Semisul

Toruń

Semisul

Opinie o Semisul

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Aneta

@anonymous ale skoro przez dłuższy czas nikt Ci nie odpowiedział na Twoje pytania związane z pracą w firmie to Semisul to może najlepiej będzie jak spróbujesz swoich sił w firmie i sam się przekonasz czy słowa oficjalne się sprawdziły w życiu. Co sądzisz o takim podejściu?

Aneta

@Darek nie pracuję w Semisul i nie prowadzę tej rekrutacji i nie jestem w stanie powiedzieć czym zajmuje się osoba na tym stanowisku. Myślę, ze powinieneś na stronie firmy poszukać zakładki kontakt i zadzwonić z zapytaniem. Od firmy najszybciej dostaniesz odpowiedź.

anonymous
@Aneta 13.12.2017 11:44

Firma odpowiedziała ale potrzebuję odpowiedzi od osoby która już pracowała na takim stanowisku. Oficjalna odpowiedź często różni się od rzeczywistości.

Aneta

Oferty pracy od ostatniego mojego wpisu się trochę poszerzyły. Teraz firma Semisul szuka jeszcze: inspektora ds. BHP, inspektora ds. kontroli jakości prac elektrycznych, kontrolera dokumentacji, Brygadzistów: Elektryków, Monterów Tras Kablowych, pomocników oraz monterów tras http://semisul.eu/oferty-pracy/

Darek
@Aneta 14.11.2017 11:52

Na czym polega praca inspektora ds. kontroli jakości prac elektrycznych

Aneta

Czy na forum są pracownicy Semisul i mogą odpowiedzieć uzytkownikowi @Marynia? @Marek a Ty zdecydowałeś się na pracę? I jak Ci się podoba? Firma szuka oprócz monterów, tez osoby od HR-u i pracowników administracyjnych. A Ty na jakie stanowisko aplikowałeś? Opowiedz więcej o firmie potencjalnym pracownikom firmy.

Marynia

Jak dobrze jest poczytać merytoryczne opinie, można z tego skorzystać. Czy mógłby ktoś napisać jeszcze jak się tu pracuje?

Marek

Jak już się dostaniesz to jest dobrze, aplikować można praktycznie non stop, bo nabór jest stały. Ja wysłałem tak po prostu, nie licząc że się uda, a jednak się udało. Potem dostajesz ofertę. Wszystko czarno na białym i decyzja należy do Ciebie.

Michał

Na projekcie w Bawarii wszystko odbyło się bez zarzutu. Dobry kontakt, jasno określone reguły, kasa wiadomo, jak to na wyjazdach - dobra

Luidzi

Właśnie aplikowałem i mam nadzieję, że niedługo zadzwonią do mnie. Semisul jak potwierdzają opinie na tym wątku ma dobra ocenę to mam nadzieję, że będę zadowolony z pracy.

Dominik
@Luidzi 29.08.2017 13:36

Ja też sporo dobrego słyszałem o tej firmie, więc chyba warto aplikować

dawka

Pwena i sprawdzona firma. Polecam !

Krajhu

Wg mnie rekrutacja banalna. Wysyłasz CV i czekasz na informację. Jak masz parę lat przepracowanych w zawodzie to możesz być pewny, że się odezwa.

Damian S.

Semisul to dobra firma, bo nie jedziesz w ciemno. Wszystko załatwione konkretnie, objaśnione i pokrywa się z tym co zostało Ci zaoferowane. Gorąco polecam!

Patryk

Ja pojechałem na kontrakt z bratem, bo we dwóch zawsze raźniej. Jeśli chodzi o warunki to wszystko organizuje Semisul. Przejazd, zakwaterowanie, kwestie związane z pracą i wszelkie szczegóły.

