrobieniu kursu SCC, miało miejsce zwlekanie i przekładanie terminu wyjazdu. Kontakt miałem z rekruterką.

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

Kilka rozmów telefonicznych.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Zdalnie.

Czy proces obejmował jakieś zadania rekrutacyjne – jakie? W jaki sposób przekazano Ci ocenę zadania?

Nie, nie obejmował.

Jak oceniasz atmosferę podczas rekrutacji? Jak myślisz, z czego to wynika?

Rafalikona wywiad

Pani była bardzo miła, tyle mogę powiedzieć.

Czy komunikacja z rekruterem była/jest sprawna? Co jest/ było dobre a co złe w tej komunikacji?

Rafalikona wywiad

Sprawnie wszystko przebiegało, lecz wynik końcowy był tragiczny.

Czy podczas rekrutacji uzyskałeś/-aś wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków zatrudnienia?

Rafalikona wywiad

Tak, rekruterka przedstawiła dokładnie wszystkie warunki.

W jaki sposób przekazano Ci informację zwrotną odnośnie rekrutacji?

Telefonicznie.

Jakie informacje zwrotne otrzymałeś/-aś po zakończeniu rekrutacji?

Rafalikona wywiad

Poinformowano mnie, że klient/zleceniodawca odmówił zatrudnienia większej liczby osób.

Czy wyjaśniono Ci, co wpłynęło na wynik rekrutacji?

Rafalikona wywiad

Brak porozumienia z klientem/zleceniodawcą.

Czy polecił(a)byś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

Rafalikona wywiad

Nie poleciłbym, zmarnowane pieniądze i czas.

adam

Pracuje ktoś z tej firmę na rusztowaniach? i mógłby się wypowiedzieć jak wygląda z umową stawką dotacjami ? z góry dziękuję pozdrawiam

kakaowiec

cześć orientuje się ktoś przypadkiem czy na projektach pracuje się na jakieś konkretne zmiany czy najpewniej tylko na jedną? góry dzięki.

@kakaowiec

Dzień dobry, na większości naszych projektów praca jest oparta na jednej zmianie. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie - Semisul Poland.

Varian

Czy jako inspektor BHP w Szwecji komunikujecie się głównie angielskim?

Varian
@Varian

Widziałem w ofercie, że oczekują znajomości angielskiego i jest to u mnie bezproblemowy język natomiast zastanawiam się jak ta komunikacja faktycznie wygląda na żywo.

Librarian
@Varian

skoro oczekują umiejętności tylko związanych z angielskim to ja bym pewnie obstawiał faktycznie angielski, bo raczej by napisali

Librarian
@Varian

wymagają tam jakiegoś większego doświadczenia? sprawdzałeś może?

Czen
@Librarian

tak, wymagają doświadczenia

Grom
@Czen

gdzie najlepiej do nich szukać ofert pracy, bo wiem z dośiwadczenia że z niektórych stron sprawdzają częściej i szybciej zgłoszenia niż z innych?

Grom
@Czen

można się z nimi bezpośrednio skontaktować? jak przyjmują takie zgłosznia?

xxx
@Varian

No właśnie, ciekawe, też patrzę na tę ofertę właśnie. Sprawdzają to w ogóle na rozmowie, czy się dobrze zna język? Czy tylko na papier patrzą może? Ja właśnie się dogadam, ale certyfikatów żadnych nie mam ani tego typu rzeczy.

zdzis
@xxx

a napisane jest, że masz mieć certyfikat?

zdzis
@xxx

jak nie, to ja bym się tym nie przejmował, zwłaszcza jak się umiesz dogadać ;)

jak
@xxx

nie rzeba certyfikatów, aczkolwiek to spory plus

@jak

To w jaki sposób weryfikują znajomość języka angielskiego? I na jakim poziomie pasowałoby go znać? Jeśli chodzi o certyfikaty, to do czego są one dużym plusem? Do zatrudnienia? Czy może do wyższego wynagrodzenia? Jak to wygląda z tej strony, jakbym chciał się zatrudnić?

Domis

Na pewno warto, przecież wtedy masz dokument potwierdzający Twoje umiejętności

Mari
@Domis

Ja przykładowo nie mam żadnego dokumentu potwierdzającego, bo jestem samoukiem, to wtedy też się liczy? W takim przypadku to już muszą pytać i prowadzić rozmowę po angielsku żeby to zweryfikować?

baboch
@Mari

nie potrzebujesz papiera jak nie ma o tym mowy w ogłoszebiu ale no jakos to zweryfikowac musza to sie możesz domyślic

eng

może po prostu ktoś powie jak to w praktyce wygląda już na miejscu? czy rzeczywiście da się pracować nie znając języka?

Nazaia

Jak wygląda wyjazd z tą agencją krok po kroku czy ktoś mógłby mi to opisać?

