Opinie o Edp Energia Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Edp Energia Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Edp Energia Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edp Energia Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ida Nowy wpis

Chętnie i z wdzięcznością przyjmę informacje o przybliżonym budżecie, przygotowanym na stanowisko Energy Pricing Specialist. Mam także pytanie o stosunki panujące w firmie. Po lekturze opinii @Pracownik mam niestety obawy, takiej buty i braku empatii dawno nie widziałam. Jeżeli to jest właśnie klimat, jaki panuje wśród pracowników wyższego szczebla, to firma ma kłopot, a ja nią.

Pracownik Nowy wpis

Wszedłem z ciekawości jak mam to w zwyczaju w okresie pracy w danej firmie, aby zobaczyć jak postrzegana jest firma w internecie. Widzę, dużo odniesień do innych firm, pomyłki w identyfikacji właściwego podmiotu, porównania do Zielonej Energi itp. Typ wypowiedzi też sugeruję (po za jednym komentarzem), że nie komentują tutaj ani obecni ani byli pracownicy a oceny wskazują na dość niską jakość, nic bardziej mylnego. W skrócie, EDP ENERGIA Polska, a tak naprawdę EDP jest firmą międzynarodową z gigantycznym kapitałem, firmą, której próżno szukać na rynku Polskim zdominowanym przez firmy prywatne oraz firmy realizujące inwestycje w oparciu o kredyty i spore zaliczki. Na co dzień ma się do czynienia z realizacją inwestycji B2B na dużych lub bardzo dużych projektach sięgających dziesiątek Megawatów. Nie spotkałem się w mojej karierze z takim dynamicznym środowiskiem opartym na współpracy międzynarodowej. Serdecznie polecam pracę w EDP, planuję dłuższą współpracę z tym pracodawcą. P.S. Wynagrodzenie moim zdaniem jest ponad przeciętne i co najważniejsze, znane na etapie rekrutacji przez Head hunterów. P.S. 2 W sumie wpis pod wpływem impulsu, przecież docenieni specjaliści ani klienci farm wielo mega-watowych nie czytają forum portalu w celu weryfikacji firmy :D

Kornelia Nowy wpis

Wielka szkoda, że gros komentarzy należy do klientów i to prawdopodobnie innej firmy o podobnej nazwie. Pytania zaś o pracę zostają zlekceważone. Czy ktoś wie coś na temat call center? W ofercie dla doradcy klienta biznesowego jest mowa o "wsparciu naszego doświadczonego cc". Jak się tam dostać? Faktycznie dużo szkolą? Jakie pensje?

Krzysztof

!UWAGA NA (usunięte przez administratora)FIRMĘ! Energia Polska postanowiła sobie wystawić karę w wysokości 40 euro do faktury uregulowanej dwa lata temu! Opóźnienie w zaksięgowaniu środków stworzyli sobie sami poprzez zwlekanie z rozliczenia korekt do faktury, 7 dni po terminie. Ten złodziejski manewr umocnił mnie w przekonaniu że firma (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Na przestrzeni dwóch lat cena prądu wzrosła o 400%. Gwarancja utrzymania ceny w umowie to kolejne kłamstwo. Ostrzegam każdego kto rozważa zmianę operatora i podpisanie umowy z Energia Polska.

Sprawiedliwy Nowy wpis
@Krzysztof

Krzysztof, adresujesz swoją opinie do niewłaściwej firmy. EDP Energia Polska to międzynarodowa korporacja o globalnym zasięgu. Standardy organizacji nigdy by nie zezwoliły na postępowanie które opisałeś. Piszesz zapewne od Energii Polskiej a nie od EDP. To dwie różne firmy, nie mają ze sobą nic wspólnego.

Czy rekrutacja na stanowisko Key Account Manager w firmie Edp Energia Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

Ciekawe, że na stanowisko doradcy energetycznego w Zielonej energii by EDP wymagana jest "ponadprzeciętna realizacja indywidualnych planów sprzedaży w obecnej organizacji". W jakim stopniu ponadprzeciętna? 101 proc.? 200 proc.? Rozumiem firmę, że chce mieć wybitnych doradców. Ale czy nie chce czasem ludzi niezdolnych do wellbeing i godzenia pracy z życiem osobistym?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Edp Energia Polska Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Account Manager.