Patryk

Mirek

Semisul to dobry pracodawca, takie informacje zdobyłem przed aplikowaniem!

olek

Jak dla mnie raczej ciekawe oferty. Możliwość pracy bez języka i z językiem, bo stanowi jedynie pewnego rodzaju ułatwienie, ale w większości przypadków nie jest potrzebny. Jeden kraj, drugi, różne miejsca. dobra sprawa.

radek

Dobra firma, profesjonalna i rzetelna, warto wysłać CV i spróbować, bo są ściśle określone zasady rekrutacji, wszystko zorganizowane bardzo dobrze zarówno jeśli chodzi o wyjazd, jak i samą pracę. 10/10

WIktor

Zatrudniają naprawdę dużo fachowców - spawaczy, monterów tras kablowych, elektryków, izolerów. Inna sprawa, że jak jesteś początkującym np. spawaczem to raczej nie masz szans, bo pomocników nie przyjmują, chyba że taka pojawi się oferta. Ja akurat załapałem się na wyjazd do Holandii - dobre zakwaterowanie z wyżywieniem, tak w ogóle to oni sami ogarniali podróż z Polski do Holandii i z powrotem. Kasa niezła, można zarobić dobre pieniądze.

davx

Jak chcesz pracować, potrzebujesz pieniędzy, to jedziesz za granicę. Takie są fakty, w Polsce dużo ciężej znaleźć coś bardziej opłacalnego niż kontrakty w Niemczech, Belgii czy innej Holandii. Ja z Semisulem byłem w Antwerpii i dobrze było. Umowa pewna, kontakt dobry, trzeba być cierpliwym i wyjazd się trafi.

Rec

Kontrakty zagraniczne już takie są. Trzeba zakasać rękawy i działać. Stratny na tym nie będziesz. Semisul warty polecenia

Benek

Czyżby agencja nie miała nowych ofert pracy za granicą?

radek
@Benek 21.08.2017 22:28

Też tak myślałem kiedyś. Wysłałem do nich CV i odezwali się z ofertą, mimo że na stronie nie było o niej żadnej wzmianki. Nie zawsze się to pojawia na stronie, a napisane jest, że prowadzą stały nabór także warto próbować.

Kamil

Wszystko zależy od tego na jaką traficie ofertę. W większości przypadków są atrakcyjne głównie pod względem finansowym. Pytanie tylko czy posiadacie odpowiednie kwalifikacje, bo jako świeżak zaraz po szkole bez doświadczenia raczej nie masz szans na pracę, ale jak masz doświadczenie to śmiało możesz próbować. Ja byłem na kontrakcie akurat w Grecji. Każdy mówił po co? Grecja? Zgłupiałeś... A ja jestem zadowolony, bo pieniądze na koncie się pojawiły takie, na które w Polsce muszę pracować 3x dłużej.

Marcel

Fajnie mi sie pracowało za ich pośrednictwem. Na takie roboty , tak dobrze zorganizowane to z chęcią mogę wyjeżdżać. Człowiek nie żałuje, że był daleko od rodziny. Nieźle zarobiłem i wszystko dobrze wspominam.

Dawid

Oferty są dobre i atrakcyjne finansowo. Wymagania typowe dla zagranicznych kontraktów, więc nic nowego.

good
@Dawid 18.08.2017 13:51

fakt, wszedzie to samo - doswiadczenie, ale akurat z Semisulem tego doswiadczenia mozesz dodatkowo zdobyc bardzo duzo na kontrakcie, a to procentuje

rozik

Dobrze się pracowało na kontrakcie. Kasa się zgadzała. Planuję kolejny wyjazd

Artur

Byłem na kontrakcie i nie mogłem narzekać - sporo godzin, na kwaterze którą mieliśmy ogarnięci ludzie, dało się z nimi dogadać, do roboty blisko więc to duży plus. Kontakt też nie jest zły, więc mogę zdecydowanie polecić

Szym88

To prawda, firma jest bardzo dobra. Polecam znajomym i nie znam niezadowolonej osoby. Ja też sobie chwalę wyjazdy z nimi.

Czarek

Byłem dzięki tej firmie na kontrakcie i jestem zadowolony. Płacili dobrze i regularnie, nie było żadnej obsuwy. Warunki umowy do przyjęcia

Roman

Akurat oferty mają dobre i warto z nimi jechać. Ja byłem na wyjeździe w Belgii, a szwagier w Niemczech. Warunki mieszkaniowe dobre, podobnie z pieniędzmi - kasa jest naprawdę niezła.

Niko132

Z tego co widać na ich stronie uczestniczą w projektach w Niemczech, w Belgii i na Słowacji. Więc jeśli skontaktujesz się z nimi to pewnie udzielą Ci więcej informacji - bardziej konkretnych.

Niko132

Zostaw opinię o Semisul - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Semisul