Flash
@Nazaia

jakie dokumenty trzeba mieć przygotowane podczas rekrutacji?

tetris
@Flash

kiedyś mieli to chyba dokładnie gdzieś na stronie rozpisane

rosomak

potwierdzam możesz albo od razu aplikować i wtedy dostaniesz szczegółowe wytyczne co teraz ze sobą zrobić albo możesz też jak człowiek się z nimi skontaktować wcześniej i wypytać o wszystko czego do spokojnej głowy potrzebujesz

dornijczyk
@Nazaia

podłączę sie do tego pytania i zapytam przy okazji czy potrzebuje znać jezyk na takich wyjazdach?

dornijczyk
@Nazaia

i jeszcze zapytam jak tam jest z opieka na miejscu jest tam ktos kto pomaga zalatwiac jakies rzeczy i jest w jakis sposob odpowiedzialny za grupe?

pudzik
@dornijczyk

no chyba wymagań nie ma ale z pewnością mile widzianych jest dużo języków, w zalezności od pracy

pudzik
@dornijczyk

zesztą w ogłoszeniach masz to raczej opisane

eng
@pudzik

właśnie jako monter tam tylko wspomnieli że mile widziany jest język angielski więc wychodzi na to, że nie jest obowiązkowy

Na czym ta praca polega jako robotnik magazynowy teraz? Wszedłem sobie tu w ofertę, widzę że akurat ta już nieaktualna z 2021, ale jak przyjmują teraz to bym był chętny. Zajrzałem tak naprawdę, żeby coś chociaż poczytać o tej robocie, ale wszystko już zniknęło z tego ogłoszenia i nic nie wiadomo w ogóle.

Pablo123

Ortientuje się ktoś czy potrzebują pracownika na stanowisko monter rusztowań? Na olx jest ogłoszenie, ale na ich oficjalnej stronę , nic takiego nie ma .

duva

Firme polecam byłem na projekcie w Kaiserslauten,wszystko było elegancko.

solny
@duva

jak zakwaterowanie, tez elegancko?

alex
@duva

a co konkretnie tam robiłeś? cieżko było?

@solny

tam gdzie mieszkalem było oki ,w innej miejscowosci troche gorzej,ale biuro reagowało.

@alex

byłem na testach,było spoko

Lotny

przeniesienia sa mozliwe?

@Lotny

tak ale firma najpierw pyta pracownka

dori
@duva

dobrze wiedzieć w razie co

bandi
@dori

a czy mozna powiedziec w rekrutacji, ze chce sie jechac na konrketny projekt czy wybieraja za ciebie?

Bruno
@bandi

O, wlasnie tez sie zastanawiam jak to jest. Czy mozna sie zglosic na projekt ktory sie chce? A jesli sie okaze, ze nie ma sie doswiadczenia na niego albo cos to jechac na inny? Proszę o odp...

Janosik
@bandi

No a to nie jest tak, że jak zgłaszasz się na daną ofertę to właśnie wybierasz ten projekt? xd Tam masz napisane i gdzie jedziesz i co będziesz robił... Nie wyślą cię przecież nagle w inne miejsce na inne stanowisko niż się zgłosiłeś

Janosik
@Bruno

Jak nie masz doświadczenia wypisanego w wymaganiach to raczej tak na logike się nie dostaniesz...

Ogr
@Janosik

a łatwo się dostać jak się ma dosyć małe doświadczenie?

Orka
@Ogr

właśnie też się zastanawiam jak to jest tutaj z tym doświadczeniem, ciężko czy nie? może się ktoś wypowiedzieć jak to tam wygląda ze stanowiskami i jakie są wymagania?

Gordon
@Orka

czesto od stanowiska wlasnie zalezy, niestety sporo prac wymaga odpowiedniej wiedzy i doswiadczenia co najmniej 2/3 lata, ale nie moge powiedziec ze to norma bo tez wszystkich stanowisk nie znam, tak tylko po sobi i kolegach patrzac to wyglada

Red
@Gordon

a wysiłek adekwatny do pensji jakbyś miał się wypowiedzieć?

Red
@Gordon

i czy skoro już szukają wykwalifikowanych pracowników to jakby szanują sobie póxniej człowieka zapewniając mu stabilne środowisko pracy?

tetris

jak nie ma większych przestojów to zarabia się adekwatnie moim zdaniem

@tetris

A często zdarzają się przestoje? Długo trwają? Jeśli są to nie dostaje się wtedy żadnego postojowego? I na jakich stanowiskach/projektach mają one miejsca? Planuję zaaplikować, ale bardzo zależy mi na stałej pracy :)

Pass

no ale uważasz że firma jest stabilna czy raczej taka na chwilę?

Mariusz

A czy jest szansa zapisać się do pracy na konkretny termin? Np na wakacje jak jestem studentem

Rasza
@Mariusz

No poszukaj ofert na wakacje, a jak nie ma to podejrzewam że się pojawią i wtedy będziesz miał konkretny termin.