Sławek

Polecam . Dwa lata już pracuje na tym stanowisku i jestem bardzo zadowolony . Oczywiście muszą być wyniki

Zbigniew 06-05-2023 godz 8 00

Jak najdalej od tej Firmy Bazują wyłącznie na kłamstwie i oszustwie. Dotyczy to zarówno pracowników jak i Zarządu który nawet w zasadniczych kwestiach jak zwrot wyłudzonych pieniędzy nie jest w stanie zabrać żadnego głosu . z mojego doświadczenia zatrudniają dobrze wyszkolonych (usunięte przez administratora) do wyłudzania pieniędzy szczególnie od starych osób.

Alicja

Teraz szukają specjalisty ds. obsługi klienta (telefonicznej) do projektu zielona-energia. Może o tym stanowisku pracy czegoś się tutaj dowiem? Widzę benefity, ale niejasna jest dla mnie sprawa miejsca pracy. Napisali, że stacjonarnie, ale wśród benefitów jest telefon i komputer służbowy. Chyba przy pracy w biurze narzędzia są taką oczywistością, że nie powinni o nich pisać?

Daniel

Uwaga omijać firme Zarząd jest z FG Energy mają do zapłacenia kare 30 minionów od Urzędu Ochrony Konsumenta!!! Forma działa na szkode klientów

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Edp Energia Polska Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Project Manager? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Franciszek

Szkoda, że jak już się odzywasz i np. uczestniczyłeś w rozmowie kwalifikacyjnej, to nie napisałeś czegokolwiek, co mogłoby pomóc kandydatom, jak i tym zainteresowanym firmą. Co ciekawie? Ciekawie się pracuje? A coś więcej? Na jakie stanowisko aplikowałeś, jaką umowę i wynagrodzenie Ci zaproponowali, dasz znać?

Alicja

Szukają Local HR Partnera. Obowiązki i wymagania są dość liczne i szczegółowo wyjaśnione, natomiast w ogłoszeniu brakuje tego, co oferują. Może ktoś z Was uzupełnić tutaj te dane za firmę albo w jej imieniu? Widełki zarobków, benefity, inne korzyści - to chyba podstawa w dzisiejszych czasach?

TAD

nieukończona fotowoltaika w Kietlinie - niepodłączona parę miesięcy

XYZ

Firma godna uwagi ,wiele lat doświadczenia na rynkach światowych ,duży kapitał, fajne produkty i wydaje się że standardy powinny być równie wysokie ale nic bardziej mylnego :-(hr ma bardzo słabą wiedzę jak należy traktować kandydatów do pracy a najsłabsze ogniwo to dyr sprzedaży Pan A.S. To przypadek zatrudnienia lub jakiś nepotyzm wewnętrzny .Brak wiedzy i merytoryki ,dużo słowa mało sensownej treści . Firma jest tak mocna jak jej najsłabsze ogniwo .

Gabriela

W dalszym ciągu nie ma tu żadnych opinii, a akurat szukam pracy. Może jednak ktoś da znać czy jest tu spoko?

Konrad

Witam, jakies opinie o EDP energia Polska? Jaka atmosfera w pracy, jak z wyplata - czy na czas, w internecie firma troche widmo zero informacji chociazby o samym miejscu pracy - biurowcu. Bede wdzieczny za informacje!

Klara

Niejaki DEja wysyła z dziwnego maila propozycję współpracy (nawet nie wpisując nazwy i danych firmy, telefonu kontaktowego itp) po czym w ogóle się nie odzywa na wysłane do niego maile

Zostaw merytoryczną opinię o Edp Energia Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Edp Energia Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edp Energia Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edp Energia Polska Sp. z o.o.?

Edp Energia Polska Sp. z o.o.
  • Aleje Jerozolimskie 98
    00-807 Warszawa

Edp Energia Polska Sp. z o.o.