Braum
@Rasza

A myślisz, że wyjazdowo na wakacje by się nie dało? Bo jest dużo ofert zza granicy.

Zofia

Może ktoś dać znać jak długo trwa cały proces rekrutacji? Zamknie się to wszystko do wakacji tak żeby było z podpisaniem umowy i wyjazdem? Ile jest etapów tej rekrutacji? Jakieś dokumenty trzeba przygotować?

tarek
@Zofia

etapy zależą też od tego na jaki projekt jedziesz, na niektóre trwa to dłużej, ale przynajmniej informacja zwrotna jest tak w ciągu dwóch maks 3 dni. No i jak jest projekt na wakacje to na pewno do wakacji go zamkną

kosys
@tarek

teraz na jesien nie szukaja moze? mnie by interesowalo tak zeby przez pol roku chociaz popracowac

kosys
@tarek

zastanawia mnie gdzie sie moge zglosic zeby wszystkie oferty w jednym miejscu sobie poprzeglondac i cos wybrac

@kosys

Dzień dobry, celem zapoznania się z naszymi bieżącymi ofertami zapraszamy na naszą stronę semisul.eu lub na nasz Fanpage na FB - Semisul. Zapraszamy też do bezpośredniego kontaktu pod telefonem: +48 605471994, adres email: rekrutacja@semisul.eu .Pozdrawiamy Semisul Poland

Maleo

Czy w biurze jest stały zespół czy szukają może nowych pracowników? Obszar rekrutacji mnie interesuje.

pash

to na maila mozna im wyslac swoje cv?

pash

rekrutacja jak przebiega napiszesz?

pash

ile sie czeka na ich odp?

@pash

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie rozpoczęciem z nami współpracy. Zapraszamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@semisul.eu Pozdrawiamy serdecznie Semisul Poland

Listerin
@pash

jeśli chodzi o projekty to masz wzzystko zdalnie, dwa etapy przynajmniej u mnie i decyzja do 2/3 dni

Listerin
@pash

zawsze dało się do nich pisać na maila i szybko odpowiadali, więc ogólnie jak chcesz coś szybko załatwić to polecam ten sposób

Zośka

Na robotników magazynowych przyjmują obie płcie? Bo nie wiem, czy jest sens dzwonić i pytać o to ogłoszenie, którego już nie ma zresztą, tylko je pamiętam. Nawet nie wiem, czy jeszcze przyjmują w ogóle?

Alfa
@Zośka

dosyć ciężka praca jak dla kobiety...

Roksana
@Alfa

Czemu ciężka dla kobiet? Jak wygląda praca tutaj na magazynie? Używacie paleciaków albo wózków widłowych? A w biurze siedzą babki? Wiesz może jaka tam atmosfera i czy płacą dobrze?

Pope
@Roksana

Ja od kumpla słyszałem dobre opinie i też właśnie się zastanawiam jak tu jest na magazynie i czy wymagają uprawnień, ktoś coś opowie więcej o tej robocie?

magazynov
@Pope

zależy na jaki magazyn, na niektore potrzeba UDT czasem wystarczy para zdrowych rak rozumiesz o co chodzi

hoodie
@magazynov

czy oferuja od samego poczatku umowe o prace czy najpierw daja inna i potem dopiero mozna przejsc na uop?

hoodie
@magazynov

i jeszcze by sie przydalo dowiedziec w jakis sposob rekrutacja tu przebiega, dzieki

@hoodie

z tego co pamietam to rekrutacja poszla calkiem sprawnie wiec nie masz sie co martwic

@hoodie

i u mnie to byla po prostu rozmowa online, a po kilku dniach dowiedzialem sie ze mnie przyjeli

@hoodie

co do umowy to ciezko odpowiedziec bo zalezy o jakie stanowisko ci chodzi czy bardziej biurowe czy raczej prosto na projekty

milka
@dance

Mnie np interesuje praca biurowa, więc jeśli byłbyś tak miły odpowiedzieć co z tą umową :)

Kinia
@magazynov

A na ten magazyn trzeba mieć tez jakiś kurs bhp zrobiony? Czy firma sama szkoli z bhp i nie wymagają od kandydatów jakiś uprawnień właśnie związanych z bhp?

Diverse
@milka

umowa o pracę normalnie na biurze :)

nwis
@Diverse

a macie okres probny?

Uczony
@nwis

nie wiem jak na biurach ale na projektach dostajesz od razu portugalską umowę i tyle

Gigi
@Uczony

a ktoś powie jak wygląda taka portugalska umowa i czym to się różni od polskiej?

minister
@Gigi

podejrzewam ze jedyne czym to ze skladki sa odprowadzane do portugalii wtedy a nie polski

Zostaw merytoryczną opinię o Semisul - Warszawa

• Jak się pracuje w Semisul?

Zobacz opinie na temat firmy Semisul tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Semisul?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 12 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Semisul